Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??

#1:  Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 27.03.2012. 13:04

Tko su ti likovi...ili tko je taj lik, koji je uništio svaku petu-šestu fasadu u Osijeku potpisom L.U.W i "nucleo"!!?
Tko si ti čovječe, što nam želiš poručiti ispisivanjem tih žvrljotina, uništavanjem starih fasada, uništavanjem ovog grada...uništavanjem njegovih kulturnih znamenitosti!!??
Nedavno šetam jednim naseljem i svaka druga fasada, zid...pošaran sa nucleo ili L.U.W...uz more ostalih žvrljotina koje ni ne spominjem jer su mi ova dva zapela za oko, ima ih najviše!!!
"Nucleo"...koja majka je tebe "odgajala", kakvim mlijekom dojila???
Da imam novaca raspisao bi novčanu nagradu za hvatanje takvih likova poput vas!!
Nemam ništa protiv normalnih grafita, dapače divim se ljudima koji imaju dara za takve stari..pojedini grafiti su stvarno dobri i imaju neku poruku!!
Tko će mi objasnit šta znači "nucleo" i L.U.W.? Question

#2:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: josephine01 Post Postano: 27.03.2012. 13:31



Zašto autor ovoga još uvijek troši zrak?


lokacije

#3:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: PEGY Post Postano: 27.03.2012. 14:03

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da imam novaca raspisao bi novčanu nagradu za hvatanje takvih likova poput vas!!


ovo nije loša zamisao

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 27.03.2012. 14:21

 Po DGO na više mjesta debili ljudima na fasadu napizdili crnu sliku svinje.
Grafit napravljen kartonskim ili nekim sličnim šablonom veličina cca. 60x35 cm.
Radi li se o autoportretu grafitera ili koji_urac?

#5:   Autor: Provokator Post Postano: 27.03.2012. 14:49

ah ta moderna umjetnost Laughing

#6:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 28.03.2012. 19:51

Zašto autor ovoga još uvijek troši zrak?
lokacije[/quote]


Za tako nešto moraš bit debil, totalni debil!! Tolike fasade uništavati iz hira može samo debil!! Evil or Very Mad

#7:   Autor: ljilj Post Postano: 28.03.2012. 20:24

bili ne tako davno trojica debila (možda se neko sjeća) pa se na iste te stare fasade potpisivali sa "ranko aleksa dinko" i "lepi boris"
onda je dio te trojke bešćutno sudjelovao u gluvo doba noći u rušenju jednog od kipova uz kugin spomenik u tvrđi
onda ih je murija istresla iz gaća
potom su se smirili
jedan je u vedama
jedan je ugledni osječki ekolog
jedan je odselio
možda murija treba malo više bit na ulicama a ne se sakrivat u kafićima i sjedit na parkiralištima u autima
pa da uhvate L.U.W. i "nucleo" i ofarbaju ih onako kako oni "grafitiraju" po fasadama

#8:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 28.03.2012. 22:48

simo031 je napisao/la: ›
 Po DGO na više mjesta debili ljudima na fasadu napizdili crnu sliku svinje.
Grafit napravljen kartonskim ili nekim sličnim šablonom veličina cca. 60x35 cm.
Radi li se o autoportretu grafitera ili koji_urac?

Autoportret - garant Exclamation

#9:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.03.2012. 23:14

Koliko ja znam ˝svinjska pička˝ i ima poruku. Zapravo, svinjsku pičku stavljaju na mjesta u gradu gdje je iznimno prljavo. Čak mi se čini da je na forumu bilo priče oko toga.

#10:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.03.2012. 1:35

nake_rado je napisao/la: ›
Koliko ja znam ˝svinjska pička˝ i ima poruku. Zapravo, svinjsku pičku stavljaju na mjesta u gradu gdje je iznimno prljavo. Čak mi se čini da je na forumu bilo priče oko toga.

Hmmm... iznimno prljavo???
I zato onda "očisti" ta mjesta tim ružnim grafitom Rolling Eyes Confused

#11:   Autor: Zolander Post Postano: 31.03.2012. 17:19

Opa Nucleo opet sara hehehehhee...

#12:   Autor: slavonija Post Postano: 04.04.2012. 18:28

Zolander je napisao/la (Pogledaj post): › Opa Nucleo opet sara hehehehhee...


