Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAZLIJE

#1:  OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAZLIJE Autor: kkruno Post Postano: 14.06.2007. 9:59

osijek nikada neće biti ćaprazlije!


osijek_nikada_caprazlije_CB.gif
 Opis:
 Veličina:  192.38 KB
 Pogledano:  186 put(a)

osijek_nikada_caprazlije_CB.gif



#2:   Autor: Blofeld Post Postano: 14.06.2007. 10:12

Izvanredno. Samo nisam siguran jel Ćaprazlije, Ćaprzalije, Ćaprazalije, ili koji kurac.

#3:   Autor: mali_ivica Post Postano: 14.06.2007. 10:17

Pojasnite mi molim vas toliki lingvističar nisam riječ mi je pomalo nepoznata?!

#4:   Autor: kkruno Post Postano: 14.06.2007. 11:34

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Pojasnite mi molim vas toliki lingvističar nisam riječ mi je pomalo nepoznata?!

pa vas gradonacelnik Đapić je rođen u tom hercegovačkom selu pokraj Livna i odmalena je očito odgajan kao izvrstan primitivac da bi se konačno dokopao Osijeka kao bivšeg gradskog središta i u njemu pokušao napraviti karijeru i izliječiti svoje frustracije.
dokaz o rođenju http://www.sabor.hr/lgs.axd?t=24&id=155
pozdrav,K.

#5:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.06.2007. 11:56

osijek je jučer postao upravo ćaprazlije.
nezainteresiranost ovog grada, izostanak reakcije njegovih stanovnika, te neizmjerna količina letargije i inercije istih učinila ga je takvim. imamo gradsku vlast kakvu smo i zaslužili.

#6:   Autor: mali_ivica Post Postano: 14.06.2007. 13:46

kkruno je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Pojasnite mi molim vas toliki lingvističar nisam riječ mi je pomalo nepoznata?!

pa vas gradonacelnik Đapić je rođen u tom hercegovačkom selu pokraj Livna i odmalena je očito odgajan kao izvrstan primitivac da bi se konačno dokopao Osijeka kao bivšeg gradskog središta i u njemu pokušao napraviti karijeru i izliječiti svoje frustracije.
dokaz o rođenju http://www.sabor.hr/lgs.axd?t=24&id=155
pozdrav,K.

Da, i?
Bandić je isto rođen u hercegovini?!
Đapić je živio prije rata u retfali i sad je tamo ako se nevaram samo na drugoj lokaciji!
I šta ti vrijedi Kramarić koji je osvaja i kvizove kad ništa ne radi!
Neznam zašto si zapeo na mjesto rođenja ?
Jel to određuje kakav će čovjek biti pod stare dane i koliko će biti inteligentan te naočit?

Rekao bih da je tvoj post više rekao o tebi nego o Đapiću!

#7:  Re: OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAZLIJE Autor: lufus Post Postano: 14.06.2007. 14:31

Kako ne govori? Ako čovjek "ugođaj" te pripizdine želi prenijeti i trenutno ga uspješno prenosi na Osijek, onda svakako igra ulogu gdje je rođen. Pa i Bandić je imao nedavno svoju paradu tramvaja. Zašto misliš da su protivnici Đapića automatski za Kramarića? Onaj nam je ostavio radijator, a ovaj milijunsku "klupu", spomenik sebi na trgu i tko zna kakva mu se još bolesna ideja mota po glavi...

#8:   Autor: Blofeld Post Postano: 14.06.2007. 14:46

mali_ivica je napisao/la: ›
kkruno je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Pojasnite mi molim vas toliki lingvističar nisam riječ mi je pomalo nepoznata?!

pa vas gradonacelnik Đapić je rođen u tom hercegovačkom selu pokraj Livna i odmalena je očito odgajan kao izvrstan primitivac da bi se konačno dokopao Osijeka kao bivšeg gradskog središta i u njemu pokušao napraviti karijeru i izliječiti svoje frustracije.
dokaz o rođenju http://www.sabor.hr/lgs.axd?t=24&id=155
pozdrav,K.

Da, i?
Bandić je isto rođen u hercegovini?!
Đapić je živio prije rata u retfali i sad je tamo ako se nevaram samo na drugoj lokaciji!
I šta ti vrijedi Kramarić koji je osvaja i kvizove kad ništa ne radi!
Neznam zašto si zapeo na mjesto rođenja ?
Jel to određuje kakav će čovjek biti pod stare dane i koliko će biti inteligentan te naočit?

