Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Vienna Airport

#1:  Vienna Airport Autor: tuvok Post Postano: 27.04.2005. 10:38

Pozdrav svima koji citaju ovaj forum kao sto subject kaze sa Beckog aerodroma. Prava stvar je kad imas wlan karticu Smile

#2:   Autor: gaap Post Postano: 27.04.2005. 12:45

ajd dobro! sretan put i pazi se ekstremista-pilota...

#3:   Autor: tuvok Post Postano: 27.04.2005. 12:56

fala,ne boj se, bash sad u cekaoni ne vidim ni jednog arapa koji ce letit za osaku Smile

#4:   Autor: Leon Post Postano: 27.04.2005. 13:18

Ides u Osaku?! Javi kakve su Japanke... ;-)

#5:   Autor: gaap Post Postano: 27.04.2005. 13:30

ma šta javi, dovuci i nama koju...

#6:   Autor: Slijepi Poluvodic Post Postano: 27.04.2005. 22:30

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma šta javi, dovuci i nama koju...

Kad već naručujemo, mogu li ja dobiti jednu posebnu?

#7:   Autor: tuvok Post Postano: 28.04.2005. 12:53

Slijepi Poluvodic je napisao/la: ›
gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma šta javi, dovuci i nama koju...

Kad već naručujemo, mogu li ja dobiti jednu posebnu?
Stani u red Smile

#8:  Re: Vienna Airport Autor: tuvok Post Postano: 28.04.2005. 13:01

Slikice

#9:   Autor: tuvok Post Postano: 28.04.2005. 13:30

zaboravih dati neki komentar...sretno sam stigo, malorpije sam se probudio a u sobi iz hotela mi je slab signal pa sam otiso malo u grad gdje je bolji. trenutno sjedim u "seattle's best coffee" i pijem icecoffee posto sam 15 minuta bezuspjesno pokusavo objasniti da hocu popiti kavu s mlijekom Smile sutra popodne gibam u staru japansku prijestolnicu kyoto,naksutra na 2-3 u tokyo te naposlijetku u hiroshimu na par dana pa se vracam na stari dobri balkan Smile sto se tice japanki.....heh...ima jako dobrih primjeraka, vec sam se zaljubio nekoliko puta Smile ne mogu opisati kako su ovdje ljudi ljubazni (pogotovo prema strancima), tako sta jos nisam vidio. evo jos jedna slikica koju sam ucviko na putu od aerodroma prema hotelu. budite svi pozdravljeni, odoh ja sad malo lutati po gradu, vidjeti kako osaka izgleda kad padne noc. vratim se malo kasnije da pogledam komentare Smile

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.04.2005. 14:25

Ne daj se zavesti njihovom ljubaznoscu. Imas na Trapula blogu dosta prica o Japanu i Japankama i nacinu kako se ponasaju prema muskarcima.

Ima jako dobrih prica. Posebno onih i ljubaznosti Japanaca.

Inace, daj fotki gradske vreve iz ljudske perspektive Smile

#11:   Autor: tuvok Post Postano: 28.04.2005. 15:16

Leteci mungos je napisao/la: › Ne daj se zavesti njihovom ljubaznoscu. Imas na Trapula blogu dosta prica o Japanu i Japankama i nacinu kako se ponasaju prema muskarcima.

Ima jako dobrih prica. Posebno onih i ljubaznosti Japanaca.

Inace, daj fotki gradske vreve iz ljudske perspektive Smile
Nisam se ja dao zavesti njihovom ljubaznoscu nego samo navodim prve dojmocve o Japancima.
Blog sam malo cito, nisam naiso na nista sto prije nisam cuo, stovise burazer je vec bio 3-4 puta pa mi je prico. Ali fino sam se nasmijo kad sam cito ono o poslu.....kud bas Dalmatinac ide pisat o radu Smile
sutra cu poslikat jos toga pa postam ak uvatim vremena

#12:   Autor: Gost Post Postano: 28.04.2005. 18:06

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne daj se zavesti njihovom ljubaznoscu. Imas na Trapula blogu dosta prica o Japanu i Japankama i nacinu kako se ponasaju prema muskarcima.

Ima jako dobrih prica. Posebno onih i ljubaznosti Japanaca.


leteci mungos nije u pravu.
daj se zavesti. slobodno se zavedi. Smile

#13:   Autor: gaap Post Postano: 29.04.2005. 8:53

tako je! slike ljudi, zapravo ljudica, ovaj mislim žena, japanki, sisa....ma znaš!!!

#14:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.04.2005. 9:44

Kontam da Japanke imaju dobru dupad. Tuvok, si si covjek koji ce to i potvrditi svojim ostrim...okom fotoaparata... Smile

#15:   Autor: gaap Post Postano: 01.05.2005. 13:33

MI JOŠ ČEKAMO!!! gdje je zapelo s tim fotkama?