I L.U.W. šara..isto..platio bih mješano meso nekom da vidim facu tog L.U.W.-a, kako izgleda ta spodoba koja ispisuje ona ogromna slova po novim fasadama, a neznam šta bi dao da mu mogu ući u psihu, da vidim šta ima u glavi..kakav je to mentalni sklop..ono...ne kužim!!
Zanima me da li on svrši u gaće kad pod okriljem mraka (jer nema mooda to po danu radit)pošara fasadu..da li mu momentalno bude mokro između nogu od uzbuđenja!!??

Dijeli li svoje "radosti" sa majkom kod kuće..jojooj mama, noćas sam pošarao dvije zgrade i tri zidića...osjećam se super...!!

#13:   Autor: francika Post Postano: 04.04.2012. 18:35

Šta ste navalili na djecu !

Pa zašto psi zapišavaju svako drvo, to je isti simptom.

#14:   Autor: slavonija Post Postano: 04.04.2012. 18:50

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Šta ste navalili na djecu !

Pa zašto psi zapišavaju svako drvo, to je isti simptom.


Gle..mene tu više ždere licemjerstvo..njih li njihovih obitelji..u situacijama da ja odem recimo pošarat njima kuću i napišem neki ogroamn i crni grafit nasred žute fasade!!
Živo me zanima reakcija njegovih roditelja??
Misliš da bi roditelji, vlasnici fasadae rekli...ma pusti djecu, zaigrala se...??
Bi k..c, naguzili bi te tužbom i razapeli u novinama!!! Evil or Very Mad

#15:   Autor: sokrat Post Postano: 04.04.2012. 19:05

francika je napisao/la: ›
Šta ste navalili na djecu !

Pa zašto psi zapišavaju svako drvo, to je isti simptom.



šta bi dao da znam gdje živiš...da ti crtam malo pod prozorom..po vratima..malo se zaigram po autu....

#16:   Autor: slavonija Post Postano: 20.05.2012. 11:10

Jučeo sam opet naišao na žvrljotinu od malenog masturbanta "nuclea"!! Mjesto je toliko skrovito i mračno da se čovjek prosto čudi šta je autor htio postić svojim potpisom osim što je uništio ajmo reći fasadu zgrade!! Koji je to mračni um da mi je samo vidjet kako izgleda....?? Od danas ga zovem masturbantić nucleo...Smile

#17:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 20.05.2012. 14:36

slavonija je napisao/la: ›
Jučeo sam opet naišao na žvrljotinu od malenog masturbanta "nuclea"!! Mjesto je toliko skrovito i mračno da se čovjek prosto čudi šta je autor htio postić svojim potpisom osim što je uništio ajmo reći fasadu zgrade!! Koji je to mračni um da mi je samo vidjet kako izgleda....?? Od danas ga zovem masturbantić nucleo...Smile

Hmmm, možda je to neki diler bojama za fasade, pa pokušava povećati prodaju Idea Wink

#18:   Autor: slavonija Post Postano: 20.05.2012. 19:03

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
Jučeo sam opet naišao na žvrljotinu od malenog masturbanta "nuclea"!! Mjesto je toliko skrovito i mračno da se čovjek prosto čudi šta je autor htio postić svojim potpisom osim što je uništio ajmo reći fasadu zgrade!! Koji je to mračni um da mi je samo vidjet kako izgleda....?? Od danas ga zovem masturbantić nucleo...Smile

Hmmm, možda je to neki diler bojama za fasade, pa pokušava povećati prodaju Idea Wink


hmm...nebih se iznenadio da je nucleo sin dilera boja....mlađi..a L.U.W stariji!!

#19:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: Altamira Post Postano: 08.08.2012. 1:56

Meni se čini da sam negdje vidio taj L.U.W. (ili možda L.U.V., je li to isto? Embarassed Confused ), ali ovo Nucleo nisam nigdje vidio... ima li tko kakvu fotku da vidim kako to izgleda?

