Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Plasticna operacija i sve sto uz to ide...

#1: Important Plasticna operacija i sve sto uz to ide... Autor: Gemi Post Postano: 07.02.2006. 14:37

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2006,2,7,,10289.jl

Biste li i vi na sebi nesto mijenjali kirurskim putem?

#2:   Autor: Allende Post Postano: 07.02.2006. 14:44

Nikad! Drazi mi je nesavrsen original, nego "savrsena" kopija, jebiga, staromodan sam covjek...

#3:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.02.2006. 15:35

mislim da bi jedino smanjila neke stvari, da imam viška. npr. ogromne, klempave uši ili peticu u grudnjaku. prilično sam sigurna da bi se u tom slučaju dala pod nož, da se "reduciram" Wink

#4:   Autor: Allende Post Postano: 07.02.2006. 15:48

Ne znam...mislim da ljudi te stvari malo olako shvataju. Ja nemam pojma o medicini, ali se sjecam sta mi je rekao Dr. Rebac koji je svojevremeno mene operirao, kad je malo falilo da mi to bude zadnji posjet ljekaru u zivotu: "jedan od najvecih rizika u kirurgiji je bas anestezija, bukvalno nema garancije da ces se probuditi iz totalne narkoze".
Ne daj boze, skoro svatko od nas ce za zivota pod noz iz medicinskih razloga, a rekostruktivni se zahvati obavljaju pod totalkom...nekako, ja bas ne bih pod noz vise i cesce nego sto apsolutno moram, pored onoga sto sam vec rekao ranije.

#5:   Autor: Alana Bates Post Postano: 07.02.2006. 17:52

Ja sam škrta (grozna mana, grozna!), pa uopće ne bih sudila o tome trebaju li DRUGI ići na plastičnu operaciju ili ne (ovo je strašna tragedija i ne bih se izjašnjavala tko je kriv dok to sud ne utvrdi, ili ako je već utvrdio, onda njima prepuštam objavu odluke!), što se mene tiče- tko voli, nek izvoli. No kako rekoh, sama sam previše škrta da bih toliki novac davala na plastikariju kad ima toliko drugih i boljih stvari na koje bih radije potrošila novac.

#6:   Autor: ozana Post Postano: 07.02.2006. 20:26

Ne bih ustvari ništa mijenjala na sebi. Voljela bih zapravo da imam koji cm više, ali to se ne može riješiti estetskom kirurgijom, pa se onda i ne patim tim razmišljanja.
Jedino... zanemarila sam fitness jedno vrijeme, pa mi se čini da su mi mišići malo omlitavili, imam pokoju hrenovkicu na trbuhu kad sjednem. E sad, ne da mi se raditi trbušnjake, pa ne bi bila loša ideja to riješiti na neki drugi način. Ali mislim da je mjesec dana jutarnje gimnastike ipak financijski prihvatljiviji od estetske kirurgije Smile

Jedino, vidiš, čitala sam o tim laserskim operativnim korekcijama vida. To mi se ne čini lošom idejom. Tako bih se riješila leća. Samo što ne znam koliko to košta.

#7:   Autor: tinka7 Post Postano: 08.02.2006. 8:29

Citat: › Jedino, vidiš, čitala sam o tim laserskim operativnim korekcijama vida. To mi se ne čini lošom idejom. Tako bih se riješila leća. Samo što ne znam koliko to košta.


Ovisi o dioptriji. I u pravu si, uopce nije losa ideja

#8:   Autor: D Post Postano: 08.02.2006. 11:33

ozana je napisao/la: ›
Ne bih ustvari ništa mijenjala na sebi. Voljela bih zapravo da imam koji cm više, ali to se ne može riješiti estetskom kirurgijom, pa se onda i ne patim tim razmišljanja.

