Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi

#1: Great ! Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:11

Biker sam i član moto-kluba Osijek, pa me zanima šta misli naše pučastvo o našim humanitarnim akcijama...
Ipak nismo divljaci, ili? Wink

#2:  Re: Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:25

svaka vam čast!! prava ste pojava i atrakcija...sve najbolje o moto-mrazovima Smile

#3:   Autor: gaap Post Postano: 11.12.2006. 18:26

a tko to brije da su pravi bikeri divljaci!? problem su oni seljačići - klinci sa skuterima. furam na moto susrete, znam hrpu bikera i većina njih je totalno ok ekipa. za akcije svaka čast, samo brate mogli bi i malo češće...

#4:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:27

zeko je napisao/la: ›
svaka vam čast!! prava ste pojava i atrakcija...sve najbolje o moto-mrazovima Smile


A o bikerima? Very Happy

#5:   Autor: Prdonja Post Postano: 11.12.2006. 18:28

Pozdrav moto-mrazovima! Želim vam još više sponzora i svake godine veću i veću kolonu!

#6:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:28

gaap...jesi provjerio pm skoro? osijek031.com smile Wink

#7:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:30

gaap je napisao/la: ›
a tko to brije da su pravi bikeri divljaci!? problem su oni seljačići - klinci sa skuterima. furam na moto susrete, znam hrpu bikera i većina njih je totalno ok ekipa. za akcije svaka čast, samo brate mogli bi i malo češće...


E lega, nemamo dovoljno sponzora, a love još manje...Bi mi, ali...No, poslije ovih moto-mrazeva mislim da će se mediji i sponzori malo više aktivirati. Naime, srušili smo rekord. NAJVEĆI Moto-Mrazevi u Lijepoj Našoj...Bilo je oko 130 motora. Za svaku pohvalu. Zahvala svim sudioncima. Od motorista do posjetitelja na Trgu. Naravno, veliko hvala i sponzorima

#8:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:31

isto sve naj o bikerima...jako volim motore,ali one nabrijane sportske...i to ne na onaj sponzorušasti način nego na način htjela bih jednom imati svoj Smile

nemam predrasude općenito a i ne ravnam se po stereotipima Wink

#9:  Re: Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Autor: wendy Post Postano: 11.12.2006. 18:33

Pa uglavnom niste (samo) divljaci, mada u tome i nema nešto tako strašno loše Wink Čim se zaposlim i skupim nešto love za bolja kolica od ovih koje imam, pridružujem se Wink

Sve u svemu, ovakve akcije su lijepe i uvijek dobro dođu. Moram priznati da ste stvarno upečatljivi u ovim kostimima Very Happy A najljepši dio priče je što ste usrećili djecu. Svaka čast!

#10:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:36

wendy ti si jedna predraga osoba...uvijek sve sročiš na najbolji način... Wink

#11:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:37

zeko je napisao/la: ›
isto sve naj o bikerima...jako volim motore,ali one nabrijane sportske...i to ne na onaj sponzorušasti način nego na način htjela bih jednom imati svoj Smile

nemam predrasude općenito a i ne ravnam se po stereotipima Wink


Za svaku pohvalu. Kao što kaže gaap samo zabava i ono što uz nju ide Very Happy Pridruži nam se na susretima...A možeš i petkom u mini-tetru Wink A čuj, ja nemam sportski motor...Samo Hondu CBR1000F i nekih 136 konja....Putni motorić Very Happy Od ovih R ili RR bole leđa i ruke na dužim putovanjima Very Happy Very Happy

#12:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:40

wendy je napisao/la: ›
Pa uglavnom niste (samo) divljaci, mada u tome i nema nešto tako strašno loše Wink Čim se zaposlim i skupim nešto love za bolja kolica od ovih koje imam, pridružujem se Wink

Sve u svemu, ovakve akcije su lijepe i uvijek dobro dođu. Moram priznati da ste stvarno upečatljivi u ovim kostimima Very Happy A najljepši dio priče je što ste usrećili djecu. Svaka čast!


Uvijek si dobro došla, kao i svatko tko je za zabavu i dobar provod...

#13:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 18:41

hehe...kul...bila sam ovaj petak tamo...tj puno nas...gdje ste vi bili?

#14:   Autor: --- Post Postano: 11.12.2006. 18:43

bravo, za svaku pohvalu dečki...

#15:   Autor: wendy Post Postano: 11.12.2006. 18:50

BARTLEBY je napisao/la (Pogledaj post): › Uvijek si dobro došla, kao i svatko tko je za zabavu i dobar provod...


