Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » OSIJEK ONLINE u banani

#1:   Autor: pilot Post Postano: 10.04.2005. 13:23

Nadam se da neće sad proradit cenzura , pa da mi netko od moderatora skine ovu temu, a sve zbog vaših dobrih dobrosusjedskoh odnosa sa tim glupim portalom.
Uzdam se u slobodu medija i pravo na vlastiti izričaj.

#2:   Autor: Leon Post Postano: 10.04.2005. 14:27

Da nije bilo ove druge poruke, jos bi i razmislio... ;-) Salim se...

Iskreno, mi radimo svoj posao, i nije nam zelja usporedjivati se i natjecati ni s kim. Znamo sto zelimo napraviti od ovog sitea - ono sto jos uvijek ne postoji kad je Osijek u pitanju - virtualni gradski community, mjesto gdje ce se moci saznati sto ima u gradu, gdje ici nakon posla, kako je bilo negdje sto se propusti, razgovori ugodni sa sugradjanima, rasprave i preispitivanje vlastitog misljenja...

Inace, sto se tice cenzure, vrijedi jednostavno pravilo - Don't be evil. Dakle, sve sto nije receno u mrznji i na nju poziva ce se tolerirati. ;-)

#3:   Autor: Gemi Post Postano: 10.04.2005. 14:34

Ovdje smo registrirani, to ima svoju težinu. A glede Osijek online-a, mogu samo reći da svi stojimo na kori banane....sve ovisi tko je koliko spretan, ne? ;-)

#4:   Autor: citylinear Post Postano: 10.04.2005. 17:11

...Osijek Online......polako liči na žutu štampu..cyber zid katastrofa...

#5:   Autor: Kyoto Post Postano: 11.04.2005. 7:36

pilot je napisao/la (Pogledaj post): ›
mislim da će lagano pasti u zaborav kad ekipa skuzi ovaj portal, što vi mislite ?


...potpisujem to tvoje razmišljanje a i naslov teme sve kaže

#6:   Autor: Gost Post Postano: 11.04.2005. 9:13

Mislim da treba poštivati konkurenciju i to iz razloga što je ekipa iz osijek on-line puno prije startala i iz ničega napravila nešto i to još u OVOM gradu, a vi ste tu jako "friški" i sve oči su uprte u vas,nema te se šta hvaliti, još se vi morate dobro dokazati !!

#7:   Autor: gaap Post Postano: 11.04.2005. 10:43

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da treba poštivati konkurenciju i to iz razloga što je ekipa iz osijek on-line puno prije startala i iz ničega napravila nešto i to još u OVOM gradu, a vi ste tu jako "friški" i sve oči su uprte u vas,nema te se šta hvaliti, još se vi morate dobro dokazati !!


APSOLUTNO, nema mjesta pljuvanju, ljudi rade, trude se, podmeću jaja a sve to za ništa. mjesta ima za oba potrala, bilo bi bolje da ih je još. konkurencija stvara kvalitetu!!!!

#8:  Re: OSIJEK ONLINE u banani Autor: Gemi Post Postano: 11.04.2005. 17:01

Ovo s jajima je uvreda za ženski dio ekipe, znaš!?

#9:   Autor: Leon Post Postano: 11.04.2005. 17:07

khm, i zenskom dijelu ekipe valjda netko podmece jaja. ;-) Dakle, kako god okrenes, podmetanja jaja na sve strane. Smile

#10:   Autor: pilot Post Postano: 11.04.2005. 18:05

Čuj Mery, ak nisi shvatila, oni se opće ne hvale, čak su skromni i prefini, to ih hvalim ja i to je moje mišljenje da su ovi u banani !
Kužiš, nisi valjda plavuša?

#11:   Autor: centurion Post Postano: 11.04.2005. 21:03

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›

APSOLUTNO, nema mjesta pljuvanju, ljudi rade, trude se, podmeću jaja a sve to za ništa. mjesta ima za oba potrala, bilo bi bolje da ih je još. konkurencija stvara kvalitetu!!!!


tako je! Kamo srece da ima bar jos jedan osjecki portal..svaki dan odem bar 10ak puta i na Osijek-online i sada na 031..samo naprijed

#12:   Autor: Gost Post Postano: 11.04.2005. 22:34

ima i osijek032.com

#13:   Autor: pilot Post Postano: 11.04.2005. 22:38

ima i osijek 032.com

#14:   Autor: gaap Post Postano: 12.04.2005. 10:15

ispričavam se uvrijeđenima za jaja...namjera je bila dobra...djevojke oprostite!!!