gledala sam reportažu o nekom tipu koji je bio jako nesretan svojim niskim rastom i dao si je polomiti kosti na nogama i umetnuti nekakvu šipku ili nešto slično, ne sjećam se ali mislim da je to radio nekoliko puta kako bi dobio par centimetara više, brrrr
razmišljam i ja o uklanjanju dioptrije. čula sam da moraš potpisati 200-tinjak stavki o vlastitoj odgovornosti između ostaloga i da oni nisu odgovorni ako ti spale oko i oslijepiš. pričekat ću još koju godinicu dok se lječnici dobro uvježbaju (a treba i nagrecat lovu).
operacije su skupe pa je zato najbolje udati se za estetskog kirurga koji bi vam za svaku godišnjicu braka poklonio po jednu operaciju Smile
jeste li primjetili kako ljudi (osobito žene) koje se podvrgavaju višestrukim estetskim operacijama počinju užasno nalikovati jedna na drugu, a sve na plastične lutke?

#9:   Autor: Gost Post Postano: 08.02.2006. 13:14

Dobra mi je rečenica koju sam čula na tv-u, ne znam točno gdje, da osobe koje su se podvrgle plastičnoj operaciji ne izgledaju ljepše, nego samo izgledaju kao da su se podvrgle plastičnoj operaciji.

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.02.2006. 18:33

Ja bih se operirao, ali samo ako bi mogli napraviti od mene jednog Alaina Delona ili Dona Johnsona...

No, pametne zene su ionako lijepe i kad nisu toliko lijepe koliko bi bile lijepe nakon operacije koju nisu ucinile.

Glupe zene nisu lijepe.

#11:   Autor: --- Post Postano: 26.02.2006. 1:16

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Ne bih ustvari ništa mijenjala na sebi. Voljela bih zapravo da imam koji cm više, ali to se ne može riješiti estetskom kirurgijom, pa se onda i ne patim tim razmišljanja.
Jedino... zanemarila sam fitness jedno vrijeme, pa mi se čini da su mi mišići malo omlitavili, imam pokoju hrenovkicu na trbuhu kad sjednem. E sad, ne da mi se raditi trbušnjake, pa ne bi bila loša ideja to riješiti na neki drugi način. Ali mislim da je mjesec dana jutarnje gimnastike ipak financijski prihvatljiviji od estetske kirurgije Smile

Jedino, vidiš, čitala sam o tim laserskim operativnim korekcijama vida. To mi se ne čini lošom idejom. Tako bih se riješila leća. Samo što ne znam koliko to košta.


ja sam uočio kako muškarci poslije uspješnih operacija liče na mene...

dakle...meni nedostaje motiv... osijek031.com smile

#12:   Autor: deer_hunter Post Postano: 26.02.2006. 12:08

Leteci mungos je napisao/la: › No, pametne zene su ionako lijepe i kad nisu toliko lijepe koliko bi bile lijepe nakon operacije koju nisu ucinile.
Glupe zene nisu lijepe.


živio! osijek031.com smile

ps: gazda šta si to stvarno ti na avataru? vau, mislim da sam se zaljubila... osijek031.com smile osijek031.com smile

#13:   Autor: Alana Bates Post Postano: 26.02.2006. 17:10

Leteci mungos je napisao/la: ›
No, pametne zene su ionako lijepe i kad nisu toliko lijepe koliko bi bile lijepe nakon operacije koju nisu ucinile.

Glupe zene nisu lijepe.


Slažem se. Ipak, još uvijek sve veći broj žena i muškaraca (dobro, ajd, uzmimo da je Neven Ciganović muškarac!) odlazi na plastikariju. Zašto, zaboga? (ovo je kad govorimo o društvu u cjelini!)