#20:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 19.08.2012. 13:24

Altamira je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se čini da sam negdje vidio taj L.U.W. (ili možda L.U.V., je li to isto? Embarassed Confused ), ali ovo Nucleo nisam nigdje vidio... ima li tko kakvu fotku da vidim kako to izgleda?


budem poslikao kad naiđem opet na to!! ne mogu uopće zaključit koja je smisao tih poruka...koju kenjaru u glavi ima ta ekipa!!?? Evil or Very Mad

#21:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 19.08.2012. 14:01

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Altamira je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se čini da sam negdje vidio taj L.U.W. (ili možda L.U.V., je li to isto? Embarassed Confused ), ali ovo Nucleo nisam nigdje vidio... ima li tko kakvu fotku da vidim kako to izgleda?


budem poslikao kad naiđem opet na to!! ne mogu uopće zaključit koja je smisao tih poruka...koju kenjaru u glavi ima ta ekipa!!?? Evil or Very Mad

Bitno je skretati pažnju na sebe pa makar zbog toga trebao uništavati tuđu muku i posjed Evil or Very Mad

#22:   Autor: legica21 Post Postano: 19.08.2012. 14:18

isto kao i "cum" debili... Rolling Eyes Rolling Eyes


#23:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: Altamira Post Postano: 19.08.2012. 15:53

Vidim, uzimate fotke s "Hell Lightningovog humora" na Facebooku? Very Happy

#24:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 19.08.2012. 22:55

Altamira je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim, uzimate fotke s "Hell Lightningovog humora" na Facebooku? Very Happy

Pa budala koje škrabaju kojekuda se svuda može naći Mad Evil or Very Mad

#25:   Autor: Altamira Post Postano: 19.08.2012. 23:20

Hell Lightning ne škraba, on samo fotografira takve stvari Very Happy

#26:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 20.08.2012. 15:13

Altamira mi je postavila pitanje..da li je L.U.W ili L.U.V.?? Ja sam prilikom postavljanja teme napisao L.U.W (moja greška)..zbunio me jedan grafit kojeg sam pročitao uz L.U.V, a to je P.O.W (još jedna žvrljotina)!! Uglavnom ..evo nekih fotografija!! Za početak bih se osvrnuo na ovakve vrste grafita (ova prva fotografija-zid kod šećerane) protiv kojih nemam ama baš ništa...meni su sasvim OK!!



A zatim slijede žvrljotine!!


Kod Konzuma Jug2


Nucleo i Buco u mraku iza kontejnera za otkup plastičnih boca kod Konzuma!!




L.U.V i P.O.W na raskrižju Divaltove i Tvorničke, pogledajte žutu kutiju plina...čini mi se da se na njoj potpisao "cum"..onaj sa prethodnog posta, sve je to ista ekipa, sve bi ja to njima papreno naplatio!!


Još malo L.U.V-a kod Konzuma..dečko naprosto ima umjetničkog dara!!


Na kraju P.O.W na raskrižju Umaške i Divaltove...nova fasada pošarana vjerovatno iz nekakve bočice...autoru poručujem da ima teških psihičkih problema i da potraži pomoć što prije u nadležnim ustanovama koje mu mogu pomoći ako već nije kasno..neka povede i roditelje!! Twisted Evil


Zadnja promjena: slavonija; 17.01.2013. 22:33; ukupno mijenjano 2 put/a.

#27:   Autor: Altamira Post Postano: 20.08.2012. 22:49

hvala za fotke, Slavonija Wink Inače, ovo je lista ponavljajućih žvrljotina za koje ja znam:

- SVINJSKA pička
- cum
- YKYS
- 3EYE
- POW
- L.U.V. (a mislim da sam bar na jednom mjestu vidio i L.U.W.)
- NO λ
- i ovaj čudan lik:
- ovoga ima na puno mjesta u gradu, samo s različitim izrazima lica

#28:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 20.08.2012. 23:13

Kad bi meni sad neki pripadnik mlađe generacije objasnio..meni..klincu odraslom i odgojenom na nekim drugim načelima...šta znači sad taj POW ili LUV?? Evo pogledajmo još jedan "prekrasan" uradak pomućenih mozgova!!!





Pogledajte šta su napravili na ovom malom objektu!! Šta ti ljudi imaju u glavi...dao bih 1000 eura da mogu nakratko ulazit tim likovima u glavu, samo da vidim kakav stupanj inteligencije imaju, o čemu misle kad to rade?? Šta će ti ljudi postati kad odrastu?? Znaju li njihovi roditelji da su odgojili monstrume??

#29:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 20.08.2012. 23:22

E sad..da se mene pita...ja bi sutra došo bagerom i sravno do temelja ovo..jer je ruglo!! Nakon toga bi napravio trgovinu ponovo ali u stilu onih albanskih bunkera ili njemačkih na atlanskom bedemu iz perioda WW2 !!





Odmah bi zvao i POWa i LUWa i Nuclea, zadužio ih sprejevima i da se odmah izdr*aju šaranjem po bunkeru i nakon toga otvorio trgovinu...ali da ne mogu da ga provale, razbiju, zapale bez tenka!!!