#15:   Autor: tuvok Post Postano: 15.04.2005. 14:24

zato se i buntovnik (stojcic) iz protesta nije registriro na ovom portalu. mora da ce se nesto znacajnije desiti na o-o kad je vidio kako mu je posjeta iz dana u dan sve slabija Smile

#16:   Autor: adrian Post Postano: 16.04.2005. 14:53

sta reci o sajtu koji je onom supku sarumanu dao da pise kolumnu? nista

#17:   Autor: gaap Post Postano: 16.04.2005. 15:00

ne znam čemu toliko zlih riječi o osijek onlinu, osječka je internet scena toliko prazna i prozirna da je svaki pokušaj da ju se obogati dobrodošao. jasno je da nisu svi pokušaji dobri, ali ljudi se trude ponuditi nam nešto, a nešto je bolje od ništa. činjenica je da osijek online nije onakakv kakav bih ja želio da bude, možda ga konkurencija potakne da bude još bolji. nadam se...

#18:  Re: OSIJEK ONLINE u banani Autor: Gemi Post Postano: 16.04.2005. 15:48

Nemrem bilivit koliko su mi tvoji stavovi poznati "u rijec".

#19:   Autor: gaap Post Postano: 18.04.2005. 8:55

drago mi je...što god to značilo...

#20:   Autor: Gost Post Postano: 19.04.2005. 3:06

tuvok je napisao/la (Pogledaj post): › zato se i buntovnik (stojcic) iz protesta nije registriro na ovom portalu. mora da ce se nesto znacajnije desiti na o-o kad je vidio kako mu je posjeta iz dana u dan sve slabija Smile

#21:   Autor: tuvok Post Postano: 19.04.2005. 8:58

zaboravio si odgovorit a? Smile

#22:   Autor: Gost Post Postano: 19.04.2005. 10:30

Dragi moj pilot, nadam se da nemaqš krila umjesto nečeg drugog! Pozdrav od plavuše!

#23:   Autor: Gost Post Postano: 20.04.2005. 12:23

iskreno, ja mislim da osijek online boli dupe za vas. pa radite tek par dana, sumnjam da ce posjetitelji hrliti na sajt kojeg jos nemaju naviku posjecivati a i malo se previse bavite oo-om umjesto da radite

#24:   Autor: Leon Post Postano: 20.04.2005. 12:31

Tandare,

Osijek031.com se ne bavi oo-om ili usporedbama, mi radimo svoj posao - stvaramo osjecki portal. Nepominjem da je ovu temu na forumu pokrenuo korisnik, kao sto je bilo tko mogao pokrenuti bilo koju drugu temu.

Sto se tice posjecenosti Osijek031.com, moram priznati da smo i mi ostali iznenadjeni kolicinom pozitivnih reakcija na site i brojem posjeta. Drago nam je da je site jako dobro prihvacen kod korisnika i to nam je znak da i dalje nastavimo putem kojim smo krenuli. Zahvaljujemo se svim korisnicima sto su u Osijek031.com prepoznali kvalitetan izvor inofrmacija i sto sire dobru rijec.

Ukoliko imas bilo kakvih pitanja vezanih uz sam site, slobodno se obrati na mail urednistva (nalazi se pri dnu stranice).

#25:   Autor: Gost Post Postano: 20.04.2005. 12:54

Dobar stav.

Najbolje želje uredništvu i da nam osijek031 poživi joooooš 1000 godina. Site pratim svaki dan, dođem i preko nekoliko puta, uvijek ima neka novost, najava. Samo naprijed! Želimo znati što ima u graaaaduuuuu!!!!!

#26:   Autor: Gemi Post Postano: 04.06.2005. 18:23

www.eosijek.com
- novi osječki portal
Kažu da je još jedan u utrci za dobrobit Osijeka!!