#16:   Autor: tuvok Post Postano: 02.05.2005. 14:51

evo, konacno sam uhvatio malo vremena....cijeli dan sam na nogama, obilazio sam hramove u kyotu,bio u hiroshimi 2-3 dana i sad sam u tokyo-u. vidim da zelite da vam posaljem slika japanki...hmmm, mislim da nisam bas toliko njih sliko (uvijek se tako sjebem kad treba uslikat neku dobru picu,tj.fotic mi ostane u dzepu pa ne stignem brzo reagirat ili ju uslikam s ledja) , al evo poslat cu nesto....hebiga nakon sto sam ih usliko su mi mahale i vikale "hai" sto je njihov pozdrav....steta sto to nisam uhvatio Smile
ako vas zanima,mogu josh postat slika samo recite iz kojeg grada....dakle osaka,kyoto,hiroshima a tokyo jos nisam sve stigo jer sam tek danas doso u njega. bio sam danas u dijelu grada koji se zove....nemogu se sad sjetit tocno imena,uglavnom tamo se nalaze trgovine s elektronikom.....stvarno neznas di bi se okrenuo. ovaj dan sam vidio ljudi vise nego sto hrvatska ima stanovnika Smile odoh sad odgovorit na par mejlova sto su mi stigli pa se vratim kasnije da pogledam dal je netko mozda odgovorio.
pozdrav svima

#17:   Autor: nebo Post Postano: 02.05.2005. 16:43

a sta ti radis tamo, osim sto razgledas? i jos me nesto zanima, jel nose japanke japanke?

#18:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 03.05.2005. 0:55

Nose, sao kad su trudne. ;-)

A ove ribe na fotki (izuzev pokoju) su iste kao one ribe iz onih vrucih galerija s japanskim skolarkama. Eto kako se mali Japanci motiviraju da ne bjeze s nastave. ;-) Hebote, puzao bih do skole...

#19:   Autor: gaap Post Postano: 03.05.2005. 8:36

ajmo korak naprijed, jednu fotku smo vidjeli, nabaci još koju pa da si izaberemo šta da nam uhvatiš za ponjet u domovinu...

#20:   Autor: tuvok Post Postano: 03.05.2005. 10:08

a jeste vi svi u banani. nije li bolje da saljem slike grada,japanske svakodnevice...picke mozete naci na internetu...al ajd mislim da sam nesh danas usliko....momento

#21:   Autor: nebo Post Postano: 03.05.2005. 10:13

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nose, sao kad su trudne. ;-)



hahahahahaha!

hvala mungos

#22:   Autor: tuvok Post Postano: 03.05.2005. 10:14

eo nesto...ova jedna nije bas uspjela...malo mi je neugodno tako slikati da me skuzi sta radim Smile
postat cu jos i neke panorame...sad moram odgovoriti na par mejlova a dotad uzivajte Smile

#23:   Autor: tuvok Post Postano: 03.05.2005. 10:22

evo, pogled na neznam koju stranu s negdje 50.kata :

#24:   Autor: gaap Post Postano: 03.05.2005. 13:18

to majstore!!! ak cure počnu dramit reci im da je to za pohotne hrvate!

#25:   Autor: tuvok Post Postano: 03.05.2005. 16:41

gaap je napisao/la: › to majstore!!! ak cure počnu dramit reci im da je to za pohotne hrvate!
ma nece, samo se smjeskaju ko da reklamiraju pastu za zube....ne mogu se one naljutiti

#26:  Re: Vienna Airport Autor: iawgoM Post Postano: 03.05.2005. 19:29

je*oteeeee kol'ko selooooooo!!!!???

e a zasto ljudima ne napises nesto o wc skoljkama koje griju i peru dupe?! Smile mozes i sliku poslat neke japanke kako glumi da ju koristi Wink

ili si opet zapeo na istom takvom wc-u? kazes ne mozes ustat pola sata s njega kak je dobar ha? Twisted Evil

#27:   Autor: tuvok Post Postano: 04.05.2005. 2:43

iawgoM je napisao/la: › je*oteeeee kol'ko selooooooo!!!!???

e a zasto ljudima ne napises nesto o wc skoljkama koje griju i peru dupe?! Smile mozes i sliku poslat neke japanke kako glumi da ju koristi Wink

ili si opet zapeo na istom takvom wc-u? kazes ne mozes ustat pola sata s njega kak je dobar ha? Twisted Evil
e pa da! poslije kenjare stisnes na tipku "spray" da ti ocisti te nakon toga "bidet" da ju ispere...ide ti mlaz vode u paksu.....jeste maloo pederski ali je prava uzivancija Smile sto vise rasiris guzove to ti je bolji osjecaj. daska se takodjer moze grijati. otkad sam u japanu,svaki put kad odem na wc ostanem barem sat vremena. htio sam ti ja jucer mejlati oko 20MB slika ali nesh sam sjebo....tj. slucajno stisnio sam na tastaturi "backspace" Sad danas gibam opet malo u "electric town" u tokiju pa popodne na shinkansen u osaku a sutra na aerodrom pa nazad na balkan Sad vidimo se me iawgoM
campai! (zivijo)

#28:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.05.2005. 11:22

Donesi naaaam gadgetaaaaa... ;-)

#29:   Autor: iawgoM Post Postano: 04.05.2005. 14:52

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Donesi naaaam gadgetaaaaa... ;-)

to sam i ja rekao..al ne zna jadan sta bi uzeo tamo Smile ima sigurno jefta stvarcica koje kod nas nece doc jos 5 godina....

ah..ako nista drugo barem zna da mu je guzoispirajuca wc-skoljka sigurna investicija...jedino da ne bude sranja na carini Smile

#30:   Autor: tuvok Post Postano: 05.05.2005. 2:15

momci i djevojke,sad je vec kasno, sjedim na aerodromu u osaki i cekam avion. danas ce mi dan trajati 31 sat Smile
navratim jos u vienni ovamo a sad malo stednja baterije,zaboravio sam napunit laptop
Osijek031.com » Internet » Vienna Airport


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::