Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » 4 godine bildanja...

#1:  4 godine bildanja... Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.04.2007. 12:32

Frajer se svaki mjesec fotkao i pratio napredovanje...

IMHO, mislim da je stanje nakon prve godine taman... ono poslije je bezvezno nabijanje mase... covjek bez vrata...















E, sad, mene zanima je li za ovako nesto dovoljno samo vjezbanje, ili je taj lik mozda tukao i po kojekakvim fat-burnerima i slicnim unistavacima jetre/kostiju/tijela?

Ajmo, strucnjaciiii...

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.04.2007. 12:38

Tip je covjek-projekt ;-)

http://www.johnstonefitness.com/

Objavio je i food-log, dakle, sto je sve jeo svo to vrijeme...
http://www.johnstonefitness.com/php/menus.php

Prije pocetka procuvanja, svakako procitati i :
http://www.johnstonefitness.com/php/faq.php

#3:   Autor: Ivan Post Postano: 03.04.2007. 12:41

meni je smjesnije to sto se nakon par mjeseci poceo kvarcati

#4:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.04.2007. 12:42

naravno da je tukao i po fat burnerima i po proteinima... dalje ga neću optuživati! Wink
negdje krajem 2004. je počeo s proteinskim dodacima, rekla bih... i ja mislim da je na kraju definitivno pretjerao... no ovaj topic nema nikakvog smisla dok se ne oglasi rajnus... Wink

#5:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.04.2007. 12:51

Ivan je napisao/la: › meni je smjesnije to sto se nakon par mjeseci poceo kvarcati
Hm, mozda je pocela sezona kupanja/suncanja... ako obratis paznju na ogrlicu, sredinom 2005, mu se vrat utovio toliko da ju vise nije mogao nositi. ;-) valjda...

@CatCloe, i ja cekam njegov odgovor, kontam da je ovaj lik vec poznat u bb kuloarima i da su ga vec 1000 puta izanalizirali... ;-)

A, damn... ja kontao da se bez kemije moze postici ono sto je on postigao od trece do osme slike... ;-)

#6:   Autor: toni Post Postano: 03.04.2007. 12:56

vidjevši ovo.. odma odlučih provesti isto Smile))

#7:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.04.2007. 12:56

Leteci mungos je napisao/la: ›
A, damn... ja kontao da se bez kemije moze postici ono sto je on postigao od trece do osme slike... ;-)

možda i može, ali ne na neko duže vrijeme... ako ti se da računati svaku kalorijicu koju uneseš u usta i živjeti na bijelom mesu i bjelanjcima osijek031.com smile
Ivan je napisao/la: ›
meni je smjesnije to sto se nakon par mjeseci poceo kvarcati

..ili što je od bildanja dobio bruh osijek031.com smile

#8:   Autor: toni Post Postano: 03.04.2007. 12:57

btw, serem vam se na fotošop Smile)

#9:   Autor: Poppy Post Postano: 03.04.2007. 13:00

Prošao je jedan životni ciklus i vratio se na početak; na prvoj i zadnjoj slici izgleda jednako debilno.

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.04.2007. 13:01

CatCloe je napisao/la: › možda i može, ali ne na neko duže vrijeme... ako ti se da računati svaku kalorijicu koju uneseš u usta i živjeti na bijelom mesu i bjelanjcima osijek031.com smile
Na bijelom mesu i ribi ionako zivim... ;-)
Ubijaju me drugi poroci... sir, riza, kukuruz, masna tuna, zene...