#14:   Autor: ozana Post Postano: 26.02.2006. 18:22

Ja imam jedan, recimo, problem. Nisam se nešto posebno izmijenila. Dakle, nosim isti konfekcijski broj kao i u srednjoj školi, izgledam skoro isto (ok, starija sam, imam pokoju boru i kako sam već rekla pokoju hrenovkicu na trbuhu), ali mene ljudi prepoznaju. Čak i oni koje nisam vidjela stoljećima. Nasuprot tomu, moji su se prijatelji i poznanici fizički, slobodno mogu reći, drastično promijenili. I često mi se događa da jednostavno ne prepoznam osobu dok mi ne kaže ime. Nezgodno je jedino kad se netko zapriča vjerujući da znam tko je, pa onda dođeš u situaciju da ti je neugodno pitati ime.
Malo sam odlutala s objašnjavanjima, želim reći da možda većina tih koji odlaze na slične operacije na neki način žele povratiti mladost. A to je zapravo nemoguće. Treba prihvatiti i godine i bore i sve ostalo što te iste godine donose. Mislim da je u pitanju nezrelost pojedinih osoba.
Naravno, uvažavam neke estetske korekcije koje se čine iz, recimo, zdravstvenih razloga. Ako netko zaista ima ružan neki dio tijela, pa ga to psihički ubija, tada je opravdano učiniti korekciju.

#15:   Autor: --- Post Postano: 26.02.2006. 18:29

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: › No, pametne zene su ionako lijepe i kad nisu toliko lijepe koliko bi bile lijepe nakon operacije koju nisu ucinile.
Glupe zene nisu lijepe.


živio! osijek031.com smile

ps: gazda šta si to stvarno ti na avataru? vau, mislim da sam se zaljubila... osijek031.com smile osijek031.com smile


zar misliš da ta bijedna sličica mene može biti dostojna? osijek031.com smile

#16:   Autor: --- Post Postano: 26.02.2006. 18:30

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Ja imam jedan, recimo, problem. Nisam se nešto posebno izmijenila. Dakle, nosim isti konfekcijski broj kao i u srednjoj školi, izgledam skoro isto (ok, starija sam, imam pokoju boru i kako sam već rekla pokoju hrenovkicu na trbuhu), ali mene ljudi prepoznaju. Čak i oni koje nisam vidjela stoljećima. Nasuprot tomu, moji su se prijatelji i poznanici fizički, slobodno mogu reći, drastično promijenili. I često mi se događa da jednostavno ne prepoznam osobu dok mi ne kaže ime. Nezgodno je jedino kad se netko zapriča vjerujući da znam tko je, pa onda dođeš u situaciju da ti je neugodno pitati ime.
Malo sam odlutala s objašnjavanjima, želim reći da možda većina tih koji odlaze na slične operacije na neki način žele povratiti mladost. A to je zapravo nemoguće. Treba prihvatiti i godine i bore i sve ostalo što te iste godine donose. Mislim da je u pitanju nezrelost pojedinih osoba.
Naravno, uvažavam neke estetske korekcije koje se čine iz, recimo, zdravstvenih razloga. Ako netko zaista ima ružan neki dio tijela, pa ga to psihički ubija, tada je opravdano učiniti korekciju.


neeee. treba ostati mlad.to je sve...

#17:   Autor: ozana Post Postano: 26.02.2006. 22:23

Postoje i bolji načini za ostajanje mladim od plastične kirurgije Wink Embarassed

#18:   Autor: --- Post Postano: 26.02.2006. 22:32

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Postoje i bolji načini za ostajanje mladim od plastične kirurgije Wink Embarassed

a to su? osijek031.com smile

#19:   Autor: ozana Post Postano: 26.02.2006. 22:38

Čovjek samo treba biti zadovoljan, što više i duže. Zadovoljstvo te održava mladim i svježim. Zaista Smile

#20:   Autor: --- Post Postano: 28.03.2006. 22:37

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Čovjek samo treba biti zadovoljan, što više i duže. Zadovoljstvo te održava mladim i svježim. Zaista Smile


treba biti zadovoljan?
Very Happy ili zadovoljen osijek031.com smile

#21:   Autor: Marigold Post Postano: 28.03.2006. 23:15

gazda777 je napisao/la: ›


treba biti zadovoljan?
Very Happy ili zadovoljen osijek031.com smile


Zar nije to jedno te isto? Wink

#22:   Autor: --- Post Postano: 28.03.2006. 23:17

Marigold je napisao/la: ›
gazda777 je napisao/la: ›


treba biti zadovoljan?
Very Happy ili zadovoljen osijek031.com smile


Zar nije to jedno te isto? Wink


ajmeeeeee, ne mogu vjerovati da ti postaviš takvo pitanje...

