Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Jesu li muškarci vječiti dječaci?

#1: Oooh ! Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: ozana Post Postano: 28.01.2006. 20:03

Razlika između dječaka i muškaraca je u cijeni njihovih igračaka.

Što starije dijete (muško, naravno), to skuplja igračka.
Npr. dječak želi neki supercool bicikl, pa mobitel s kamerom.... odrastao muškarac želi najnoviji model mobitela, najnoviji model Mercedesa ili BMW-a.....

Hajd' da čujemo mišljenja Wink
Samo bez svađe, molim WinkWink - Don't be evil Twisted Evil

#2:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: idila Post Postano: 28.01.2006. 20:16

Muški uvijek ostaju djeca jer su njihove najdraže igračke za cijeli život- ŽENE (osim nogometa i auta,naravno) !!!!!!!!! A kada im dosadi igra sa jednom "lutkicom" uzmu si svu slobodu svijeta i nađu pa uzmu još pokoju lutkicu sa strane Evil or Very Mad Twisted Evil I tako se oni cijeli život igraju sa ženama kao s igračkama ne brinući se da li će ih "pokidati" ili povrijediti jer oni ne shvaćaju da žene nisu igračke!!

#3:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: jooooooj Post Postano: 28.01.2006. 21:21

idila je napisao/la (Pogledaj post): › Muški uvijek ostaju djeca jer su njihove najdraže igračke za cijeli život- ŽENE (osim nogometa i auta,naravno) !!!!!!!!! A kada im dosadi igra sa jednom "lutkicom" uzmu si svu slobodu svijeta i nađu pa uzmu još pokoju lutkicu sa strane Evil or Very Mad Twisted Evil I tako se oni cijeli život igraju sa ženama kao s igračkama ne brinući se da li će ih "pokidati" ili povrijediti jer oni ne shvaćaju da žene nisu igračke!!


Obično se djevojčice igraju lutkama pa kad odrastu teže se tako odnositi prema partnerima koji budu kao lutke na koncima, sve više gubeći kontrolu nad bilo čim... Very Happy

#4:   Autor: Gemi Post Postano: 28.01.2006. 22:08

Ajme...a ja mislila da su im najdraze igracke njihov organ... njahhh...uvijek sam u krivu...

Whatever. Ako su oni vječni dječaci, onda smo mi vječne curice, a to si baš i ne želim koliko god to privlacno zvučalo.

Ima muškaraca koji su zezatori, pomaknuti, lajavi poput dobrocudnog djecaraca, s ocima vragolana...ipak odrastu u genijalce kojima se divimo...i što su sjebaniji to se zenama cine ranjivijima, pa ih tetose dok ovi ne pokazu pravo lice i totalno im razjebu koncepciju.

Nema dječaraca do vrtićke djece... kad prođu 16 (kako u godinama tako i u centimetraži) svi oni imaju odraslu računicu. ;-)

#5:   Autor: puki Post Postano: 28.01.2006. 22:46

hm...muskarci sdu djecaci. jebiga, priznajem. mozda promjenim misljenje kad jos malo nar...ovaj, odrastem...

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.01.2006. 2:41

ozana je napisao/la: › Razlika između dječaka i muškaraca je u cijeni njihovih igračaka.

Hm, kad sam poceo citati, mislio sam da umjesto "cijeni" pise "velicini" i da ces nam onda o tome govoriti i iznijeti neki svoj poucak Smile

ozana je napisao/la: › Npr. dječak želi neki supercool bicikl, pa mobitel s kamerom.... odrastao muškarac želi najnoviji model mobitela, najnoviji model Mercedesa ili BMW-a.....

Ima i onih koji zele neke stvari, koje same po sebi ne bi trebale biti skupe, ali su radjene za trziste "odraslih muskaraca" i onda im se nabije cijena Smile

Uostalom, sto je to "igracka"?! ;-)

A, moze se to gledati i na ovaj nacin:
Kod: ›
[balkan sexist mode]
Auto i mobitel su igracke muskarcu bas kao zeni pegla i ves-masina.
[/balkan sexist mode]


ozana je napisao/la: › Hajd' da čujemo mišljenja Wink Samo bez svađe, molim WinkWink - Don't be evil Twisted Evil


A sada ozbiljno... naime, postoje muskarci kojima automobili i mobiteli sluze samo onome za sto im je previdjena primarna svrha - upotrebu.

Kad sam bio picosh glavna fora je bila imati bicikl sa sto vise brzina... danas klincima, kad me pitaju koliko mi bike ima brzina, odgovaram da ima 27 brzina i tri rikverca. Istog trena se pimjeti sjaj u njihovim ocima iako nisam zupnik, ne dijelim im cokoladice i ne nudim prijevoz! ;-)

#7:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.01.2006. 2:45

idila je napisao/la: › I tako se oni cijeli život igraju sa ženama kao s igračkama ne brinući se da li će ih "pokidati" ili povrijediti jer oni ne shvaćaju da žene nisu igračke!!


Ponekad zenu treba pokidati ne k'o igracku, nego k'o sto maraka... ;-)

Shalu na stranu...

One zene koje se musakrcu nude kao igracka ili im nude samo svoju igracku, trebaju biti spremne na to da svaka igracka muskarcu dosadi...

@jooj, odlicno si rekao to o koncima i kontroli...

#8:   Autor: CatCloe Post Postano: 29.01.2006. 11:00

naravno da jesu. i zašto bi to bilo nešto loše? žene su često pre ozbiljne i opterećuju se masom nebitnih gluposti. mislim da bi se često trebale ugledati na dječake Smile
"cilj je biti čovjek, sreća je biti dijete."
D.Cesarić

#9:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 29.01.2006. 11:10

puki je napisao/la (Pogledaj post): › hm...muskarci sdu djecaci. jebiga, priznajem. mozda promjenim misljenje kad jos malo nar...ovaj, odrastem...

