Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Citati plakate

#1: Fight Citati plakate Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 9:04

"Kad je zakoni dali zenama ista prava, koja i ljudima, trebali su im onda dati i ljudski razum" (c) Arthura Schopenhauera

više na:

citati.plakate.googlepages.com/home

#2:   Autor: CatCloe Post Postano: 16.05.2007. 9:13

on ženu mora shvatiti kao posjed, kao vlasništvo koje se može zaključati, kao nešto što je predodređeno za podložnost i u njoj postaje savršeno.

kako tipično za nesigurni muški ego i njegovu klimavu muškost... to su bila vremena, jelda? kad je sve funkcioniralo po zakonu jačeg, svijet je bio puno jednostavniji... vjerujem Laughing

#3:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 9:17

Vidim i ti volis čika Ničea Smile)

btw. a danas svijet ne funkcionira po zakunu jacega ?

ps. a jesi procitala objasnjenje ideje ?

#4:   Autor: CatCloe Post Postano: 16.05.2007. 9:20

of kors aj did osijek031.com smile
funkcionira po zakonu jačega, ali u manjoj mjeri nego prije 100 ili 200 godina..

#5:   Autor: Poppy Post Postano: 16.05.2007. 9:22

da, ali danas se definicija jačeg malo izmijenila; više nije fizička nadmoć presudna

#6:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 9:23

CatCloe je napisao/la: ›
of kors aj did osijek031.com smile


Bzvz, jelda ? osijek031.com smile

Citat: ›
funkcionira po zakonu jačega, ali u manjoj mjeri nego prije 100 ili 200 godina..


Mozda na lokalnoj/individualnoj razini.. globalno je maaaalkice drugacije..

#7:   Autor: CatCloe Post Postano: 16.05.2007. 9:29

toni je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
of kors aj did osijek031.com smile

Bzvz, jelda ? osijek031.com smile

nije baš da bi mi se to dalo raditi, ali ako se njima dalo... nabijanje takvih stvari javnosti na nos nije uopće loše.
toni je napisao/la: ›
Citat: ›
funkcionira po zakonu jačega, ali u manjoj mjeri nego prije 100 ili 200 godina..

Mozda na lokalnoj/individualnoj razini.. globalno je maaaalkice drugacije..

istina, ali naša svakodnevica je uglavnom na lokalnoj razini, tako da je i to bolje nego ništa.
to što globalno još uvijek glavnu riječ vodi onaj s najvećim (i najskupljim) arsenalom oružja nema s ovom pričom puno veze..

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 16.05.2007. 9:30

Poppy je napisao/la: ›
da, ali danas se definicija jačeg malo izmijenila; više nije fizička nadmoć presudna

šta, kao intelektualno imate šanse? Very Happy

#9:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 10:02

CatCloe je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
of kors aj did osijek031.com smile

Bzvz, jelda ? osijek031.com smile

nije baš da bi mi se to dalo raditi, ali ako se njima dalo... nabijanje takvih stvari javnosti na nos nije uopće loše.



Da baš. Ko i nabijanje pederluka javnosti...

#10:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 10:05

DonQuijote je napisao/la: ›
šta, kao intelektualno imate šanse? Very Happy


Nikad ne vjeruj sjaju u očima žene! To je vjerovatno svjetlo što prodire kroz njenu šuplju glavu.

ako tako veli čika Tesla.. ko sam ja da mu proturječim osijek031.com smile

#11:   Autor: CatCloe Post Postano: 16.05.2007. 10:17

toni je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
šta, kao intelektualno imate šanse? Very Happy

Nikad ne vjeruj sjaju u očima žene! To je vjerovatno svjetlo što prodire kroz njenu šuplju glavu.
ako tako veli čika Tesla.. ko sam ja da mu proturječim osijek031.com smile

to što je čika tesla bio velik u znanosti, ne znači da je bio velik i u krevetu... mnogi veliki ljudi su imali velike frustracije.. Wink
obrambeni mehanizam "kiselog grožđa" je jedan od najpopularnijih od kada je i ljudske rase..
stvarno veliki čovjek ne bi nikada uvrijedio ženu.
jadno.

#12:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 10:22

CatCloe je napisao/la: ›

stvarno veliki čovjek ne bi nikada uvrijedio ženu.
jadno.


istina boli.

Laughing

#13:   Autor: CatCloe Post Postano: 16.05.2007. 10:29

toni je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›

stvarno veliki čovjek ne bi nikada uvrijedio ženu.
jadno.


istina boli.