#30:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 30.09.2012. 20:23

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›


Danas sam se provezao kraj ovog zdanja (bivšeg)..srušeno je do temelja to ruglo naselja ..i na tom temelju stoje četiri dripca....i znate šta rade?? Kidaju podne pločice dole sa temelja koji je ostao i razbacuju okolo Laughing
Pa mislim ja u sebi..pa odakle toliko zlo, tolika destruktivnost..tolika energija u negativnom smislu..pa šta treba napravit da idioti ostave i taj temlej na miru...?? Hoće kopat do Japana..šta?? Pa kako da crveni fićo preživi tu demonsku energiju koja je ušla u tu mladost..to je ništa drugo već demonska snaga...đavolska...belzebub..ništa drugo!! Kad on u nedjelju dođe na temelje stare trgovine kidat pločice i razbacivat okolo...to je ništa drugo nego đavolje sjeme!!! Evil or Very Mad

#31:   Autor: Tiger Post Postano: 16.01.2013. 15:25

Evo ako netko želi zaraditi nešto u ova teška vremena:
http://www.osijek.hr/index.php/cro/Novosti/NOVCANA-NAGRADA-ZA-INFORMACIJE-O-AUTORU-POTPISA-NA-JAVNIM-POVRSINAMA

#32:   Autor: slavonija Post Postano: 17.01.2013. 22:20

Tiger je napisao/la (Pogledaj post): › Evo ako netko želi zaraditi nešto u ova teška vremena:
http://www.osijek.hr/index.php/cro/Novosti/NOVCANA-NAGRADA-ZA-INFORMACIJE-O-AUTORU-POTPISA-NA-JAVNIM-POVRSINAMA


Nadam se da će ih netko ocinkat, ja bi ih prvi prokazao javno bez imalo zadrške!! Toliko su unakazili Osijek da mogu slobodno reći da mi je njihovo psihološko stanje upitno, kod obojice i POW-a i LUW-a!! Ja mislim da je ekipa sa JUGA2...tamo su doslovno šarali po svemu što se pošarati da!! Neznam, volio bih na trenutak ući u glavu tim osobama, da vidim šta se tamo događa!! Evil or Very Mad

#33:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 17.01.2013. 22:25

Pokrenuo sam ovaj topic prošle godine i napisao da treba raspisat novčanu nagradu..ali po meni ona treba biti najmanje...20 000-30 000 kuna onome tko ocinka, a kazna grafičaru treba bit astronomska, da se ne oporavi do kraja života....ili rad za opće dobro..naravno farbanje uništenog originalnom bojom uz nadzor u naranđastom odjelu i da na leđima piše "dragi prolaznici ja sam autor žvrljotina POW, LUW, nucleo...pljunite mi u facu ili šutnite u dupe"!!

#34:   Autor: milo_moje Post Postano: 19.01.2013. 0:10

Čudim se da već nisu pošarali i onaj novi spomenik na jugu2

#35:   Autor: slavonija Post Postano: 19.01.2013. 8:11

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › Čudim se da već nisu pošarali i onaj novi spomenik na jugu2


Ima vremena..ne sekiraj se da neće!!! Šaraju po svemu i svačemu!! Siguran sam da postoji netko tko zna o kome se radi ali mislim da je nagrada mala...ja bih ju stavio na iznos od najmanje 5000 kuna jer je to opet manja cifra od štete koju pow, luv, nucleo i ostala bagra mogu napravit!! Nakon što se ocinka par tih kretena i nakon što se protiv njih poduzmu adekvatne mjere..sukladno zakonima i nakon što se svim oštećenima dostave njihovi podaci da ih još privatno tuže, odnosno njihove roditelje...i kad se to proširi gradom...da vidiš kako će se smanjit šaranje nuclea i buce!! Evil or Very Mad

#36:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: milo_moje Post Postano: 19.01.2013. 15:13

Mislim da je to balavurdija koja misli da time nešto dokazuje.
Nadaleko poznat grafit "OSIJEK NEPOKORENI GRAD" nitko nije pošarao otkako je
obnovljen.

#37:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 19.01.2013. 17:46

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je to balavurdija koja misli da time nešto dokazuje.
Nadaleko poznat grafit "OSIJEK NEPOKORENI GRAD" nitko nije pošarao otkako je
obnovljen.


