Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Što učiniti nakon prekida...

#1:  Što učiniti nakon prekida... Autor: legica_os Post Postano: 02.02.2007. 19:43

Naime,počelo je to kad su se njih dvoje upoznali preko interneta i jedno drugom ispričali svoje jade..Ona je imala problematicnog decka,a on je imao zenu koja ga je prevarila...Nasli su se u gradu na piću i zaljubili se jedno u drugo i to je trajalo...Čak joj je govorio da će ženu ostaviti zbog nje,međutim imao je i dijete...I spletom okolnosti oni su prekinuli..
On se vratio ženi i djetetu kako to inače biva a ona se vratila bivšem dečku...
Međutim odjednom su počeli stizati pozivi i poruke od njegove žene...Nimalo lijepi i ugodni...naravno prijeteći...(ali dok su njih dvoje bili zajedno,njegova žena je znala to)
Kako sada da ona kaže svojem dečku sve što joj se događa,žena je rekla da će ići kod njezinih roditelja na razgovor...kako da se ta cura sad "isčupa" iz te situacije..sad je ona ispala kriva što je bila s njim..a on kao da nema nikakve veze s time?????Cura se boji jako..... Crying or Very sad Crying or Very sad

#2:   Autor: legica_os Post Postano: 02.02.2007. 19:44

a ta cura sam ja....help me

#3:   Autor: tamna strana Post Postano: 02.02.2007. 20:01

....reci toj ženi......hoceš da ti ja opet otmem muža na neko vrijeme......

#4:   Autor: daniel-202 Post Postano: 02.02.2007. 20:02

legica_os je napisao/la: ›
a ta cura sam ja....help me


Na to si trebala racunat, NIKAD SE NE PETLJAT S LJUDIMA U BRAKU

#5:   Autor: legica_os Post Postano: 02.02.2007. 20:12

jbga...kad sam bila glupa..žena ga je varala i htio se rastati od nje...prošlo je mjesec dana od našeg prekida i sad se ona našla prijetiti svime i svačim...u govnima sam do grla...kako reći sadašnjem dečku kojega volim i s kojim sam već više od 5 godina(osim tih mjesec i pol kad sam bila s tim oženjenim...)...Zaista sam se ugovnala totalka Crying or Very sad

#6:  Re: Što učiniti nakon prekida... Autor: lufus Post Postano: 02.02.2007. 20:13

a što sad njegova žena hoće? Shocked

#7:   Autor: legica_os Post Postano: 02.02.2007. 20:15

Meni napraviti sranja u životu,eto što hoće...prijeti se da će ovih dana posjetiti moje roditelje i reći im šta sam napravila...

#8:  Re: Što učiniti nakon prekida... Autor: lufus Post Postano: 02.02.2007. 20:20

a šta će ti starci napravit?

#9:   Autor: fairy Post Postano: 02.02.2007. 20:21

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Meni napraviti sranja u životu,eto što hoće...prijeti se da će ovih dana posjetiti moje roditelje i reći im šta sam napravila...
,,,,,vidim imaš neopisivu, vjerovatno rođenjem datu sposobnost, zakomplicirat si život kao i ja......i dobro,,,reći će tvojim roditeljima,,i? što misli da će time postić? ili čega se ti bojiš? ako ti roditelji saznaju oni će što? ili ti je bed zbog dečka?

#10:  Re: Što učiniti nakon prekida... Autor: fairy Post Postano: 02.02.2007. 20:24

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › a šta će ti starci napravit?
Very Happy Very Happy pa da , ni meni to nije jasno,,,,šta' objesit ju????mislim stvarno,,,,, Rolling Eyes

#11:   Autor: legica_os Post Postano: 02.02.2007. 20:37

neće me objesiti...ni ne znaju da sam bila s njime...ali su jednom prilikom vidjeli da se dopisujem s njim preko msn-a i rekli mi da ni ne pomišljam da budem s njime...Jako mi je bed zbog dečka...Bojim se večeras izaći van s njim da ne bi ova kravetina pisala poruke..a opet ne mogu mu prešutiti to...sve se to danas desilo..pozivi ..poruke...čak sam joj na jednu i odgovorila..malo sam bila bezobrazna ali šta ću..poludila sam skroz....

#12:   Autor: fairy Post Postano: 02.02.2007. 20:59

ma meni tu nije dosta toga jasno,,,,1. s dečkom si 5 godina, odeš s nekim na kavu i zaljubiš se???? 2. on je u braku s ženom koja ga vara i ostavit će ju zbog tebe s kojom je otišao na kavu i zaljubio se, ali ne može zbog djeteta 3. roditelji su te vidjeli da se s njim dopisuješ, od kud oni znaju tko je on uopće 4. kako njegova žena zna za tebe i od kud joj tvoj broj 5. a vi ste se zaljubili na kavi i ta je ljubav trajala mjesec i pol i onda ste se vratili svojim partnerima??? sereš....

#13:   Autor: legica_os Post Postano: 02.02.2007. 21:06

1.Prekinila sam s dečkom..u međuvremenu sam se s ovim upoznala na netu i dopisivali se po cijele dane i noći..i onda smo se odlučili upoznati i našli se u gradu i odlučili da ćemo se još jednom naći
2.On je otisao od zene 6mjeseci prije nego što smo se on i ja upoznali jer ga je varala ali je posjećivao sina..
3.Neš vjerovat kako su saznali,čuvala sam nećaka i mali je gledao crtiće u mojoj sobi a ja se dopisivala s njim i mali škicao prema monitoru da vidi šta ja radim i rekao mojoj staroj da ja toj osobi šaljem puse i bla bla
4.Žena je znala samo moje ime jer joj je on rekao a nemam pojma odakle joj moj broj..to se i ja pitam...kažem ti,žena je znala za mene...
5.Shvatili smo da nismo jedno za drugo i razišli se...i dečko mi je oprostio i sad sam ajmo reći na probnom roku i OVO MI ZAISTA NIJE TREBALO!!!!!!!

