Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Ima li netko da ne gleda i ne prati Big Brother
Poll :: Gledanost Big Brothera!?!

Redovno gledam i zanima me
7%
 7%  [ 2 ]
Ponekad gledam, u prolazu
22%
 22%  [ 6 ]
Ne zanima me, ne gledam i neću baš
70%
 70%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 27



#1: Question Ima li netko da ne gleda i ne prati Big Brother Autor: DanicaV Post Postano: 14.11.2006. 18:31

Uljepšajte mi dan, recite da "to" ne gledate.

#2:   Autor: gaap Post Postano: 14.11.2006. 19:08

ma gledao sam nešto malo kad je bila prva sezona, BB je dosadan, plitak, iako moram priznati da približno opisuje mentalni sklop prosječnog građanina male nam države - prosječno inteligentan, sluša narodni radio, jede u mekdonaldsu, san mu je osvojit pare na nagradnoj igri ili u kladionici i ništa ne radit, oblači se na arizoni, kopa nos u autu i jede bale jer misli da ga nitko ne vidi...

#3:   Autor: --- Post Postano: 14.11.2006. 19:10

ne.

#4:   Autor: anakonda Post Postano: 14.11.2006. 20:20

...ja...samo ima tu jedan problem: kud god se okrenem, htjela ja to ili ne, odnekud izviri nekakva informacija o BB...

#5:   Autor: --- Post Postano: 14.11.2006. 20:28

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...ja...samo ima tu jedan problem: kud god se okrenem, htjela ja to ili ne, odnekud izviri nekakva informacija o BB...


aha, ko Jadranka iz paštete... Very Happy

#6:   Autor: anakonda Post Postano: 14.11.2006. 20:30

...e, baš tako...osijek031.com smile...samo tu ima malo više Jadranki...Smile

#7:   Autor: PuKoTiNa Post Postano: 14.11.2006. 22:04

Ne, ima ugodnijih nachina przhenja mozga... Very Happy

#8:   Autor: Rajnus Post Postano: 14.11.2006. 22:16

A sto to tebe uopce pati jel to netko gleda ili ne?
Samim time sto BBu pridodajes bitnost i pokreces poll nisi bitnije drukcija od onih sto uz kavu razglabaju o tome Wink

#9:   Autor: Janis Post Postano: 14.11.2006. 22:33

Mislim da bi takve show-ove trebalo jednostavno ignorirati! Ako je ikako moguće!!!

#10:   Autor: saba Post Postano: 14.11.2006. 23:05

negledma i ne zanima me... to mi totalno smeče... tkao da et.... pročitam neš na indeksu i to je to od mog pračenja big bradra

#11:   Autor: wendy Post Postano: 14.11.2006. 23:24

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › A sto to tebe uopce pati jel to netko gleda ili ne?
Samim time sto BBu pridodajes bitnost i pokreces poll nisi bitnije drukcija od onih sto uz kavu razglabaju o tome Wink


S ovim se slažem. Danice, ništa osobno, nego mene zamaraju te priče. Ono, s nekim pričaš, a on ti razglaba pola sata o tome kako ne podnosi taj BB ( da ne spominjem kako vjerojatno zna sve koji su u kući i što se događa). Radije onda poslušam svoju sestričnu koja mi sve to lijepo u detalje ispriča - bar iskreno (po)kaže kako ju to zanima.

Slažem se s gaapom što se tiče toga kako je taj show pokazatelj prosječnog mentaliteta lijepe naše - tužno ali istinito. Odgledala sam dvije emisije ove sezone da vidim o kome se to toliko priča... i požalila Rolling Eyes

Ne kažem da bih pratila da je ekipa zanimljivija. Ne zato što to smatram voajerstvom. Većinu ljudi općenito privlače emisije toga tipa jer su, kako im samo ime kaže, "stvarne". Meni je pak draže, kada se odmaram od svakodnevice, pobjeći u imaginarni svijet. No, svi se razlikujemo.

Stoga, ako ljude zanima i gledaju to, tko smo mi da im sudimo?

#12:   Autor: DanicaV Post Postano: 15.11.2006. 7:48

Rajnus je napisao/la: ›
A sto to tebe uopce pati jel to netko gleda ili ne?


Zašto što svi svuda samo o tome pričaju, baljezgaju i ne možeš a da ne saznaš neku glupost i ako kažeš da nisi iz priče, svi se trude da te upute. I to ne traje jedan dan, pa da pričaju o emisiiji dva-tri, nego mjeseci.

@wendy, ne mislim da je sve ljude u startu BB zanimao, naprosto im je nametnuto, TV je je moćan medij...... a programa tipa BB ima sve više i služi samo zaglupljivanju već prosječnih.....

