Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Ida Prester: Muški papci i pomahnitale singlice

#1:  Ida Prester: Muški papci i pomahnitale singlice Autor: Leteci mungos Post Postano: 17.09.2009. 9:42

Hehe, zensko, a zna pisati...


#2:   Autor: kopile Post Postano: 17.09.2009. 10:23

Ako sam dobro shvatio muškarci su papci jer danas puno manje prilaze djevojkama nego prije.
Samo neznam šta su onda današnje djevojke,s obzirom da one skoro uopće ne iniciraju ništa što je krajnje paradoksalno s obzirom na njihovu silnu emancipiranost.
Dvostruka mjerila i žensko licemjerje u svom najčistijem obliku.

#3:   Autor: DARCHO Post Postano: 17.09.2009. 11:49

čitam ovo i ne vjerujem,ova ida prester je baš frajerica,ona se uhvatila spike o nama muškima i rastura,opće nije ni pomislila da kaže koju rečenicu o ženskicama,izgleda da u njenim očima one su spremne na sve,ti samo dodji i uzmi,tako to ispada..al ajd pokusat cu ju shvatit ak je ovo pisala u vrijeme pms-a ili stanke između vođenja glazbene emsisije na hrt-u..u svakom slučaju dobar članak za teen ili ok ( ako još izlazi )

#4:  Re: Ida Prester: Muški papci i pomahnitale singlice Autor: mali_ivica Post Postano: 17.09.2009. 12:06

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe, zensko, a zna pisati...

Žeca, idemo u Zagreeeb!!! RADIT HAOS! osijek031.com smile

#5:   Autor: separated Post Postano: 17.09.2009. 12:19

sto je ova nakakala hrpu gluposti!!!!!
znaci, zbog jednog ili njih nekoliko, svi su muskarci isti, a zene su lesinarke, tamnicarke i sta je sve nabrojala.
niti su sve zene iste, a bome ni muskarci.
daj, Ida, skuliraj se.....iz svake tvoje rijeci vristi cista nedojebanost.
drugi razlog ne vidim, osim ako nisi klimaktericna baba (po slici ne bih rekla).

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 17.09.2009. 12:53

Izgleda da su ti alternativci [mjesta na koja Ida zalazi] zivi papci... draze im se dobro napit' nego dobro priprcit'...

A, kako i ne bi bili, kad mlade alternativke uvijek vole biti pametne i pricat' vise nego se decki vole napit', a nekmoli prcit'... onda svi skupa odrastu i shvate da od price u birtiji nema puno prcenja... muski se okrenu boci koja ih nikad nije iznevjerila, a cure... a cure pocnu izlaziti u Q, jer su tamo momci uvijek bili skloniji akciji... casa-toljaga-pecina...

#7:   Autor: DARCHO Post Postano: 17.09.2009. 13:00

Leteci mungos je napisao/la: ›
Izgleda da su ti alternativci [mjesta na koja Ida zalazi] zivi papci... draze im se dobro napit' nego dobro priprcit'...

A, kako i ne bi bili, kad mlade alternativke uvijek vole biti pametne i pricat' vise nego se decki vole napit', a nekmoli prcit'... onda svi skupa odrastu i shvate da od price u birtiji nema puno prcenja... muski se okrenu boci koja ih nikad nije iznevjerila, a cure... a cure pocnu izlaziti u Q, jer su tamo momci uvijek bili skloniji akciji... casa-toljaga-pecina...


to je cijela filozofija !!

#8:   Autor: evil monkey Post Postano: 17.09.2009. 13:02

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › A, kako i ne bi bili, kad mlade alternativke uvijek vole biti pametne i pricat' vise nego se decki vole napit', a nekmoli prcit'... onda svi skupa odrastu i shvate da od price u birtiji nema puno prcenja... muski se okrenu boci koja ih nikad nije iznevjerila, a cure... a cure pocnu izlaziti u Q, jer su tamo momci uvijek bili skloniji akciji... casa-toljaga-pecina...
hmmm, kakav namrgodjen pogled na svijet i human beings Wink

anyways, teta ida je malo prenabrijana za moj ukus - te spike "mi smo si tak hot i kul i neprejebivo dobre ženske da nam ni jedan muskarac nije do koljena" su u najmanju ruku iritantne (barem meni)...
a fora "je*anje je zakon ako nema strings attached (olitiga necega sto bi se moglo nazvati vezom), a svi oni koji takav modus vivendi ne kontaju su za ku*ac" je sooooooooooooooo passe osijek031.com smile

#9:   Autor: Kugla Post Postano: 17.09.2009. 13:05

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da su ti alternativci [mjesta na koja Ida zalazi] zivi papci... draze im se dobro napit' nego dobro priprcit'...