#23:   Autor: Marigold Post Postano: 28.03.2006. 23:21

ajmeeeeeee, a ja ne mogu vjerovat da si krivo razumio moje "pitanje".....

#24:   Autor: --- Post Postano: 28.03.2006. 23:25

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › ajmeeeeeee, a ja ne mogu vjerovat da si krivo razumio moje "pitanje".....


ccccc, kakvo izvlačenje... osijek031.com smile

#25:   Autor: Marigold Post Postano: 28.03.2006. 23:31

haaaaaa? osijek031.com smile Laughing Laughing

#26:   Autor: --- Post Postano: 28.03.2006. 23:35

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › haaaaaa? osijek031.com smile Laughing Laughing


idem strateški ispiti jednu crnu... Wink

#27:   Autor: Marigold Post Postano: 28.03.2006. 23:40

Pametan potez

#28:   Autor: --- Post Postano: 28.03.2006. 23:41

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Pametan potez


kad sam ja veliki i pametan dečko... osijek031.com smile

#29:   Autor: Marigold Post Postano: 28.03.2006. 23:44

Šta želiš reći- da sam ja mala i glupa.. osijek031.com smile

#30:   Autor: --- Post Postano: 28.03.2006. 23:45

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › Šta želiš reći- da sam ja mala i glupa.. osijek031.com smile


e, ova ti je dobra...bravo djevojčice! osijek031.com smile

#31:   Autor: Lugar Post Postano: 04.06.2006. 13:38

Ako ljudi misle da ce operacijom promjeniti neki dojam, naka samo izvole. Ali koliko ja znam, unutarnje sranje uvijek ostaje:"Vuk dlaku mijenja, ali cud nikada."

Estetska kirurgija je odlicna u pothvatima poput rjesavanja raznih oziljaka. Ako netko ima oziljak na licu (npr. opeklina), u tom slucaju opravdavam estetsku kirurgiju. Ali umetanje raznih pizdarija i silikona u tijelo je ipak malo ekstremno.
Mislim da tako nesto nije nikom potrebno, jer moze doci do raznih komplikacija.

#32:  Re: Plasticna operacija i sve sto uz to ide... Autor: --- Post Postano: 04.06.2006. 20:41

za plastiku vrijedi što i za vodu...ni u koljenu ne valja... Very Happy

#33:   Autor: Isis Post Postano: 04.06.2006. 20:52

ništa od toga nije ilegalno, tko voli nek izvoli, sami sebi prazne džep

#34:   Autor: --- Post Postano: 04.06.2006. 21:43

bio jednom (kraće vrijeme) s curom koja si je ubacila silikone...

čudan osjećaj dodira, nije mi se dopalo.

#35:   Autor: Lugar Post Postano: 05.06.2006. 0:06

Isis je napisao/la (Pogledaj post): › ništa od toga nije ilegalno, tko voli nek izvoli, sami sebi prazne džep


Istinito, ali nepotpuno. Dopusti da ja....

Procitao sam negdje svojedobno da cak postoje ljudi (vjerojatno se radilo o SAD-u) koji su ovisni o estetskoj kirurgiji. Kazu da je dovodilo do ekstremnih gluposti. Jedna cura je svojedobno napravila face lifting sa svojih 20 godina. Pa nije li u tim godinama koza i onako dovoljno zategnuta. Ali sto je jos bolje, doticna djevojka nije odustala. Naime u slijedece 4 godine napravila je jos otprilike (koliko se sjecam) oko 9 zahvata, sto od pumpanja usnica, grudi, podizanja obrva, izvlacenja sala iz bokova, korekcije nosa, pa opet pumpanja usnica, itd. Inace, doticnu vise ni majka ne bi prepoznala. Ali, kazu, da je toliko zagrizla za to da su njezini roditelji (koji isto tako nisu bas previse pametni - ipak se radi o SAD-u) dizali hipoteke (2, 3) da bi dami to omogucili. Kad je to prevrsilo svaku granicu, roditelji su je poslali psihijatru koji je zakljucio da se radi o klasicnom obliku ovisnosti, samo sto se radi o estetici.
Inace vidio sam sliku pokraj clanka, i uopce ne izgleda pozeljna, nego naprotiv, nakaradno.
Eto kakvih cak ekstremnih slucajeva i tu ima, a to je samo jedan od njih. Bozesacuvaj....