#11:   Autor: tamna strana Post Postano: 03.04.2007. 13:28

...od 1/4/2006 do 1/3/2007......je nosio iste gace.......strašno.....Cool

#12:   Autor: tonya Post Postano: 03.04.2007. 13:45

tamna strana je napisao/la: ›
...od 1/4/2006 do 1/3/2007......je nosio iste gace.......strašno.....Cool

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#13:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.04.2007. 9:16

Leteci mungos je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: › možda i može, ali ne na neko duže vrijeme... ako ti se da računati svaku kalorijicu koju uneseš u usta i živjeti na bijelom mesu i bjelanjcima osijek031.com smile
Na bijelom mesu i ribi ionako zivim... ;-)
Ubijaju me drugi poroci... sir, riza, kukuruz, masna tuna, zene...

od žena se ne deblja, nego mršavi... što od fizičke, što od živčane potrošnje Very Happy

#14:   Autor: flatline Post Postano: 04.04.2007. 18:35

ok radio je puno na povećavanju mišića, ali kako je uspio smanjiti kitu???

#15:   Autor: Poppy Post Postano: 04.04.2007. 19:00

flatline je napisao/la: ›
ok radio je puno na povećavanju mišića, ali kako je uspio smanjiti kitu???


jel nam ti to uvijeno želiš nešto o sebi rec?! Smile

#16:   Autor: flatline Post Postano: 04.04.2007. 21:05

aha, moram ga pitati za savjet

čist mi je neugodno ići na kupanje sa ovim čudom u gajama Smile

#17:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.04.2007. 21:26

flatline je napisao/la: › aha, moram ga pitati za savjet
čist mi je neugodno ići na kupanje sa ovim čudom u gajama Smile


Sto, tebi se kita smanjila i bez bildanja!?

#18:   Autor: cane Post Postano: 04.04.2007. 21:45

Pa dobrio ljudi jel ja jedini tu kontam da je to fotomontaža? Pa daj nema šanse da nakon 5 mjeseci imaš onakvu konstrukciju... NI sa svim steroidima i inim stvarčicama ne može se dobit onakva figura. Imam legose koji idu na fitness godinama pa nemaju takvu figuru...

#19:   Autor: kelly Post Postano: 04.04.2007. 21:59

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
flatline je napisao/la: › aha, moram ga pitati za savjet
čist mi je neugodno ići na kupanje sa ovim čudom u gajama Smile


Sto, tebi se kita smanjila i bez bildanja!?


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#20:   Autor: tamna strana Post Postano: 04.04.2007. 22:39

cane je napisao/la: ›
Pa dobrio ljudi jel ja jedini tu kontam da je to fotomontaža? Pa daj nema šanse da nakon 5 mjeseci imaš onakvu konstrukciju... NI sa svim steroidima i inim stvarčicama ne može se dobit onakva figura. Imam legose koji idu na fitness godinama pa nemaju takvu figuru...


...ne radi se o 5 mjeseci vec o 4 godine......iako je i moje mišljenje da je nakon godinu dana trebalo prekinuti sa krkanjem kemije......i samo održavati postojecu figuru....Cool

#21:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.04.2007. 9:34

cane je napisao/la: ›
Pa dobrio ljudi jel ja jedini tu kontam da je to fotomontaža? Pa daj nema šanse da nakon 5 mjeseci imaš onakvu konstrukciju... NI sa svim steroidima i inim stvarčicama ne može se dobit onakva figura. Imam legose koji idu na fitness godinama pa nemaju takvu figuru...

moguće je u nekoliko mjeseci, ali uz turbo režim i dodatke razne... kemija čini čuda

#22:   Autor: flatline Post Postano: 05.04.2007. 10:36

Leteci mungos je napisao/la: ›

Sto, tebi se kita smanjila i bez bildanja!?


da Sad sada liči na tvog avatara Smile

#23:   Autor: mia Post Postano: 05.04.2007. 10:40

cane je napisao/la: ›
Pa dobrio ljudi jel ja jedini tu kontam da je to fotomontaža? Pa daj nema šanse da nakon 5 mjeseci imaš onakvu konstrukciju... NI sa svim steroidima i inim stvarčicama ne može se dobit onakva figura. Imam legose koji idu na fitness godinama pa nemaju takvu figuru...


jedan moj kolega se uz pomoć (!?) steroida za 7 mj pretvorio u medvjeda. no comment.