Primijetila sam, bila sam na samo dva moto-susreta i upoznala hrpu legendarnih ljudi. Samo, nije to "to" kad nemam svoj motor. Iako, ja nisam baš za sportake, meni je želja chopper Smile

#16:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 18:51

zeko je napisao/la: ›
hehe...kul...bila sam ovaj petak tamo...tj puno nas...gdje ste vi bili?

Pa tamo imamo sastanke i druženje. Svakog petka oko 19h počinjemo, a koliko ostanemo...to ovisi o tome šta se događa tamo i koliko je tko voljan ostati.

#17:   Autor: wendy Post Postano: 11.12.2006. 18:52

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › wendy ti si jedna predraga osoba...uvijek sve sročiš na najbolji način... Wink


Hvala, zekonja Embarassed mogla bih i ja svašta lijepog reći za tebe, ali nećemo se sad tu javno previše hvalit Wink

#18:   Autor: DonQuijote Post Postano: 11.12.2006. 18:58

pohvala i od mene, fenomenalna akcija! čim zamijenim konja čoperom, priključujem se. Wink

#19:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 19:15

wendy je napisao/la: ›
BARTLEBY je napisao/la (Pogledaj post): › Uvijek si dobro došla, kao i svatko tko je za zabavu i dobar provod...


Primijetila sam, bila sam na samo dva moto-susreta i upoznala hrpu legendarnih ljudi. Samo, nije to "to" kad nemam svoj motor. Iako, ja nisam baš za sportake, meni je želja chopper Smile


sjećam te se sa foruma o susretima u Batini Wink chopper je ok, a vidjeti djevojku na njemu... Wink Evo ti ga...

#20:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 19:26

jeste možda bili u escobaru u petak? vidjesmo neke bajkere za susjednim stolom Smile

#21:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 19:31

zeko je napisao/la: ›
jeste možda bili u escobaru u petak? vidjesmo neke bajkere za susjednim stolom Smile

ak je to u sunčanoj, da

#22:   Autor: zeko Post Postano: 11.12.2006. 19:41

je je...ako si vidio hrpu pijanih ljudi onda smo to bili mi...hehe...kako je svijet mal... Smile

a i rekla mi je legica koja radi tamo da ste ispijali velike količine tekile...šta je s onim "dok voziš ne pij" ? Laughing

#23:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 11.12.2006. 20:11

zeko je napisao/la: ›
je je...ako si vidio hrpu pijanih ljudi onda smo to bili mi...hehe...kako je svijet mal... Smile

a i rekla mi je legica koja radi tamo da ste ispijali velike količine tekile...šta je s onim "dok voziš ne pij" ? Laughing

inače, ja uopće ne pijem Wink a oni koji piju ne voze, uvijek se zaustave... Very Happy Very Happy
tekilu su pile cure... Very Happy Very Happy
Ako si vidjela tipa sa tonikom, to sam bio ja Wink Wink

#24:   Autor: anakonda Post Postano: 11.12.2006. 21:10

BARTLEBY je napisao/la: ›
zeko je napisao/la: ›
je je...ako si vidio hrpu pijanih ljudi onda smo to bili mi...hehe...kako je svijet mal... Smile

a i rekla mi je legica koja radi tamo da ste ispijali velike količine tekile...šta je s onim "dok voziš ne pij" ? Laughing

inače, ja uopće ne pijem Wink a oni koji piju ne voze, uvijek se zaustave... Very Happy Very Happy
tekilu su pile cure... Very Happy Very Happy
Ako si vidjela tipa sa tonikom, to sam bio ja Wink Wink


...bilo je i zmija koje su pile tekilu...Smile...samo u S.co.baru nisam znala da ću te sresti i ovdje...Smile...

#25:   Autor: steam Post Postano: 11.12.2006. 22:45

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › wendy ti si jedna predraga osoba...uvijek sve sročiš na najbolji način... Wink


Čekamo da wendy skine masku na jednom od budućih susreta. E to će biti vijest. Smile

#26:   Autor: wendy Post Postano: 12.12.2006. 1:59

BARTLEBY je napisao/la (Pogledaj post): › sjećam te se sa foruma o susretima u Batini Wink chopper je ok, a vidjeti djevojku na njemu... Wink Evo ti ga...