#36:   Autor: Circa Post Postano: 05.06.2006. 0:20

Ma nisi ti to citao, nego je ta nesretnica bila na podOPRAH se šou! Zbilja je izgledala nakaradno, a bilo je jos njenih sljedbenica, ali i neki frajer. Ono, sve redom deformirane porculanske lutke, strasno! Prava ovisnost...

#37:   Autor: Lugar Post Postano: 05.06.2006. 0:23

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nisi ti to citao, nego je ta nesretnica bila na podOPRAH se šou! ...


Moguce, moguce....

#38:   Autor: gaap Post Postano: 05.06.2006. 10:14

jedno su krajnosti i bolest, a druga stvar kad cura ili ja želimo kupit veće sise!

#39:   Autor: Circa Post Postano: 05.06.2006. 10:25

Vece ne mora biti bolje!
Kada vidim curu od 25 godina sa nekim nakaradnim objesuljama riga mi se. Znam, nije cura kriva, ali u takvim situacijama odobravam plasticariju i silikone i sta ja znam sve ne. Ljudima je lakse kada se dobro osjecaju u vlastitoj kozi
Kao i u slicajevima klempavih usesa i noseva kao kljunovi i rogovi, ali kada se ljudi izgube u operacijama i samo traze sta slijedece operirati to je definitvno bolest...

#40:   Autor: Isis Post Postano: 05.06.2006. 13:50

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › bio jednom (kraće vrijeme) s curom koja si je ubacila silikone...

čudan osjećaj dodira, nije mi se dopalo.


jel škripi pod prstima?

#41:   Autor: DanicaV Post Postano: 05.06.2006. 15:04

gazda777 je napisao/la: ›
bio jednom (kraće vrijeme) s curom koja si je ubacila silikone...

čudan osjećaj dodira, nije mi se dopalo.


i onda si je zbog toga ostavio?
mislim s obzirom na ono u zagradi "kraće vrijeme".
imam prijateljicu koja je operirala nos. išle smo od grada do Sjenjaka pjede, svojedobno, da bi me na kraju pitala uočavam li nešto na njoj drugačije.
uopće nisam skontala na šta misli.
ljude prihvaćam onakve kakvi jesu, pogotovo ako su mi dragi.

#42:   Autor: Alana Bates Post Postano: 05.06.2006. 15:17

gaap je napisao/la: ›
jedno su krajnosti i bolest, a druga stvar kad cura ili ja želimo kupit veće sise!


Čuj, nabaviš ih sebi i onda se i sam, u svojoj intimi, neprestano možeš zabavljati.

#43:   Autor: Lugar Post Postano: 05.06.2006. 19:20

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
gaap je napisao/la: ›
jedno su krajnosti i bolest, a druga stvar kad cura ili ja želimo kupit veće sise!


Čuj, nabaviš ih sebi i onda se i sam, u svojoj intimi, neprestano možeš zabavljati.


Svaka cast, k'o da sebe slusam...

Ako ti djevojka oce plastiku u sisama, onda je to njezin izbor, a ne tvoj!

#44:   Autor: --- Post Postano: 06.06.2006. 0:34

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
bio jednom (kraće vrijeme) s curom koja si je ubacila silikone...

čudan osjećaj dodira, nije mi se dopalo.


i onda si je zbog toga ostavio?
mislim s obzirom na ono u zagradi "kraće vrijeme".
imam prijateljicu koja je operirala nos. išle smo od grada do Sjenjaka pjede, svojedobno, da bi me na kraju pitala uočavam li nešto na njoj drugačije.
uopće nisam skontala na šta misli.
ljude prihvaćam onakve kakvi jesu, pogotovo ako su mi dragi.


aha. zbog toga. Very Happy

#45:   Autor: Lugar Post Postano: 06.06.2006. 18:49

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Ono, sve redom deformirane porculanske lutke, strasno! Prava ovisnost...