Rekao bih da je tvoj post više rekao o tebi nego o Đapiću!


Oh da, itekako je važno gdje je rođen. Slično i sa Bandićem (varaju se oni koji misle da su Zagrepčani sretni svojim gradonačelnikom - pa čovjek, uz sav ostali kriminal, planira srušiti pola Cvjetnog trga - no i tamo sve pršti od neobrazovanih).

Važno je zbog toga što te mjesto rođenja najčešće opterećuje, a ujedno i malo znaš o mjestu u koje dolaziš (pa ti padaju ideje kao što je spomenik, probijanje Jagerove, itd., napamet).

Važno je i zato što je gradska populacija (pogotovo više generacija) po definiciji bolje obrazovana od populacije iz hercegovačkih zaseoka. To samo po sebi nije problem, sve dok došljaci iz tih gradskih zaseoka ne počnu nametati svoj ukus i mišljenje u gradu (Klapa, Mate Bulić, Tomson, ....).

Uostalom kao da je to što je došao iz Ćeprzalije Đapićev najveći grijeh. Nije, ima on i previše drugih. Samo primjerice - istjeran iz Hdz-a prelazi u Hsp, odjednom Paradžik ubijen a Paraga zatvoren, mjeri visinu kukuruza, lažira magisterij, snima film o samom sebi, usuđuje se odabrati umjetničko djelo, itd., itd.

A o Kramariću sve najgore.

#9:   Autor: 8 Post Postano: 14.06.2007. 16:37

Blofeld je napisao/la: ›
Paradžik ubijen


+ Kraljević.

#10:   Autor: mali_ivica Post Postano: 14.06.2007. 17:52

I ovi vaši PARTIZANI su se rodili u Osijeku, Beogradu i gdje sve još ne!
Pa ih ništa nije spriječilo da sruše onaj prekrasan park zvani gradski vrt i sagrade tamo najružniji stadion na svijetu što postoji !

ZATO NAM I PROPADA DRŽAVA, ZATO ŠTO OVAKI MALI LJUDI NE GLEDAJU LJUDE KAO INDIVIDUE, NEGO GLEDAJU GDJE SE KO RODIO!

Nego braćo vi umjesto toga što pišete koje kakve gluposti napišite lijepo i jasno da mrzite Hercegovce i ljudi će vas ako ništa drugo više poštivati zato što ste po prvi puta bili iskreni!

I zadnje pitanje: Što ste vi napravili za svoj Osijek? Wink

#11:   Autor: duje Post Postano: 14.06.2007. 17:59

mali_ivica je napisao/la: ›
ZATO ŠTO OVAKI MALI LJUDI NE GLEDAJU LJUDE KAO INDIVIDUE, NEGO GLEDAJU GDJE SE KO RODIO!


dopusti da primjetim da si kontradiktoran sam sebi....a cinio se tako pametan

#12:   Autor: Osječanin Post Postano: 14.06.2007. 18:13

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › I ovi vaši PARTIZANI su se rodili u Osijeku, Beogradu i gdje sve još ne!
Pa ih ništa nije spriječilo da sruše onaj prekrasan park zvani gradski vrt i sagrade tamo najružniji stadion na svijetu što postoji !



Mislim da je taj prekrasan park zvani Gradski vrt prestao biti prekrasan onog trenutka kada ga je jedan režim iskoristio za strijeljanje onih koji nisu mislili kao oni... osijek031.com smile

#13:   Autor: mali_ivica Post Postano: 14.06.2007. 18:31

To je sve spika Božo Kalmeta ja pitam ili kažem nešto, a vi opet neka sasvim druga spika?!
Valna duljina je 92,7Mhz možda se jednog dana i skontamo tko zna?!

Uživajte meni se o ovome više ne da!

#14:   Autor: mali_ivica Post Postano: 14.06.2007. 18:41

Osječanin je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › I ovi vaši PARTIZANI su se rodili u Osijeku, Beogradu i gdje sve još ne!
Pa ih ništa nije spriječilo da sruše onaj prekrasan park zvani gradski vrt i sagrade tamo najružniji stadion na svijetu što postoji !