#24:   Autor: Rajnus Post Postano: 05.04.2007. 12:04

Leteci mungos je napisao/la: ›
E, sad, mene zanima je li za ovako nesto dovoljno samo vjezbanje, ili je taj lik mozda tukao i po kojekakvim fat-burnerima i slicnim unistavacima jetre/kostiju/tijela?

Ajmo, strucnjaciiii...


Fat burneri su djelotvorni otprilie kao i elektricni AB shaperi, nisu. Niti on niti itko drugi moze ovo postici iskljucivo samo vjezbanjem. Ucinak dolazi otprilike u omjeru 60% prehrana, 25% trening, 15% odmor.

Eh sad jeli koristio kemiju...vjerovatno jest... Iako se otprilike ovo (zadnja slika) moze postici i totalno natural iako su takvi primjeri vrlo rijetki. Sve to ovisi o njegovoj genetici. Ovakav izgled sa anabolicima moze se postici i u znatno kracem roku...

Molio bih ostale ako ne zele ispasti totalni glupani da se suzdrze komentara tipa "moj lega vjezba i duze, a nije takav" "on se trpa onim proteinima" and sl. stuff.

Vecina ljudi misli da ces ko germa bubrit ako se rokas anabolicima. Anabolici u osnovnom smislu samo ubrzavaju regeneraciju misica, stoga ako uzimas anabolike i ne jedes i ne vjezbas... Bacio si novce u vjetar... Tek kad uzimas anabolike moras vjezbati ko budala i jesti ko jos veca budala...

Zapravo 90% napretka u bodybuildingu se zasniva na znanju. Knowledge is the Power!

#25:   Autor: Poppy Post Postano: 05.04.2007. 12:06

Rajnus je napisao/la: ›
Knowledge is the Power!



osijek031.com smile Ovo treba stavit na ulaz u teretanu!!! Čist da se zna di se intelektualci okupljaju... Smile

#26:   Autor: zeko Post Postano: 05.04.2007. 12:15

Poppy je napisao/la: ›
Prošao je jedan životni ciklus i vratio se na početak; na prvoj i zadnjoj slici izgleda jednako debilno.


najsssssssss osijek031.com smile

#27:   Autor: Rajnus Post Postano: 05.04.2007. 12:38

Poppy je napisao/la: ›
osijek031.com smile Ovo treba stavit na ulaz u teretanu!!! Čist da se zna di se intelektualci okupljaju... Smile


Ljudi u teretanu dolaze iz raznih razloga. Likova kao ovaj u Osijeku ima jako malo. Intelektualci se ovdje okupljaju. Ne znas samo tko je pametniji od koga...

#28:   Autor: CatCloe Post Postano: 05.04.2007. 13:04

rajnus, bilo je i vrijeme! čekamo te već 2 dana Very Happy

#29:   Autor: Rajnus Post Postano: 05.04.2007. 13:08

Ma nemam vremena Smile, kod kuce uopce ne pratim nista...

Nogomet, teretana...Sad sam i role kupio Smile
Kad god imam vremena rolam Smile
Ak naletis na nekog ko rola ko da je popio...taj sam Smile

#30:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.04.2007. 14:21

Rajnus je napisao/la: › Niti on niti itko drugi moze ovo postici iskljucivo samo vjezbanjem. Ucinak dolazi otprilike u omjeru 60% prehrana, 25% trening, 15% odmor.
Kontam da je stvar prehrane i uvijek sam smatrao da je bb ekipa izbor najboljih informacija o njoj. Hebiga, netko tko se toliko posvecuje jednoj stvari (izgradnji tijela) sigurno nauci i zna sve zive pizdarije o hrani.