Vjeruj mi, nećeš promijeniti mišljene.
Ozanina tvrdnja je točna.
Obično se u nekim teen godinama javlja faza muškarčine kada ćeš nijekati dječaka u sebi, ali kada to prerasteš shvatiš da ćeš uvijek biti dječak.
And it feels good...
Što god cure mislile o tome. Wink

#10:   Autor: fatcat Post Postano: 29.01.2006. 11:20

CatCloe je napisao/la: ›
naravno da jesu. i zašto bi to bilo nešto loše? žene su često pre ozbiljne i opterećuju se masom nebitnih gluposti. mislim da bi se često trebale ugledati na dječake Smile
"cilj je biti čovjek, sreća je biti dijete."
D.Cesarić

Evo malo svijetla u ovoj mracnoj diskusiji... Idea

#11:   Autor: Catharine Post Postano: 29.01.2006. 11:28

Ja mislim da su muškarci super jednostavna bića i njihov svijet funkcionira puno jednostavniej od ženskog. Zapravo je njih puno lakše povrijediti nego nas žene, ali isto tako im je puno lakše nahraniti ego nego nama ženama... Evoluirali su i postali inteligentniji i cure drage, danas oni nas zaista kao igračke motaju oko malog prsta. Zato, razmišljajte kao muškarac i sve će vam biti puno jasnije i jednostavnije, a njemu ništa neće biti jasno! Smile It works! I pitate se, odraste li onda? Hmmm, ne, ali barem se vi s njim tada za promjenu igrate Smile

#12:   Autor: Gemi Post Postano: 29.01.2006. 11:32

JE...a kad se žena počne ponašati pomalo dječački, ne opterećujući se hrpom gluposti (upravo onako kako bi oni željeli da žene budu), ugledavši se na "dječake", lagano ih okarakteriziraju kao muškarače.

Kao takva, žena je baš preslatka.

#13:   Autor: Catharine Post Postano: 29.01.2006. 11:40

Ma bit je u tome kako vi sebe vidite. Ja dosta lako čitam dečke kad je u pitanju jesam li ja tek jedna u nizu igračaka ili sa mnom žele nešto više. Zato, po potrebi sam eto scorpio bitch pa se ja malo poigravam. Bez obzira na njihovo mišljenje... Zašto bi me diralo mišljenje nekoga tko bi mene samo htio iskoristiti?

#14:   Autor: Gemi Post Postano: 29.01.2006. 11:46

Mislim da bi trebalo osnovati neko udruženje ili školu za takve stvari...ja vidiš previše vjerujem u ljude s dobrim namjerama... Sad

#15:   Autor: jooooooj Post Postano: 29.01.2006. 13:41

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Zato, razmišljajte kao muškarac i sve će vam biti puno jasnije i jednostavnije, a njemu ništa neće biti jasno! Smile


Mislim da većini muškaraca ni sada nije ništa jasno. Baš kada pomisliš da si shvatio a ono dođeš do zaključka da nisi bio ni blizu. Glavom o zid

#16:   Autor: ozana Post Postano: 29.01.2006. 14:35

Leteci mungos je napisao/la: ›

A, moze se to gledati i na ovaj nacin:
Kod: ›
[balkan sexist mode]
Auto i mobitel su igracke muskarcu bas kao zeni pegla i ves-masina.
[/balkan sexist mode]





Hmm, po ovom bi se dalo zaključiti da su žene puno vještije od muškaraca. Mislim, imaju više igračaka s kojima se zaista znaju dobro poigrati. Jer ženama su, u ovom kontekstu, igračka i pegla i vešmašina i mobitel i auto..... Wink da ne spominjem još neke "omiljenije" igračke... Embarassed

#17:   Autor: ozana Post Postano: 29.01.2006. 14:38

jooooooj je napisao/la: ›
Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Zato, razmišljajte kao muškarac i sve će vam biti puno jasnije i jednostavnije, a njemu ništa neće biti jasno! Smile


Mislim da većini muškaraca ni sada nije ništa jasno. Baš kada pomisliš da si shvatio a ono dođeš do zaključka da nisi bio ni blizu. Glavom o zid



Zar još uvijek ne shvaćaš, jedina bit našeg postojanja je zbunjivati muškarce, dovoditi ih u situaciju da im porušiš snove taman kad pomisle da su sva shvatili, povezali sve končiće WinkWink

#18:   Autor: fatcat Post Postano: 29.01.2006. 17:15

Gemi je napisao/la: ›
JE...a kad se žena počne ponašati pomalo dječački, ne opterećujući se hrpom gluposti (upravo onako kako bi oni željeli da žene budu), ugledavši se na "dječake", lagano ih okarakteriziraju kao muškarače.

Kao takva, žena je baš preslatka.

Ponasaj se kako god zelis. Tvoj zivot je tvoj put, nije potrebno da ti drugi crtaju taj put. Ne izgledas kao osoba kojoj je potrebno neko/necije odobrenje. "kako bi ONI zeljeli", kao da govorimo o neprijateljima...

Djecji nacin je najbolji, ti sa tvojom lutkom ispod lipe a ja sa mojom loptom po spomeniku kuge. Znam da sam naivan...

#19:   Autor: Alana Bates Post Postano: 29.01.2006. 17:31

Deep down: jesu. Deep down- i žene su. Samo mislim da je ženama lakše pokupiti konce kad je teško, a muškarci su, dječački, skloni pobjeći. A to je obilježje dječaštva, prema mom mišljenju. Ali, kao djeca, svi žudimo za ljubavlju, prihvaćanjem i uklapanjem. Ma kakvi bili.

#20:   Autor: Sanja Post Postano: 29.01.2006. 17:39

ozana je napisao/la: ›
Zar još uvijek ne shvaćaš, jedina bit našeg postojanja je zbunjivati muškarce, dovoditi ih u situaciju da im porušiš snove taman kad pomisle da su sva shvatili, povezali sve končiće WinkWink


Ehej, aj ne trpaj sve žene u isti koš. Meni to nije bit postojanja. Sori.

#21:   Autor: ozana Post Postano: 29.01.2006. 18:02

Sanja je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Zar još uvijek ne shvaćaš, jedina bit našeg postojanja je zbunjivati muškarce, dovoditi ih u situaciju da im porušiš snove taman kad pomisle da su sva shvatili, povezali sve končiće WinkWink


Ehej, aj ne trpaj sve žene u isti koš. Meni to nije bit postojanja. Sori.


