Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Preporuke filmova - rasprava

#1:   Autor: puki Post Postano: 08.07.2006. 16:08

svatko ima pravo na misljenje.

#2:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.07.2006. 18:31

Alana Bates je napisao/la: ›
BTW, jesu Štakori isto ono što večeras ide na rtlu?


ne, to nije taj film.

#3:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.07.2006. 10:28

allein je napisao/la: ›
Ne mogu vjerovati da si gledala Jersey Girl Shocked makar je KS u pitanju, vjerojatno se neću natjerati da to pogledam.


nisam se mogla ufurati u film. prije toga sam bila na koncertu orgulja u Crkvi sv. Križa i nakon toga je njegov glas zaista bio iritantan.

moraš čovjeku dati šansu, ako ništa drugo, zbog Trgovaca koje imam na VHS-u i toliko sam ih puta već gledala........

#4:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.07.2006. 11:00

tonya je napisao/la: ›
Gledala si Whisky? Jel'da da je super?
Jedan od najbizarnijih filmova koji sam gledala u zadnje vrijeme. Koliko apatije na jednom mjestu...
Whisky... I osmijeh Smile


a režiser filma se navodno samoubio.......

#5:   Autor: allein Post Postano: 21.07.2006. 8:25

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Večeras u Uraniji gledali:
SCHULTZEOV BLUES - njemački film
Redatelj Michael Schoerr

Ispred foruma031 prisutni: Ixia, Allein, DanicaV... (ako je još netko bio, neka se javi).

Meni je film bio odličan!!!!!!!!!


Izaslanstvo portala osijek031 se lijepo provelo Smile I meni film bio dobar, lik je skroz simpatičan, lako ga je zavoliti. Ne da mi se sad ponavljati što sam ti pisao maloprije Rolling Eyes

#6:   Autor: DanicaV Post Postano: 21.07.2006. 10:27

zlusch je napisao/la: ›
Kolja - češki film... ono, kad čovjek oduševljen izađe iz kina i razmišlja o filmu još danima.


film je stvarno "pravi", gledala sam ga nekoliko puta.

#7:   Autor: debeli Post Postano: 22.07.2006. 22:58

jok nisam nasao titlove Razz

#8:   Autor: Alana Bates Post Postano: 23.07.2006. 9:29

Ja gledala u kinu, treba to gledat, iako mi je malo šupalj, to je dojam koji je ostavio na sve ljude koji su išli sa mnom. A bilo ih je preko nekoliko.

#9:   Autor: puki Post Postano: 23.07.2006. 9:34

a simpaticna razbibriga. ono....nis posebno, a bolji od 75% smeca koje dodje do kino-distribucije...

#10:   Autor: Gemi Post Postano: 23.07.2006. 12:02

allein je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Večeras u Uraniji gledali:
SCHULTZEOV BLUES - njemački film
Redatelj Michael Schoerr

Ispred foruma031 prisutni: Ixia, Allein, DanicaV... (ako je još netko bio, neka se javi).

Meni je film bio odličan!!!!!!!!!


Izaslanstvo portala osijek031 se lijepo provelo Smile I meni film bio dobar, lik je skroz simpatičan, lako ga je zavoliti. Ne da mi se sad ponavljati što sam ti pisao maloprije Rolling Eyes


Hvala "izaslanstvu". Kad krenemo dijeliti promotivni materijal, očekujemo da ćete se dobrovoljno javiti za raznošenje po gradu, a ne samo riječima na Forumu031, može? Very Happy

#11:   Autor: Alana Bates Post Postano: 23.07.2006. 16:51

Evo, ja se javljam dobrovoljno, ionako vrtim guzicom po gradu za džaba, pa da onda i neki poslić putem obavim...