Ma takve vrste grafita nikome ne smetaju, barem ne meni!! Ja se čak divim tim dečkima kad vidim šta znaju napravit na zidu, umjetničko djelo!! Nisam jugonostalgičar ali ona država je imala lijek za "dokazivanje balavurdije"...a ni država nije puno uplitala prste ako dado oplete kožnim remenom a mama kutlačom, dobijao si batine do svoje 15-16 godine od svih redom..mama, tata, stričeva, ujaka, tetaka..i svi su bili složni u tome da te treba prebit ko vola u kupusu ako si moron!! Nakon toga si dobio poziv u vojsku pa te tamo u zdrav mozak hebo desetar sa durmitora godinu dana na albansko-jugoslavenskoj granici, nakon čega si se dolazio ženit i dobio posao u lokalnoj metalnoj industriji...ili si ostao na zemlji!! A danas...nucleić, mali spermić...mater nema pojma gdje se on skita jer radi kod gazde , nekog talijana kao robinja...tata 5 mjeseci bez plaće, nucleić..isprdak tatin, nitko ga nesmije taknut od silnih zakona i pravobraniteljica...uzme sprej i rokaj..i onb će sprejat sve dok ne naleti na neku budalu koja će mu zbog fasade razbit glavu!!

#38:   Autor: milo_moje Post Postano: 21.01.2013. 16:11

"dok ne naleti na neku budalu koja će mu zbog fasade razbit glavu!!"

i onda kako to kod nas biva ta budala ide u ćorku

#39:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 27.01.2013. 19:47

Svaka čast onim građanima koji su ih prijavili...!! Da sam znao tko su pow, luv, nucleić-spermić i buco..ja bi ih prijavio bez da uzmem lipe..i to javno prokazao, javno pred kamerama!! Bez imalo grča na licu pa makar kazna bila streljanje..upro bih prstom bez imalo grižnje savjesti!! Nevjerovatno je kako su uništili grad svojim žvrljotinama!! Evil or Very Mad Treba nagrada bit 10 000 kuna i grad bi bio čist, barem malo manje!!

Na sib-u ima vijest da ih je prijavilo oko 30 građana i da su većinom prijavili istu osobu!! Pa što se čekalo do sada..šta sečekalo do sada..da vam se pose***e u kuću, u dvorište!!??

#40:   Autor: crna ruka Post Postano: 27.01.2013. 20:43

A ja se oped sjetim prijeratnih napisa nekih tiposa, čini mi se iz Čepina,
kada je cijeli grad bio išaran napisima Gašo i Mike. Mislim da je to murija riješila na adekvatan način. A ni roditelji nisu bili oduševljeni kad su na pojedinim mjestima morali platiti nastalu štetu!

#41:   Autor: slavonija Post Postano: 27.01.2013. 21:42

crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): › A ja se oped sjetim prijeratnih napisa nekih tiposa, čini mi se iz Čepina,
kada je cijeli grad bio išaran napisima Gašo i Mike. Mislim da je to murija riješila na adekvatan način. A ni roditelji nisu bili oduševljeni kad su na pojedinim mjestima morali platiti nastalu štetu!


Ma tako bi se to ovdje trebalo isto riješit!! Ako su otkrili "luva i powa", treba policija obići cijeli grad i poslikat i najmanju žvrljotinu i obavijestiti oštećene osobe da privatnum tužbama dokrajče njihove roditelje, da se nikad ne oporave od kazni i tužbi!!

#42:   Autor: ljilj Post Postano: 27.01.2013. 21:59

a "alexsa ranko dinko"? bio cijeli grad išaran prije petnaestak godina

#43:   Autor: ljilj Post Postano: 28.01.2013. 18:30

juuu


dzaba-ste-krecili-300x288.jpg
 Opis:
 Veličina:  23.94 KB
 Pogledano:  142 put(a)

dzaba-ste-krecili-300x288.jpg



#44:   Autor: RoadToNowhere Post Postano: 28.01.2013. 22:37

Jao trebalo bi ih natjerati da jezikom čiste one žvrljotine kojima su uništili toliko fasada, čak i nečija privatna vrata!

#45:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.01.2013. 0:24

slavonija je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): › A ja se oped sjetim prijeratnih napisa nekih tiposa, čini mi se iz Čepina,
kada je cijeli grad bio išaran napisima Gašo i Mike. Mislim da je to murija riješila na adekvatan način. A ni roditelji nisu bili oduševljeni kad su na pojedinim mjestima morali platiti nastalu štetu!