Što je, i ti imaš PMS pa si previdjela smajliće? Wink

#22:   Autor: Sanja Post Postano: 29.01.2006. 18:29

Da, mama. Smile ;-) Cool

#23:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.01.2006. 20:50

ozana je napisao/la: › Jer ženama su, u ovom kontekstu, igračka i pegla i vešmašina i mobitel i auto..... Wink da ne spominjem još neke "omiljenije" igračke... Embarassed


Cemu takve igracke pored toliko slobodnih zmijuljaka?! Mislim da ti usporedba nije na mjestu, jerbo bi u tom slucaju zamjena za auto kao igracku bila kike-robe (i to da njega riba nosi!), a kontam da to bas i ne bi bila neka predivna scena. Smile

#24:   Autor: ozana Post Postano: 29.01.2006. 20:53

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Jer ženama su, u ovom kontekstu, igračka i pegla i vešmašina i mobitel i auto..... Wink da ne spominjem još neke "omiljenije" igračke... Embarassed


Cemu takve igracke pored toliko slobodnih zmijuljaka?! Mislim da ti usporedba nije na mjestu, jerbo bi u tom slucaju zamjena za auto kao igracku bila kike-robe (i to da njega riba nosi!), a kontam da to bas i ne bi bila neka predivna scena. Smile


Obrati pažnju na ono "omiljenije igračke" WinkWink Zašto i zmijuljak ne bi spadao u omiljene igračke Wink Embarassed

Btw, s mojih 45 kg zaista mi ne bi bio užitak nositi nekog tipa RazzRazz

#25:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.01.2006. 21:03

ozana je napisao/la: › Obrati pažnju na ono "omiljenije igračke" WinkWink Zašto i zmijuljak ne bi spadao u omiljene igračke Wink Embarassed

Btw, s mojih 45 kg zaista mi ne bi bio užitak nositi nekog tipa RazzRazz


Mislio sam da igrackama smatras samo one izradjene od umjetnih materijala... Smile

Hm, mozda ti ne bi bio uzitak, ali ako si s tih 45kg visoka poput shumskog panja, to opterecenje ti zasigurno ne bi trebalo stvarati vecih problema. ;-)

#26:   Autor: ozana Post Postano: 29.01.2006. 21:09

Da, zbunile te one teme o Deltinom obrtu Wink

Ne, nije me lakše optrčati nego preskočiti RazzRazz

#27:   Autor: Malamaca Post Postano: 29.01.2006. 23:33

idila je napisao/la (Pogledaj post): › Muški uvijek ostaju djeca jer su njihove najdraže igračke za cijeli život- ŽENE

da, ajmo malo generalizirati, nismo dugo Rolling Eyes a ako ti sebe dozivljavas kao igracku, hmmm, sto mislis kako ce te dugi dozivljavat????
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Ako su oni vječni dječaci, onda smo mi vječne curice, a to si baš i ne želim koliko god to privlacno zvučalo.

e bas to
ne moze se ni za njih ni za nas rec da smo vjecno nesto jer nismo...mijenjamo se s vremenom htjeli mi to ili ne...a sad na bolje il gore, to ovisi od osobe do osobe (a ne o spolu Wink )
Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislim da su muškarci super jednostavna bića i njihov svijet funkcionira puno jednostavniej od ženskog. Zapravo je njih puno lakše povrijediti nego nas žene, ali isto tako im je puno lakše nahraniti ego nego nama ženama...

definitivno
da se mi zene mozemo bar malo opustiti kao oni i ne praviti oko svake sitnice filozofiju, bilo bi nam puno jednostavnije....al jbg, svi smo takvi kakvi jesmo - i bas zato ne mozemo jedni bez drugih Cool Smile

#28:   Autor: --- Post Postano: 31.01.2006. 22:31

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislim da su muškarci super jednostavna bića i njihov svijet funkcionira puno jednostavniej od ženskog. Zapravo je njih puno lakše povrijediti nego nas žene, ali isto tako im je puno lakše nahraniti ego nego nama ženama... Evoluirali su i postali inteligentniji i cure drage, danas oni nas zaista kao igračke motaju oko malog prsta. Zato, razmišljajte kao muškarac i sve će vam biti puno jasnije i jednostavnije, a njemu ništa neće biti jasno! Smile It works! I pitate se, odraste li onda? Hmmm, ne, ali barem se vi s njim tada za promjenu igrate Smile


htio bih znati koji muškarac nas je izdao...nisu to razmišljanja za širu žensku populaciju...

#29:   Autor: ozana Post Postano: 31.01.2006. 22:42

To je ono, govoriš mu "da, dragi" i radiš po svom. RazzRazz

#30:   Autor: --- Post Postano: 31.01.2006. 23:13

[quote="ozana";p="12008"]To je ono, govoriš mu "da, dragi" i radiš po svom. RazzRazz[/quote

da bi vaša bila zadnja...]

#31:   Autor: ozana Post Postano: 31.01.2006. 23:30

Pa naravno WinkWink
Zapravo, ne volim kad je moja uvijek zadnja. Ali, to očito ima veze s horoskopom. Nekako mi je u naravi isprobavati koliko daleko mogu ići. I onda, kad vidim da to nema granica, nije mi više zanimljivo. Naravno, ne mislim na neko "fizičko" postavljanje granica.

#32:   Autor: --- Post Postano: 31.01.2006. 23:38

provokator...tipično ženski...

#33:   Autor: ozana Post Postano: 31.01.2006. 23:42

gazda777 je napisao/la: ›
provokator...tipično ženski...



Pa naravno, ja sam samo žena. Nisam muškarac (hoću li reći hvala Bogu ili nažalost??)

#34:   Autor: --- Post Postano: 31.01.2006. 23:45

nažalost bi bilo točno...