#12:   Autor: puki Post Postano: 23.07.2006. 17:53

i ja moram, dakle ... Smile

#13: Great ! GERILA MARKETING Autor: DanicaV Post Postano: 23.07.2006. 21:44

Gemi je napisao/la: ›
Hvala "izaslanstvu". Kad krenemo dijeliti promotivni materijal, očekujemo da ćete se dobrovoljno javiti za raznošenje po gradu, a ne samo riječima na Forumu031, može? Very Happy


eto, dio izaslanstva u svoje ime kaže da pristaje.
samo gledajte da temperatura zraka ne bude preko 30 stupnjeva (jedini uvjet). Wink

inače, mi portal riječima hvalimo svakako, a ima li bolje reklame od "usmene predaje" (od uha do uha)??????

#14:   Autor: Gemi Post Postano: 23.07.2006. 22:27

Hm, hm... Možete npr. dojavljivati sve što pročitate (ali u detalj) na plakatima u gradu pa kad ste već tu - jedan klik na dodaj najavu i napišite što se događa. Moderator će Vam to pregledati i pustiti s Vašim imenom u najavu!

A postoji i naša Galerija031 koju možete koristiti za javljanje bližim i daljim prijateljima kao greeting cards... Fotke su nam zaista lijepe i aktualne, koristite ih za promociju naših kvalitetnih fotografa (kako muških tako i ženskih), pohvalite im trud komentarom i ocjenom!

Za ostalo Vam javim kad to organizacijski031 osmislimo Smile

Molim dobrovoljce da istupe korak naprijed! ;-)

#15:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.07.2006. 22:30

evo istupila. vidiš me? Wink

#16:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.08.2006. 23:32

Hummin je napisao/la: ›
Svakako preporučam Superman Returns. Odlični izrežiran film, a i izuzetan audio - vizualni spektakl.


Ja gledala, već sam rekla da me se nije dojmio. Nekako mi je razvodnjen... ali možda nisam za taj žanr...

#17:   Autor: Hummin Post Postano: 23.08.2006. 14:11

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ja gledala, već sam rekla da me se nije dojmio. Nekako mi je razvodnjen... ali možda nisam za taj žanr...


Ne znam menise sviđa, barem ako ga uspoređujem sa drugim pop-corn blockbusterima kao što su Spiderman, Fantastic 4..itd. No najbolje što je rađeno prema nekom stripu su mi Batman I i II, te Barman Begins i naravno SinCity.

#18:   Autor: puki Post Postano: 23.08.2006. 19:03

Hm...ne bih se složio da je Spiderman popkornističniji od Supermana. Ali ok, o ukusima...

#19:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 29.08.2006. 10:47

Leteci mungos je napisao/la: ›
Vinci Load - google is your friend! ;-)

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#20:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 17.01.2007. 15:42

SmokeY je napisao/la: ›
Evo ja planiram danas gledati "mi nismo andjeli 3"


Užas, preskoči to smeće, najbolje....

#21:   Autor: DonQuijote Post Postano: 18.01.2007. 9:16

cane je napisao/la: ›
evo par dobrih:

Donnie Darko, 21 Gram, Memento, Privedite Osumnjičene, City Of Industry, Šunka, Šunka...

zadnji si dvaput napisao! sigurno je lapsus... Wink

#22:   Autor: swamp Post Postano: 11.02.2007. 18:52

penelope u jamonu... grrrr.. šunkica Very Happy

#23:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.04.2007. 11:39

Poppy je napisao/la: ›
ja gledala PARFEM nedavno. ne mogu ni pronać riječi kojima bi opisala tu grozotu...

osijek031.com smile meni se baš sviđa... but i'm usually sick osijek031.com smile

#24:   Autor: euchrid Post Postano: 11.04.2007. 13:40

CatCloe je napisao/la: ›

osijek031.com smile meni se baš sviđa... but i'm usually sick osijek031.com smile
[/quote]


pročitaj knjigu!

#25:   Autor: flatline Post Postano: 12.04.2007. 9:33

DanicaV je napisao/la: ›
Šunka, šunka je stari filmić....

