Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Unikomova vrećica - 10 kuna!

#1:  Unikomova vrećica - 10 kuna! Autor: Redakcija 031 Post Postano: 28.04.2010. 12:48

U povodu novoga načina postupanja s otpadom u Osijeku od 1. svibnja 2010. javljaju se brojni sugrađani, među kojima i Stjepan Štelcer, koji negoduje što neće smjeti odlagati lišće skupljeno na ulici ispred kuće u svoju vrećicu, već će morati kupiti tipiziranu vreću na blagajni Unikoma ili u Konzumu.

- Susjedi i ja redovno čistimo javnu površinu ispred kuće u Koranskoj, gdje radnici Unikomove Čistoće ne skupljaju lišće, iako bi trebali jer nakvašeno lišće može biti opasno za hodanje. Koliko razumijem najave iz Unikoma, sad bih trebao kupiti vrećicu da bi je Unikom odvezao, a ako otpad ne bude u propisanoj vrećici, bit ću kažnjen! Znači, ako hoću red i sigurnost ispred kuće, moram platiti!? Radim njihov posao i još trebam platiti i vrećicu - kaže Štelcer.

- Žao nam je što je naš sugrađanin rezigniran, ali činjenica je da nisu sve ulice u gradu Osijeku u programu grabljanja lišća, pa tako nije ni Koranska, zato što su proračunska sredstva za održavanje javnih zelenih površina ograničena. Što se tiče kupnje standardiziranih PVC vrećica, pravila su za sve građane, bez iznimke, jednaka. Odlukom o obvezatnom korištenju komunalne usluge održavanja čistoće propisano je da se komunalni otpad skuplja i odlaže u tipiziranim/standardiziranim plastičnim, odnosno metalnim posudama, a komunalni otpad se može skupljati i odložiti i u posebne standardizirane PVC vrećice za komunalni otpad zapremine 120 litara. Standardizirane PVC vrećice će se od 3. svibnja moći nabaviti na blagajni Unikoma (Ružina 11a, Osijek) i u Konzumovim prodavaonicama po cijeni od 10 kuna komad, pojašnjava Tatjana Elez, Unikomova glasnogovornica.

Odluka Gradskog vijeća
Glasnogovornica Elez upućuje na odluku (usvojilo ju je u ožujku Gradsko vijeće) u kojoj stoji: "Iznimno, uz posude iz prethodnog članka komunalni otpad se može skupljati i odložiti i u posebne standardizirane PVC vrećice za komunalni otpad zapremine 120 litara. Standardizirana PVC vrećica za otpad mora na sebi imati neizbrisivo otisnutu oznaku isporučitelja usluga, a korisnik usluge kupuje je kod isporučitelja usluge".

Autorica: Nevenka Špoljarić/Glas-Slavonije.hr
Foto: cacan/arhiv031

#2:   Autor: PreacheR Post Postano: 28.04.2010. 13:17

Tipizirana vreća, kakve budalaštine. Zašto mora i smrdljivi Konzum zarađivati na nama?

Jedno pitanje za glasnogovornicu Elez (ne'š ti glasnogovornice): Da li će siromasi i beskućnici koji redovito pretražuju kontejnere, ubuduće morati imati neku pristupnu šifru ili će im se pak skenirati očna rožnica kako bi mogli pristupiti kontejneru?

#3:   Autor: nemo1 Post Postano: 28.04.2010. 14:19

Hahaha! Bit će smeća na sve strane! Iza svakog ćoška će biti rastrgane vrećice, al ne Unikomove!
PreacheR, i mene je nasmijala Elezicina nova titula! Za dobro vođenje hotela nagrađena je novim radnim mjestom! Shocked Bravo Unikomci!

#4:   Autor: mglg Post Postano: 28.04.2010. 14:33

pa paket običnih vreća je 10kn, koji kretenizam oO

#5:   Autor: MNOWAR Post Postano: 28.04.2010. 14:36

Ovakva odluka da se kontejneri za krupni otpad ne dovoze na lokacije na kojima su standarno bili rezultirat će samo divljim deponijama, a ovo sa 10 kn je glupost, ljudi nemaju za jest a kamoli da im plaćaju kontejnere i vrećice. Do sada sam ćeko da dođe kontejner da mogu ubacit krupni otpad, a sad direkt u prirodu jer nema kamo. Osijek = Napulj = Budućnost = Dođi i crkni od smrada.