#27:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 05.06.2005. 13:30

adrian je napisao/la (Pogledaj post): ›
sta reci o sajtu koji je onom supku sarumanu dao da pise kolumnu? nista

Meni je kolumna ok.

#28:   Autor: Gemi Post Postano: 05.06.2005. 14:06

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
adrian je napisao/la (Pogledaj post): ›
sta reci o sajtu koji je onom supku sarumanu dao da pise kolumnu? nista

Meni je kolumna ok.


I meni je bas super lik.

#29:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.06.2005. 8:49

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
adrian je napisao/la (Pogledaj post): ›
sta reci o sajtu koji je onom supku sarumanu dao da pise kolumnu? nista

Meni je kolumna ok.


Hmmm. Lik ima nazi stavove. Stilom pokusava biti zanimljiv, ali ni u cemu nije originalan. Stil isfuran (danas svi pokusavaju isfuravati stil Britanaca sto ih prevodi Radakovic), a sa stavovima se ne slazem. Meni nimalo ne odgovara.

#30:  Re: OSIJEK ONLINE u banani Autor: William H. Bonney Post Postano: 06.06.2005. 9:25

Svejedno ga čitaš?

#31:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.06.2005. 9:57

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svejedno ga čitaš?


U krivom si glagolskom vremenu.

#32:  Re: OSIJEK ONLINE u banani Autor: William H. Bonney Post Postano: 07.06.2005. 7:28

aaa...past tense

#33:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.06.2005. 13:19

Ha, cuj, sigurno nije neki od futura... ;-)

#34:   Autor: Đeđa Post Postano: 13.06.2005. 12:13

Nesto vi tu puno chatate Smile btw. malo je previse tih osjeckih portala.. bar da se svi dogovore i naprave konacno jedan pravi.. www.os-legos.com je isto OK..

#35:   Autor: gaap Post Postano: 13.06.2005. 13:43

postojao bi jedan pravi kad bi više ljudi podmetnulo svoja jaja i svoje slobodno vrijeme i istovremeno prihvatila činjenicu da se sve radi za kikiriki...

#36:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.06.2005. 10:57

Bolje podmetati jaja, nego balvane!

Ti imas puno kikirikija.

#37:   Autor: goose Post Postano: 20.06.2005. 13:49

ja sam zadnji put bila na osijek-online prije pola godine!! dosadni su, onaj stojčić me katastrofalno živcira, sporo mi se otvara site i tako dalje...a da ne govorim o nacističkom prepucavanju na cyber zidu..onak, super cool jebeno!!

osijek031 mi je puno boji...čak mi je i ekipa na forumu oke...Wink

#38:   Autor: goose Post Postano: 20.06.2005. 22:26

oke...opravo pogledah www.eosijek.com

loše ljudi...vrlo loše

premalo svega....ništa zanimljivo

osim onog smiješnog načinja pisanja

citiram : dete kreten je jucher pretrchawalo cestu i nosilo mobitel u djepu swoje najkul roza majice"

mrzim takav tip preseravanja....

isprike curi koju sam citirala...al nemogu šutiti!!

Smile

#39:   Autor: Gemi Post Postano: 21.06.2005. 7:26

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
oke...opravo pogledah www.eosijek.com

loše ljudi...vrlo loše

premalo svega....ništa zanimljivo

osim onog smiješnog načinja pisanja

citiram : dete kreten je jucher pretrchawalo cestu i nosilo mobitel u djepu swoje najkul roza majice"

mrzim takav tip preseravanja....

isprike curi koju sam citirala...al nemogu šutiti!!

Smile



O kvaliteti i ukusu a narocito o referencama onog koji daje misljenje se uvijek moze raspravljati.
Uz duzno postovanje tvojim godinama, tebi malo vise tolerancije ne bi skodilo.

#40:   Autor: goose Post Postano: 21.06.2005. 15:55

da teta!

#41:   Autor: Gemi Post Postano: 21.06.2005. 16:09

Odi kupi teti sibice.

#42:   Autor: goose Post Postano: 21.06.2005. 16:14

oke
obične?

#43:   Autor: Gemi Post Postano: 21.06.2005. 20:22

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
oke
obične?