(zanimljiv je afrodizijak u tom filmu Smile , ali o ukusima ne vrijedi raspravljati)

svojedobno je bio ciklus španjolskog filma ali u neko nezgodno vrijeme, zaista ima dobrih filmova i režisera, samo što je kod nas poznat samo Almodovar.


i on i luna su prejebeni...uz neke srbe i francuze prave najzanimljivije filmove na svjetu...za 10 puta manje para nego u hollywoodu

#26:   Autor: euchrid Post Postano: 12.04.2007. 18:08

legica_os je napisao/la: ›
Jel itko gledao Kursađžije?srpsku parodiju na našu večernju školu? Very Happy



jesam (nekih 15-ak minuta), i poprilično su loši - sve stare ofucane fore

#27:   Autor: legica_os Post Postano: 12.04.2007. 18:18

euchrid je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Jel itko gledao Kursađžije?srpsku parodiju na našu večernju školu? Very Happy



jesam (nekih 15-ak minuta), i poprilično su loši - sve stare ofucane fore


ne vjerujem ti Very Happy idem pogledat Very Happy

#28:   Autor: 8 Post Postano: 27.05.2007. 21:08

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Jel itko gledao Kursađžije?srpsku parodiju na našu večernju školu? Very Happy


To je uvreda za svakoga s kvocijentom inteligencije iznad broja cipela.
Sve fore ukradene i reciklirane, usiljeni kreteni od glumaca, samoreklama GRAND produkcije...

Radije čitam Šešelja. Njegovo smeće je na neki uvrnut način zabavno.

#29:   Autor: Metalucifer Post Postano: 28.05.2007. 7:29

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Sve fore ukradene i reciklirane.


Vidiš,to sam ja uvijek govorio za Pervana i njegovu Večernju školu.Čovjek se malo previše fura i kupi fore Zorana Radmilovića(R.I.P.).U početku su bili ok,ali danas je to očaj živi,a šaljivog Škoru neću ni spominjat...

#30:   Autor: 8 Post Postano: 28.05.2007. 12:50

Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la (Pogledaj post): › Sve fore ukradene i reciklirane.

Vidiš,to sam ja uvijek govorio za Pervana


Da, Pervan je na početku bio nešto drugo.
A nešto treće nikada nismo ni upoznali, jer Radio101 nema državnu koncesiju.

Ipak, slažem se.

Mnoge redateljske, glazbene i ostale veličine Jugoslavije - su lopovi.
Ne znam nikoga tko barem nešto nije ukrao vani. Sliku, ideju, motiv, taktove...

I onda "omladini" prodavao pod svoje.

#31:   Autor: tonya Post Postano: 28.05.2007. 20:34

SmokeY je napisao/la: ›
Evo bio u kinu i gledao Pirate 3 ...

Ocjena od 1 - 10 ??? Pa dao bi nekih 6.

Zbog cega?

1.) Manjak humora
2.) Previse nerealnosti koje nemaju veze s filmom.
3.) Par sprdacina poput "Stotine ljudi se kolju a ovaj zaprosi zenu i ozeni ju za 5 minuta dok sjece drugima utrobu s macetom!"
4.) kraj je katastrofa.... vidjet cete i sami (tko voli biti sam svoj kriticar).

Nadam se da vam nisam pokvario dozivljaje ali bar cete ustedjeti 15 Kn ako ga dignete za 10 u vasoj omiljenoj videoteci.

Sljedeca postaja: Shrek 3

Pfff... Ja još nisam gledala ni Pirate 2, a bome ni Shreka 2. Malo sam zaostala... Embarassed

#32:   Autor: Poppy Post Postano: 30.05.2007. 12:16

CatCloe je napisao/la: ›
ljubitelji horora, večeras svi u uraniu pogledati "sjetvu"!!
hilary swank. jeben film.

na rotten tomatoes su ga pokopali...

#33:   Autor: CatCloe Post Postano: 30.05.2007. 12:20

Poppy je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
ljubitelji horora, večeras svi u uraniu pogledati "sjetvu"!!
hilary swank. jeben film.

na rotten tomatoes su ga pokopali...

a jebi ga, svaki film negdje pokopaju. meni se sviđa i toliko je napet da sam se skoro upiškila, jer nisam htjela ništa propustiti trčanjem u wc osijek031.com smile
ne tvrdim da je film neka turbo kvaliteta glume, režije, efekata i sl. jednostavno je napeta hororčina i prilično spooky. za jedan horor sasvim dovoljno.