#14:   Autor: daniel-202 Post Postano: 02.02.2007. 21:44

vidi jedno, nemoj me me krivo shvatit...iskreno, uvalila si se u govna (i toga si svjesna), i iz tih govana možeš izaci na dva nacina: 1. cekati da njegova zena kaze tvojim roditeljima i decku,
2. ti im reci i rijesi te muke, jer sve što duže odugovlacis, duže ces patiti

Na tebi je izbor. Vidi što je bolje, da oni (tvoji roditelji i tvoj decko) saznaju od njegove žene ili od tebe?!?!?! Samo ne zaboravi da ce kad dat oni saznati istinu, samo je pitanje kad i od koga.

#15:   Autor: DanicaV Post Postano: 02.02.2007. 22:10

lufus je napisao/la: ›
a što sad njegova žena hoće? Shocked


žene su osvetoljubiva bića...
neće se iskaliti na mužu, on je jadan "zaveden". uvijek je druga žena kriva.

inače, žena je mogla saznati za tebe jedino ako joj je "pokajnik" rekao sve, uključujući broj mob-a i slično.... koliko god su žene osvetoljubive, toliko se muški u određenim situacijama ponašaju kao... (osobe bez odgovornosti, da se kulturno izrazim)

#16:  Re: Što učiniti nakon prekida... Autor: lufus Post Postano: 02.02.2007. 23:41

najbolje je da kažeš starcima prije nego što im ona kaže ili ako ti j frka ti se pravi blesava i reci da nemaš pojma o čemu ta ludača priča. i ja mislim da joj je tvoj bivši ljubavnik sve ispričao i tko zna što još nadrobio samo da joj se uliže. ti bi trebala njega nazvat i reći da si smiri ženicu, s njom nema razumnog dijaloga.

#17:   Autor: Anita_os Post Postano: 02.02.2007. 23:58

Slazem se.
Uostalom, mislim da zena malo karikira, cisto sumnjam da bi bilo sto rekla..jer ne vidim sta ima od toga.. ak ti decko zna cijelu, ili bar dio price..i ak ste tu na cistom..sta te ima bit frka. Nemas nista od zivciranja.
Reci bivsem da se baci mal na nju pa da malo smiri strasti.

#18:   Autor: fairy Post Postano: 03.02.2007. 1:03

ma ja ne bih nikome ništ pričala da sam na tvom mjestu,,,,ti nisi ništa loše napravila ako je tako kao što kažeš. a kada bi došlo do nekakve frke bacila bih grbu i gotovo...

#19:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 12:03

e ovako..nisam htjela ništa jučer nikome reći čak ni dečku..međutim kravetina me zvala sinoć kad smo bili on i ja vani..a meni se noge oduzele..i šta sam mogla,morala sam mu reći šta se sve dogodilo jučer...
e da rekla mi je da će mi sve kosti polomiti kad me vidi...(inače starija je od mene 7 godina,kao i on...)
Nije normalna žena..nek se malo smiri,a ja bi njega najrađe nazvala i svašta bi mu rekla,jjooojj kako bi mu grrrrr...ali neću,briga me...osijek031.com smile

#20:   Autor: terrorWrist Post Postano: 03.02.2007. 12:38

osijek031.com smile ti si u *urcu, jako.....
trebala si razmisljati o tome prije nego je to sve pocelo...a ne se sada kajati o tome...jbg bilo pa proslo, bar imas neko novo iskustvo u zivotu (kao neka vrsta ljubavnice-rano si pocela- iako je i ta zena u kurcu isto jer je varala svog muza pa je sada kad je on nasao novu, mlađu za *aranje ljubomorna hehe)
ovo ti je skola za u buduce i malo razmisljaj o svojim postupcima, a ne se kasnije kajati...
ne razumijem ljude koji ne razmisljaju....
e a sta ti je decko rekao? e da i svakako bi trebala reci tom svom ozenjenom liku da te njegova zena zove i da ju smiri...I RECI SVE STRACIMA...oni ce te valjda razumjeti ili bar utjesiti

#21:   Autor: terrorWrist Post Postano: 03.02.2007. 12:51

e da ne zelim te vrijedati, sprdati i sta ti ja znam...nego sam ti samo htio reci da si trebala razmisljati o tome unaprijed...i u buduce razmisljaj o svojim postupcima...
nadam se da ces srediti cijelu situaciju i da ce sve biti ok...
sretno u tome!

#22:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 12:53

Dečko je rekao da mu ne smijem ništa prešutiti i da mu sve kažem ako bude još zvala i pisala poruke..A šta da kažem starcima,mama tata ja imam 20 godina i prije par mjeseci bila sam sa oženjenim muškarcem koji je 7 god stariji od mene i mi smo prekinuli i sad njegova žena ,mjesec i pol nakon prekida meni šalje prijeteće poruke i zove me??NE HVALA,NEMAM HRABROSTI JA ZA TO....
A nju bi najrađe nazvala i rekla joj,ti si njega prevarila (ali s dvojicom), pa je on tebe sa mnom i šta hoćeš sad...KVIT STE
POŠTENO...
ali ne želim je zvati jer mi ne trebaju sranja u životu,imam ih i bez nje dovoljno...