#13:   Autor: Loona Post Postano: 15.11.2006. 8:42

Ne pratim al uvijek negdje vidim nešt malo, bilo kući, kod nekoga ili u novinama..
al ova generacija BB-ovaca u kući je generalno najnižeg IQ-a do sada... Nevjerojatno su glupi..
samo jedan primjer: Ona Violeta objašnjava Kubanki koji su to hrvatski padeži.. i mrtva hladna joj nabroji: JA, TI, ON, ONA, ONO, MI, VI, ONI!!!!
Daklem.. i rest my case..

#14:  Re: Ima li netko da ne gleda i ne prati Big Brother Autor: _Jimmy_ Post Postano: 15.11.2006. 8:50

ne gledam i ne pratim ... najveće sranje koje postoji ....

#15:   Autor: Rajnus Post Postano: 15.11.2006. 8:58

DanicaV je napisao/la: ›
Zašto što svi svuda samo o tome pričaju, baljezgaju i ne možeš a da ne saznaš neku glupost i ako kažeš da nisi iz priče, svi se trude da te upute. I to ne traje jedan dan, pa da pričaju o emisiiji dva-tri, nego mjeseci.


Mozda se druzis ili radis sa krivim ljudima?
Kad se malo zamislim u mojoj okolici BB ove sezone nitko nije niti spomenuo, a kamoli pricao o tome...

Sto da se ja zamaram sto drugi pricaju o glupostima, ja osobno imam pametnijih stvari na koje trosim vrijeme...

#16:   Autor: Poppy Post Postano: 15.11.2006. 12:21

Ja pratim! Cak sam i na BB forumu! Smile Al stvarno!

Ipak, ne bi svojoj djeci preporucila da to gledaju... Bedasto je to, bedasto...

#17:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 15.11.2006. 12:50

Poppy je napisao/la: ›
Ja pratim! Cak sam i na BB forumu! Smile Al stvarno!


Kenjas kvake... Nemoj klat' da to pratis?!?

Nazovite me mungosom prepunim predrasuda, ali cim sam vidio njihove fotke na webu predosjecao sam zanimanja i profil ljudi i motiva o kojima se radi...

Doduse, cini mi se da vise nema onog medijskog hype-a kakvog je bilo u prvoj sezoni. Sjecam se da su onda news portali, tiskovine i ostali mediji bili prepuni tih stanara. Vecinu ekipe iz prvog serijala bi ljudi i danas mogli prepoznati na ulici.

S druge strzne, probajte nabrojati 5 imena ili se sjetiti 5 faca iz prosle (druge, right?!) sezone.

#18:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 15.11.2006. 12:53

gaap je napisao/la: › ...san mu je osvojit pare na nagradnoj igri ili u kladionici i ništa ne radit...


Nije bas da ne bi nista radili... oni bi voljeli biti voditelji na TVu, glumci i sl. i placeni barem 10K kuna za par sati rada dnevno, jer su oni, eto - voditeljske zvijezde!

Heh...

#19:   Autor: Poppy Post Postano: 15.11.2006. 13:04

Leteci mungos je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Ja pratim! Cak sam i na BB forumu! Smile Al stvarno!


Kenjas kvake... Nemoj klat' da to pratis?!?



Pa malo... Embarassed

#20:   Autor: Poppy Post Postano: 15.11.2006. 13:08

Leteci mungos je napisao/la: ›


S druge strzne, probajte nabrojati 5 imena ili se sjetiti 5 faca iz prosle (druge, right?!) sezone.


Sjecam se pobjednika Hamdije, simpaticne Dace za koju mi je jos uvijek zao sto nije pobjedila, sisate Sanje, Primitivca Matka, lajave Lane... I naravno Kristine koja mi je najdraza stanarka svih sezona!

Vidis da pratim Wink

#21:  Re: Ima li netko da ne gleda i ne prati Big Brother Autor: zeko Post Postano: 15.11.2006. 13:58

iskreno...ne pratim niti me zanima...

imam pametnijeg posla od gledanja nekih likova što rade po cijele dane... Rolling Eyes

#22:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 15.11.2006. 14:03

Poppy je napisao/la: › Vidis da pratim Wink


Kontam da tebi nesto nedostaje u zivotu...

#23:   Autor: wendy Post Postano: 15.11.2006. 14:22

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la: › Vidis da pratim Wink


Kontam da tebi nesto nedostaje u zivotu...


Baš si jedan mungos, pun predrasuda Wink

#24:   Autor: Poppy Post Postano: 15.11.2006. 15:33

Leteci mungos je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: › Vidis da pratim Wink


Kontam da tebi nesto nedostaje u zivotu...


naravno. a kome ne?

#25: Question Re: Ima li netko da ne gleda i ne prati Big Brother Autor: 8 Post Postano: 15.11.2006. 17:22

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Uljepšajte mi dan, recite da "to" ne gledate.


Ma ne gledam. Jes' vidla kak' su glupi?!?

