Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Kad je žena kurva?

#1:  Kad je žena kurva? Autor: FunkyLady Post Postano: 11.09.2010. 18:56


#2:   Autor: simo031 Post Postano: 11.09.2010. 19:04

Kad ima jezičinu kao Vedrana Rudan? Very Happy

#3:   Autor: DonQuijote Post Postano: 11.09.2010. 19:10

vedrana rudan je karikatura.

#4:   Autor: choek_majmun Post Postano: 11.09.2010. 19:49

Dobijem osip kad vidim Rudanicu

#5:   Autor: Dylan Post Postano: 11.09.2010. 20:19

Jebeno glup tekst.

#6:   Autor: maniche Post Postano: 11.09.2010. 20:32

sorry al čim sam vidio tko je autor,odustao sam od eventualnog čitanja.

#7:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 11.09.2010. 21:19

Dovoljno je procitati par recenica, ostale su varijacija na temu (ovo nije pljuvanje po tekstu).

Tekst, IMHO, ima smisla. Etiketa kurve je valjda univerzalni lijek. Muskarci ju najcesce izvlace jer im je neka zena nedostupna, a zene jer su zavidne (prema drugim zenama).

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 11.09.2010. 21:32

Leteci mungos je napisao/la: ›
Tekst, IMHO, ima smisla. Etiketa kurve je valjda univerzalni lijek. Muskarci ju najcesce izvlace jer im je neka zena nedostupna, a zene jer su zavidne (prema drugim zenama).

žena je kurva, pejorativni izraz za prostitutku, kada pruža svoje seksualne usluge u zamjenu za novac.

#9:   Autor: Bojo Post Postano: 12.09.2010. 2:02

isto je tako muškarac peder kada neće ići van na cugu kad ga se zove, kada neće ići na nogomet, kada neće platit nešto...itd itd.... Smile

#10:   Autor: Monstrum Post Postano: 12.09.2010. 2:03

kad je žena kurva ? ... kad naplaćuje pičku

#11:   Autor: Mladjo Post Postano: 12.09.2010. 2:23

nije mi jasno zašto je ženskoj od 40+ godina potrebito tako gorljivo napisati tekst o "kurvama"?!?
iskreno vjerujem da se bilo koja normalna cura ne bi našla u velikoj većini navedenih "epiteta".

#12:  Re: Kad je žena kurva? Autor: mali od čače Post Postano: 12.09.2010. 2:34

Mladjo je napisao/la: ›
nije mi jasno zašto je ženskoj od 40+ godina potrebito tako gorljivo napisati tekst o "kurvama"?!?
iskreno vjerujem da se bilo koja normalna cura ne bi našla u velikoj većini navedenih "epiteta".


pa zato što je kurva! Very Happy

#13:   Autor: Frost Post Postano: 12.09.2010. 4:09

maniche je napisao/la: ›
sorry al čim sam vidio tko je autor,odustao sam od eventualnog čitanja.

ovdje ista situacija.

#14:   Autor: heaven_can_wait Post Postano: 12.09.2010. 10:17

Dylan je napisao/la: ›
Jebeno glup tekst.

#15:   Autor: FunkyLady Post Postano: 12.09.2010. 11:30

Mišljenja sam da je autorica ciljala na činjenicu da mnogi ljudi u pomanjkanju boljeg izraza za ženu koriste riječ kurva, a kao što je netko već naveo, za muškarca peder.

Znači li to manjak vokabulara ili nešto deseto, na svakoj osobi je da procjeni. Smatram kako je autorica dobro ukazala na problematiku, ali je loše razradila ovako monotonim, feminističkim tekstom.

#16:   Autor: -nella- Post Postano: 12.09.2010. 11:57

Gluposti. Kurva je ona koja naplaćuje seks, i točka. Ova Rudanica je neka isfrustrirana krava.

#17:   Autor: tamna strana Post Postano: 12.09.2010. 12:00

žena je ženi najveci neprijatelj...s toga se i ne treba cuditi ovakvom tekstu...isfrustrirane babe

#18:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 12.09.2010. 12:12

DonQuijote je napisao/la: › žena je kurva, pejorativni izraz za prostitutku, kada pruža svoje seksualne usluge u zamjenu za novac.
Da, ali cini se da nismo jednako dozivjeli tekst. Ovaj tekst nisam dozivio kao tekst u kojem autorica pokusava objasniti u kojem je sve trenutku zena prostitutka, vec nabraja situacije u kojima ljudi zenama vole lupati etiketu "kurve" (iz bilo kojeg razloga, dva osnovna sam naveo u prosloj poruci), naravno ne misleci da "kurva" nuzno znaci i "prostitutka".