#23:   Autor: ela Post Postano: 03.02.2007. 14:39

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Dečko je rekao da mu ne smijem ništa prešutiti i da mu sve kažem ako bude još zvala i pisala poruke..A šta da kažem starcima,mama tata ja imam 20 godina i prije par mjeseci bila sam sa oženjenim muškarcem koji je 7 god stariji od mene i mi smo prekinuli i sad njegova žena ,mjesec i pol nakon prekida meni šalje prijeteće poruke i zove me??NE HVALA,NEMAM HRABROSTI JA ZA TO....
A nju bi najrađe nazvala i rekla joj,ti si njega prevarila (ali s dvojicom), pa je on tebe sa mnom i šta hoćeš sad...KVIT STE
POŠTENO...
ali ne želim je zvati jer mi ne trebaju sranja u životu,imam ih i bez nje dovoljno...

Drži ti tog dečka kojeg imaš kraj sebe on ti vrijedi..
Ona da je htjela nazvati tvoje roditelje nazvala bi njih a ne tebe,mislim da nema hrabrosti za to...
Zašto ona tebe sad naziva nije mi jasno,jedino ako se ne osjeća nesigurno u usporedbi s tobom što se tiče njegovih osječaja..
Njoj se ja nebih javljala a njega bih nazvala i rekla mu da smiri svoj kokošinjac...
ali na kraju svega neka ti ovo bude opomena jer si sad imala "sreće"da naletiš na dvoje nesređenih luđaka...

Sretno!

#24:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 15:51

ela je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Dečko je rekao da mu ne smijem ništa prešutiti i da mu sve kažem ako bude još zvala i pisala poruke..A šta da kažem starcima,mama tata ja imam 20 godina i prije par mjeseci bila sam sa oženjenim muškarcem koji je 7 god stariji od mene i mi smo prekinuli i sad njegova žena ,mjesec i pol nakon prekida meni šalje prijeteće poruke i zove me??NE HVALA,NEMAM HRABROSTI JA ZA TO....
A nju bi najrađe nazvala i rekla joj,ti si njega prevarila (ali s dvojicom), pa je on tebe sa mnom i šta hoćeš sad...KVIT STE
POŠTENO...
ali ne želim je zvati jer mi ne trebaju sranja u životu,imam ih i bez nje dovoljno...

Drži ti tog dečka kojeg imaš kraj sebe on ti vrijedi..
Ona da je htjela nazvati tvoje roditelje nazvala bi njih a ne tebe,mislim da nema hrabrosti za to...
Zašto ona tebe sad naziva nije mi jasno,jedino ako se ne osjeća nesigurno u usporedbi s tobom što se tiče njegovih osječaja..
Njoj se ja nebih javljala a njega bih nazvala i rekla mu da smiri svoj kokošinjac...
ali na kraju svega neka ti ovo bude opomena jer si sad imala "sreće"da naletiš na dvoje nesređenih luđaka...

Sretno!



Ma briga me za nju nek radi šta hoće...Ja ću poricati sve što ona kaže...pa nek si na misli i nek me ostavi ne miru..
A njega neću zvati zato što je kreten što joj je ON vjerojatno dao broj moga mobitela a ako mi dođe kući,znat ću da joj je dao i moju adresu..
Kontam promijenit broj mobitela..osijek031.com smile
A što se tiče njezinih poruka..ona tvrdi jedno on je tvrdio drugo..tako da ne vjerujuem nikome od njih dvoje..Mislim..znala je za mene dok smo on i ja bili skupa šta onda nije srala??!!I koji joj je film sad puknio u glavi da se okomila na mene??!!

#25:   Autor: Ivan Post Postano: 03.02.2007. 16:13

najbolji lijek je propisati si apstinenciju Wink

#26:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 17:23

Ivan je napisao/la: ›
najbolji lijek je propisati si apstinenciju Wink
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#27:   Autor: pcelica_maja Post Postano: 03.02.2007. 19:15

legica_os je napisao/la: ›
jbga...kad sam bila glupa..žena ga je varala i htio se rastati od nje...prošlo je mjesec dana od našeg prekida i sad se ona našla prijetiti svime i svačim...u govnima sam do grla...kako reći sadašnjem dečku kojega volim i s kojim sam već više od 5 godina(osim tih mjesec i pol kad sam bila s tim oženjenim...)...Zaista sam se ugovnala totalka Crying or Very sad

hebote,kakvih tih problema imas psihickih u zivotu,ja bi ti oba oka iskopala da sam mu zena...

#28:   Autor: ruana Post Postano: 03.02.2007. 19:26

ma nisi jedina koja si s ozenjenim i ja sam...al ja zelim upropastiti nju...hehe.ja nemam takvih problema.zivot je zabava i moramo se zabavljati

#29:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 19:28

zašto bi mi iskopala oba oka??ona je njega varala i on ju nju varao i kvit su...znači on je tim njenim ljubavnicima trebao kosti polomiti...a nije niš napravio,samo se udaljio od nje..a što je veća fora on je to saznao zadnji da ga je ona varala,a ona krava šutila cijelo vrijeme...on je radio u drugom gradu da bi ona i njihovo dijete imalo šta jesti,a ona se kurvala po našem gradu ccc..sama je kriva što je otišao od nje i došao k meni...