Mislim da je taj prekrasan park zvani Gradski vrt prestao biti prekrasan onog trenutka kada ga je jedan režim iskoristio za strijeljanje onih koji nisu mislili kao oni... osijek031.com smile

Pričamo o građevinskim radovima pretvaranja parkova u beton, a ti o streljanju! Wink
Prava spika, ala Božo Kalmeta!

#15:   Autor: Osječanin Post Postano: 14.06.2007. 18:46

Nikad čuo!

#16:   Autor: tyler_durden Post Postano: 15.06.2007. 1:36

mali_ivica je napisao/la: ›
I ovi vaši PARTIZANI su se rodili u Osijeku, Beogradu i gdje sve još ne!
Pa ih ništa nije spriječilo da sruše onaj prekrasan park zvani gradski vrt i sagrade tamo najružniji stadion na svijetu što postoji !

ZATO NAM I PROPADA DRŽAVA, ZATO ŠTO OVAKI MALI LJUDI NE GLEDAJU LJUDE KAO INDIVIDUE, NEGO GLEDAJU GDJE SE KO RODIO!

Nego braćo vi umjesto toga što pišete koje kakve gluposti napišite lijepo i jasno da mrzite Hercegovce i ljudi će vas ako ništa drugo više poštivati zato što ste po prvi puta bili iskreni!


mali_ivica je upravo postao veliki_ivica...
skuziti ces nakon nekog vremena da 95% ljudi na Osijek031 fura spiku ala Kalmeta (posebno oni s brojevima u imenu) ...

mali_ivica je napisao/la: ›
I zadnje pitanje: Što ste vi napravili za svoj
Osijek? Wink


uplatio 200 kn danas na racun mro-a...nije puno ali valjda ce im pomoci...

#17:   Autor: 8 Post Postano: 15.06.2007. 3:02

tyler_durden je napisao/la (Pogledaj post): ›
uplatio 200 kn danas na racun mro-a...nije puno ali valjda ce im pomoci...


Vas nekoliko, gazda i ostali... Ako imate nešto reći, recite.
I zar vas nisu na vjeronauku učili, "neka vam ne zna ljevica"?

Zašto onda opterećujete ljevicu?

#18:   Autor: Korina Post Postano: 15.06.2007. 10:48

Zar je bitno gdje je tko rođen? otkada? zar nije bitnije gdje je netko odgajan i u kakvom okruženju? i koliko netko razmišlja svojom glavom i dopušta da neki drugi ljudi utječu na njega tj. okolina i situacije u kojima se nalazi? i zar se sve na kraju ne svodi na to da se ljudi mijenjaju s vremenom i po mogućnosti EVOULIRAJU?
SVATKO od nas ima izbora KAKO će se ponašati i većina ljudi je svjesna svojih postupaka, ako se naravno radi o dovoljno inteligentnoj osobi koja koristi svoje sive stanice i ako postoji dovoljno mijelinske ovojnice oko neurona naravno Very Happy

#19:   Autor: Korina Post Postano: 15.06.2007. 10:54

ajme lapsus lingua! ili ti lapsus tipkovnice Very Happy !EVOLUIRAJU!

#20:   Autor: mali_ivica Post Postano: 15.06.2007. 11:30

Čudno kako se ljudi pozivaju na vjeronauk samo kad njima odgovara! Isto kao što se Bogu mole samo kad su u nevolji!
Isto tako kako se izjave velikih povijesnih ličnosti citiraju samo kad je u pitanju dizanje spomenika istima, a ne recimo vođenje države i domoljublje ili slično.

Nemam namjere ići dalje mogao bi napisati roman!
Malo nas je al' smo govna

#21:   Autor: Korina Post Postano: 15.06.2007. 12:43

ivice, zar ti nisi malo premlad da bi bio toliko frustriran? ha?

#22:   Autor: 8 Post Postano: 15.06.2007. 12:52

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemam namjere ići dalje mogao bi napisati roman!
Malo nas je al' smo govna


mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da ne kažem na one dečke sa trpinjske ceste koji su tamo maznuli preko 300 tenkova ! SVAKA IM ČAST !


Gledam tvoj post i avatar... Mašala, novo lice balkanske historiografske scene.
Tenkova je uništeno puno, ali 300 - teško.
Da bi povijest imala težinu, ne treba ju frizirati.

To ti je zlo.