#26:   Autor: tamna strana Post Postano: 15.11.2006. 18:03

od svih B B.......gledao sam samo prvi i to samo pocetak i kraj....

#27:   Autor: 8 Post Postano: 16.11.2006. 1:10

Čekam dan kad će Amerikanci ili netko njima nalik patentirati reality show u kojem će se moći ići u minus.

Znači, ako ispadneš glup, primitivan ili jednostavno neprosvijećen - moraš pristati na neki lihvarski kredit ili podići hipoteku na kuću da te puste van.

Ima bagera koji bi se i onda javljali.

#28:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 22.11.2006. 19:12

Kad postanem vladar svijeta - zabranit ću BB. I turbo-folk. I Glavaše.

#29:   Autor: Poppy Post Postano: 22.11.2006. 19:19

bazooka_joe je napisao/la: ›
Kad postanem vladar svijeta - zabranit ću BB. I turbo-folk. I Glavaše.



Neeeee!!! Samo BB ne!!!

#30:   Autor: --- Post Postano: 22.11.2006. 21:36

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›


S druge strzne, probajte nabrojati 5 imena ili se sjetiti 5 faca iz prosle (druge, right?!) sezone.


Sjecam se pobjednika Hamdije, simpaticne Dace za koju mi je jos uvijek zao sto nije pobjedila, sisate Sanje, Primitivca Matka, lajave Lane... I naravno Kristine koja mi je najdraza stanarka svih sezona!

Vidis da pratim Wink

ja sam zapamtio samo Sanjine sise... Laughing

#31:  Re: Ima li netko da ne gleda i ne prati Big Brother Autor: --- Post Postano: 22.11.2006. 21:38

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › iskreno...ne pratim niti me zanima...

imam pametnijeg posla od gledanja nekih likova što rade po cijele dane... Rolling Eyes


imam i ja pametnija posla, toliko kave nije popijeno... Laughing

#32: Question Re: Ima li netko da ne gleda i ne prati Big Brother Autor: noj u bemveu Post Postano: 23.11.2006. 1:19

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Uljepšajte mi dan, recite da "to" ne gledate.

ponosan vlasnik nijedne odgledane emisije

#33:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.11.2006. 8:02

noj u bemveu je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Uljepšajte mi dan, recite da "to" ne gledate.

ponosan vlasnik nijedne odgledane emisije


evo kiki-rikija u skladu s tvojim potpisom Razz

#34:   Autor: CatCloe Post Postano: 23.11.2006. 17:04

noj u bemveu je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Uljepšajte mi dan, recite da "to" ne gledate.

ponosan vlasnik nijedne odgledane emisije

potpisujem!

#35:   Autor: l.l. Post Postano: 27.11.2006. 22:27

ja ne gledam i apsolutno me ne zanima

#36:   Autor: toni Post Postano: 27.11.2006. 22:58

sta se događa zadnjih dana ? zaboravim gledati... damn ! Smile

#37:   Autor: DanicaV Post Postano: 27.11.2006. 23:03

toni je napisao/la: ›
sta se događa zadnjih dana ? zaboravim gledati... damn ! Smile


danas si već obećao narasti, proljepšati se...... Smile
ako si zaboravio gledati, dugujem ti još jednu kavu....... jednom.......

#38:   Autor: toni Post Postano: 27.11.2006. 23:06

DanicaV je napisao/la: ›
danas si već obećao narasti, proljepšati se...... Smile
ako si zaboravio gledati, dugujem ti još jednu kavu....... jednom.......


Ti to mene pratiš ? Wink

Pa zadnji put kad sam se javio nisi nasla vremena za mene... znam da je to zbog te odeće, možeš ti govorit da nije... al ja znam...

Wink

I, i ?? Sto se dogadja ? morat cu na forum bb Smile))

#39: Hehehe ! oprostite,moje fine dame ali morala sam Autor: ela Post Postano: 27.11.2006. 23:08

Ponosno ne!Ali me zadivljuje činjenica da na poslu nailazim na žene pred mirovinu koje prate to sve iz dana u dan.Taj dan kada su nominacije(bog zna koji)se nikuda ne ide,I onda na poslu razglabanje o tome.BLA;BLA;BLA...dođe mi da ih pobacam kroz prozor.To znači po mom dve stvari:Da je kako smo već zaključili tv-moćan medij.I da ljudska glupost nema veze s mudrošću godina.

Dakle dragi moji kad budemo stariji nećemo biti ni mudriji(ako se tko nadao)
Šala! Ali to je užas!!!


Zadnja promjena: ela; 27.11.2006. 23:14; ukupno mijenjano 1 put.

#40:   Autor: DanicaV Post Postano: 27.11.2006. 23:12

toni je napisao/la: ›
Ti to mene pratiš ? Wink

Pa zadnji put kad sam se javio nisi nasla vremena za mene... znam da je to zbog te odeće, možeš ti govorit da nije... al ja znam...