#30:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 19:33

ruana je napisao/la: ›
ma nisi jedina koja si s ozenjenim i ja sam...al ja zelim upropastiti nju...hehe.ja nemam takvih problema.zivot je zabava i moramo se zabavljati


Ja nju ne želim upropastiti,je.. mi se za nju al nek me ostavi na miru više...Ide mi na živce,a poruke koje mi šalje su stvarno kao da smo djevojčice od 8 godina i kao da sam joj ja otela simpatiju ...mislila sam da je pametnija ipak je starija od mene ali ispalo je da je glupa ko kur.....čak je jednom prilikom rekla da joj nisam ni do koljena..malo se zajeb....osijek031.com smile

#31:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 19:35

Ruana znaš šta je fora...Svi pljuju po ljubavnicama da su drolje ovo ono...A znam da bi svaki oženjeni muškarac htio imati jednu sa strane..u to sam sigurna...

#32:   Autor: Sime Post Postano: 03.02.2007. 19:36

jesi ti ogranicena ili sta?!s kojim pravom zelis unistit neciji zivot,srecu i brak?!

#33:   Autor: mzzi Post Postano: 03.02.2007. 19:38

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Ruana znaš šta je fora...Svi pljuju po ljubavnicama da su drolje ovo ono...A znam da bi svaki oženjeni muškarac htio imati jednu sa strane..u to sam sigurna...



Naravno da pljuju. Kolko moras bit jadan i jeftin da muskarcu budes nesto sa strane i da te to zadovoljava i veseli?

#34:  Re: Što učiniti nakon prekida... Autor: Sime Post Postano: 03.02.2007. 19:40

hebes jeftine zene koje se zadovolje drugim mjestom.

#35:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 19:42

Sime je napisao/la: ›
jesi ti ogranicena ili sta?!s kojim pravom zelis unistit neciji zivot,srecu i brak?!


jA nisam ništa uništila,ničiji brak jer je taj brak bio već uništen zbog njezinih prevara...on nije ni bio sretan u tom braku..ali je ostao u braku s njom zbog djeteta da mali ne ispašta...

#36:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 19:44

Ja nisam bila ljubavnica oženjenom muškarcu od 40godina koji ima dobar brak i troje djece..niti sam mu tajnica niti radim u njegovoj firmi kako to inače biva..Nije me plaćao,niti mi kupovao skupe stvari..Jer mogu sve biti,ali jeftina drolja nisam,a ni sponzoruša koja trči za starijim muškarcima debljih novčanika...

#37:   Autor: mzzi Post Postano: 03.02.2007. 19:47

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sime je napisao/la: ›
jesi ti ogranicena ili sta?!s kojim pravom zelis unistit neciji zivot,srecu i brak?!


jA nisam ništa uništila,ničiji brak jer je taj brak bio već uništen zbog njezinih prevara...on nije ni bio sretan u tom braku..ali je ostao u braku s njom zbog djeteta da mali ne ispašta...



Mislim da je to bilo za ruanu. Tebe se krivi zbog primitivnog razmisljanja, naravno da muskarcu nece smetati da ima dvije, on je sebi i svojim prijateljima faca ako ima dvije, a ti si ta koja je glupa i pristaje biti nekome druga.

#38:   Autor: Sime Post Postano: 03.02.2007. 19:51

ok,ti si pogrijesila... ali kontas,moras mislit i na to dijete...nije tvoje da unistavas neciji dotrajali brak.. to dijete nikad nece osjetit sta znaci imat pravu obitelj na koju se mozes oslonit.ali dobro,vecinu krivnje snose njegovi mulavi roditelji.

#39:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 19:54

mzzi je napisao/la: ›
Mislim da je to bilo za ruanu. Tebe se krivi zbog primitivnog razmisljanja, naravno da muskarcu nece smetati da ima dvije, on je sebi i svojim prijateljima faca ako ima dvije, a ti si ta koja je glupa i pristaje biti nekome druga.


Nisam mu bila druga,ja sam bila jedina jer on nije bio s njom kad je bio sa mnom...al ajd nema veze..
Nisam otvorila temu da raspravljamo tko je kriv za šta,već da mi pomognete u ovoj situaciji šta da radim..bar oni koji su imali takva iskustva a ne da me osuđujete...Crying or Very sad

#40:   Autor: Sime Post Postano: 03.02.2007. 19:57

ma ne osudjujem ja tebe... tko sam ja da tebi sudim?! kuis,nece ona zvati tvoje, nema hrabrosti.. pas koji laje ne grize Very Happy
a za ruanu.. i mislio sa da si primitivna glupaca. osijek031.com smile

#41:   Autor: mzzi Post Postano: 03.02.2007. 19:59

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mzzi je napisao/la: ›
Mislim da je to bilo za ruanu. Tebe se krivi zbog primitivnog razmisljanja, naravno da muskarcu nece smetati da ima dvije, on je sebi i svojim prijateljima faca ako ima dvije, a ti si ta koja je glupa i pristaje biti nekome druga.


Nisam mu bila druga,ja sam bila jedina jer on nije bio s njom kad je bio sa mnom...al ajd nema veze..
Nisam otvorila temu da raspravljamo tko je kriv za šta,već da mi pomognete u ovoj situaciji šta da radim..bar oni koji su imali takva iskustva a ne da me osuđujete...Crying or Very sad


Ja te osudjujem zato sto si rekla ruani kako svi za takve cure govore da su drolje,a zapravo je to kao super fora jer bi svaki muskarac htio imati i drugu.E to je glupo razmisljanje.

#42:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 20:00

Nikad se ne zna...Hvala Bogu dragom danas nisam dobila nijednu njenu poruku ni poziv,valjda joj je ON zabranio...
Na pogreškama se uči...Da sam znala da ću imati takvih sranja,nikad se ne bi ni upuštala u to i da je on bio pametan ne bi joj rekao za mene grrr

#43:   Autor: Sime Post Postano: 03.02.2007. 20:05

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mzzi je napisao/la: ›
Mislim da je to bilo za ruanu. Tebe se krivi zbog primitivnog razmisljanja, naravno da muskarcu nece smetati da ima dvije, on je sebi i svojim prijateljima faca ako ima dvije, a ti si ta koja je glupa i pristaje biti nekome druga.