Ma tako bi se to ovdje trebalo isto riješit!! Ako su otkrili "luva i powa", treba policija obići cijeli grad i poslikat i najmanju žvrljotinu i obavijestiti oštećene osobe da privatnum tužbama dokrajče njihove roditelje, da se nikad ne oporave od kazni i tužbi!!

Naravno... ne kupuje im sprejeve Sveti Petar nego roditelji ili dide i babe....

#46:   Autor: milo_moje Post Postano: 29.01.2013. 19:07

Na sib-u ima vijest da ih je prijavilo oko 30 građana i da su većinom prijavili istu osobu!!

da nije tatin sin,pa će se prijave izgubiti u ladici

obavijestiti oštećene osobe da privatnim tužbama dokrajče njihove roditelje, da se nikad ne oporave od kazni i tužbi!!

bilo na novoj neki dan u provjerenom oni iz baranje što varaju narod sve do 1000 kuna,pa ti onda njih tuži,a sudstvo nam je ko puž
a kad dobiješ presudu, sjedni ovrhom na šta? oblake,zrak ...

#47:   Autor: slavonija Post Postano: 30.01.2013. 0:29

milo_moje je napisao/la (Pogledaj post): › Na sib-u ima vijest da ih je prijavilo oko 30 građana i da su većinom prijavili istu osobu!!

da nije tatin sin,pa će se prijave izgubiti u ladici

obavijestiti oštećene osobe da privatnim tužbama dokrajče njihove roditelje, da se nikad ne oporave od kazni i tužbi!!

bilo na novoj neki dan u provjerenom oni iz baranje što varaju narod sve do 1000 kuna,pa ti onda njih tuži,a sudstvo nam je ko puž
a kad dobiješ presudu, sjedni ovrhom na šta? oblake,zrak ...


Jbga..u pravu si...ali zato u npr. Alabami ili Minnesoti (US) dobiješ kuglu oko noge, reflektirajući prsluk na kojem piše PRISONERS, vile, grablje i ostali alat...a oko tebe šerifi sa sačmaricama i lagano se čiste kanali, kosi trava, kupi smeće...samo kod nas hrvata demokracija na vrhuncu, hebo grke što smo mi hrvati smislili "demokraciju", do boli, kod nas sve može!!!
Nemaš da platiš odštetu??
Ideš na šljakanje uz cestu sa kuglom oko noge.. ali kao da već gledam da bi za pet dana osvanula facebook grupa podrške "jadnim" zatvorenicima koji čiste kanal sa sačmaricom iza leđa, nitko nebi pitao više kolika je šteta počinjena od strane LOV-a i POW-a!! Evil or Very Mad
Mi smo zaboravan narod, neznamo cijenit svoje....pa prije par godina je djevojčica šarala zidine Dubrovnika (spomenik zaštićen svim vrstama UNESC-o povelja, zaštite itd.) a jedino je stranac, alooooo STRANAC prijavio da derište šara po zidu, nakon čega je došao čika policajac u uniformi i nanio nesagledive duševne posljedice malenoj curici, koja više nikada neće moći živjeti normalno...moš mislit!!! Rolling Eyes

#48:   Autor: milo_moje Post Postano: 31.01.2013. 19:20

bga..u pravu si...ali zato u npr. Alabami ili Minnesoti (US) dobiješ kuglu oko noge, reflektirajući prsluk na kojem piše PRISONERS, vile, grablje i ostali alat...a oko tebe šerifi sa sačmaricama i lagano se čiste kanali, kosi trava, kupi smeće...samo kod nas hrvata demokracija na vrhuncu, hebo grke što smo mi hrvati smislili "demokraciju", do boli, kod nas sve može!!!

TO,goli otok pa nek tuca kamen

#49:  Re: Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 05.03.2013. 20:02

Ima li šta novo u slučaju POW-a i LUV-a, jesu zarobljeni, uhapšeni, tuženi, kažnjeni...nariču li majke, kmeče li očevi!!?? Kreče li svoje zločine?? Ajmo novinari, saznajte nešto...ipak bi to bio dobar primjer za ostale da to ne rade!!! Exclamation

#50:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 06.03.2013. 0:43

Možda je ulovljen neki tatin sinčić pa sve završilo u nekoj ladici ili košu za smećeSad
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Tko su L.U.W. i "nucleo" uništavači fasada u Osijeku!!!??


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::