Ne. Riječne.

osijek031.com smile

#44:   Autor: goose Post Postano: 22.06.2005. 0:57

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne. Riječne.

osijek031.com smile


bravo teta...svaka čast

nadmudrili ste me
Wink

#45:   Autor: Gemi Post Postano: 22.06.2005. 9:05

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne. Riječne.

osijek031.com smile


bravo teta...svaka čast

nadmudrili ste me
Wink



Baš mi je žao što ne kontaš interne fore.
Ali eto...takav je život. Sorry

#46:   Autor: goose Post Postano: 22.06.2005. 12:39

interne fore?!?! čije?!?!

onih dedica u redu ispred banke!?

čemu toliko negativnosti i lažne moralnosti samo zato što pišem što želim, a potom znam da nikog nisam uvijedila niti što drugo!?!?

onak, meni je žao što ste vi gospođa/gospođica u godinama i što ne shvačate da ljudi IMAJU pravo biti kakvi god žele i pisati što god žele na ovakvim jebenim forumima!!!

ak imam 22 godine ne znači da sam iole gluplja (ili što god ste si vi već umislili) od vas

koliko mi mlađi imamo poštovanja prema vama, mogli biste i vi nekad pokazat mrvicu istog tog prema nama!

#47:   Autor: Gemi Post Postano: 22.06.2005. 13:40

Neću kvotati i naglasavati tvoje dovoljno snishodljivo i vulgarno ponasanje na ovom forumu.
Nitko ti nije rekao da si gluplja ili glupa, nitko ti nije rekao balavice, teta ili whatever.
Prva si bahato počela i još uvijek trpaš uvrede tipa "interne fore djedica", negativnost i lažna moralnost i ostalo (ne znam o kome pišeš u množini - "mi mladji", usredotoči se na ono što ti misliš i svoj vlastiti stav) ...a da pojma nemaš kome se obraćaš (ili možda griješim jer me ti jako dobro znaš?)
Toliko o poštovanju bez obzira na godine.
Isto tako rekla bih ne znaš tko ovdje ima interne fore ma koliko se s njima sprdala.
Molim te, prestani vrijedjati i kategorizirati ljude, jer kategorija tebe kao - VI MLADJI, neće te opravdati i dozvoliti da se ovdje kako ti kažeš "rješavaš svojih frustracija", ma koliko se tebi net činio dobar medij za to.

Ah da, a da i mi to riješimo u blatu? ;-)

#48:   Autor: goose Post Postano: 22.06.2005. 14:37

ovo zadnje mi više odgovara

Wink

#49:   Autor: Gemi Post Postano: 22.06.2005. 14:57

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
ovo zadnje mi više odgovara

Wink


dogovoreno ;-)

#50: Great !  Autor: Gost Post Postano: 18.07.2005. 10:04

031 is the best. stvarno se trude i svaki dan se nađe nešto novo i zanimljivo. Osijek online je jako dobro počeo, ali u zadnje vrijeme su nekako spori i ne obnavljaju stranicu svaki dan. Vjerojatno su i oni na godišnjem odmoru. 031, may the Force be with you!

#51:   Autor: Gemi Post Postano: 18.07.2005. 11:17

E hebiga, jos da se registriras, pa da ova pohvala ima svoju tezinu. Ovak ispada da sami sebi pisemo pohvale.
Ipak hvala.Smile

#52:   Autor: D Post Postano: 18.07.2005. 11:32

Sori, bila je to D. Non-stop me vaš mehanizam za registraciju zaboravlja. Izluđuje me već. Imaš li kakav lijek?

#53:   Autor: Leon Post Postano: 18.07.2005. 11:36

Kako te zaboravlja?

Jesi sigurna da nemas neki program koji ubija cookie?

u IE odi u Tools -> Internet Options -> Privacy -> Advanced -> Overide-> Ukljucis "Overide auto cookie handling", stavis oba radio buttona na Allow i jos ukljucis "Allow session cookies".

Nakon toga jos napravis i ...

u IE odi u Tools -> Internet Options -> Privacy -> WebSites -> Edit -> upises http://www.osijek031.com i kliknes na Allow.