Nisam mu bila druga,ja sam bila jedina jer on nije bio s njom kad je bio sa mnom...al ajd nema veze..
Nisam otvorila temu da raspravljamo tko je kriv za šta,već da mi pomognete u ovoj situaciji šta da radim..bar oni koji su imali takva iskustva a ne da me osuđujete...Crying or Very sad


Ja te osudjujem zato sto si rekla ruani kako svi za takve cure govore da su drolje,a zapravo je to kao super fora jer bi svaki muskarac htio imati i drugu.E to je glupo razmisljanje.



slazem se s mzzi. za svoje godine razmisljas relativno nezrelo.

#44:   Autor: mzzi Post Postano: 03.02.2007. 20:14

A ako ti mislis da je sve to skupa ispravno i 'bas fora', onda brate idi pohvali se mami, tati, bakama i susjedima da si ti velika cura, da si se karala s ozenjenim koji ima dijete, i da ti je bilo bas dobro, te da ces sad svoje probleme sama rijesiti s njegovom zenom.

#45:   Autor: Sime Post Postano: 03.02.2007. 20:18

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): › A ako ti mislis da je sve to skupa ispravno i 'bas fora', onda brate idi pohvali se mami, tati, bakama i susjedima da si ti velika cura, da si se karala s ozenjenim koji ima dijete, i da ti je bilo bas dobro, te da ces sad svoje probleme sama rijesiti s njegovom zenom.


Mzzi has a point. osijek031.com smile Sama moras snosit posljedice. Kakve god one bile.

#46:   Autor: legica_os Post Postano: 03.02.2007. 20:23

legica_os je napisao/la: ›
Ruana znaš šta je fora...Svi pljuju po ljubavnicama da su drolje ovo ono...A znam da bi svaki oženjeni muškarac htio imati jednu sa strane..u to sam sigurna...


UPS Ja sam se zajebala,tj...nisam se dobro izrazila..nisam mislila reći da je fora to nego je to trebalo biti pitanje u smislu jel znaš u čemu je štos?,ili znaš što je čudno?smiješno?
Jbga pravopis mi nikad nije bio jača strana...

#47:   Autor: CatCloe Post Postano: 03.02.2007. 21:19

kako se ono kaže.. "blago siromašnima duhom..." osijek031.com smile
nemam riječi... osijek031.com smile

#48:   Autor: daniel-202 Post Postano: 03.02.2007. 21:29

@legice_os , shvati, zajebala si stvar i ne možeš se pravdat time što je i njegova žena njega varala i sad ste KVIT....nema toga, kakve ti imaš veze što je ona njega prevarila?!?!? Očito je on tebe iskoristio samo zato iz osvete prema ženi!!! A trebala si mislit i na to da ce se oni i pomirit, imaju djete i nece dopustit tek tako da im se brak raspadne. Moj savjet: reci roditeljima i riješi to jednom za sva vremena i nece ti imat vise cime prijetit..... ne znam kakvi su ti roditelji, ali vjerujem da ce biti uz tebe...

#49:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 03.02.2007. 21:33

legica_os je napisao/la: ›
Ide mi na živce,a poruke koje mi šalje su stvarno kao da smo djevojčice od 8 godina i kao da sam joj ja otela simpatiju ...mislila sam da je pametnija ipak je starija od mene ali ispalo je da je glupa ko kur.....čak je jednom prilikom rekla da joj nisam ni do koljena..malo se zajeb....


Zovi svog mobilnog proivdera, reci im da te maltretira osoba sa tog i tog broja i zamoli ih potpunu blokadu njenog broja prema tvome. I to je to.
Ostatak priče neću komentirati, jerbo samo razmišljam o tome kako je tvom dečku.

#50:   Autor: legica_os Post Postano: 04.02.2007. 13:54

bazooka_joe je napisao/la: ›
Zovi svog mobilnog proivdera, reci im da te maltretira osoba sa tog i tog broja i zamoli ih potpunu blokadu njenog broja prema tvome. I to je to.
Ostatak priče neću komentirati, jerbo samo razmišljam o tome kako je tvom dečku.


Za ne povjerovati je da je dečko uz mene cijelo vrijeme....

#51:   Autor: fairy Post Postano: 04.02.2007. 14:05

samo bih citirala svog dragog prijatelja koji zna reći: DI TO VODI ?

#52:   Autor: legica_os Post Postano: 04.02.2007. 14:24

Nadam se da je gotovo....

#53:   Autor: Bilke Post Postano: 04.02.2007. 14:42

legica_os je napisao/la: ›
Za ne povjerovati je da je dečko uz mene cijelo vrijeme....


Stvarno za ne povjerovati.
Nadam se da je mlad i da neće još jednom trebati s tobom proći kroz istu priču.

Pročitao sam sad cijeli post. Ti cijelo vrijeme braniš tog lika, a pizdiš mu na ženu jer te zove. Taj rekac ti je prodao najjeftiniju priču u povijesti koja postoji i ti mu vjeruješ. To je problem. Ne želiš shvatiti da je laž ono što ti je rekao te da mu je glavni motiv bio umočiti piška. To je uspio i sad mu se jebe za tebe. Žena je saznala i život joj se preokrenio naopako. Vjerovatno je malo kraća na fitilju, a niti ona ne želi priznati sebi da je njen muž glavni krivac u svemu tome, već neka mala fufica koja je obrlatila njenog muža. I stoga ona svoj bijes usmjerava na tebe.