#35:   Autor: D Post Postano: 01.02.2006. 16:13

biti dijete nije loše. željela bih uvijek u sebi zadržati dječji duh i radovati se malenim stvarima i ne opterećivati se previše nekim svakodnevnim brigama koje more velike, ali eto to si čovjek baš i ne može često priuštiti.

naravno, biti djetinjast u zrelim godinama nije uvijek vrlina (iz perspektive drugih) kad npr. ne napraviš nešto jer će uvijek to mama napraviti za tebe (ili žena ili tkogod drugi), kada očekuješ da će ti se sve servirati na tacni, kada se ne bi ženio ni radio ni u 30 i kojoj jer radije provodiš vrijeme pucajući u zombije, odmetnute marince isl (ovo posljednje je ok ako ima mjeru)... (no ne mislim da bi ovo morala biti nužno osobina muškog spola (iako djevojke odmalena nastojali odgojiti da budu odgovorne, uvijek lijepo obučene, pristojne, peru suđe i sl. dok se dečki slobodno mogu igrati u prašini i praviti nestašluke (ovdje ima zrnce ljubomore)jer to su ipak dečki i imaju još puno vremena za ozbiljnost kad odrastu, i tako oni ostaju duže ovisni i razigrani)

#36:   Autor: --- Post Postano: 01.02.2006. 18:14

rekoh da je bolje biti muškarac...
(da samo možete vidjeti kako se sad cerim)

#37:   Autor: Malamaca Post Postano: 01.02.2006. 20:46

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › rekoh da je bolje biti muškarac...
(da samo možete vidjeti kako se sad cerim)

ja isto vise voljim muskarce neg djecacice Twisted Evil

#38:   Autor: jooooooj Post Postano: 01.02.2006. 22:22

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › rekoh da je bolje biti muškarac...
(da samo možete vidjeti kako se sad cerim)

ja isto vise voljim muskarce neg djecacice Twisted Evil

ne samo da je to dobro i poželjno nego i društvo nalaže da bude tako Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

#39:   Autor: Malamaca Post Postano: 01.02.2006. 22:30

jooooooj je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › rekoh da je bolje biti muškarac...
(da samo možete vidjeti kako se sad cerim)

ja isto vise voljim muskarce neg djecacice Twisted Evil

ne samo da je to dobro i poželjno nego i društvo nalaže da bude tako Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ma screw drusto, bitna sam ja Very Happy osijek031.com smile

#40:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.02.2006. 23:48

ozana je napisao/la: › (hoću li reći hvala Bogu ili nažalost??)

Reci ces - nazalost...

Ali lijepo je kad zene zive u uvjerenju da one kontroliraju situaciju...

#41:   Autor: ozana Post Postano: 03.02.2006. 20:02

Znaš, nije to baš tako ugodan osjećaj, živjeti u tom uvjerenju...

#42:   Autor: Allende Post Postano: 03.02.2006. 21:50

Ne znam za ostale muskarce, ali znam za ovog jednog sto nosi moju garderobu i smijesi mi se svako jutro iz ogledala...Minimalno 12 sati na dan mora biti ozbiljan, odgovoran itd...nekad i sva 24 sata....ali ce svaki sekund vremena kad to ne mora, uvijek biti najveci matori djecak na planeti zemlji i uzivati u tome.

#43:   Autor: --- Post Postano: 03.02.2006. 23:42

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
jooooooj je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › rekoh da je bolje biti muškarac...
(da samo možete vidjeti kako se sad cerim)

ja isto vise voljim muskarce neg djecacice Twisted Evil

ne samo da je to dobro i poželjno nego i društvo nalaže da bude tako Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ma screw drusto, bitna sam ja Very Happy osijek031.com smile


tvoje je demokratsko pravo da živiš u svom (pogrešnom) uvjerenju...

#44:   Autor: jooooooj Post Postano: 04.02.2006. 11:59

šejm on ju

#45:   Autor: Gemi Post Postano: 04.02.2006. 12:48

Allende je napisao/la: ›
Ne znam za ostale muskarce, ali znam za ovog jednog sto nosi moju garderobu i smijesi mi se svako jutro iz ogledala...Minimalno 12 sati na dan mora biti ozbiljan, odgovoran itd...nekad i sva 24 sata....ali ce svaki sekund vremena kad to ne mora, uvijek biti najveci matori djecak na planeti zemlji i uzivati u tome.


Sve je ok kad to gledas romanticarski i nevino.
U nekoj drugoj situaciji, djecak - citaj NEZRELI MUSKARAC - ne zna sto hoce, nema pojma koliko svojim beskrajno priglupim nabacivackim stavom prema svemu i svakome izaziva gadjenje i one kojoj se upucava i okoline koja to gleda, ne zna koliko zene ne vole li - la njonjavosti jednako kao laznu odlucnost (kojom se obicno sluze nezreli muskarci)...

Sjecam se situacije kada levat glumi argumentiranu odlucnost, vrijedja, reze na trakice i soli rijecima, a ona sto bi drugo; okrene mu ledja, jer tesko je dugo trpiti oscilacije u ponasanju.
Poslije taj isti nazove, kao da nista nije bilo i pokusava se iskupiti tako da lijepi narezane trakice secerom... To je dijete (djecarac) koji nema stav, rijec i karakter.

Dakle, o tome i takvima je rijec (To ti je ono - "Ako znas srati, onda se toga i drzi"), a ne o djecarcima u Vama, o veseljacima i zajebantima, pametnjacima i dobricama, koje sve mi tako nenormalno obozavamo u Vasem velicanstvu - bitju zvanom Muskarac.


Zadnja promjena: Gemi; 05.02.2006. 23:21; ukupno mijenjano 1 put.

#46:   Autor: --- Post Postano: 04.02.2006. 13:58

jooooooj je napisao/la: ›
šejm on ju

evo, crvenim se...

#47:   Autor: jooooooj Post Postano: 05.02.2006. 22:52

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
jooooooj je napisao/la: ›
šejm on ju
evo, crvenim se...

mislio sam na macu Wink

#48:   Autor: Malamaca Post Postano: 06.02.2006. 0:13

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma screw drusto, bitna sam ja Very Happy osijek031.com smile


tvoje je demokratsko pravo da živiš u svom (pogrešnom) uvjerenju...

a zasto bi moje uvjerenje bilo pogresno, a? osijek031.com smile

#49:   Autor: Vila Post Postano: 06.02.2006. 1:12

ja mislim da se cika freud ne bi slozio s nikim od vas! al sva sreca njega vise nitko ne uzima za ozbiljno, ili nesreca . . .