Laughing

upravo to sam i htjela reći. ovdje ima više stvari koje bi trebale zaboljeti tebe.

#14:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 10:39

CatCloe je napisao/la: ›

upravo to sam i htjela reći. ovdje ima više stvari koje bi trebale zaboljeti tebe.


Bolljeti ? Bolji !! Bolji !! Sta bolji !? Najbolji !! Smile)

ps. sta se tol'ko ložiš.. monitor ti ne prikazuje smajle, il ?? Smile)

a o ovim plakatima, mislim da ce rijetko ko skuziti na jumbo posterima po gradu prikriveni smisao roza boje.. tako da ce kontra efekat biti jaci od onog prizeljkivanog... isa stvar sa onim gey paradam, kvirovim i slicnim nabijanjem stvari ljudima na nos...

#15:   Autor: Poppy Post Postano: 16.05.2007. 10:46

de jos jednom taj link, ja ne nadjem stranicu...

#16:   Autor: 8 Post Postano: 16.05.2007. 10:47

Kaže Ž. Antunović da će 40% ministrica u njenoj vladu biti žene.
Svaka čast mislim, pa onda idem ledati tko bi to mogao biti.
I onda sam shvatio da je ideja ne štetna, nego pogibeljna.

#17:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 10:47

http://citati.plakate.googlepages.com/13

#18:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 10:48

8 je napisao/la: ›
Kaže Ž. Antunović da će 40% ministrica u njenoj vladu biti žene.


Srećom, ta vlada neće jos skoro na vlast osijek031.com smile

#19:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 16.05.2007. 11:56

CatCloe je napisao/la: › kako tipično za nesigurni muški ego i njegovu klimavu muškost... to su bila vremena, jelda?
Nietzsche ocito voli krajnosti, ali ima tamo i mudrih izreka... ;-)

Ne znam kakva su bila vremena, ali ako ih pokusam shvatiti iz ove njegove recenice - hm, nisu bila nimalo izazovna. Jebes vrijeme u kojem su zene submisivnije od npr. domacih zivotinja ili kucnih ljubimaca.

Doduse, nakon sto je uspostavljen spolni ekvilibrij, u kojem su svi spolovi izjednaceni po sansama za uspjeh - pojavila se bulumenta underachieverica koje bi se ustolicile samo na osnovu cinjenice da imaju vaginu.

Pa onda imas pizdarije tipa "zenska knjizevnost", "zenski aktivizam", "zenski web aktivizam" (npr. site s tim plakatima je primjer toga), "zenske ovo", "zenske ono". Sada se kokoshi (poseban podskup zenskog roda skon kokosjoj logici (chic-logic)) autosegregiraju, getoiziraju i vagino-stigmatiziraju. Hrpa nedovoljno istimarenih tekutnjaca vristi "ja imam vaginu i zelim biti vrijedna postojanja", bez ikakvog realnog povoda.

Da je kojim slucajem neki muzjak skovao sintagmu npr. "zenska knjizevnost", kokoshi bi ga istog dana razapele na kriz i uzhgale ponad pruca.

Poppy je napisao/la: › da, ali danas se definicija jačeg malo izmijenila; više nije fizička nadmoć presudna
Istina, ali nekim zenama ni to nije dovoljno. One bi htjele i da se intelektualni kriteriji prilagode njima.

Antievolucijski.

#20:   Autor: Poppy Post Postano: 16.05.2007. 12:07

Leteći vidi vaginu kao najjače oružje u današnjem okrutnom svijetu, a i kao najmržeg neprijatelja. Zapravo ja mislim da silno pati što i sam nema jednu! Sad

Ne brini Leteći, danas se to sve da popravit! Wink

#21:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 16.05.2007. 12:25

Poppy je napisao/la: › Leteći vidi vaginu kao najjače oružje u današnjem okrutnom svijetu, a i kao najmržeg neprijatelja. Zapravo ja mislim da silno pati što i sam nema jednu! Sad
Djevojko sa sesiricem i suknjicom na volane, okreces tezu.

Ne znam s koliko si razumijevanja citala ono sto sam pisao, ali nisam ja taj koji vaginu smatra oruzjem, niti taj koji njom mashe okolo. I ja imam kitu, pa ju ne nabijam pod nos (dobro, probranima mogu ciniti i to)...

Upravo su te "zenske aktivistice" (citaj: kokoshi) one koje se viktimiziraju na osnovu posjedovanja vagine.