Uzmi za primjer njenih prvih par recenica - kad riba pije pivo za sankom. Ako je frajeru za sankom do nedostupna - odmah je kurva koja pije pivo. Da pije pelin - isto bi bila kurva koja pije pelin. Da pije jaeger, bila bi profinjena kurva koja pije jaeger. Manje lijepe/privlacne zene za stolom pokraj bi ju nazvale kurvom koja pije pivo/pelin/jaeger. Kurvom ju ne bi zvao jedino onaj koji bi joj tu vecer rovario po unutarnjim organima. Ako je dobio za dzabe - smatrao bi ju super ribom, a ako je platio - prostitutkom (ali nikako ne kurvom).

Ali, kao sto je netko vec rekao - tekst je o najcescoj etiketi koju dobivaju zene. Muski ekvivalent bi bila etiketa pedera.

Eto, ugrubo...

#19:   Autor: -nella- Post Postano: 12.09.2010. 12:19

Ma skužili smo mi to svi, samo tekst je opet izraz nekog osobnog nezadovoljstva.
Samouvjerena žena neće nazvati drugu ženu za šankom kurvom zato jer pije pelin (volim pelin Very Happy !) niti će biti uvrijeđena odnosno neće doživjeti nečiji komentar da je kurva zato jer nekom nije dala ili sl.
Mene može zavt kurvom tko hoće, ako ta osoba meni nije ni po čemu važna u životu - ništa mi to ne znači. Značilo bi mi samo da me dečko tako nazove, ali nije nikada i neće. Valjda zato jer je dobio hahah Very Happy Very Happy Very Happy

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 12.09.2010. 12:23

@always ready, aahaaa, onda ja nisam skuzio da ih je zapravo Rudanica tako nazvala jer je ona isfrustrirana baba. Ok, sad kuzim!

I da, zene se inace ne uvrijede kad ih netko sa strane nazove kurvom, ili kako god. Apsolutno!

#21:   Autor: -nella- Post Postano: 12.09.2010. 12:36

Pa baš bi se trebala uvrijediti jer neki idiot kaže "kurvo". Ma daj... Smiješno.

Al' opet, nismo svi isti, ne ? Ja sam dovoljno samouvjerena da me zajedljivi i neistiniti komentari ograničenih ili ljubmornih osoba ne diraju ni najmanje.

#22:   Autor: Frost Post Postano: 12.09.2010. 12:38

always ready je napisao/la: ›
Pa baš bi se trebala uvrijediti jer neki idiot kaže "kurvo". Ma daj... Smiješno.

Kurvo osijek031.com smile

#23:   Autor: -nella- Post Postano: 12.09.2010. 12:40

Pederu Very Happy

#24:   Autor: insomnia Post Postano: 16.09.2010. 9:06

Mislim da je poanta teksta ta da će jedan muškarac (obično je tako, naravno, u iznimnim situacijama kad se muškarci ponašaju kao najveće konjine) za jednu ženu reći da je kurva bez obzira što učinila. Dakle, ako sama sjedi u bircu, ako ima kratku suknju, whatever, bilo koji od ovih ovdje razloga što ih je gospođa u tekstu navela, a učinit će to kada ženom, iz nekog razloga, nije zadovoljan.
Žene rade istu stvar, samo one to rade iz čiste zavisti.

#25:   Autor: Frost Post Postano: 17.09.2010. 0:12

always ready je napisao/la: ›
Pederu Very Happy

osijek031.com smile

#26:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 28.09.2010. 8:28

Dylan je napisao/la: ›
Jebeno glup tekst.

Kao i mnogi njeni

#27:   Autor: PEGY Post Postano: 28.09.2010. 9:44

Taj pogrdni naziv izmislili su muškarci i to oni koji nisu imali šanse kod određene žene, a htjeli su je imati, pa da bi joj se osvetili prozvali bi je kurvom i još uz to složili priču šta im je sve radila-kao iskusna kurva.
Ako je neka žena kurva za osobu A, nemora biti i za osobu B,sve je to stvar poimanja. Za mene niti jedna žena nije kurva.

#28:   Autor: mali_ivica Post Postano: 28.09.2010. 9:51

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Dovoljno je procitati par recenica, ostale su varijacija na temu (ovo nije pljuvanje po tekstu).