#23:   Autor: mali_ivica Post Postano: 15.06.2007. 13:38

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemam namjere ići dalje mogao bi napisati roman!
Malo nas je al' smo govna


mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da ne kažem na one dečke sa trpinjske ceste koji su tamo maznuli preko 300 tenkova ! SVAKA IM ČAST !


Gledam tvoj post i avatar... Mašala, novo lice balkanske historiografske scene.
Tenkova je uništeno puno, ali 300 - teško.
Da bi povijest imala težinu, ne treba ju frizirati.

To ti je zlo.

Ja sam samo citirao Branka Borkovića "maldog jastreba" on tu brojku iznosi u filmu :
"Vukovar poslednji rez" u produkciji B92 isto tako kaže kako su za dokazano srušeni avion nagrađivali ljude sa kutijom cigareta, a za dokazano uništeni tenk jednom cigaretom! Sve to možeš pogledati u dokumentarnom filmu :
"Vukovar poslednji rez" u 9 nastavaka koji se nalazi na strnici www.youtube.com

#24:   Autor: kobac Post Postano: 15.06.2007. 14:23

Mali Ivice ja sam totalno na tvojoj strani! Znaš da su mi se više počeli gaditi građani Osijeka nego političari. Čitam ovaj portal jer ima nekih zanimljivih sitnica ali kad počnem čitati postove i sama pljuvanja, muka mi je. Ako vam se đapić toliko gadi, zašto ste ga izabrali za gradonačelnika? Zašto niste ostavili Kramarića pa da još uvijek gazim preko bare kad idem u trgovinu? Živo mi se fučka za neki kip, bitno mi je da imam posao i ugodne ljude oko sebe.

#25:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 15.06.2007. 14:55

kobac je napisao/la: ›
Ako vam se đapić toliko gadi, zašto ste ga izabrali za gradonačelnika?


Još jedan koji misli da je Đapić voljom birača postao gradonačelnikom... Blago nama.
http://www.slavonski-radio.com/articles/4000_003190.htm

@mali_ivica - slažem se s 8-icom, 300 tenkova zvuči prepretjerivanje. I 100 je pretjerano...
Neke brojke govore *sveukupno* o cca 60-70 tenkova i oklopnih transportera uništenih tijekom borbi za Vukovar. Vjerujem da je pola od toga uništeno na Trpinjskoj.
PS: vidim tvoje postove samo kada te netko citira, ignoriram te već više mjeseci, naime ;-)

#26:   Autor: 8 Post Postano: 15.06.2007. 15:15

Ivice, nisi u pravu.Posljednji rez imam otkad je izašao.
Čak sam ovdje dosta pisao o njemu.
Ako ne čitaš, ne petljaj se.

Ako ne vidiš zašto treba biti oprezan s brojevima:
tijekom godina brojke se napuhavaju zbog politike.
Onda dođe netko javno kaže: "car je gol" i onda šira javnost prihvati da je taj trend napuhavanja prisutan.
I što onda imaš? Imaš zadovoljen političare, glup narod i žrtve po čijim se grobovima izdrkava.

Ne znam zašto ti uopće objašnjavam, ti izgleda ne možeš shvatiti.

Kad se povijest piše po birtijama onda to izgleda ovako: http://www.vucjak.com/jasenovac.html

#27:   Autor: mali_ivica Post Postano: 15.06.2007. 15:18

bazooka_joe je napisao/la: ›
kobac je napisao/la: ›
Ako vam se đapić toliko gadi, zašto ste ga izabrali za gradonačelnika?

@mali_ivica - slažem se s 8-icom, 300 tenkova zvuči prepretjerivanje. I 100 je pretjerano...
Neke brojke govore *sveukupno* o cca 60-70 tenkova i oklopnih transportera uništenih tijekom borbi za Vukovar. Vjerujem da je pola od toga uništeno na Trpinjskoj.
PS: vidim tvoje postove samo kada te netko citira, ignoriram te već više mjeseci, naime ;-)

Dobro bez obzira ignoriraš li me ili ne dopusti da ti odgovorim:
Bazoka je naš klasičan simbol prosječnog građanina ove zemlje.
Objašnjenje: On uvijek sve zna čak recimo više i od osoba koje su bile na licu mjesta kao što je gospodin Branko Borković!