Sto se tice imanja vagina, imam ih vise nego sto ce ih ijedna od tih krestavih zena imati. ;-)

Citat: › Ne brini Leteći, danas se to sve da popravit!
Lako za to... imas li mozda ideju kako tim zenama ukazati na postojanje racionalnijih rjesenja?!

#22:   Autor: Poppy Post Postano: 16.05.2007. 12:41

@Leteći; nije mi jasno da li sad misliš na isfrustrirane feministice (ne kazem da su sve isfrustrirane) ili na sponzoruše?

#23:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 16.05.2007. 12:50

Poppy je napisao/la: › @Leteći; nije mi jasno da li sad misliš na isfrustrirane feministice (ne kazem da su sve isfrustrirane) ili na sponzoruše?
Iako u temeljima nema razlike izmedju te dvije skupine, ovaj put sam mislio na one koje se nazivaju "feministicama", "zenskim aktivisticama" i sl.

Slazem se da nisu sve feministice "isfrustrirane", ali te koje nisu su uglavnom prestale s javnim ddjelovanjem onog trenutka kada su nastali drustveni uvjeti koji bi se mogli nazvati spolnom jednakoscu.

#24:   Autor: 8 Post Postano: 16.05.2007. 13:00

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › @Leteći; nije mi jasno da li sad misliš na isfrustrirane feministice (ne kazem da su sve isfrustrirane) ili na sponzoruše?


One žene koje u dvadesetima i tridesetima ne uspiju ostvariti nuklearnu obitelj s muškarcem, postaju sponzoruše.

One kojima ni to ne uspije, najčešće postanu "aktivistice".

Nisam primjetio da je Sanja Sarnavka skočila 6 meteri uvis od bijesa zbog prijetnja Ruži Tomašić. E kako to objasniti.

#25:   Autor: toni Post Postano: 16.05.2007. 13:04

8 je napisao/la: ›
prijetnja Ruži Tomašić.


oftoik:

meni se to cini kao obicna politicka ofanziva haespeja.

#26:   Autor: Poppy Post Postano: 16.05.2007. 13:09

iako podržavam svaku smislenu borbu za ženska prava, mislim da znam na koje žene pucaš! uglavnom srednjovječne, kratke kose, vrlo neugledno obučene, sklone prekidati sugovornika nervoznim vikanjem?!

Leteci mungos je napisao/la: ›

imas li mozda ideju kako tim zenama ukazati na postojanje racionalnijih rjesenja?!



ja bi im predložila da se više druže sa sponzorušama jer bi imale štošta pametno za naučit. Smile

#27:   Autor: Poppy Post Postano: 17.05.2007. 12:45

@Leteći; ne komentiraš... znači, slažeš se?!

#28:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 17.05.2007. 13:08

Poppy je napisao/la: › @Leteći; ne komentiraš... znači, slažeš se?!


Ne znam jesi li gornjim opisom mislila na nekoga konkretno, ili mozda na sebe, ali ne vjerujem da se "borba za zenska prava" moze tako pojednostaviti. Nazalost, zene s kljunom uraslim u mozak najcesce nemaju oblicje po kojem bi ih se moglo identificirati. Dakle, nije bitna njihova vanjstina (kratka kosa), vec ono sto je unutra (kljun koji urasta u mozak).

Ovo o tome da trebaju uciti od sponzorusa cu, kako bih zastitio tvoj obraz, smatrati salom. ;-)

#29:   Autor: Poppy Post Postano: 17.05.2007. 13:23

Leteci mungos je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: › @Leteći; ne komentiraš... znači, slažeš se?!


Ne znam jesi li gornjim opisom mislila na nekoga konkretno, ili mozda na sebe, ali ne vjerujem da se "borba za zenska prava" moze tako pojednostaviti. Nazalost, zene s kljunom uraslim u mozak najcesce nemaju oblicje po kojem bi ih se moglo identificirati. Dakle, nije bitna njihova vanjstina (kratka kosa), vec ono sto je unutra (kljun koji urasta u mozak).

Ovo o tome da trebaju uciti od sponzorusa cu, kako bih zastitio tvoj obraz, smatrati salom. ;-)


Oh, pa niš se mi nismo razumjeli... Sad ću ja to malo bolje...

Govorila sam o onim iritantnim vidno isfrustriranim ženama koje se vječno bore za nečija prava, ali to rade na tako antipatičan način da čine više štete nego koristi. i najčešće se uhvate nekog slučaja koji je u najmanju ruku sporan... A njihov gore opisan izgled nije pravilo, ali skoro...