Tekst, IMHO, ima smisla. Etiketa kurve je valjda univerzalni lijek. Muskarci ju najcesce izvlace jer im je neka zena nedostupna, a zene jer su zavidne (prema drugim zenama).
Uuuu podebljao sam ti, složio bih se... Wink

#29:   Autor: mali_ivica Post Postano: 28.09.2010. 9:53

Monstrum je napisao/la: ›
kad je žena kurva ? ... kad naplaćuje pičku
Popularno zvana MRAK TARIFA! osijek031.com smile

#30:   Autor: Sleepwalker Post Postano: 11.10.2010. 14:20

Monstrum je napisao/la: ›
kad je žena kurva ? ... kad naplaćuje pičku


Objektivno gledajući tad.
Subjektivno gledajući, nekome je žena kurva i kad ne da...i kad...sto drugih razloga.

Feministica sam. Al se nikako ne vidim u istom košu s dotičnom Rudanicom. Ni pod razno.
Nit mi se sviđaju njezini tekstovi.

#31:   Autor: pavijan Post Postano: 11.10.2010. 18:11

tko još ozbiljno shvaća tekstove Vedrane Ludan...

#32:   Autor: nicoll Post Postano: 30.11.2010. 22:04

Možda ste vi te sreće pa se niste susretali sa takvim bilo muškarcima ili ženama koji tako razmišljaju...ali to je itekako sveprisutno u našem mentalitetu...
i ova kurva nema veze sa sexom....
meni to nikada neće biti jasno ali eto nekim ljudima su žene stvarno uvijek kurve!
Evo ja sam u srednjoj smjela biti vani do ponoći, ne duže, jer zna se poslije ponoći su kurve! Žena napreduje na poslu-kurvala se! Onda npr.neka postane Miss bla, svijeta-a moš mislit kako je došla do te titule-preko kreveta-kurva! Obučeš se izazovnije, ja bih rekla sexy, ovi će reći kurva! Nisi se udala za prvog s kojim si prohodala- kurva mjenja dečke! Muškarac vara ženu-neka kurva zavela oženjenog muškarca! itd itd...... Smile

čak mi je i komično to sve skupa, ali to su stvarna razmišljanja Wink
ne moja!
A zašto je to tako, nemam pojma, čim si drukčiji, van standardnog kalupa a pogotovo ako si postigo nešto u životu odmah kao da ti pokušavaju umanjit tu zaslugu..možda ljubomora? houm houm

#33:   Autor: Mitraljez Post Postano: 09.12.2010. 22:34

ova kurva rudanica ima pravo..i sta sad..

#34:   Autor: Dylan Post Postano: 16.12.2010. 19:27

Prema anglo saksonskom zakonu, žena je kurva kada spava s više od 39 muškaraca... Smile

#35:   Autor: echoes Post Postano: 18.01.2011. 23:12

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › Prema anglo saksonskom zakonu, žena je kurva kada spava s više od 39 muškaraca... Smile


hehe Very Happy predobro....

al ajd sad ozbiljno...žene su kurve a muškarci su face

#36:   Autor: kyx Post Postano: 19.01.2011. 17:34

...kad izađe iz kuhinje osijek031.com smile osijek031.com smile

#37:   Autor: R3nchi Post Postano: 18.05.2011. 17:27

Leteci mungos je napisao/la: ›
Dovoljno je procitati par recenica, ostale su varijacija na temu (ovo nije pljuvanje po tekstu).
zavidne (prema drugim zenama).


Kurva moze bit i karakterna osobina...

#38:   Autor: Futile Existence Post Postano: 18.05.2011. 18:41

Blablablablablablabla

Ovaj clanak cu isprintati i iskoristiti u slucaju buduce konstipacije.

#39:   Autor: PEGY Post Postano: 18.05.2011. 22:27

što je to konstipacija?

#40:   Autor: Futile Existence Post Postano: 18.05.2011. 22:35

Konstipacija

#41:   Autor: simo031 Post Postano: 18.05.2011. 22:35

PEGY je napisao/la: ›
što je to konstipacija?

Kad ne moš' kakat

#42:   Autor: SrodnaDuša Post Postano: 25.03.2013. 16:58

Nikada!!

Ne znam kako si netko uopce uzima za pravo suditi o necijem zivotu ili necijem izboru. Ne uzimajmo si tu moć prastanja i osuđivanja!!
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Kad je žena kurva?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::