A, kako i ne bi bili, kad mlade alternativke uvijek vole biti pametne i pricat' vise nego se decki vole napit', a nekmoli prcit'... onda svi skupa odrastu i shvate da od price u birtiji nema puno prcenja... muski se okrenu boci koja ih nikad nije iznevjerila, a cure... a cure pocnu izlaziti u Q, jer su tamo momci uvijek bili skloniji akciji... casa-toljaga-pecina...


Bravo Bravo

#10:  Re: Ida Prester: Muški papci i pomahnitale singlice Autor: 1step2far Post Postano: 17.09.2009. 18:23

Prije baš nešto nisam imala sreće i uspjeha sa muškarcima, no danas nemam tih problema, bez problema sam se upoznavala sa dečkim i brzo pronalazila osobe s kojima sam poželjela biti. Svi vole generalizirati. Ne volim generaliziranje. Jer smo svi različiti.

#11:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 17.09.2009. 18:30

1step2far je napisao/la: › Prije baš nešto nisam imala sreće i uspjeha sa muškarcima, no danas nemam tih problema, ...
Eto, vidis...

#12:   Autor: Moira Post Postano: 18.09.2009. 9:49

Meni je baš zanimljivo čitati kako su muški skočili u svoju obranu... baš zanimljivo.

#13:   Autor: russell Post Postano: 18.09.2009. 12:48

Leteci mungos je napisao/la: ›
Izgleda da su ti alternativci [mjesta na koja Ida zalazi] zivi papci... draze im se dobro napit' nego dobro priprcit'...

A, kako i ne bi bili, kad mlade alternativke uvijek vole biti pametne i pricat' vise nego se decki vole napit', a nekmoli prcit'... onda svi skupa odrastu i shvate da od price u birtiji nema puno prcenja... muski se okrenu boci koja ih nikad nije iznevjerila, a cure... a cure pocnu izlaziti u Q, jer su tamo momci uvijek bili skloniji akciji... casa-toljaga-pecina...


heheh,bas tako Smile

#14:   Autor: DARCHO Post Postano: 18.09.2009. 15:10

Moira je napisao/la: ›
Meni je baš zanimljivo čitati kako su muški skočili u svoju obranu... baš zanimljivo.


man power !! Wink)))

#15:   Autor: cane Post Postano: 18.09.2009. 16:15

Ma di su te napaljenice. Daj samo daj!!! I ja sam hot, cool, pišem knjige, jebem ko zmaj... osijek031.com smile

#16:  Re: Ida Prester: Muški papci i pomahnitale singlice Autor: keka Post Postano: 19.09.2009. 1:09

ma ida je carica.
Smile

#17:  Re: Ida Prester: Muški papci i pomahnitale singlice Autor: Ajkula Post Postano: 19.09.2009. 16:08

Pa ako su sve zgodne i ufurane kao Ida nije ni cudo da ih nitko nece opalit. Mozda bi sa njenim gay prijateljima imale vise srece looooooooooooooool Very Happy

#18:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.09.2009. 16:55

ma ja mislim da idu neko treba pošteno izjebat pa bi malo manje srala i naučila huat recimo sarmu Very Happy garant ne zna sarmu skuat Very Happy

#19:   Autor: mali_ivica Post Postano: 19.09.2009. 18:17

Cice u Zagrebu i Cice u Osijeku su dva različita pojma... Govorim generalno.

#20:   Autor: kopile Post Postano: 19.09.2009. 18:35

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Cice u Zagrebu i Cice u Osijeku su dva različita pojma... Govorim generalno.

Istina,one u Zagrebu su puno bolje.
Prije svega po pristupačnosti.

#21:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 26.09.2009. 9:45

mali_ivica je napisao/la: ›
Cice u Zagrebu i Cice u Osijeku su dva različita pojma... Govorim generalno.

Ponekad je popet se na osječke cice teže neg na Mt. Everest

#22:  Re: Ida Prester: Muški papci i pomahnitale singlice Autor: 1step2far Post Postano: 27.09.2009. 10:25

Ima cica i po drugim gradovima, khm ...

#23:   Autor: exHOP3on Post Postano: 27.09.2009. 11:35

oni izgleda nisu bili u nekim drugim gradovima Very Happy
ima i u Daruvaru el tak Wink

#24:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 27.09.2009. 13:02

znam jednu iz Daruvara Very Happy

#25:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 27.09.2009. 14:29

exHOP3on je napisao/la: ›
oni izgleda nisu bili u nekim drugim gradovima Very Happy
ima i u Daruvaru el tak Wink

Majki nerodkinja? Very Happy

#26:   Autor: Ajkula Post Postano: 28.09.2009. 0:49

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
exHOP3on je napisao/la: ›
oni izgleda nisu bili u nekim drugim gradovima Very Happy
ima i u Daruvaru el tak Wink

Majki nerodkinja? Very Happy


Ma nema tamo nerotkinja, ja bio i ponadao se da ce biti akcije, kad ono samo neke babe, a one su ionako nerotkinje tako da mi sve dzaba Crying or Very sad
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Ida Prester: Muški papci i pomahnitale singlice


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::