#34:   Autor: Poppy Post Postano: 30.05.2007. 12:49

CatCloe je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
ljubitelji horora, večeras svi u uraniu pogledati "sjetvu"!!
hilary swank. jeben film.

na rotten tomatoes su ga pokopali...

a jebi ga, svaki film negdje pokopaju. meni se sviđa i toliko je napet da sam se skoro upiškila, jer nisam htjela ništa propustiti trčanjem u wc osijek031.com smile
ne tvrdim da je film neka turbo kvaliteta glume, režije, efekata i sl. jednostavno je napeta hororčina i prilično spooky. za jedan horor sasvim dovoljno.

onda ću to pogledat na dvd-u da se mogu sakrit pod pokrivač kad zagusti! Smile

#35:   Autor: CatCloe Post Postano: 30.05.2007. 12:58

Poppy je napisao/la: ›
onda ću to pogledat na dvd-u da se mogu sakrit pod pokrivač kad zagusti! Smile

barem ćeš imati luksuz pause-gumbića i neće te moriti muke s odlaskom na wc osijek031.com smile

#36:   Autor: neja Post Postano: 30.05.2007. 13:27

Ima li što da nije hororac, ja se previše bojimmm...
može li neki napeti triler? Barem za kukavice, jučer je bio full moon

#37:   Autor: CatCloe Post Postano: 30.05.2007. 13:29

pa eto ti pirati 3 u drugom kinu..

#38:   Autor: neja Post Postano: 30.05.2007. 13:31

super, vidiš mene lude...
obožavam čiku sa pletenicama, ekstatično sam ga gledala u prvom i drugom dijelu...uzdišem već sada samo od pomisli na šećera....
hvala, spašena večer

#39:   Autor: lufus Post Postano: 01.06.2007. 12:15

mia je napisao/la (Pogledaj post): › sinoć sam ponovno pogledala bure baruta - e to je film!

tko je kriv? Very Happy

#40:   Autor: mia Post Postano: 01.06.2007. 12:57

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
tko je kriv? Very Happy


ribice su krive! ribice su krive! pacovi su krivi! pacovi su krivi!
goli po mesečini ha?! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#41:   Autor: neja Post Postano: 01.06.2007. 13:04

ideš!!!!!!!!!!!
jadne ribice!!!!!!!!!!!!!

#42:   Autor: mia Post Postano: 01.06.2007. 13:07

tebi to imponuje! imponuje ti! imponuje ti!!!! osijek031.com smile

#43:   Autor: neja Post Postano: 01.06.2007. 13:08

jeste, pa nisam za džabe boooomba

#44:   Autor: neja Post Postano: 01.06.2007. 13:19

a šta misliš kako je tek njima tako živjeti...
da su znali kako će im biti..
ne bi se igrali sa oružjem

#45:   Autor: DanicaV Post Postano: 01.06.2007. 19:23

mia je napisao/la (Pogledaj post): › sinoć sam ponovno pogledala bure baruta - e to je film!


uf, jeste Smile

plus Sergej u filmu Cool

#46:   Autor: mia Post Postano: 02.06.2007. 8:11

DanicaV je napisao/la: ›
plus Sergej u filmu Cool


mrnjaauuu Wink

#47:   Autor: DanicaV Post Postano: 02.06.2007. 11:22

mia je napisao/la (Pogledaj post): ›
DanicaV je napisao/la: ›
plus Sergej u filmu Cool


mrnjaauuu Wink


vau, konačno netko zna o kome se radi Smile

#48:   Autor: allein Post Postano: 03.06.2007. 22:52

davorccc je napisao/la (Pogledaj post): › The Boondock Saints

Vrijedi pogledati!


Ja ne kontam zašto je taj film toliko popularan kod mase ljudi. Pogledao sam ga kad je izašao tj. kad je bio novi, nije mi bio ništa posebno, Dafeo mi je bio odvratan u onoj ulozi. A tolko ljudi svršava na to indie djelce...hm.