Da, da, i ja se sjećam... tamo si rekao da su "klinci i ne-bajkeri" radili sranja Durenje Bit ću i ja bajker kad narastem Motor Fight Wink

#27:   Autor: wendy Post Postano: 12.12.2006. 2:03

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Čekamo da wendy skine masku na jednom od budućih susreta. E to će biti vijest. Smile


Ima neke čari u nošenju maski, ali ja sam uvijek i za skidanje istih Wink samo recite kad i stižem Vjestica Wink

#28:   Autor: sheila Post Postano: 12.12.2006. 9:37

eee bila ja kad ste bili na trgu...sad ujutro u subotu...hehe jhedan prijatelj mi je u moto klubu...i skoro uvijek vas vidim u mini teatru

#29:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 13.12.2006. 8:35

sheila je napisao/la: ›
eee bila ja kad ste bili na trgu...sad ujutro u subotu...hehe jhedan prijatelj mi je u moto klubu...i skoro uvijek vas vidim u mini teatru


Možda ti znam prijatelja...? Wink Smile

#30:  Re: Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi Autor: sheila Post Postano: 13.12.2006. 8:57

BARTLEBY je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: ›
eee bila ja kad ste bili na trgu...sad ujutro u subotu...hehe jhedan prijatelj mi je u moto klubu...i skoro uvijek vas vidim u mini teatru


Možda ti znam prijatelja...? Wink Smile


hmmm pa vrlo moguće...Roviš...jel znaš ??? Wink

#31:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 14.12.2006. 10:33

wendy je napisao/la: ›
steam je napisao/la (Pogledaj post): › Čekamo da wendy skine masku na jednom od budućih susreta. E to će biti vijest. Smile


Ima neke čari u nošenju maski, ali ja sam uvijek i za skidanje istih Wink samo recite kad i stižem Vjestica Wink


Dođi u petak i skini...


...masku osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#32:   Autor: wendy Post Postano: 14.12.2006. 11:24

BARTLEBY je napisao/la (Pogledaj post): › Dođi u petak i skini...masku osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Heh, ovaj prijedlog još moram razmotrit osijek031.com smile

#33:   Autor: zloco_os Post Postano: 14.12.2006. 17:58

sestra i sogor su mi u moto-mrazovima...ekipa je prva liga...

#34:   Autor: BARTLEBY Post Postano: 15.12.2006. 14:36

wendy je napisao/la: ›
BARTLEBY je napisao/la (Pogledaj post): › Dođi u petak i skini...masku osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Heh, ovaj prijedlog još moram razmotrit osijek031.com smile

Spontanost je uvijek najbolja, pusti razmatranje... Very Happy Very Happy Motor

#35:   Autor: anakonda Post Postano: 15.12.2006. 20:42

zloco_os je napisao/la: ›
sestra i sogor su mi u moto-mrazovima...ekipa je prva liga...


...jel ti seka i šogi imaju dvije kćerkice???...

#36:   Autor: zloco_os Post Postano: 15.12.2006. 22:10

jest...zmijice... jedna je malecka...druga pak vec prava cura...

#37:   Autor: anakonda Post Postano: 15.12.2006. 22:12

...hm, bit će da te onda znam...Smile

#38:   Autor: zloco_os Post Postano: 15.12.2006. 22:19

onda dobro...pitam seku tko si Very Happy Very Happy

#39:   Autor: anakonda Post Postano: 15.12.2006. 22:21

...može...baš smo bili skupa u Vudu prošli petak...Smile

#40:   Autor: zloco_os Post Postano: 16.12.2006. 14:16

ej...ovaj...mislis na koga?! ovogaaa...aj p.m. mislim da smo se mal zaobisli...ima ih vise koji su sa dvije curice...npr.edi i dea...i tak...vuk i dea...da ne nabrajam dalje...

#41: Loot ridjovka Autor: dea2000 Post Postano: 20.12.2006. 1:07

bog anakonda ,ja sam ti ta sestr i sogor o kojima ti je govorio zloco os ....andrea i neno kuzis? Idea Embarassed

#42:  ridjovka Autor: dea2000 Post Postano: 20.12.2006. 1:16

[quote="anakonda"]
zloco_os je napisao/la: ›
sestra i sogor su mi u moto-mrazovima...ekipa je prva liga...


. ..jel ti seka i šogi imaju dvije kćerkice

#43:   Autor: anakonda Post Postano: 20.12.2006. 15:27

...čini se da saml se mal pobrkala...Smile...ja sam mislila na Andreu i Edija i njihove dvije kćerkice...
...ali nema veze, dobrodošla...Smile
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Bikeri u Osijeku - Moto-Mrazovi


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::