Istina, recimo da ta zena (plastcno deformirana) umre, pa ju zakopas. Sacekas nekih 300-tinjak godina i otkopas, a ono cuda. Ona k'o nova. Uopce se nije promjenila. Lice joj ukoceno k'o dok je bila ziva.
Ja bi plasticariju nazvao novim oblikom mumifikacije....

#46:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.06.2006. 10:10

gazda777 je napisao/la: ›
bio jednom (kraće vrijeme) s curom koja si je ubacila silikone...

čudan osjećaj dodira, nije mi se dopalo.


probala ih na frendici. meni su ok... dokle god nisu na meni Very Happy

#47:   Autor: Bilke Post Postano: 07.06.2006. 10:55

CatCloe je napisao/la: ›
probala ih na frendici. meni su ok... dokle god nisu na meni Very Happy


Hehe... Jesi ufotkala scenu? Ajd pošalji... Very Happy

#48:   Autor: --- Post Postano: 07.06.2006. 23:49

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
bio jednom (kraće vrijeme) s curom koja si je ubacila silikone...

čudan osjećaj dodira, nije mi se dopalo.


probala ih na frendici. meni su ok... dokle god nisu na meni Very Happy


mogao bih reći da su i meni ok...dok ih ne dodirujem...

#49:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.06.2006. 12:47

CatCloe je napisao/la: › probala ih na frendici. meni su ok... dokle god nisu na meni Very Happy


Jel' frendica naplacuje pipanje?! Gdje se mozemo prijaviti?! ;-)

Bas bih volio probati kakav je feeling.... kontam da bih se prestrasio jer bih kontao da diram kiborga... ljubimo se (zmirim), mazim ju po cicama, prsticima furam dolje, a ono umjesto socne celave breskvica - metalno grotlo s giljotinom koja radi <cap> <cap>! ;-)

Brrr...nocna mora...

#50:   Autor: anakonda Post Postano: 08.06.2006. 12:51

...nisu li samo silikoni bili u pitanju?...kako god, pazi da ne ostaneš bez prstića...Smile...

#51:   Autor: DanicaV Post Postano: 08.06.2006. 12:56

meni najbolje da naprave lobotomiju (ne spada u plastičnu kirurgiju, ali nema veze), možda ću onda biti prilagođena okolini.

#52:   Autor: --- Post Postano: 08.06.2006. 13:08

ja sam se jedno vrijeme razmišljao da si dam kavu infuzijom...

#53:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.06.2006. 13:12

gazda777 je napisao/la: › ja sam se jedno vrijeme razmišljao da si dam kavu infuzijom...


Nisam uopce puno pogrijesio kad sam pretpostavio da ces ti na onaj moj post o kiborgu napisati nesto u svom opsesivno-kompulzivnom stilu. Doduse, ocekivao sam da ces napisati da ti kiborg (osim posjedovanja metalne giljo-chuche) jos iz nje i ispusta vrel, svjez espresso...

#54:   Autor: --- Post Postano: 08.06.2006. 22:31

kad ne volim espresso...

#55:   Autor: Alana Bates Post Postano: 09.06.2006. 8:10

Zašto se sekiraš? Ionako smo utvrdili (ili sam samo ja utvrdila u svojoj glavi, puki i ja imamo takvog jednog prijatelja, pa smo istrenirani na slične jezične smicalice!) da gazdi kava = sex (u nekim slučajevima kad je primjenjivo). Tak da je kod silikona primjenjivo.

(ipak, sex si još uvijek ne možeš davati infuzijom...)

#56:   Autor: --- Post Postano: 09.06.2006. 8:34

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto se sekiraš? Ionako smo utvrdili (ili sam samo ja utvrdila u svojoj glavi, puki i ja imamo takvog jednog prijatelja, pa smo istrenirani na slične jezične smicalice!) da gazdi kava = sex (u nekim slučajevima kad je primjenjivo). Tak da je kod silikona primjenjivo.