#54:   Autor: D Post Postano: 18.07.2005. 12:06

been there, done that, pa cemo vidjeti. Hvala na servisiranju Surprised)

#55:   Autor: Gost Post Postano: 18.07.2005. 16:55

samo se ti prijavi


za servisiranje

#56:   Autor: Gemi Post Postano: 18.07.2005. 20:29

Jako smijesno.

#57:  Re: OSIJEK ONLINE u banani Autor: Luigy Post Postano: 18.07.2005. 21:07

Lak način za dobivanje kikirikija....

#58:   Autor: Leon Post Postano: 19.07.2005. 9:09

@Luigy, ekipa koja uredjuje Osijek031.com nema bas neke koristi od kikirikija. Korist od njega ce imati ostali clanovi, ali o tome kasnije... ;-)

#59:   Autor: Gost Post Postano: 19.07.2005. 11:02

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
samo se ti prijavi


za servisiranje

dream on

#60:   Autor: Gemi Post Postano: 19.07.2005. 11:07

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
@Luigy, ekipa koja uredjuje Osijek031.com nema bas neke koristi od kikirikija. Korist od njega ce imati ostali clanovi, ali o tome kasnije... ;-)


TREBA REĆI DA MI MOŽEMO I DONIRATI KIKIRIKI ZASLUŽNIMA!! Very Happy

#61:   Autor: D Post Postano: 19.07.2005. 11:23

"Servisiranje" nije pomoglo Surprised( opet me zaboravlja. možda bolje trebam pitati koliko je dugo razdoblje u kojem sustav pamti korisnika?
Zbog tih kikirikija se osjećam ko slonić Surprised)

#62:   Autor: Gemi Post Postano: 19.07.2005. 11:28

Mislim da tebi komp nije u redu i da servisiranje treba obaviti uzivo. Smile

#63:   Autor: D Post Postano: 19.07.2005. 11:39

smrc, ipak hvala na trudu.

#64:   Autor: Leon Post Postano: 19.07.2005. 12:11

D je napisao/la (Pogledaj post): ›
"Servisiranje" nije pomoglo Surprised( opet me zaboravlja. možda bolje trebam pitati koliko je dugo razdoblje u kojem sustav pamti korisnika?
Zbog tih kikirikija se osjećam ko slonić Surprised)


Nije problem u sustavu, nego vjerojatno u tvom kompu. Ako druge korisnike pamti, onda je problem lokalne prirode.

Jel' imas mozda neke "inteligentne" cistace i zastitare racunala koji ti ubijaju cookie?

#65:   Autor: D Post Postano: 19.07.2005. 12:48

nisam ja toliko inteligentna da znam imam li ih ili ne Wink
zadnjih sat vremena sve radi ok, mozda sam samo ja smotana Embarassed .
Mislim da smo otisli way too far od teme - trebamo se baviti os onlineom koji je u banani a ne s mojom bananom od kompa (sori Gemi, ovo je jos jedna stvar koju mrzim u jezičnom izražavanju).
Brzo natrag na temu Arrow

#66:   Autor: adrian Post Postano: 19.07.2005. 23:24

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›

TREBA REĆI DA MI MOŽEMO I DONIRATI KIKIRIKI ZASLUŽNIMA!! Very Happy


khm, khm

#67:   Autor: dea Post Postano: 20.07.2005. 8:46

Sta je bilo adriane, šta nije jasno? Valjda moderatori daju onom ko piše neš pametno.

#68:   Autor: Leon Post Postano: 20.07.2005. 9:05

Naravno. Osim doniranja, kikiriki se moze i oteti. ;-)

#69:   Autor: Gost Post Postano: 20.07.2005. 10:35

KAKO?

#70:   Autor: Leon Post Postano: 20.07.2005. 11:39

Kako? Lako! Smile

Ako netko pise samo zbog kikirikija... ;-)

#71:   Autor: adrian Post Postano: 22.07.2005. 23:57

dea je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sta je bilo adriane, šta nije jasno? Valjda moderatori daju onom ko piše neš pametno.


leteci mungos je shvatio. gemi nije. gemi ce me jos cut. letecem fala

#72:   Autor: Gemi Post Postano: 23.07.2005. 10:57

Smile Ti adriane dodjes jednom u sto ljeta i sad bi da budes shvacen. Aj ti malo cesce navrati, nisu newsi jedino mjesto na netu gdje mozes biti VP.
Evo doniram ti 5 kikirikija! Smile

#73:  Re: OSIJEK ONLINE u banani Autor: William H. Bonney Post Postano: 23.07.2005. 11:21

e sad si uspjela kikiriki obezvrijedit totalno.