#50:   Autor: Malamaca Post Postano: 06.02.2006. 1:19

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da se cika freud ne bi slozio s nikim od vas! al sva sreca njega vise nitko ne uzima za ozbiljno, ili nesreca . . .

zacudila bi se kolko ljudi ovo ozbiljno uzimaju Confused

#51:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: Vila Post Postano: 06.02.2006. 2:17

opcenito nisu vjecni djecaci, ali opet ovisi o situaciji i jos hrpi drugih stvari! prvo bi trebalo definirat tocno sto znaci bit djecak a sto muskarac!

#52:   Autor: --- Post Postano: 06.02.2006. 23:54

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma screw drusto, bitna sam ja Very Happy osijek031.com smile


tvoje je demokratsko pravo da živiš u svom (pogrešnom) uvjerenju...

a zasto bi moje uvjerenje bilo pogresno, a? osijek031.com smile


jer si žena...u svemu griješiš, pa tako i u uvjerenjima...

#53:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: Vila Post Postano: 07.02.2006. 3:44

e gazda ak nisi mogao nist bolje smislit nisi trebao ni to napisat! osijek031.com smile

slabo! Laughing

#54:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: Malamaca Post Postano: 07.02.2006. 4:07

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › e gazda ak nisi mogao nist bolje smislit nisi trebao ni to napisat! osijek031.com smile

slabo! Laughing

osijek031.com smile osijek031.com smile

#55:   Autor: Catharine Post Postano: 07.02.2006. 13:38

Uistinu, gazda! Ovo ti je i nisko i jadno bome! Shocked

#56:   Autor: Malamaca Post Postano: 08.02.2006. 15:21

pa i nije tolko nisko
samo je jadno

#57:   Autor: Luigy Post Postano: 08.02.2006. 21:52

Djecaci u dusi su najbolji muskarci, bar tako kazu zenkse, sad koliko je to istina, treba pitati zene!

Catharina, dobila si kikiriki od mene, posto me toliko volis...

#58:   Autor: Catharine Post Postano: 08.02.2006. 23:41

vidi stvarno, imam više rikikicha Smile
juuupi, hvala
ali daj pojasni malo kako to misliš?

#59:   Autor: Luigy Post Postano: 09.02.2006. 13:09

Catharine je napisao/la: ›
vidi stvarno, imam više rikikicha Smile
juuupi, hvala
ali daj pojasni malo kako to misliš?

Neznam, zene uvijek kazu da muskarci koji su u dusi djecaci znaju cijeniti sebe, a i druge jer na svijet gledaju djecjim ocima, valjda. Ne zamaraju se problemima koje muce danasnjeg covjeka, nego zive na nacin na koji oni to najbolje znaju.

U potpisu ti pise...

#60:   Autor: Catharine Post Postano: 09.02.2006. 17:36

Ah, Luigy, sad sam stvarno offtopica, ali nema veze... Slažem se s tobom Smile Ja se isto zabavljam i na svijet uvijek gledam drugim dječjim očima... I baš mi je dobro. Uopće se ne opterećujem...

A potpis, sweet, ali ne shvaćaj to osobno. Pogledaj pod opcije foruma... Very Happy

#61:   Autor: Luigy Post Postano: 09.02.2006. 22:00

Znam, skontao sam...
pa vidis da onda nisu samo muskarci djecaci u dusi, ima tu i zena.

#62:   Autor: Catharine Post Postano: 13.02.2006. 14:49

Hmh, pa sad, dalo bi se o tome naširoko i nadugo... Ja ne bih rekla da sam dječak/djevojčica u duši ako me pitaš. Da jesam, priznala bih to. Ja se samo dobro osjećam u svojoj koži, trenutno Wink

#63:   Autor: --- Post Postano: 13.02.2006. 23:24

Catharine je napisao/la: ›
Hmh, pa sad, dalo bi se o tome naširoko i nadugo... Ja ne bih rekla da sam dječak/djevojčica u duši ako me pitaš. Da jesam, priznala bih to. Ja se samo dobro osjećam u svojoj koži, trenutno Wink

nego si žena?

#64:   Autor: Catharine Post Postano: 14.02.2006. 0:50

Just be...
I'm what I am and I'll be whatever you expect me to be.
Pa si ti prevedi i misli si što to znači jer doslovan prijvod ne vrijedi Very Happy

#65:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 0:53

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Just be...
I'm what I am and I'll be whatever you expect me to be.
Pa si ti prevedi i misli si što to znači jer doslovan prijvod ne vrijedi Very Happy


prekrasno rečeno... osijek031.com smile

#66:   Autor: Catharine Post Postano: 14.02.2006. 0:55

Ha, znam Very Happy

#67:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 1:06

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Ha, znam Very Happy

pametna cura...raritet... osijek031.com smile

#68:   Autor: Malamaca Post Postano: 14.02.2006. 1:42

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › Ha, znam Very Happy

pametna cura...raritet... osijek031.com smile

osijek031.com smile
pa ti to svima govoris
a ja mislila da sam posebna osijek031.com smile

#69:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 1:57

naravno. posebnima govorim posebne riječi...

#70:   Autor: ozana Post Postano: 14.02.2006. 21:26

Catharine je napisao/la: ›
Hmh, pa sad, dalo bi se o tome naširoko i nadugo... Ja ne bih rekla da sam dječak/djevojčica u duši ako me pitaš. Da jesam, priznala bih to. Ja se samo dobro osjećam u svojoj koži, trenutno Wink



Ja to ovako gledam. Sve smo mi jedno bile curice. I svi su oni jednom bili dječaci Wink

#71:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 23:37

ozana je napisao/la: ›
Catharine je napisao/la: ›
Hmh, pa sad, dalo bi se o tome naširoko i nadugo... Ja ne bih rekla da sam dječak/djevojčica u duši ako me pitaš. Da jesam, priznala bih to. Ja se samo dobro osjećam u svojoj koži, trenutno Wink



Ja to ovako gledam. Sve smo mi jedno bile curice. I svi su oni jednom bili dječaci Wink

ne bih se nužno složio s tom tvrdnjom...