(ipak, sex si još uvijek ne možeš davati infuzijom...)


istina Razz

#57:  Re: Plasticna operacija i sve sto uz to ide... Autor: pumpkin Post Postano: 16.01.2008. 14:15

Hm, moja jedna legica je napumpala usta, katastrofa, prvo je izgledala kao da su je pčele izbole po ustima, a sad izgleda kao neka ribetina, pogotovo iz profila. Kad priča one klapne izgledaju kao činele, jebemti, ne mogu da ne gledam u te labrte kad ona priča, kao da nije ona. Ali ona je oduševljena, ona se ne može nagledati svojih poklopaca, njoj su divni... ah...!

#58:   Autor: Uma Post Postano: 16.01.2008. 14:36

A svaka budala ima svoje veselje!

#59:  Re: Plasticna operacija i sve sto uz to ide... Autor: 1step2far Post Postano: 16.01.2008. 17:45

Samo bih skinula dioptriju da se riješim naočala, ali to ionako nije estetska kirurgija i ne ide se pod nož. Na sebi ne bi mijenjala ništa, baš sam si super.

#60:   Autor: sexyback Post Postano: 16.01.2008. 22:44

Eee.kad bih znala da to neće biti bačen novac,odmah bih napravila liposukciju SVEGA na sebi!!!

Ali, j***i ga, ako bih ja papicom vratila svoje obline"milonske Venere" za godinu dana - ondak je to bačena lova!!
Pa ću ju lijepo,preventivno, utuć´u pizzu i ćevape!! Wink

#61:   Autor: marrai Post Postano: 17.01.2008. 14:15

plastika i estetika nisu jedno te isto(na zahvate se odnosi,naravno),tako da je pitanje u startu krivo postavljeno.nije jednako napraviti plastično-rekonstruktivnu operaciju nosa ili estetsku operaciju...ljudi to često ne razlikuju,no dobro:) na sebi ne bih ništa operirala. eventualno napraviti jedan dermal fillers za cca desetak godina...

#62:   Autor: marrai Post Postano: 07.03.2008. 8:56

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Vece ne mora biti bolje!
Kada vidim curu od 25 godina sa nekim nakaradnim objesuljama riga mi se. Znam, nije cura kriva, ali u takvim situacijama odobravam plasticariju i silikone i sta ja znam sve ne. Ljudima je lakse kada se dobro osjecaju u vlastitoj kozi
Kao i u slicajevima klempavih usesa i noseva kao kljunovi i rogovi, ali kada se ljudi izgube u operacijama i samo traze sta slijedece operirati to je definitvno bolest...


Slažem se s ovim, ljudi koji su zadovoljni svojim izgledom su opušteniji,komunikativniji,pozitivno zrače ali bez onog najbitnijeg sklada duše i zdravog razuma nema ni te vanjske ljepote...Nažalost u ovakvom materijalistički nastrojenom vremenu novi izgled se "kupuje" kao i novi auto,poznat mi je slučaj par osoba koje su podigle krediti za nove grudi i to će naravno bogati roditelji otplaćivati na rate godinama...Nemam ništa protiv estetike ako je netko zaista dugo godina nesretan i frustriran svojim kompleksom,suptilnim zahvatom malo tko će primjetiti da se nešto radilo osim da osoba izgleda bolje, ali da baš svaka peta cura/žena ima devijaciju septuma pa eto baš mora pod nož (i to par puta) postaje već presmiješno ako ne i žalosno...

#63:   Autor: Elena_Os Post Postano: 07.03.2008. 9:18

Iz nekakve težnje za savršenim ( čitaj hira ) - nikad.. samo ako bi mi to zdravstveno stvaralo probleme, kao recimo lijeva nosnica na koju sve teže dišem od prijeloma nosa na košarci.. dok god ne dišem na usta, nož ne dolazi u obzir osijek031.com smile
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Plasticna operacija i sve sto uz to ide...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::