Inače, da ne bude zabune, podržavam borbu svaku smislenu borbu za bilo čija prava...

A ovo sa spanzorušama se uopće nisam šalila. Ne kažem da je njihova filozofija ispravna, ali barem znaju kako iskoristit svoje ženske čari... Smile

#30:   Autor: toni Post Postano: 17.05.2007. 13:32

Poppy je napisao/la: ›

Govorila sam o onim iritantnim vidno isfrustriranim ženama koje se vječno bore za nečija prava, ali to rade na tako antipatičan način da čine više štete nego koristi. i najčešće se uhvate nekog slučaja koji je u najmanju ruku sporan... A njihov gore opisan izgled nije pravilo, ali skoro...


Imao sam susret s jednom takvom, kratka kosa, naocale, muskobanjasta, naugledna.. na salteru u banci brani, valjd, voju frendicu.. odnosno bori se za njena prava jerbo joj je banka.. ne znam.. nesto krivo napravila i nece se maknit, prijeti policijom, dernja se.. a ono red do neba...

sterotip koji si opisala.

usput, pauk mi je digo auto dok sam ja dosao na red !!! &$%#&#"%&!!!

Citat: ›
A ovo sa spanzorušama se uopće nisam šalila. Ne kažem da je njihova filozofija ispravna, ali barem znaju kako iskoristit svoje ženske čari... Smile


Znaci ti zastupas vaginu kao platezno sredstvop ?

#31:   Autor: Poppy Post Postano: 17.05.2007. 13:41

toni je napisao/la: ›

Znaci ti zastupas vaginu kao platezno sredstvop ?

Ne daj Bože!

Ali ako ću bolje proć u životu jer fino mirišem i lijepo se smijem, zašto ne?!

#32:   Autor: Poppy Post Postano: 17.05.2007. 13:44

toni je napisao/la: ›








usput, pauk mi je digo auto dok sam ja dosao na red !!! &$%#&#"%&!!!






Zar opet?! Jooooj

#33:   Autor: toni Post Postano: 17.05.2007. 13:53

Poppy je napisao/la: ›
Ali ako ću bolje proć u životu jer fino mirišem i lijepo se smijem, zašto ne?!


Bilo je rijeci o sponzorusama, o nihovom ponasanju, tj. ucenju iz njega.

A nije da one samo mirisu i lijepo se smiju.. koriste taj miris,osmijeh,sise,dupeta pa i vagine da bi "bolje prosle u zivotu"

nekako mi se cini da si kontradiktorna sama sebi...

#34:   Autor: Poppy Post Postano: 17.05.2007. 14:08

Poppy je napisao/la: ›

ja bi im predložila da se više druže sa sponzorušama jer bi imale štošta pametno za naučit. Smile


Sponzoruše se oslanjaju isključivo na vlastiti izgled, što je dugoročno vrlo riskantna investicija jer sila teža čini svoje, a mlado meso samo pristiže na tržište... ( fak, počinjem sve više zvučat ko Leteći! Zbunj, zbunj)...

Enivejz... ako cura ima pameti, odnosna znanje i zvanje, a k tome je oku ugodna i šarmantna... zar to nije dobitna kombinacija?!

#35:   Autor: toni Post Postano: 17.05.2007. 14:10

Poppy je napisao/la: ›

Enivejz... ako cura ima pameti, odnosna znanje i zvanje, a k tome je oku ugodna i šarmantna... zar to nije dobitna kombinacija?!


Isss.. da mi je taku nac... Wink odma bi je zenio Smile

#36:   Autor: ilija Post Postano: 17.05.2007. 20:09

toni je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›

Enivejz... ako cura ima pameti, odnosna znanje i zvanje, a k tome je oku ugodna i šarmantna... zar to nije dobitna kombinacija?!


Isss.. da mi je taku nac... Wink odma bi je zenio Smile


Brak bi ti ubrzo otvorio oči Very Happy

#37:   Autor: Poppy Post Postano: 17.05.2007. 21:03

ilija je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›

Enivejz... ako cura ima pameti, odnosna znanje i zvanje, a k tome je oku ugodna i šarmantna... zar to nije dobitna kombinacija?!


Isss.. da mi je taku nac... Wink odma bi je zenio Smile


Brak bi ti ubrzo otvorio oči Very Happy

Ti to iz iskustva il napamet?! Smile
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Citati plakate


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::