#49:  Re: Preporuke filmova Autor: DanicaV Post Postano: 06.06.2007. 22:40

moja mama je zubić vila! je napisao/la (Pogledaj post): › proljeće ljeto jesen zima i opet proljeće. Exclamation


odlična preporuka Wink

to bi trebala biti "lektira".

#50:   Autor: Ivan Post Postano: 12.07.2007. 12:52

odlican je network... samo da ga je skratiti za pola sata onih "tv-drama romansa" scena...

#51:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 13.07.2007. 5:50

Ivan je napisao/la: ›
odlican je network... samo da ga je skratiti za pola sata onih "tv-drama romansa" scena...


Nikako se ne slažem; upravo je to i bila poanta, prikazati 'ljubavni' život nove generacije humanoida. Savršeno.

#52:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.07.2007. 7:49

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Pogledao neki dan Network. Film je automatski ušao u moju selekciju najboljih-svih-vremena. A ja se još uvijek pitam kako je moguće da ga dosada nisam gledao?!
[/i]


Da, film je nezaboravan, ali ako pogledaš iz koje je godine.... mlad si ti, otkrit ćeš još puno dobrih starih filmova.

#53:   Autor: swamp Post Postano: 13.07.2007. 12:28

DanicaV je napisao/la: ›
Da, film je nezaboravan, ali ako pogledaš iz koje je godine.... mlad si ti, otkrit ćeš još puno dobrih starih filmova.


Most popular 1976 titles by total votes
Votes Average Title
82458 8.5 Taxi Driver (1976)
43898 7.9 Rocky (1976)
20536 7.9 All the President's Men (1976)
19930 7.3 Carrie (1976)
15686 8.0 Network (1976)
15464 7.5 The Omen (1976)
12090 7.6 The Outlaw Josey Wales (1976)
10194 7.5 Marathon Man (1976)
8613 6.5 Logan's Run (1976)
7483 7.3 Assault on Precinct 13 (1976)

U pravu si, ovi su svi zakon...

Pizdarija:
http://us.imdb.com/Sections/Years/1976/academy-awards
Taksist nijednog oskara Very Happy Dobar je Rocky, al je 3. - 4. na ovom popisu..

#54:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.07.2007. 12:41

Da, Taksist je definitivno zakon, pa Carrie, Maratonac, Svi predsjednikovi ljudi ... filmovi koje mogu uvijek pogledati kao da gledam prvi puta.

Rocky-a sam gledala jednom i ne namjeravam više.

Oskar je vrlo rijetko mjerilo dobrog filma, znaju nekada "ubosti" što bi se reklo. Zapravo, najbolje pogode strani film.
Nekako više vjerujem odlukama žirija europskih festivala, osobito što se na nešm kontinentu ravnopravno pojavljuju filmovi iz cijelog svijeta, bez obzira na govorno područje.

#55:   Autor: Ivan Post Postano: 13.07.2007. 12:56

ove godine su bome pogodili strani film.. ona grozna iskliseizirana njemacka dramica osijek031.com smile

#56:   Autor: swamp Post Postano: 13.07.2007. 13:01

Isto tako, samo što meni Josley Wales, umjesto Svi predsjednikovih ljudi.. Taj mi nekako ne sjeda.

Ja više ne vjerujem nijednom festivalu. Oscar je uvijek bio smješan, to ne moram ni spominjat. Cannesu i Mostri se nekad moglo vjerovat, tamo negdje do sredine devedesetih, al sad je i to ošlo u kurac.. Doduše, nema više ni poštenih filmova, pa je teže za birat Sad

#57:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.07.2007. 13:06

Zato se prebacih na azijske filmove, latino-američke...... ima stvarno dobrih.
Uporedo s OLJK je bio i Vukovar film festival i gledala sam samo jedan film - kineski Tuyin brak, definitivno se isplatilo otići do Vukovara.

http://www.imdb.com/title/tt0949564/

Ima redatelja čiji opus pratim, pa ako su mi u "cukerpiksli", oprostim i neki slabiji film.
Recimo, uvijek ću pogledati film Mike Leigha. braće Coen i sl.
Nekada i zbog glumačke ekipe.