#72:   Autor: ozana Post Postano: 14.02.2006. 23:40

gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Catharine je napisao/la: ›
Hmh, pa sad, dalo bi se o tome naširoko i nadugo... Ja ne bih rekla da sam dječak/djevojčica u duši ako me pitaš. Da jesam, priznala bih to. Ja se samo dobro osjećam u svojoj koži, trenutno Wink



Ja to ovako gledam. Sve smo mi jedno bile curice. I svi su oni jednom bili dječaci Wink

ne bih se nužno složio s tom tvrdnjom...



Ti si odmah bio gazda, je li? Još dok si bio vezan pupčanom vrpcom? I, naravno, čak i tamo si tražio kavu Wink

#73:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 23:46

ozana je napisao/la: ›
gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Catharine je napisao/la: ›
Hmh, pa sad, dalo bi se o tome naširoko i nadugo... Ja ne bih rekla da sam dječak/djevojčica u duši ako me pitaš. Da jesam, priznala bih to. Ja se samo dobro osjećam u svojoj koži, trenutno Wink

uvjeren sam da mi je to bila prva kavena infuzija....


Ja to ovako gledam. Sve smo mi jedno bile curice. I svi su oni jednom bili dječaci Wink

ne bih se nužno složio s tom tvrdnjom...



Ti si odmah bio gazda, je li? Još dok si bio vezan pupčanom vrpcom? I, naravno, čak i tamo si tražio kavu Wink

#74:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 23:48

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ozana je napisao/la: ›
gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Catharine je napisao/la: ›
Hmh, pa sad, dalo bi se o tome naširoko i nadugo... Ja ne bih rekla da sam dječak/djevojčica u duši ako me pitaš. Da jesam, priznala bih to. Ja se samo dobro osjećam u svojoj koži, trenutno Wink

uvjeren sam da mi je to bila prva kavena infuzija....


Ja to ovako gledam. Sve smo mi jedno bile curice. I svi su oni jednom bili dječaci Wink

ne bih se nužno složio s tom tvrdnjom...

uvjeren sam da mi je to bila prva kavena infuzija....



Ti si odmah bio gazda, je li? Još dok si bio vezan pupčanom vrpcom? I, naravno, čak i tamo si tražio kavu Wink
osijek031.com smile

#75:   Autor: ozana Post Postano: 14.02.2006. 23:48

Sorry, gazda, ali nisam nekako razumjela ovaj tvoj odgovor... ili komentar WinkWink

#76:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 23:49

ozana je napisao/la: ›
Sorry, gazda, ali nisam nekako razumjela ovaj tvoj odgovor... ili komentar WinkWink

nešto se sjebalo s kvotiranjem.
napisah da mi je pupkovinom stizala...kava...

#77:   Autor: ozana Post Postano: 14.02.2006. 23:50

Emti, nisam odmah vidjela ovaj jezik osijek031.com smile

#78:   Autor: --- Post Postano: 14.02.2006. 23:59

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Emti, nisam odmah vidjela ovaj jezik osijek031.com smile

mlada si i mogla bi naučit... Razz , ali si i žena pa sumnjam da hoćeš... osijek031.com smile

#79:   Autor: ozana Post Postano: 15.02.2006. 20:43

gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Emti, nisam odmah vidjela ovaj jezik osijek031.com smile

mlada si i mogla bi naučit... Razz , ali si i žena pa sumnjam da hoćeš... osijek031.com smile



Bez obzira na tvoje odgovore, nikad se neću prikloniti mišljenju da muškarci ipak spadaju u niža bića Wink Wink

#80:   Autor: --- Post Postano: 16.02.2006. 22:56

ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Emti, nisam odmah vidjela ovaj jezik osijek031.com smile

mlada si i mogla bi naučit... Razz , ali si i žena pa sumnjam da hoćeš... osijek031.com smile



Bez obzira na tvoje odgovore, nikad se neću prikloniti mišljenju da muškarci ipak spadaju u niža bića Wink Wink

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#81:   Autor: ozana Post Postano: 16.02.2006. 23:16

gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Emti, nisam odmah vidjela ovaj jezik osijek031.com smile

mlada si i mogla bi naučit... Razz , ali si i žena pa sumnjam da hoćeš... osijek031.com smile



Bez obzira na tvoje odgovore, nikad se neću prikloniti mišljenju da muškarci ipak spadaju u niža bića Wink Wink

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


osijek031.com smile

#82:   Autor: --- Post Postano: 16.02.2006. 23:50

ozana je napisao/la: ›
gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Emti, nisam odmah vidjela ovaj jezik osijek031.com smile

mlada si i mogla bi naučit... Razz , ali si i žena pa sumnjam da hoćeš... osijek031.com smile



Bez obzira na tvoje odgovore, nikad se neću prikloniti mišljenju da muškarci ipak spadaju u niža bića Wink Wink

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


osijek031.com smile
rijetko doživim da me netko odmah ne tretira kao šovinistu...thanks...

#83:   Autor: ozana Post Postano: 17.02.2006. 16:54

Svojim odgovorima izazivaš komentare te vrste, ali sam presigurna da ti nisi taj tip Smile

#84:   Autor: --- Post Postano: 19.02.2006. 20:42

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Svojim odgovorima izazivaš komentare te vrste, ali sam presigurna da ti nisi taj tip Smile

izazovima nikad nisam mogao odoljeti... osijek031.com smile

#85:   Autor: Gost Post Postano: 19.02.2006. 21:09

gazda777 je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Svojim odgovorima izazivaš komentare te vrste, ali sam presigurna da ti nisi taj tip Smile

izazovima nikad nisam mogao odoljeti... osijek031.com smile


A tko može? Smile

#86:   Autor: ozana Post Postano: 19.02.2006. 21:10

Smile Ovo gore sam ja Smile A bila sam logirana, kunem se Smile

#87:   Autor: --- Post Postano: 19.02.2006. 22:49

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Smile Ovo gore sam ja Smile A bila sam logirana, kunem se Smile


mogu kukavice. poltroni, beskičmenjaci i ostali mekušci... osijek031.com smile

#88:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: 1step2far Post Postano: 05.03.2009. 8:23

Vraćam u život jednu staru temu jer me stvarno zanima kako to da muškarci sve više postaju sebični i misle samo na svoje potrebe i zanimacije a sve je ostalo nevažno. Ovaj put nije stvar u tome je li netko zreo ili nije za obaveze (veza/brak) već općenito kako se ugurati u sve te muške obaveze. Nakon svega, samo su umorni i gotova priča. Kako razumjeti takvo ponašanje?