#6:   Autor: WalterWolf Post Postano: 28.04.2010. 15:04

Jel jedna vrecica od 120 litara 10 kuna ili je paket od X vrećica 10 kuna?

#7:  Re: Unikomova vrećica - 10 kuna! Autor: america Post Postano: 28.04.2010. 15:05

Jedino što će se ovakvim načinom odvoza smeća postići je još više smeća po ulicama, divlji deponiji... Ljudi štede na koječemu i ostavljat će smeće gdje stignu kako bi izbjegli kupnju standardiziranih vrećica.
Osječki Unikom je čudo neviđeno - odluke donose stihijski razmišljajući samo o vlastitom profitu, ali ne i o mogućim posljedicama, ljude upitnih stručnih sprema i kvalifikacija "šetaju" po radnim mjestima neovisno o dotadašnjim (ne)zaslugama na radu, a grad je i dalje zapušten i prljav.

#8:   Autor: Josephine Post Postano: 28.04.2010. 15:09

MNOWAR je napisao/la: › Osijek = Napulj = Budućnost


i evo nas za jedno mjesec dana:






#9:   Autor: Josephine Post Postano: 28.04.2010. 15:12

WalterWolf je napisao/la: › Jel jedna vrecica od 120 litara 10 kuna ili je paket od X vrećica 10 kuna?


gle:

Redakcija 031 je napisao/la: › po cijeni od 10 kuna komad


meni bi ovo znacilo: 1 vrecica = 10 kuna.

#10:   Autor: WalterWolf Post Postano: 28.04.2010. 15:15

Josephine je napisao/la: ›
WalterWolf je napisao/la: › Jel jedna vrecica od 120 litara 10 kuna ili je paket od X vrećica 10 kuna?


gle:

Redakcija 031 je napisao/la: › po cijeni od 10 kuna komad


meni bi ovo znacilo: 1 vrecica = 10 kuna.


promasio sam taj detalj....fala Smile

#11:   Autor: neo091 Post Postano: 28.04.2010. 15:18

isti klinac kao i sa početkom odvoza papira koji će unikom obavljati pod izlikom odvajanja otpada,dakle mi ostavljamo na ulici papir koji je sirovina jel i na kojem unikom zarađuje a sa druge strane nam svima povisuje komunalne usluge,wtf??!!

#12:   Autor: Ingo Post Postano: 28.04.2010. 15:22

hmm, cini mi se da niste shvatili poantu tih vrecica.

one su samo za dodatnu kolicinu smeca ... tj. ono smece koje ne stane u kantu.

dakle, i dalje se u kantu moze stavljati smece u jeftinoj vrecici. kada se kanta napuni ... moze se kupiti unikomova skupa vrecica i staviti kraj kante ... ili se moze pricekati sa izbacivanjem smeca dok se kanta ne isprazni.

u cijeloj toj prici mene najvise interesira koliko ce sada po osobi kostati mjesecno odvoz smeca.

#13:   Autor: dim Post Postano: 28.04.2010. 15:30

Gradsku upravu može biti stid i ništa nisu bolji od predhodne. Umjesto da potiču ljude na čistoću i uređenje grada oni ih destimuliraju. Što da radim sa pokošenom travom ispred kuće, ili liščem da ih bacim ili ostavim na cesti. Plaćamo sva komunalna davanja kao i oni u centru, sami moramo kositi travu, čistiti lišče i još to dodatno plaćati. Sada će te tek vidjeti kako će izgledati grad, nema kontejnera za krupniji otpad, biti će svega na uliciama bačeno kroz prozore ili ostavljati koje gdje kao što je rekao AMERICA.

#14:   Autor: gigi27 Post Postano: 28.04.2010. 15:38

Koštat će te 33,00 kn za dva člana i oko 50 za tri člana kućanstva, pa tako dalje.....bit je ta da odvoz smeća također cjenovno ide gore!Za sve!Dobro je pitanje odvajamo li mi uopće smeće, jer koliko znam prije nekoliko godina bila je priča o tome da unikom traži od nas odvajanje smeća, ali onda kada ga oni pokupe ponovno sve lijepo bubnu skupa na deponiju....i tako..čudo jedno je ta naša država, grad...itd.