Citat: › Bacio si novce u vjetar... Tek kad uzimas anabolike moras vjezbati ko budala i jesti ko jos veca budala...
Anabolici me ne zanimaju, kao sto me ne zanima ni izgled tog tipa na zadnjim fotkama (zapravo, smatram da je najprirodnije izgledao nakon godinu dana - ovo na kraju je totalno izoblicenje). ;-)

Mene zanima prehrana. Npr. tunu zderu svi koji u bb svijetu paze na prehranu, ali iskljucivo onu u vodi. Koliko utjecaja, odnosno kolika je razlika tune u vodi od ocijedjene tune u ulju? (ne podjebavam)

Citat: › Zapravo 90% napretka u bodybuildingu se zasniva na znanju. Knowledge is the Power!
Hm, to je mozda samo dio svega. Lako ja steknem knowledge, ali terba netko i dizati utege, voziti bicikl.... ;-)

#31:   Autor: fish Post Postano: 08.04.2007. 22:57

prezanimljivo Rolling Eyes Shocked

#32:   Autor: filips Post Postano: 09.04.2007. 12:58

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la: › Niti on niti itko drugi moze ovo postici iskljucivo samo vjezbanjem. Ucinak dolazi otprilike u omjeru 60% prehrana, 25% trening, 15% odmor.
Kontam da je stvar prehrane i uvijek sam smatrao da je bb ekipa izbor najboljih informacija o njoj. Hebiga, netko tko se toliko posvecuje jednoj stvari (izgradnji tijela) sigurno nauci i zna sve zive pizdarije o hrani.

Citat: › Bacio si novce u vjetar... Tek kad uzimas anabolike moras vjezbati ko budala i jesti ko jos veca budala...
Anabolici me ne zanimaju, kao sto me ne zanima ni izgled tog tipa na zadnjim fotkama (zapravo, smatram da je najprirodnije izgledao nakon godinu dana - ovo na kraju je totalno izoblicenje). ;-)

Mene zanima prehrana. Npr. tunu zderu svi koji u bb svijetu paze na prehranu, ali iskljucivo onu u vodi. Koliko utjecaja, odnosno kolika je razlika tune u vodi od ocijedjene tune u ulju? (ne podjebavam)

Citat: › Zapravo 90% napretka u bodybuildingu se zasniva na znanju. Knowledge is the Power!
Hm, to je mozda samo dio svega. Lako ja steknem knowledge, ali terba netko i dizati utege, voziti bicikl.... ;-)


Sto se tice kemije, tip je GARANT od prvog dana poceo uzimat kojekakva sranja. Nema teorije da je dobio takvu figuru vec nakon par mjeseci.
Jeste vidjeli tu škembu!!
Za toliko drasticno mrsavljenje potrebno je i nabijanje kondicije, a tih par mjeseci je premalo. Dakle morala je biti nekakva debela kemija. A što se KB-a, apsolutno se slažem. Bez toga nema posla. Možeš piti koješta, dizati utege k'o manijak, žderati, a da ipak nema rezultata - imam i ja legose na fitnersu koji drže vodu ovoj teoriji.
Al svejedno... Tip je katastrofa Smile

#33:   Autor: Rajnus Post Postano: 10.04.2007. 9:45

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kontam da je stvar prehrane i uvijek sam smatrao da je bb ekipa izbor najboljih informacija o njoj. Hebiga, netko tko se toliko posvecuje jednoj stvari (izgradnji tijela) sigurno nauci i zna sve zive pizdarije o hrani.


Istina samo BB ekipa je vrlo mala. Hrpa retena se naroka svim i svacim i nabubri ne imajuci pojma o icemu. Npr kod uzimanja anabolika je vrlo bitno uzimati i zastitu.
Jos teze je to sve i zadrzati...

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anabolici me ne zanimaju, kao sto me ne zanima ni izgled tog tipa na zadnjim fotkama (zapravo, smatram da je najprirodnije izgledao nakon godinu dana - ovo na kraju je totalno izoblicenje). ;-)


Uopce nije prirodno imati toliko nizak bf (body fat), pogotovo sto on nije ectomorph.
Znaci da je konstantno na striktnoj prehrani, a vjerovatno i na jos koje-cemu.
Nizak bf je opasan po zdravlje. Prirodnije izgleda na zadnjoj slici.


Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mene zanima prehrana. Npr. tunu zderu svi koji u bb svijetu paze na prehranu, ali iskljucivo onu u vodi. Koliko utjecaja, odnosno kolika je razlika tune u vodi od ocijedjene tune u ulju? (ne podjebavam)


Razlika nije u tuni vec u vodi odnosno ulju. Uzmi tu u ulju stavi u vecu cjediljku zatim pod mlaz vode i isperi. Za one kojima se to ne da, placaju vise.

Citat: › Hm, to je mozda samo dio svega. Lako ja steknem knowledge, ali terba netko i dizati utege, voziti bicikl.... ;-)


Naravno da je volja ispred svega, no djabe ti volja i trud ako nemas znanja ili srece sa genetikom. Pod prvo moras definirati sto zelis postici.

#34:   Autor: davorccc Post Postano: 04.05.2007. 13:29

Netko se pucao sa kemijom, pa mu kita malo mala.
Ha-ha.

#35:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.05.2007. 14:23

FYI Ne smanjuje se kita, vec testisi.

#36:   Autor: davorccc Post Postano: 04.05.2007. 14:26

pa neki ostanu sterilni

#37:   Autor: Rajnus Post Postano: 04.05.2007. 15:31

Ajd razmislim malo. Jel si sterilan zbog problema sa testisima ili zbog male kite?

#38:   Autor: CatCloe Post Postano: 04.05.2007. 22:35

hihihi osijek031.com smile

#39:   Autor: poison girl Post Postano: 05.05.2007. 16:13

sad ima lijepe ikserice... bio je ok do polovice 2006, ali od tada postaje grozan... prebildao se

#40:   Autor: davorccc Post Postano: 07.05.2007. 8:45

Isti k**ac.
Mali ili sterilan. Isto ti se piše.

#41:   Autor: diva Post Postano: 09.05.2007. 13:02

ne može se u pola godine samog bildanja skinuti ovakva kilaža i istovremeno toliko oblikovati tijelo. Njegov veliki problem bio je prvi dobar sloj masti . Onu mast koju zadnju dobiješ topi se prva, a on je imao dobar kotao. Morao je biti na dijeti, zatim na kardio programu pa onda kombinirati kardio i fitnes.(neke debeljuce samo u početku pređu na makrobiotiku) Bilderi znaju dosta o prehrani, mislim na one koji priželjkuju "nešto" od ovdje viđenog. Poznajem neke nakaze a i one koji su ugodno učvrstili tijelo. Dobro je osjetiti laganu muskulaturu tijela pri kretanju. Ovo je pretjerano i fujjj, a kad čovjek voli nek se germa.

#42:   Autor: Rajnus Post Postano: 09.05.2007. 14:26

Fuj je kad lik od 30g ima rukice i skembetinu.
Kad frajer ima 95kg s malim bodyfatom onda je to freaky, a da ima 120-130kg sa stomacinom...onda je to ok...

#43:   Autor: roca Post Postano: 10.05.2007. 9:20

Ivan je napisao/la: ›
meni je smjesnije to sto se nakon par mjeseci poceo kvarcati

i depilirati prsa Smile
nisam ljubitelj prebildanih likova ali ako bi birala između lika na prvoj i na zadnjoj fotki, definitivno bi izabrala onoga na zadnjoj.

#44:   Autor: CatCloe Post Postano: 10.05.2007. 9:23

roca, evo 10 kikirikija za tvoj potpis! Wink

#45:   Autor: roca Post Postano: 10.05.2007. 9:44

CatCloe je napisao/la: ›
roca, evo 10 kikirikija za tvoj potpis! Wink


thank you, thank you very much Smile
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » 4 godine bildanja...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::