#89:   Autor: 123456 Post Postano: 05.03.2009. 9:29

1step2far je napisao/la: ›
Vraćam u život jednu staru temu jer me stvarno zanima kako to da muškarci sve više postaju sebični i misle samo na svoje potrebe i zanimacije a sve je ostalo nevažno. Ovaj put nije stvar u tome je li netko zreo ili nije za obaveze (veza/brak) već općenito kako se ugurati u sve te muške obaveze. Nakon svega, samo su umorni i gotova priča. Kako razumjeti takvo ponašanje?


uzrok tome vjerojatno leži u činjenici da su zabava i seks kao takav jeftiniji, pristupačniji i jednostavniji nego ikada prije i jednostavno više nema potrebe za time da se netko trudi oko nekoga jer već sutra kao leptir može sletjeti na drugi cvijet...

#90:   Autor: hyppolita Post Postano: 05.03.2009. 10:45

U istoj mjeri kao i žene, koje teže snovima i željama što smo svi sanjali kao dječaci i djevojčice.

#91:   Autor: Frost Post Postano: 05.03.2009. 11:31

1step2far je napisao/la: ›
Vraćam u život jednu staru temu jer me stvarno zanima kako to da muškarci sve više postaju sebični i misle samo na svoje potrebe i zanimacije a sve je ostalo nevažno. Ovaj put nije stvar u tome je li netko zreo ili nije za obaveze (veza/brak) već općenito kako se ugurati u sve te muške obaveze. Nakon svega, samo su umorni i gotova priča. Kako razumjeti takvo ponašanje?

Žena je prva obaveza, a onda sve ostalo... Wink

#92:   Autor: little_bee Post Postano: 06.03.2009. 12:32

pa ja smatram iskreno da svatko treba staviti SEBE na prvo mjesto, i to je nesto sto najvise postujem kod deckiju, kad mi kazu "necemo se danas vidjeti cijeli dan cu igrat PES"... imat cu ja dana kada cu htjeti visit s legicom cijeli dan, ili kad mi se nece dat ustat iz kreveta pa ono... jbg umorna sam ajd vidimo se drugi dan... a sad ako si mu ti nevažna, ne vidim što uopce radis s tim muskarcem...

a btw, zena ne treba biti OBAVEZA Wink

#93:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.03.2009. 12:34

pa tko kod razmišlja da mu je partner/partnerica obaveza definitivno ne zaslužuje partnera/partnericu. jedino što zaslužuje je solo život

#94:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: Janis Post Postano: 06.03.2009. 13:57

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Vraćam u život jednu staru temu jer me stvarno zanima kako to da muškarci sve više postaju sebični i misle samo na svoje potrebe i zanimacije a sve je ostalo nevažno. Ovaj put nije stvar u tome je li netko zreo ili nije za obaveze (veza/brak) već općenito kako se ugurati u sve te muške obaveze. Nakon svega, samo su umorni i gotova priča. Kako razumjeti takvo ponašanje?


Ja bih samo rekla da mu mozda nije dovoljno stalo... Da mu je stalo, nasao bi i vremena i volje i zelje... sve ostalo su puste price...

#95:   Autor: 123456 Post Postano: 06.03.2009. 14:19

little_bee je napisao/la: ›
pa ja smatram iskreno da svatko treba staviti SEBE na prvo mjesto, i to je nesto sto najvise postujem kod deckiju, kad mi kazu "necemo se danas vidjeti cijeli dan cu igrat PES"...


ne slažem se. točka.

#96:   Autor: exHOP3on Post Postano: 06.03.2009. 18:16

Ja sam ti taki bio prije neg sam prekinuo sa ženkom, a možda mu je to samo neka mala faza downa...

#97:   Autor: Frost Post Postano: 06.03.2009. 19:28

123456 je napisao/la: ›
little_bee je napisao/la: ›
pa ja smatram iskreno da svatko treba staviti SEBE na prvo mjesto, i to je nesto sto najvise postujem kod deckiju, kad mi kazu "necemo se danas vidjeti cijeli dan cu igrat PES"...

ne slažem se. točka.

treba ženu zvat da dođe sa mnom igrat PES osijek031.com smile

#98:   Autor: mali_ivica Post Postano: 07.03.2009. 14:17

ozana je napisao/la: ›
Razlika između dječaka i muškaraca je u cijeni njihovih igračaka.

Što starije dijete (muško, naravno), to skuplja igračka.
Npr. dječak želi neki supercool bicikl, pa mobitel s kamerom.... odrastao muškarac želi najnoviji model mobitela, najnoviji model Mercedesa ili BMW-a.....

Hajd' da čujemo mišljenja Wink
Samo bez svađe, molim WinkWink - Don't be evil Twisted Evil
Pa ja bih rekao da nisu, samo bih još dodao da neke gluposti neshvaćaju toliko ozbiljno koliko ih žene shvaćaju...

Još nešto... ako netko voli novi mobitel, novi auto ili nešto slično, a može si to priuštiti, treba li ga se smatrati dječakom?
A pak damu koja troši novce na (1000 krema nebi li ispeglala svoje "bore" skinula "celulit" tečaje za JOGE, OGE, GE i malo E. Također i mobitele) netreba smatrati...?

O čemu mi pričamo?
Zar nam nastup u svemu mora biti mrkog pogleda i odviše ozbiljnog nebi li neka ženska na forumu
napisala na forumu kako mi ipak nismo dječaci.
Onda bi pak vjerojatno pisala po forumu, da smo svi neki u kurcu!

#99:   Autor: josephine01 Post Postano: 07.03.2009. 15:05

Neki su muškarci vječiti dječaci, kao što su neke žene vječito djevojčice. Ipak mislim da se većina muškaraca i žena ne ponašaju kao djeca.