#15:  Re: Unikomova vrećica - 10 kuna! Autor: Callistemon Post Postano: 28.04.2010. 15:42

Kako se meni čini - vrećice služe za extra količinu koja ne stane u kante (veličina kante je propisana brojem članova kućanstva) i kupovinom vrećice plaćate i odvoz! To je u svijetu već poznata stvar i dobro funkcionira!

Činjenica je da se još ne zna cijena odvoza po glavi! Ili se zna? ako netko zna neka nam kaže! Vjerojatno će se kroz tu matematiku zapakirati poskupljenje!

Zaseban problem je doista dvorišni otpad; grane, trava i sl. Predvidjeli su odvoz glomaznog otpada jednom godišnje - naručiš i ne plaćaš dodatno, ali u naseljima gdje ljudi žive u kućama i imaju dvorišta.... Šta ćemo travu, granje trpati u te 10-kunske vrećice da bi nam je odvezli... ili nas tjeraju da pravimo kompost i prizvodimo što manje otpada. Ima i to smisla, ali tko će to ljudima objasniti, podučiti ih i još opremiti!?

#16:   Autor: tornado Post Postano: 28.04.2010. 15:49

Ma meni se čini da nije bitno za čega su vrećice ,BITNO JE DA NAS ODERU

#17:   Autor: Josephine Post Postano: 28.04.2010. 16:03

Ingo je napisao/la: › hmm, cini mi se da niste shvatili poantu tih vrecica.


jesmo, shvatili smo vrlo dobro o cemu se ovdje radi. shvatili da nam je puno dati 10 kuna za najobicniju vrecu u koju cemo trpati ono-smece-koje-ne-stane-u-kantu, a takvog ce biti i za nekoliko vreca.

Callistemon je napisao/la: › Šta ćemo travu, granje trpati u te 10-kunske vrećice da bi nam je odvezli... ili nas tjeraju da pravimo kompost i proizvodimo što manje otpada.


ili ce to zavrsavati ovako:



Callistemon je napisao/la: › Činjenica je da se još ne zna cijena odvoza po glavi!


glavno da smo dobili one unikomove brosure u kojima se uopce ne spominju nikakve cifre. Rolling Eyes

#18:   Autor: KillaBEEZ Post Postano: 28.04.2010. 16:34

Šta se svi pjenite?!
Trebali ste otvoriti odavno štednju u banci, kao i ja...
Jeedva čekam da platim "pišljivih" 10kn za vrećicu Very Happy
Kriza je gotova ljudi!!! A smeća ko u priči Rolling Eyes

Najviše me zanima gdje su sada "smrdljivi zeleni"?! Ne javljaju se, a prošlu vlast su napadali na svakom koraku. Grad je i dalje prljaviji nego što je bio, a ne znam baš tko će kupovati ove vreće (osim mene naravno jer imam love Smile ), vjerovatnije je da će se "divlje deponije" povećavati i da će smeća biti više.
osijek031.com smile

P.S. ako vidite da netko ima vreću ispred kuće (onu da) javite pa da natrpamo
Twisted Evil

...A što je s ostalim vrećama, tko će njih kupovat? Prodat ću ih za 9,99kn, povoljno! osijek031.com smile (2x komada) osijek031.com smile

#19:   Autor: muvifrik Post Postano: 28.04.2010. 16:45

aj da vidim na koju će me foru kaznit ako skupim lišće u ne-unikomovu vrećicu? kako će dokazati da sam to ja skupljao i trpao, i na kraju da sam ja to ostavio pored kante za smeće? šta će ić okolo tražit svjedoke, babe koje vire nonstop kroz prozor?

#20:   Autor: Anastazija Post Postano: 28.04.2010. 16:55

gigi27 je napisao/la: ›
Koštat će te 33,00 kn za dva člana i oko 50 za tri člana kućanstva, pa tako dalje....

Super! Nama će poskupjeti za 14 kuna mjesečno.

Edit: Hm, što se tiče vrećica za dodatni otpad koji ne stane u kantu - imam ideju! Nemojte kupovati vrećice nego otpad bacite u kante za smeće po gradu, uz šetališta i sl. Jesu male, ali kad se rasporedi smeće u svaku kantu, stane sve. Smile

#21:   Autor: gaap Post Postano: 28.04.2010. 16:57

ALI TO JOŠ UVIJEK NIJE SVE!


unikom će naplaćivati pranje kanti za smeće. ukoliko netko, tako kažu bajice u komunalnoj firmi, ne želi da ju pere unikom može ih prati onaj tko ih koristi ili teta koja pere stubište u zgradi!