Eto još nešto: JA PAK NEMAM NIKOGA NA IGNORE LISTI POŠTO SAM NAVIKAO SASLUŠATI SVE EVENTUALNO PROKOMENTIRAT ITD...

Kad mi netko napiše da sam mu na ignore listi to shvačam kao kompliment pošto ta osoba vjerojatno protiv mene nema nikakvih argumenata pa me ne želi ni saslušati!

#28:   Autor: mali_ivica Post Postano: 15.06.2007. 15:21

8 je napisao/la: ›
Ivice, nisi u pravu.Posljednji rez imam otkad je izašao.
Čak sam ovdje dosta pisao o njemu.
Ako ne čitaš, ne petljaj se.

Ako ne vidiš zašto treba biti oprezan s brojevima:
tijekom godina brojke se napuhavaju zbog politike.
Onda dođe netko javno kaže: "car je gol" i onda šira javnost prihvati da je taj trend napuhavanja prisutan.
I što onda imaš? Imaš zadovoljen političare, glup narod i žrtve po čijim se grobovima izdrkava.

Ne znam zašto ti uopće objašnjavam, ti izgleda ne možeš shvatiti.

Kad se povijest piše po birtijama onda to izgleda ovako: http://www.vucjak.com/jasenovac.html

Nemoj se ljutiti kad je u pitanju obrana Vukovara onda više vjerujem gospodinu Branku Borkoviću "mladom jastrebu", nego tebi!
Ako si gledao Poslednji Rez onda si vidio da je on tamo spomenuo brojku oko tristo!

#29:   Autor: 8 Post Postano: 15.06.2007. 15:31

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj se ljutiti kad je u pitanju obrana Vukovara onda više vjerujem gospodinu Branku Borkoviću "mladom jastrebu", nego tebi!
Ako si gledao Poslednji Rez onda si vidio da je on tamo spomenuo brojku oko tristo!


Dobro.
To ti je 10 tenkova dnevno.

U Vukovaru je svega falilo, nije bilo pušaka, streljiva, sanitetskog materijala, i sve logistike - ali su zato imali višak protuoklopnog oružja.

Gluposti.

#30:   Autor: mali_ivica Post Postano: 15.06.2007. 15:40

8 je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj se ljutiti kad je u pitanju obrana Vukovara onda više vjerujem gospodinu Branku Borkoviću "mladom jastrebu", nego tebi!
Ako si gledao Poslednji Rez onda si vidio da je on tamo spomenuo brojku oko tristo!


Dobro.
To ti je 10 tenkova dnevno.

U Vukovaru je svega falilo, nije bilo pušaka, streljiva, sanitetskog materijala, i sve logistike - ali su zato imali višak protuoklopnog oružja.

Gluposti.

Kao što reko ti bolje znaš od čovjeka koji se tamo borio!

#31:   Autor: Korina Post Postano: 15.06.2007. 16:19

eto zašto svi ratovi počinju..zato što hrpa testosterona zna svaki na svoju stranu vuć, samo su oni u pravu, nitko drugi nije, oko ničeg se ne može dogovoriti, a najradije bi sve to riješili šakama ili koje kakvim drugim "pomagalima" zbog čega je izmišljeno svo oružje ovoga svijeta ( ako već mogu nabost živinu zaš ne bih nabo i nekoga drugoga i to još po mogućnosti iz daljine, nije bitno tko će se sve naći na putu i stradati bez obzira bio nedužan ili ne )..pretačete iz šupljeg u prazno..držite se vi nogometa i sexa jer i tu ste dovoljno manjkavi da nema smisla da trošite svoje vrijeme na neš drugo..

#32:  Re: OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAZLIJE Autor: lufus Post Postano: 15.06.2007. 16:43

a ti si izgleda sex boginja i fifina sutkinja Very Happy

#33:   Autor: Korina Post Postano: 15.06.2007. 16:54

obožavam ovakva bezvezna prepucavanja!
ili nek netko nešto učini konkretno ili nek prestane drobit u prazno!
lako pljuvat iz stolice pred ekranom!
ako se dragim muškarcima nešto ne sviđa onda nek se pokrenu i učine nešto!
ali naravno ne, lako je kembačit i natezat tko je više u pravu..
bez konotacija u vezi "natezanja" molim Very Happy

#34:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 15.06.2007. 16:56

Korina je napisao/la: ›
eto zašto svi ratovi počinju..zato što hrpa testosterona zna svaki na svoju stranu vuć, samo su oni u pravu, nitko drugi nije, oko ničeg se ne može dogovoriti, a najradije bi sve to riješili šakama ili koje kakvim drugim "pomagalima"...