Ugavnom.
1. Lik je jadnik
2. Ti si poprilično naivna
3. Ženina rekacija je djetinjasta, ali u takvim situacijama je to razumljivo
3. Dečko ti je ili mulac ili mu je jako stalo do tebe ili i jedni i drugo

To je moja predodžba osvemu ovome Smile

#54:   Autor: legica_os Post Postano: 04.02.2007. 14:55

Kažeš pročitao si sve..Sve je meni jasno u svemu tome,znam da sam pogriješila i sve ...
Ali jedno mi nije niti će mi biti ikad jasno...
Šta ona sad hoće od mene?Znala je za mene kad smo bili skupa,znala je da se nalazimo,pisala mu poruke kad smo nas dvoje bili vani da mu se vrati...da ga voli ..da mene ostavi i da se vrati njoj...
Eto i prekinuli smo...i prošlo je mjesec i pol od toga...
I ZAŠTO ONA SADA,NAKON MJESEC I POL OTAKO GA JE DOBILA NATRAG MENE ZAJEBAVA???e to mi nije jasno...

#55:   Autor: Bilke Post Postano: 04.02.2007. 15:08

Ma tko to zna... Smile

Možda je poremećena, nestabilna, tankih živaca...
Možda za trenutnu situaciju koju ima krivi tebe...
Možda u njihovim bračnim ragovorima, muž tebe spomene tu i tamo...
Možda joj je tijekom sexa rekao da ti imaš drukčije obriajnu picu...

No, proći će vjerovatno. Samo je ignoriraj.. Što više budeš odgovarala, to će duže trajati... Very Happy

#56:   Autor: legica_os Post Postano: 04.02.2007. 15:19

Ne javljam se na pozive i ne odgovaram na poruke...

#57:   Autor: Ivan Post Postano: 04.02.2007. 16:22

prodaj priču u 24 sata... ako je eksplodirajuća boca kokakole došla na naslovnicu, možeš i ti Wink

#58:   Autor: ruana Post Postano: 04.02.2007. 16:30

hehe,kak ste svi pus... onaj moj post,sta vi mislite da to radim da bi bez hebemti to napisala na osijek 031....hehe.kak su ljudi naivni

#59:   Autor: legica_os Post Postano: 04.02.2007. 17:08

Ivan je napisao/la: ›
prodaj priču u 24 sata... ako je eksplodirajuća boca kokakole došla na naslovnicu, možeš i ti Wink


24sata bi propalo zbog mene...osijek031.com smile

#60:   Autor: fairy Post Postano: 04.02.2007. 21:38

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
mzzi je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › hehe,kak ste svi pus... onaj moj post,sta vi mislite da to radim da bi bez hebemti to napisala na osijek 031....hehe.kak su ljudi naivni



Hehe bas si cudna (u najmanju ruku) Shocked

koji je tebi? sta zapinjes non stop za mene? imas nekih problema?

.... Very Happy ..ma ne tako,,,ti mu trebaš odgovoriti: A U NAJVEĆU RUKU? Very Happy Very Happy

#61:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.02.2007. 22:41

@legica_os,

Uh, procitao sada ovu pricicu i sve sto se oko nje dogadjalo.

Pokusat cu sazeti misli po tockama...

1. Decko ti je megalevat i ti to iskoristavas do panja. Meni se cini da kenjas kad kazes da te frka da ti ova ne izlane sve starcima. Ipak mi se vise cini da te strah da ti decko ne sazna. Vjerujem da bi ti bilo zao izgubiti takvu lakovjernu ovcu.

2. To sto si muvala s ozenjenim muskarcem, koji se kao odselio od zene, je vise njegov problem nego tvoj, tako da ono. Glupo bi bilo da si osim fuck-buddy-a u njemu vidjela potencijalnog buduceg muza, mada vjerujem da nisi. Koji bi se muskarac nakon iskustva braka zelio vezati uz nesigurnu balavicu koja ne zna sto zeli, odnosno potvrdu trazi u starijim i ozenjenim muskaracima (nije da te ja ovakvom dozivljavam, samo ti pokusavam docarati sto se u tim trenucima mota po glavi muskarcu iz takvih prica)?!

I za kraj, ne glumi nevinasce...Svog decka si svjesno prevarila. Te spike o desetodnevnom prekidu s deckom prodaj babama na piji. Da bi se s tucateljem pronasla na cugi, prvo ste se morali "kuvati" preko Neta. Dakle, svjesno si trazila kitu u Nepoznatom. Plus sto je moralo proci vremena izmedju prve i druge cuge (sexa). Ne moras biti Sherlock Holmes da bi skontao da si prekid s deckom iscenirala kako bi imala eventualni alibi ako bi bila uhvacena u varanju.

Moj savjet ti je da pregrizes govno do kraja. Ako si vec radila to sto si radila, onda prihvati da za takvo ponasanje postoje i posljedice. Zasto s deckom nisi prekinula onog dana kad si skontala da zelis i pokoju kitu sa strane?!

Kako si se osjecala kad bi se nakon snosaja s "ozenjenim" likom pogledala u ogledalo i sjetila se papka od decka koji mozda u tom trenutku negdje zulja prepucij na tebe?!

Moze se biti jeben i posten, ali ne u ovoj prici...