#58:   Autor: swamp Post Postano: 13.07.2007. 13:31

Ja sam taman na moru za OLJK filmove.. Nije mi suđeno da pogledam taj Lady Vengeance na platnu valjda Very Happy

Mike Leigha ne podnosim, jebiga. Jasno mi je sve, al mi je naporaaaan. A braća Coen bi mogli već opravdat staru slavu, ništa pošteno od Lebowskog. Tim Burton se isto srozava. Tarantino je zabavan uvijek, al se sad već zajebava. Dosta prokletih homagea, mogo bi i neki film napravit.

Da se vratimo na topic, preporuka:
A. Hitchcock - Notorious
Ingrid Bergman i Cary "guba nad gubama" Grant, protiv x zlih njemaca i njihovih mama! Ne može da bude loše Wink

#59:   Autor: Ivan Post Postano: 13.07.2007. 13:40

dobro je to ali nista nije bolje od "rear window" Wink

#60:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.07.2007. 13:44

Meni je Mike Leigh super. Britanska socijalna drama, otprilike uvijek isti glumci. Ali ja inače gledam "crnjake" .

Evo moj prijedlog:
Igmar Bergman: 'Fanny and Alexander'

#61:   Autor: swamp Post Postano: 13.07.2007. 15:56

Ivan je napisao/la: ›
dobro je to ali nista nije bolje od "rear window" Wink

Nije ni u top 5, al ovi ostali su preočiti da bi uopće vrijeđao nekoga s pomisli da ih nije gledo Wink

Top 10:
1. Rear Window
2. Rear Window
3. Rear Window
4. North by Northwest
5. Rope
6. Psycho
7. Vertigo
8. Notorious
9. Dial M for Murder
10. Lifeboat ili Foreign Corespondant

Zaboravio sam Birds, al mi se sad neda prepravljat listu...

DanicaV je napisao/la: ›
Meni je Mike Leigh super. Britanska socijalna drama, otprilike uvijek isti glumci. Ali ja inače gledam "crnjake" .

Evo moj prijedlog:
Igmar Bergman: 'Fanny and Alexander'

Ja imam neku urođenu averziju prema tragedijama. Iritira me što im većina kritičara automatski dodjeljuje veću umjetničku vrijednost od komedija.. A možda sam i istraumatiziran Jugoslavenskim / Hrvatskim socijanim dramama...

Preporuka:
Wim Wenders, The End of Violence
Nije zbog Wim Wendersa, nego zbog Bill Pullmana. Čovijek je neshvaćeni i potcijenjeni genije. U rangu Bill Murraya, kojeg se isto nitko ne bi sjećo, da nije snimio Lost in Translation...

kad sam već kod potcjenjenih genija:
Tim Robbins, Bob Roberts
Politička satira o desničarskom country pjevaču koji se kandidira za senat. Genijalan film. Ujedno i odgovor na pitanje: "Zašto Michael Moore više vrijedi u svojoj težini u masti, nego kao redatelj?"

#62:   Autor: wastedbass Post Postano: 13.07.2007. 16:09

evo preporucam Sentinel iako u zadnje vrijeme ne volim političke trilere ovaj mi se svidio

#63:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.07.2007. 12:22

wastedbass je napisao/la: ›
evo preporucam Sentinel iako u zadnje vrijeme ne volim političke trilere ovaj mi se svidio

dobar, dobar!

#64:   Autor: wastedbass Post Postano: 14.07.2007. 12:31

CatCloe je napisao/la: ›
wastedbass je napisao/la: ›
evo preporucam Sentinel iako u zadnje vrijeme ne volim političke trilere ovaj mi se svidio

dobar, dobar!
oprosti il to ironicino heheh Wink ma volim tog kiefera iz 24 sata totalno max payne lik

#65:   Autor: tonya Post Postano: 14.07.2007. 20:05

Kiefer - bljak!