Wink

I, i ?? Sto se dogadja ? morat cu na forum bb Smile))


pa-pa-paronaoja........ samo si bio malo nazujan.... Cool

#41:   Autor: toni Post Postano: 27.11.2006. 23:13

ela je napisao/la: ›
Ponosno ne!Ali me zadivljuje činjenica da na poslu nailazim na žene pred mirovinu koje prete to sve iz dana u dan.Taj dan kada su nominacije(bog zna koji)


Ne lagiti.. dobro znaš da su nominacije petkom i mi znamo da jedva čekaš petak navecer i cio dan pjevušiš onu prelijepu pjesmicu iz novije 'rvacke povijesti "Kaće taj petak"

Smile

#42:   Autor: toni Post Postano: 27.11.2006. 23:16

DanicaV je napisao/la: ›
pa-pa-paronaoja........ samo si bio malo nazujan.... Cool


Ne taj put. Onaj drugi... kad se nismo vidli Wink

#43:   Autor: DanicaV Post Postano: 27.11.2006. 23:16

@ela,
ne slušaj ga. on je samo malo neozbiljan za svoje godine.......

p.s.
uf, četvrtak za četvrtkom a nikako da se pojavim. u subotu svirao Pece, a meni javili kad sam već bila u điru.......

#44:   Autor: daniel-202 Post Postano: 27.11.2006. 23:22

Big Brother je dosadan show, i ja ga ne gledam ali ipak ponešto znam o ovoj sezoni. Koliko nas RTL "bombardira" tim glupostima mislim da je teško da bar NE POGLEDAš u tv na makar 2 minute

#45:   Autor: darkmark Post Postano: 28.11.2006. 0:14

Pa mislim da ne mislim o big-brotheru a ma bas nista

#46:   Autor: DanicaV Post Postano: 28.11.2006. 7:41

toni je napisao/la: ›
Ne taj put. Onaj drugi... kad se nismo vidli Wink


viša sila..............

#47:   Autor: toni Post Postano: 28.11.2006. 8:33

DanicaV je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Ne taj put. Onaj drugi... kad se nismo vidli Wink


viša sila..............


Ajde.. polako pocinjes suvislo zvucati Wink

#48:   Autor: ela Post Postano: 28.11.2006. 15:47

DanicaV je napisao/la: ›
@ela,
ne slušaj ga. on je samo malo neozbiljan za svoje godine.......

p.s.
uf, četvrtak za četvrtkom a nikako da se pojavim. u subotu svirao Pece, a meni javili kad sam već bila u điru.......

e tu sam te čekala.ČETVRTAK!!!

#49:   Autor: ela Post Postano: 28.11.2006. 15:52

toni je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
Ponosno ne!Ali me zadivljuje činjenica da na poslu nailazim na žene pred mirovinu koje prete to sve iz dana u dan.Taj dan kada su nominacije(bog zna koji)


Ne lagiti.. dobro znaš da su nominacije petkom i mi znamo da jedva čekaš petak navecer i cio dan pjevušiš onu prelijepu pjesmicu iz novije 'rvacke povijesti "Kaće taj petak"

Smile

e sad znam da su petkom.HVALA!

#50:   Autor: toni Post Postano: 28.11.2006. 16:28

ela je napisao/la: ›

e sad znam da su petkom.HVALA!


ela, ema, ena.. eliminiši malu !

Wink

#51:   Autor: DanicaV Post Postano: 28.11.2006. 18:40

@toni,
druženje je četvrtkom, ali ja nikako da dođem.......... Embarassed

#52:   Autor: toni Post Postano: 28.11.2006. 18:43

DanicaV je napisao/la: ›
@toni,
druženje je četvrtkom, ali ja nikako da dođem.......... Embarassed


a cuj, tvoj gubitak Wink

#53: Oh yes !  Autor: ela Post Postano: 28.11.2006. 23:33

toni je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›

e sad znam da su petkom.HVALA!


ela, ema, ena.. eliminiši malu !

Wink


čuj: eliminiši MALU ali dobro preskočit ću to

#54:   Autor: Zuhra Post Postano: 05.12.2006. 7:17

negledam, koji ce mi kura ckak se neki na tv-u (debili) placu kmece seru itd... zaboli me kufer za njih...

#55:   Autor: mont Post Postano: 13.02.2007. 8:52

DanicaV je napisao/la: ›
Uljepšajte mi dan, recite da "to" ne gledate.
u sustini negledam tv ,sem sporta ,reportaza i vjesti

#56:   Autor: DanicaV Post Postano: 13.02.2007. 8:55

@mont,

ima li ta glupost od BB i u Francuskoj?
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Ima li netko da ne gleda i ne prati Big Brother


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::