...držite se vi nogometa i sexa jer i tu ste dovoljno manjkavi da nema smisla da trošite svoje vrijeme na neš drugo..


Eh, pomagala, seksa i nogometa. Very Happy

#35:   Autor: 8 Post Postano: 15.06.2007. 17:43

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao što reko ti bolje znaš od čovjeka koji se tamo borio!


http://users.prijedor.com/jasenovac/
Ovakva je tvoja historiografija.

Glupo je što si se usredotočio na mene. Kao ono, da me nadjebeš.
Jastreb je to rekao u dokumentarnom filmu srbijanske produkcijske kuće, za srbijansko tržište.
Je li ti išta jasnije?

Jesi kad gledao hrvatske političare, kako govore domaćim medijima, a kako stranima?

Jesi kurac.
Ti si se dovde već pogubio.

Kad sve moje postove pročitaš, polagat ćeš ispit iz njih, a onda te skidam s ignore liste.

#36:   Autor: lufus Post Postano: 15.06.2007. 19:17

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › obožavam ovakva bezvezna prepucavanja!
ili nek netko nešto učini konkretno ili nek prestane drobit u prazno!
lako pljuvat iz stolice pred ekranom!
ako se dragim muškarcima nešto ne sviđa onda nek se pokrenu i učine nešto!
ali naravno ne, lako je kembačit i natezat tko je više u pravu..
bez konotacija u vezi "natezanja" molim Very Happy

a žene? Very Happy

#37:   Autor: mali_ivica Post Postano: 15.06.2007. 22:17

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kao što reko ti bolje znaš od čovjeka koji se tamo borio!


http://users.prijedor.com/jasenovac/
Ovakva je tvoja historiografija.

Glupo je što si se usredotočio na mene. Kao ono, da me nadjebeš.
Jastreb je to rekao u dokumentarnom filmu srbijanske produkcijske kuće, za srbijansko tržište.
Je li ti išta jasnije?

Jesi kad gledao hrvatske političare, kako govore domaćim medijima, a kako stranima?

Jesi kurac.
Ti si se dovde već pogubio.

Kad sve moje postove pročitaš, polagat ćeš ispit iz njih, a onda te skidam s ignore liste.


Ovo što sam pisao nisam pisao zato da te kao što ti kažeš NADJEBEM ne komentiram Vukovar i takove slične stvari da bih nekoga nadjebao, to samo govori o tebi kako shvačaš sve ovo i samim time s riječju nadjebem si se svrstao na korininu listu "testosteronaca koji nešto pišu kako bi pokazali da su nekoga nadjebali"

Druga stvar glede "historijografije" ne podržavam ni jedan zločin kao takav pa ni JASENOVAC!

Treća stvar, a to je ova da te citiram:
8 je napisao/la: › Kad sve moje postove pročitaš, polagat ćeš ispit iz njih, a onda te skidam s ignore liste.

Pravi iskompleksirani EGOCENTRIK
Oprosti ako zvuči grubo.
To bi bilo to od mene.


Zadnja promjena: mali_ivica; 15.06.2007. 22:39; ukupno mijenjano 1 put.

#38:   Autor: Korina Post Postano: 16.06.2007. 8:27

što žene lufus?
ajd napiši višesložnu rečenicu Very Happy

#39:   Autor: lufus Post Postano: 16.06.2007. 13:16

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › obožavam ovakva bezvezna prepucavanja!
ili nek netko nešto učini konkretno ili nek prestane drobit u prazno!
lako pljuvat iz stolice pred ekranom!
ako se dragim muškarcima nešto ne sviđa onda nek se pokrenu i učine nešto!
ali naravno ne, lako je kembačit i natezat tko je više u pravu..
bez konotacija u vezi "natezanja" molim Very Happy

Nisam bio u školi kad su se učile višesložne rečenice. Very Happy Po ovome ispada da ovdje nema žena koje krase gore navedene osobine, ili?
Osijek031.com » Politika » OSIJEK NIKADA NEĆE BITI ĆAPRAZLIJE


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::