#66:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 16.07.2007. 13:56

wastedbass je napisao/la: ›
oprosti il to ironicino heheh Wink ma volim tog kiefera iz 24 sata totalno max payne lik


Kiefer je dobar, al' ne u 24h ;-)

#67:   Autor: allein Post Postano: 16.07.2007. 14:07

swamp je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nije zbog Wim Wendersa, nego zbog Bill Pullmana. Čovijek je neshvaćeni i potcijenjeni genije. U rangu Bill Murraya, kojeg se isto nitko ne bi sjećo, da nije snimio Lost in Translation...


Uf uf. Teške riječi. Murray bi bio ubercool i cijenjen i bez LiT. Možda je ta uloga malo razvikana, al definitivno ne bih rekao da je to glavna uloga njegove karijere.
Puno pamćeniji će biti po Groundhog dayu, jednom od najboljih filmova svih vremena. Unatoč tome što je komedija Wink

#68:   Autor: Deez Post Postano: 16.07.2007. 17:03

Meni osobno najdraža uloga Murraya je u filmu Kingpin. Obavezno pogledat ko dosad nije.

#69:   Autor: swamp Post Postano: 25.07.2007. 20:32

allein je napisao/la: ›
Uf uf. Teške riječi. Murray bi bio ubercool i cijenjen i bez LiT. Možda je ta uloga malo razvikana, al definitivno ne bih rekao da je to glavna uloga njegove karijere.
Puno pamćeniji će biti po Groundhog dayu, jednom od najboljih filmova svih vremena. Unatoč tome što je komedija Wink

Možda me nisi shvatio u potpunosti. Bill Murray je genije i bez LiT-a, po Groundhog Dayu i po Where Buffalos Roam, a i novijim Wes Andersonovim filmovima (meni Rushmore caruje).. Ali sigurno je da bi ga mainstream publika strpala u isti koš sa Chevy Chaseom, da nije bilo LiT-a. Bill Pullman, koji je isto odličan glumac, nije dobio takvu priliku, pa sad snima neke serije, dok Murray sad skoro da ima status koji zaslužuje.
Da Pullman danas umre, ostao bi zapamćen po Independance Dayu, što je uloga *daleko* ispod njegovih mogučnosti. Ako ne vjeruješ, pogledaj Zero Effect i End of Violence..

#70:   Autor: Korisničko ime Post Postano: 25.07.2007. 20:33

Zero Effect je ooooooodličan osijek031.com smile

#71:   Autor: swamp Post Postano: 25.07.2007. 20:40

Korisničko ime je napisao/la: ›
Zero Effect je ooooooodličan osijek031.com smile

Dodjeljujem ti počasni kikiriki za dobar ukus!

..ili za slaganje samnom, kako ti je draže Very Happy

#72:   Autor: Korisničko ime Post Postano: 25.07.2007. 20:49

swamp je napisao/la: ›
Korisničko ime je napisao/la: ›
Zero Effect je ooooooodličan osijek031.com smile

Dodjeljujem ti počasni kikiriki za dobar ukus!

..ili za slaganje samnom, kako ti je draže Very Happy


bit će da je dobar ukus.volim detektivske filmove.a ovaj je ne dobar,nego odličan...Ako se ne varam,Pullman je bio onaj detektiv što je onu malu našao,dijete od onog bogatuna i neke tam kurve ako se dobro sječam....što se osvećivala....

thanks za kikiriki... Wink

#73:   Autor: Poppy Post Postano: 06.09.2007. 8:20

Joj taj Parfem... meni je bio ka-ta-stroooofa! Eto...

#74:   Autor: malecka Post Postano: 06.09.2007. 8:24

fairy je napisao/la: ›
1. Parfem - priča o ubojici- predobar ,ljudi morate pogledat


jedan od mojih najfilmova..... prepredobar je ...

#75:   Autor: fairy Post Postano: 06.09.2007. 10:09

1. sin city-tarantino, rodrigez
2. izgubljena cesta- david lynch
3. dina- david lynch
4. spun-rodrigez
5.crank

#76:   Autor: morgan Post Postano: 06.09.2007. 15:00

Angels in America
dirljivo do suza...AIDS tematika
Osijek031.com » Film i TV » Preporuke filmova - rasprava


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::