#62:   Autor: legica_os Post Postano: 04.02.2007. 23:14

Leteći mungose...kao prvo ja nisam nigdje navela da smo se mi sexali...i ja svoga dečka nisam prevarila...veza nam je bila u krizi i tek poslije sam se našla s ovime...a to što ti misliš da se ja bojim da dečko ne sazna,u tome si jako pogriješio..prejebeno sam iskrena osoba i sve kažem šta mislim,mada to i povrijedi nekad nekoga i znala sam uvijek najebati zbog te moje iskrenosti..dečku sam sve rekla jer to je bio uvjet ajmo reći da se mi pomirimo i da mi počne vjerovati kao prije i ja sam mu sve rekla...i vrijeđao je i svašta mi govorio i ja sam bila svjesna svega što sam napravila..i kad me ova počela zvati i pisati mi poruke,čim smo se vidjeli taj dan,odnosno sad u petak,pokazala sam mu sve i rekla mu šta se događa jer da nisam još bi više u govnima bila jer me je kravetina zvala kad smo bili vani...ali hvala Bogu ne zove više...samo se brinem zbog njenih prijetnji da će ići mojim roditeljima na razgovor...

#63:   Autor: mzzi Post Postano: 04.02.2007. 23:50

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Leteći mungose...kao prvo ja nisam nigdje navela da smo se mi sexali...i ja svoga dečka nisam prevarila...veza nam je bila u krizi i tek poslije sam se našla s ovime...a to što ti misliš da se ja bojim da dečko ne sazna,u tome si jako pogriješio..prejebeno sam iskrena osoba i sve kažem šta mislim,mada to i povrijedi nekad nekoga i znala sam uvijek najebati zbog te moje iskrenosti..dečku sam sve rekla jer to je bio uvjet ajmo reći da se mi pomirimo i da mi počne vjerovati kao prije i ja sam mu sve rekla...i vrijeđao je i svašta mi govorio i ja sam bila svjesna svega što sam napravila..i kad me ova počela zvati i pisati mi poruke,čim smo se vidjeli taj dan,odnosno sad u petak,pokazala sam mu sve i rekla mu šta se događa jer da nisam još bi više u govnima bila jer me je kravetina zvala kad smo bili vani...ali hvala Bogu ne zove više...samo se brinem zbog njenih prijetnji da će ići mojim roditeljima na razgovor...



Da,ozenjeni se sigurno nasao s tobom da bi se ljubili,nikako zbog sexa...Boze sto smo perverzni mi na forumu,stvarno svasta zamisljamo... Laughing

#64:   Autor: legica_os Post Postano: 04.02.2007. 23:58

nije bitno jesmo se ili ne...nije važno...već sam i zaboravila kako izgleda,ne želim se uopće sjećati ničega što je bilo...samo želim da me njegova dosadna žena ostavi na miru i da odjebe od mene do kraja života...osijek031.com smile

#65:   Autor: mzzi Post Postano: 05.02.2007. 0:14

Kvragu, vidis sta ti je zivot..A samo si htjela uciniti dobro djelo, utjesiti muskarca ciji je brak u krizi..I vidis kako ti se vraca.. Crying or Very sad
Valjda si bar nesto naucila na svojim greskama. osijek031.com smile

#66:   Autor: legica_os Post Postano: 05.02.2007. 0:16

jESAM...nikad više sa oženjenim muškarcem.... Embarassed

#67:   Autor: mzzi Post Postano: 05.02.2007. 0:27

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › jESAM...nikad više sa oženjenim muškarcem.... Embarassed


Ozenjenim? Ne samo ozenjenim,nego nicijim..

#68:   Autor: legica_os Post Postano: 05.02.2007. 0:30

neću više s nikim biti osim svoga dečka.....UDAT ĆU SEEEEEEEE ZA NJEGA.......osijek031.com smile

#69:   Autor: mzzi Post Postano: 05.02.2007. 0:33

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › neću više s nikim biti osim svoga dečka.....UDAT ĆU SEEEEEEEE ZA NJEGA.......osijek031.com smile




Toooo,pa to smo cekali...Blago njemu Rolling Eyes

#70:   Autor: legica_os Post Postano: 05.02.2007. 0:39

nemoj biti takva....nije ni on bio nevinašce kad smo prekinuli...nemoj da otvorim temu šta je on radio......osijek031.com smile....

#71:   Autor: daniel-202 Post Postano: 05.02.2007. 0:41

legica_os je napisao/la: ›
neću više s nikim biti osim svoga dečka.....UDAT ĆU SEEEEEEEE ZA NJEGA.......osijek031.com smile


i bit cete sretni sve dok vam veza ne bude u krizi i on ne nađe utjehu u tuđem zagrljaju.... Very Happy

#72:   Autor: legica_os Post Postano: 05.02.2007. 0:43

A ja otmem onoj muža opet...osijek031.com smile

#73:  Re: Što učiniti nakon prekida... Autor: _Jimmy_ Post Postano: 05.02.2007. 7:01

jednostavno ... daj mi adresu te žene ...

#74:   Autor: legica_os Post Postano: 05.02.2007. 11:31

ne znam adresu jbga.......

#75:   Autor: zloco_os Post Postano: 20.02.2007. 13:06

legice(imas skoro pa isti nick kojeg ja koristim inace po forumima) boli te k...ako si vec htjela malo promjene...desila se...ako mislis "ozbiljno" onda te zivo libo tuki sta ce rec ona kuja koja se sjetila bit osvetoljubiva sad kad zna da joj je dragog otela neka druga...pusti selo neka prica...bolje se potrudi srediti vezu sa sadasnjim deckom ako ti je stalo uopce...ako...ako...ako...ako...ako...ako................................

#76:   Autor: legica_os Post Postano: 20.02.2007. 13:19

Meni je u životu sve super,da lijepše ne može biti i sa dečkom i sa tom kučkom koju sam zaboravila već hvala bogu a i ona mene...osijek031.com smile

#77:   Autor: puma Post Postano: 20.02.2007. 14:04

Znači, to su bile samo puste prijetnje povrijeđene ženice...