#74:   Autor: Gemi Post Postano: 23.07.2005. 11:45

hehe tak ti se ponasaju bahati moderatori ;-)

#75:   Autor: vlale Post Postano: 23.07.2005. 18:22

Leon je napisao/la (Pogledaj post): ›
D je napisao/la (Pogledaj post): ›
"Servisiranje" nije pomoglo Surprised( opet me zaboravlja. možda bolje trebam pitati koliko je dugo razdoblje u kojem sustav pamti korisnika?
Zbog tih kikirikija se osjećam ko slonić Surprised)


Nije problem u sustavu, nego vjerojatno u tvom kompu. Ako druge korisnike pamti, onda je problem lokalne prirode.

Jel' imas mozda neke "inteligentne" cistace i zastitare racunala koji ti ubijaju cookie?


da se nadovezem...i mene 031 stalno zaboravlja...imam "inteligentne" cistace na kompu, ali kako to da me na ostalim forumima ne zaboravlja?

#76:   Autor: Leon Post Postano: 24.07.2005. 4:35

Hm.

Kod logiranja postoji opcija "Zapamti me". Ako ste kliknuli na nju, onda biste trebali dobiti cookie bez vremenskog organicenja trajanja.

Ukoliko niste ukljucili, onda dobivate session cookie koji zivi dok ne restartate IE/Firefox.

Naravno, uvijek postoji mogucnost da je nesto drugo u pitanju. ;-)

Hm, hm... meni radi ok na nekoliko racunala i na oba preglednika, tako da ne mogu testirati tu pojavu. Ako se nekom da, neka testira sve mogucnosti prijave/odjave/restarta browsera i sl, pa neka posalje privatnu poruku, da sada ne davimo na forumu.

Tnx...

#77:   Autor: Leon Post Postano: 24.07.2005. 4:49

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
e sad si uspjela kikiriki obezvrijedit totalno.


Nema obezvrijedjivanja kikirikija. Tko upadne u monetarni sustav bit ce najstroze kaznjen i mucen najgorim metodama. ;-) Nema inflacije, bez brige. Smile

Doduse, kvalitetni postovi zasluzuju pojedinacne donacije, ali do max 5 kikirikija.

Postovi "nabijachi" kikirikija kandidiraju posiljaoca za nagradno otimanje kikirikija.

#78:   Autor: Gemi Post Postano: 24.07.2005. 11:44

Najgore metode???
zivijoooooooooooo
Ima li bichevanja u tangama??
mmmmm ;-)))

#79:   Autor: Leon Post Postano: 25.07.2005. 23:57

@D, vlale, cini mi se da bi moglo biti rijeseno... Smile

Ovako, nadam se da ste se probali prijaviti sa "zapamti me" ukljucenim. Ako niste, onda se odlogirajte i probajte tako prijaviti, pa onda dok se ulogirani ugasite IE/FFox i ako ostanete prijavljeni, znaci da sve sljaka.

#80:   Autor: Gost Post Postano: 30.08.2005. 9:39

www.panonuis.com

#81:  Re: OSIJEK ONLINE u banani Autor: nakaradni Post Postano: 31.08.2005. 17:59

anonimus je napisao/la (Pogledaj post): ›
www.panonuis.com



super ti je stranica, za razliku od one www.panonius.com , koja baš i nije tako dobra... Laughing

#82:   Autor: Gemi Post Postano: 31.08.2005. 19:07

Reklamu prihvaćamo. Stranica pršti bojama i svježinom, o informacijama da ne govorim. Bravo!Smile

#83:   Autor: D Post Postano: 10.11.2005. 14:24

ovaj dotični sajt koji je/nije u banani organizirao je nagradnu igru na temu amaterskih fotografija Osijeka osijek031.com smile
više informacija dobit ćete na http://www.osijek-online.com/nagrada/index.htm
Osijek031.com » Internet » OSIJEK ONLINE u banani


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::