#22:   Autor: mariox Post Postano: 28.04.2010. 17:30

Sada komotno mogu staviti natpis na ulaz u grad " dobro došli u mali Napulj" jer će vjerovatno hrpe smeća ostajati na ulicama....u redu je da se uvede komunalni red, ali ne na grbu osiromašenih građana...Zeleni neće ništa poduzeti jer mi se čini da su oni bili u koalicji sa Hns-om, no možda griješim...i da, baš me zanima koja firma će proizvoditi te skupocjene vreće....

#23:   Autor: gardy Post Postano: 28.04.2010. 19:17

banditi i razbojnici.10 kuna za vrečicu...ha ha ha.e sad ču bacati pored kontejnera a vi nemorate kupiti..meni ne smeta..

#24:   Autor: Sharon Post Postano: 28.04.2010. 21:32

MNOWAR je napisao/la: ›
Osijek = Napulj = Budućnost = Dođi i crkni od smrada.

Pa, po mnogo su čemu (osim po količini nepočišćenog smeća) danas usporediva ova dva grada...

#25:   Autor: exosječanka Post Postano: 28.04.2010. 23:02

povoljno prodajem oriđiđi birkin taške i unikom vrećice u pola cijene!!!!!

#26:   Autor: ramika Post Postano: 28.04.2010. 23:07

Ajme, ljudi...

#27:   Autor: Osječanka1990 Post Postano: 29.04.2010. 1:04

pa divno,Osijek više neće biti jedan od najčišćih zelenih površina..sad će bit jedan od najonečišćenijih..svaka čast što nas vodite ka propasti i smradu..dovoljno nam što sve u državi poskupljuje sad ćemo i živjet u smradu.. -.-

#28:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.04.2010. 5:22

snaga grada osijek031.com smile

#29:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 29.04.2010. 7:58

Monstrum je napisao/la: ›
snaga grada osijek031.com smile
snaga smrada Wink

#30:   Autor: MissTake Post Postano: 29.04.2010. 8:37

a uvijek postoji građanski neposluh... lijepo bacati smeće na ulicu pa da vidimo hoće li čistiti... ili još bolje svo smeće bacati u koševe za smeće na ulici. baš me zanima na čega bi ličila promenada osijek031.com smile... ovo poskupljenje je preveliko....

#31:   Autor: simo031 Post Postano: 29.04.2010. 11:20

Svakako da je i ovo kao i sva ostala poskupljenja kojima trenutno svjedočimo, udar na ionako već loš standard građana, međutim svakako nije rješenje bacanje smeća po gradu. Svatko kome je Osijek i malo „prirastao srcu“ i tko ima zrnce pameti, neće dozvoliti da se gradom počnu širiti koje-kakve boleštine i zaraze koje bi bacanje smeća po gradu moglo izazvati.
Na tim ulicama se igraju naša djeca.

#32:   Autor: vios48 Post Postano: 02.05.2010. 18:28

Jednostavno ispred kuće netreba čistiti i nema troška a možda to dođe pokupiti gradonačelnik kada se vrati iz Bosne.

#33:   Autor: simo031 Post Postano: 02.05.2010. 22:57

vios48 je napisao/la: ›
Jednostavno ispred kuće netreba čistiti i nema troška a možda to dođe pokupiti gradonačelnik kada se vrati iz Bosne.

"Izvrsno" rješenje, ako imaš želudac da živiš na smetlištu. Sjedi 2. osijek031.com smile

#34:   Autor: piziona Post Postano: 02.05.2010. 23:04

u napulju su odlično riješili takvu regulativu...svo smeće su građani bacali po ulicama dok vlasti nisu našle pravi oblik rješenja odvoza i čistoće grada

#35:   Autor: vios48 Post Postano: 03.05.2010. 20:10

simo031 je napisao/la: ›
vios48 je napisao/la: ›
Jednostavno ispred kuće netreba čistiti i nema troška a možda to dođe pokupiti gradonačelnik kada se vrati iz Bosne.