#78:   Autor: legica_os Post Postano: 20.02.2007. 15:37

puma je napisao/la: ›
Znači, to su bile samo puste prijetnje povrijeđene ženice...


valjda...

#79:   Autor: Elena_Os Post Postano: 11.11.2008. 8:28

Jel' bilo još kakvih peripetija s ženicom, njenim mužićem (tvojim ljubavnikom) i tobom? Very Happy

#80:   Autor: legica_os Post Postano: 11.11.2008. 12:06

Elena_Os je napisao/la: ›
Jel' bilo još kakvih peripetija s ženicom, njenim mužićem (tvojim ljubavnikom) i tobom? Very Happy


Joj kud otvori tu temu...
Ne,imam zabranu doći u blizinu tamo gdje ona radi,tj.gdje je radila...bila sam poslovno jednom u blizini ali sam ostala u autu osijek031.com smile
Ne postoje u mom životu ni ona,ni ljubavnik,ni bivši...

#81:   Autor: Elena_Os Post Postano: 11.11.2008. 12:36

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne,imam zabranu doći u blizinu tamo gdje ona radi,tj.gdje je radila...bila sam poslovno jednom u blizini ali sam ostala u autu osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
a tko je postavio zabranu, ljubavnik ili ljuta ženica ? osijek031.com smile
čudim se da se nisi maknula iz auta..jel' ta žena tjera strah u kosti !? osijek031.com smile
osijek031.com smile

#82:   Autor: legica_os Post Postano: 11.11.2008. 14:37

Elena_Os je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne,imam zabranu doći u blizinu tamo gdje ona radi,tj.gdje je radila...bila sam poslovno jednom u blizini ali sam ostala u autu osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
a tko je postavio zabranu, ljubavnik ili ljuta ženica ? osijek031.com smile
čudim se da se nisi maknula iz auta..jel' ta žena tjera strah u kosti !? osijek031.com smile
osijek031.com smile


Ženica je dala zabranu osijek031.com smile ali kontam da me već zaboravila Very Happy

#83:  Re: Što učiniti nakon prekida... Autor: 1step2far Post Postano: 11.11.2008. 14:37

Bivši i ja se totalno ignoriramo, sa tri poruke dnevno za vrijeme veze smo došli na nijednu nakon prekida. Meni to u potpunosti odgovara, i još k tome da je tako daleko...

#84:   Autor: set96 Post Postano: 12.11.2008. 9:07

legica_os je napisao/la: ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Jel' bilo još kakvih peripetija s ženicom, njenim mužićem (tvojim ljubavnikom) i tobom? Very Happy


Joj kud otvori tu temu...
Ne,imam zabranu doći u blizinu tamo gdje ona radi,tj.gdje je radila...bila sam poslovno jednom u blizini ali sam ostala u autu osijek031.com smile
Ne postoje u mom životu ni ona,ni ljubavnik,ni bivši...


e sad nisam shvatio.......jesi još s dečkom kojeg si "prevarila" ili je i to gotovo? zar nije nikako mogao prijeći preko toga?

#85:   Autor: legica_os Post Postano: 12.11.2008. 10:03

set96 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Jel' bilo još kakvih peripetija s ženicom, njenim mužićem (tvojim ljubavnikom) i tobom? Very Happy


Joj kud otvori tu temu...
Ne,imam zabranu doći u blizinu tamo gdje ona radi,tj.gdje je radila...bila sam poslovno jednom u blizini ali sam ostala u autu osijek031.com smile
Ne postoje u mom životu ni ona,ni ljubavnik,ni bivši...


e sad nisam shvatio.......jesi još s dečkom kojeg si "prevarila" ili je i to gotovo? zar nije nikako mogao prijeći preko toga?

Gotovo je odavno već sa takvim životom.opametila sam se osijek031.com smile

#86:   Autor: Elena_Os Post Postano: 12.11.2008. 10:17

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
set96 je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Jel' bilo još kakvih peripetija s ženicom, njenim mužićem (tvojim ljubavnikom) i tobom? Very Happy


Joj kud otvori tu temu...
Ne,imam zabranu doći u blizinu tamo gdje ona radi,tj.gdje je radila...bila sam poslovno jednom u blizini ali sam ostala u autu osijek031.com smile
Ne postoje u mom životu ni ona,ni ljubavnik,ni bivši...


e sad nisam shvatio.......jesi još s dečkom kojeg si "prevarila" ili je i to gotovo? zar nije nikako mogao prijeći preko toga?

Gotovo je odavno već sa takvim životom.opametila sam se osijek031.com smile


naopako da nisi..već imaš 22 godine osijek031.com smile

#87:   Autor: merchy Post Postano: 28.02.2009. 3:52

baš mi je dragO, Smile

#88:   Autor: Spore Post Postano: 28.02.2009. 14:48

treba otic i napiti se i sve se zaboravi Very Happy

#89:  Re: Što učiniti nakon prekida... Autor: 1step2far Post Postano: 01.03.2009. 10:07

Ja prezirem nakon ovog zadnjeg prekida, prvi put u životu prezirem!!!

#90:   Autor: sale car Post Postano: 02.03.2009. 19:10

legica_os je napisao/la: ›
on je radio u drugom gradu da bi ona i njihovo dijete imalo šta jesti,a ona se kurvala po našem gradu ccc..

kako mi je to nekako poznato, samo što ja nisam imao dijete... na sreću...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Što učiniti nakon prekida...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::