Mislim da su ljudi (prije svega žene) koji se slažu sa naslovom teme, imali iskustvo samo sa "krivim" muškarcima pa zato generaliziraju. Možda bi trebali preispitati sebe i svoje želje, jer je nemoguće da baš svaki put naiđu na klinca u tijelu muškarca.

#100:   Autor: Frost Post Postano: 07.03.2009. 16:12

josephine01 je napisao/la: › Mislim da su ljudi (prije svega žene) koji se slažu sa naslovom teme, imali iskustvo samo sa "krivim" muškarcima pa zato generaliziraju. Možda bi trebali preispitati sebe i svoje želje, jer je nemoguće da baš svaki put naiđu na klinca u tijelu muškarca.

Tako je, sadomazo medvjediću, ja vjerujem da žene podsvjesno traže određenu vrstu muškarca jer im ppo nečemu taj tip odgovara. Smile

#101:   Autor: brutal Post Postano: 14.03.2009. 1:00

Muškarci nisu ništa veći dječaci nego što su žene djevojčice. As easy as that.

#102:   Autor: veseli_vocni_jogurt Post Postano: 20.03.2009. 0:31

ljudi moji....napravite si onako kako vam pase...ako vas je prevario i boli vas ostavite ga,ako vam je dosadno ucinite si zabavnim ili ga ostavite xD
pojednostavite zivot nemojte ga komplicirati
wise man said

#103:  Re: Jesu li muškarci vječiti dječaci? Autor: 1step2far Post Postano: 04.05.2009. 19:55

Mislim da jesu jer su uporno tvrdoglavi i žele dokazati i ono čega zapravo nema.

#104:   Autor: ruana Post Postano: 05.05.2009. 0:48

1step2far je napisao/la: ›
Mislim da jesu jer su uporno tvrdoglavi i žele dokazati i ono čega zapravo nema.


opet se slazem

#105:   Autor: rale Post Postano: 05.05.2009. 2:20

Ajme koliko generalizacije... Very Happy

#106:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 06.05.2009. 8:20

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Mislim da jesu jer su uporno tvrdoglavi i žele dokazati i ono čega zapravo nema.


opet se slazem


MOLIMHMHMH?????? a kao tvrdoglavih zean koje zele dokazati nesto za sto nisu ni sigurne ni u pravu nema????? hmmm malo morgen, ima i vas hrpetina i stoga to ne smatram mjerilom za biti djetinjast

#107:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 13.05.2009. 17:01

o da oni su vjecita djeca Smile))))) krenuvsi od igracaka, odnosa prema zenama, razmisljanja inih, pa nadalje

no vecinom je to neka draz u njima Smile))) naravno dokle god se ne pocne pretjerivati

#108:   Autor: kurbla Post Postano: 13.05.2009. 19:48

pop-ap-teta je napisao/la: ›
o da oni su vjecita djeca Smile))))) krenuvsi od igracaka, odnosa prema zenama, razmisljanja inih, pa nadalje

no vecinom je to neka draz u njima Smile))) naravno dokle god se ne pocne pretjerivati


Istina. Mislim da to dolazi od toga da u globalu imamo duži rok trajanja kao poželjni primjerci nego žene. Priroda je tako htjela. Smile

#109:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 13.05.2009. 21:25

danone je napisao/la (Pogledaj post): ›
pop-ap-teta je napisao/la: ›
o da oni su vjecita djeca Smile))))) krenuvsi od igracaka, odnosa prema zenama, razmisljanja inih, pa nadalje

no vecinom je to neka draz u njima Smile))) naravno dokle god se ne pocne pretjerivati


Istina. Mislim da to dolazi od toga da u globalu imamo duži rok trajanja kao poželjni primjerci nego žene. Priroda je tako htjela. Smile


hahaahahah i to rece jogurt za probavu sa rokom trajanja od 3 dana Twisted Evil Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

#110:   Autor: kurbla Post Postano: 13.05.2009. 21:52

pop-ap-teta je napisao/la: ›
hahaahahah i to rece jogurt za probavu sa rokom trajanja od 3 dana Twisted Evil Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Hmmm, zadnji put sam bio pijan tri dana bez prekida jako davno, ne sjećam se Embarassed

Wink

#111:   Autor: pop-ap-teta Post Postano: 14.05.2009. 21:38

danone je napisao/la (Pogledaj post): ›
pop-ap-teta je napisao/la: ›
hahaahahah i to rece jogurt za probavu sa rokom trajanja od 3 dana Twisted Evil Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Hmmm, zadnji put sam bio pijan tri dana bez prekida jako davno, ne sjećam se Embarassed

Wink


skleroza je cudna bolest, svaki dan doznas nesto novo Smile heheheheheeh

#112:   Autor: malecka Post Postano: 16.05.2009. 21:30

Janis je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Vraćam u život jednu staru temu jer me stvarno zanima kako to da muškarci sve više postaju sebični i misle samo na svoje potrebe i zanimacije a sve je ostalo nevažno. Ovaj put nije stvar u tome je li netko zreo ili nije za obaveze (veza/brak) već općenito kako se ugurati u sve te muške obaveze. Nakon svega, samo su umorni i gotova priča. Kako razumjeti takvo ponašanje?


Ja bih samo rekla da mu mozda nije dovoljno stalo... Da mu je stalo, nasao bi i vremena i volje i zelje... sve ostalo su puste price...


slađem se sa step, ta neka sebičnost koja ni meni nikako da mi dođe iz dupeta u glavu pa da to shvatim, nekad zna čovjeka dovet do ludila... da je muškom tako sve ravno i svejedno sam da je njemu oke, meni nea smisla...oke treba u nekim trenutcima i sebe stavit na prvo mjesto, ali konstantno samo gledati na sebe pa daaaaj......al i u ovom drugom ima istine....možda mu i nije tolko stalo do viđanja i duženja sa svojom drugom polovicom...ali tu onda već nekaj ne štima...

#113:   Autor: zbunjena Post Postano: 02.09.2009. 10:31

nemos s njima a nemos ni bez njih

#114:   Autor: PowerPuff Post Postano: 09.09.2009. 12:23

Ma noooooou... Smile



#115:   Autor: DoLuPa Post Postano: 09.09.2009. 17:27

kako da ne - naravno da jesu.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Jesu li muškarci vječiti dječaci?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::