"Izvrsno" rješenje, ako imaš želudac da živiš na smetlištu. Sjedi 2. osijek031.com smile

Pretpostavljam da živiš u zgradi i tebi vreće netrebaju pa ti i nisu skupe ili predlažem da ih ti kupiš i doniraš onoma koji moraju svakodnevno kupiti lišće.

#36:   Autor: simo031 Post Postano: 03.05.2010. 22:49

vios48 je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
vios48 je napisao/la: ›
Jednostavno ispred kuće netreba čistiti i nema troška a možda to dođe pokupiti gradonačelnik kada se vrati iz Bosne.

"Izvrsno" rješenje, ako imaš želudac da živiš na smetlištu. Sjedi 2. osijek031.com smile

Pretpostavljam da živiš u zgradi i tebi vreće netrebaju pa ti i nisu skupe ili predlažem da ih ti kupiš i doniraš onoma koji moraju svakodnevno kupiti lišće.

Loše predpostavljaš, predpostavljaj ponovo. Živim u kući sa još tri
člana obitelji i ne znam iz čega si zaključio/la iz mog posta da mi vreće nisu skupe?
Naravno da mi je skupo, ali sigurno zbog toga neću bacati smeće po ulicama .

#37:   Autor: vios48 Post Postano: 05.05.2010. 16:18

Znaći i tebi je to bez veze i skupo ali samo tako prihvačaš kojekakove gluposti koje predlažu sve u cilju da nam Osijek bude lijepši!Na to oni i računaju,
Kupio sam kosilicu na benzin, pa bezinski trimer za kanal i održavam veliki dio koji bi trebao raditi Unikom a sve s ciljem da ne zarastemo u šikaru.Sva sreća da mi vreće ne trebaju jer svu travu zbrinem ekološki u komposter ali se nikako ne slažem s ovim glupim rješenjem.Takova vreća nesmije koštati 1 kunu a ne 10 kuna.Još mi je važan i logo Unikoma na vreći.Zbog takove odluke biti će još više smeća po raznim čoškovima i novim deponijama koje će nastati preko noći.
Bacati smeće po ulici i skupljati smeće koje treba odraditi Unikom nije isto zar ne ?

#38:   Autor: simo031 Post Postano: 05.05.2010. 16:37

vios48 je napisao/la: ›
Znaći i tebi je to bez veze i skupo ali samo tako prihvačaš kojekakove gluposti koje predlažu sve u cilju da nam Osijek bude lijepši!Na to oni i računaju,
Kupio sam kosilicu na benzin, pa bezinski trimer za kanal i održavam veliki dio koji bi trebao raditi Unikom a sve s ciljem da ne zarastemo u šikaru.Sva sreća da mi vreće ne trebaju jer svu travu zbrinem ekološki u komposter ali se nikako ne slažem s ovim glupim rješenjem.Takova vreća nesmije koštati 1 kunu a ne 10 kuna.Još mi je važan i logo Unikoma na vreći.Zbog takove odluke biti će još više smeća po raznim čoškovima i novim deponijama koje će nastati preko noći.
Bacati smeće po ulici i skupljati smeće koje treba odraditi Unikom nije isto zar ne ?


Ja samo ne prihvaćam da serem gdje jedem, bez obzira koliko god mi to bilo skupo.

#39:   Autor: spaljeni Post Postano: 19.05.2010. 12:21

I eto nam ga na. Moja susjeda koja je redovito mela ulicu pred kućom otkad ja znam za sebe rekla je da odustaje zbog glupih vrećica. Meni također više ne pada na pamet kositi travu pred kućom, za lišće me također zaboli a mislim da ću bacati i papir kao i nepovratnu plastiku i staklo što sam uredno skupljao i nosio na "zelene otoke" u svoju malu kanticu zajedno sa po 3-4 cigle na dno kante svaki tjedan pizda li im materina.

Nije ovo ništa novo što nam se događa, za primjer navodim Švicarsku koja je odavno uvela regulativu da odvozi samo vrećice koje na sebi imaju specijalnu oznaku bile u kanti ili ne.
Jeste da njihove vrećice možete kupiti u različitim veličinama u roli u supermarketu i možda su malo skuplje od nekih lijevih ali nije mi poznat razlog zašto su to učinili.

Ipak neusporedivo je to s nama jer ja za 10 Kn kupim rolu vreća za smeće, a ne jednu šugavu vreću od unikoma.

Debilana!

#40:   Autor: lavic Post Postano: 19.05.2010. 14:04

po meni je to ok, to nije nest senzacionalno i to imaju mnogi drugi. mislim da cistoca iz valpova/belisca to ima otkad vec. jednostavno je ok da te vrecice dođu 10 kn, u to je uracunat odvoz i sve 5. zasto bi mi koji nemamo smeca vise od jedne kante placali jednako kao oni koji imaju osim kante uvjek jos 2-3 vrece??? Ja zivim u kuci i par puta godisnje dakle u sezonama se skupi vise, a ima određenih susjeda koji navuku drloga i to uvjek mecu u dodatne kante ili vrece a placaju manje recimo nego mi... po meni cist ok potez unikoma

#41:   Autor: Ingo Post Postano: 19.05.2010. 14:31

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › po meni je to ok, to nije nest senzacionalno i to imaju mnogi drugi. mislim da cistoca iz valpova/belisca to ima otkad vec. jednostavno je ok da te vrecice dođu 10 kn, u to je uracunat odvoz i sve 5. zasto bi mi koji nemamo smeca vise od jedne kante placali jednako kao oni koji imaju osim kante uvjek jos 2-3 vrece??? Ja zivim u kuci i par puta godisnje dakle u sezonama se skupi vise, a ima određenih susjeda koji navuku drloga i to uvjek mecu u dodatne kante ili vrece a placaju manje recimo nego mi... po meni cist ok potez unikoma


90% kucanstava ce placati preko 50% skuplje odvoz smeca ... pa tako i ti.

A po tvojoj teoriji je bolje da ti placas skuplje, ali ce tvoj susjed placati jos skuplje od tebe ... i tako ce tebe ta 'pravda' zadovoljiti ?

jasno, uvijek je bolje kad meni crkne krava da susjedu crknu dvije

#42:   Autor: lavic Post Postano: 19.05.2010. 15:01

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › 90% kucanstava ce placati preko 50% skuplje odvoz smeca ... pa tako i ti.

A po tvojoj teoriji je bolje da ti placas skuplje, ali ce tvoj susjed placati jos skuplje od tebe ... i tako ce tebe ta 'pravda' zadovoljiti ?

jasno, uvijek je bolje kad meni crkne krava da susjedu crknu dvije


netocno ja cu placati manje...

netocno je i ovo za susjede, ja sam samo za pravedno naplacivanje, ako ja imam smeca vise nego ti nije u redu da placam manje nego ti ... neki imaju poduzeca prijavljena na svojoj adresi hrpu drloga i otpada a placaju kao dvoclana obitelj ili dosad kao kucerak od 80 kvadrata a mene su derali sa 150 kvadrata koji nemam punu kantu u 90% slucajeva

#43:   Autor: Anastazija Post Postano: 19.05.2010. 18:53

Čuj, mi niti imamo kućerinu niti nas je puno, nemamo više od 45 kvadrata, nas je dvoje, kanta obično nije puna nego još i mjesta ostane, pa nam je poskupjelo. I uopće nisam sretna s tim.

#44:   Autor: Angelium Post Postano: 19.05.2010. 19:11

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › 90% kucanstava ce placati preko 50% skuplje odvoz smeca ... pa tako i ti.

A po tvojoj teoriji je bolje da ti placas skuplje, ali ce tvoj susjed placati jos skuplje od tebe ... i tako ce tebe ta 'pravda' zadovoljiti ?

jasno, uvijek je bolje kad meni crkne krava da susjedu crknu dvije


netocno ja cu placati manje...

netocno je i ovo za susjede, ja sam samo za pravedno naplacivanje, ako ja imam smeca vise nego ti nije u redu da placam manje nego ti ... neki imaju poduzeca prijavljena na svojoj adresi hrpu drloga i otpada a placaju kao dvoclana obitelj ili dosad kao kucerak od 80 kvadrata a mene su derali sa 150 kvadrata koji nemam punu kantu u 90% slucajeva


Svatko tko ima prijavljen obrt d.o.o., d.d. ili nešto četvrto na svojoj kućnoj adresi plaća industrijsku cijenu odvoza.
Osijek031.com » Vijesti » Unikomova vrećica - 10 kuna!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::