Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » menage a troa

#1:  menage a troa Autor: Jugovac Post Postano: 21.01.2006. 22:56

cijenjeni diskutanti i diskutantice,
eto mene zanima nešto intimno,ali moram vas pitati jeste li razmišljali o seksu u troje...ja sam svojoj dragoj par puta predložio neke cure ali joj se nijedna nije sviđala...želi jednu rasnu crvenokosu...usto i prirodne neobrijane pice....a takih je stvarno malo....pa eto... ako slučajno tu ima koja rasna crvenokosa a da nije sasvim izbrijana...uf...skrenuh s teme....htjedoh pitati Vas kakve vi kombinacije muško ženske preferirate...jesam li ja jedini s ovakvim željama....ili ima još prljavih strasti na ovom pdf-u Twisted Evil

#2:  Re: menage a troa Autor: Jeff Murdock Post Postano: 22.01.2006. 7:15

1,2,3,4, izgubljeni...

Ima nas još! Twisted Evil

#3:   Autor: CatCloe Post Postano: 22.01.2006. 12:45

ima nas, ima... ali razumijem tvoju curu. i meni se sviđaju vrlo vrlo rijetke, ali nije da nisam razmišljala o tome Wink
samo mislim da bi se ipak rađe odlučila za varijantu da se ja poigram s njom, a dragi samo gleda... ipak sam za drugo možda malo previše posesivna. ..pa vjerojatno bi se i tebi puno manje sviđala ideja još jednog frajera s tobom i curom, ne? Wink Wink

#4:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.01.2006. 21:05

Huh...
Mislim da bih mogao ozeniti biseksualku... jasno, pod uvjetom da nikada ne razvije ili ne pocne razvijati emotivni odnos s drugim ribama... Smile

Ako treba, ozenio bi ih obje, ako bi se uopce mogle podnositi... Smile E, to bi bio posao...Smile

#5:   Autor: petrusijan Post Postano: 22.01.2006. 21:10

Leteci mungos je napisao/la: ›
Huh...
Mislim da bih mogao ozeniti biseksualku... jasno, pod uvjetom da nikada ne razvije ili ne pocne razvijati emotivni odnos s drugim ribama... Smile

Ako treba, ozenio bi ih obje, ako bi se uopce mogle podnositi... Smile E, to bi bio posao...Smile


a da si posesivan, kako bi znao da li ona voli tebe ili nju? ili možda jesi posesivan pa možeš samo maštati o tome?
znaš ponekad treba znati koje su ljudske granice... a ovako, maštati je jedno, a ostvarivati drugo... sretno sa biseksualkama...

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.01.2006. 21:35

petrusijan je napisao/la: › a da si posesivan, kako bi znao da li ona voli tebe ili nju? ili možda jesi posesivan pa možeš samo maštati o tome?


Sorry, mislim da ne shvacam pitanje... i odgovor... could you, please, rephrase the question... tnx...

Sto se tice prvog pitanja, stvar je jasna... ako ju voli - voli ju... ja tu vise nista ne mogu... end of story... isto kao kad riba zavoli nekog drugog tipa...

Dakle, cilj je pronaci osobu koja ce biti svjesna sto radi...i s kojim filmom...

petrusijan je napisao/la: › znaš ponekad treba znati koje su ljudske granice... a ovako, maštati je jedno, a ostvarivati drugo... sretno sa biseksualkama...


Slazem se da treba znati granica... ali svatko ima svoje granice... skrivanje iza "ljudskih granica" i "ljudske prirode" mi mirisi na propisanu jednoobraznost...

#7:   Autor: petrusijan Post Postano: 22.01.2006. 21:45

da, da lako je tebi govoriti i pričati skrivajući se iza nekakavih napada... ponekad dok ovako čovjek sjedi u naslonjaču i piše nije iskren i može pisati ono o čemu mašta, a nikada ne ostvari... iskreno, ova mašta sa biseksualkom možda u tebi otkriva određene homoseksualne sklonosti... ali nećemo sad o tome...
može mirišati svakao, meni miriši na jednoumlje i diktaturu razmišljanja koje se nameće od strane tebe...

#8:  Re: menage a troa Autor: Jugovac Post Postano: 22.01.2006. 23:07

Zachatali ste topic s svojim glupostima,molim da se držite teme i ne filozofirate.. Evil or Very Mad

#9:   Autor: Jugovac Post Postano: 22.01.2006. 23:14

CatCloe je napisao/la: ›
ima nas, ima... ali razumijem tvoju curu. i meni se sviđaju vrlo vrlo rijetke, ali nije da nisam razmišljala o tome Wink
samo mislim da bi se ipak rađe odlučila za varijantu da se ja poigram s njom, a dragi samo gleda... ipak sam za drugo možda malo previše posesivna. ..pa vjerojatno bi se i tebi puno manje sviđala ideja još jednog frajera s tobom i curom, ne? Wink Wink






da...i ja bih mogao promatrati malo dirati i to je to...penetracija ne dolazi u obzir...mada ja mislim da kada stvar krene...pasti će svi tabui....nisi napomenula jesi li možda crvenokosa...
što se tiče uleta frajera u tu priču....pošto ga ja nebih mazio to bi se svelo na karanje moje drage... a to me baš ne popaljuje....

Twisted Evil


Zadnja promjena: Jugovac; 23.01.2006. 17:19; ukupno mijenjano 1 put.

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.01.2006. 23:21

petrusijan je napisao/la: › da, da lako je tebi govoriti i pričati skrivajući se iza nekakavih napada... ponekad dok ovako čovjek sjedi u naslonjaču i piše nije iskren i može pisati ono o čemu mašta, a nikada ne ostvari... iskreno, ova mašta sa biseksualkom možda u tebi otkriva određene homoseksualne sklonosti... ali nećemo sad o tome...


Zasto necemo?! Hebote, ovako iz fotelje kad pises, ne samo da sam latentni homic, nego sam i serijski ubojica i kanibal... sto da ne...

Hajde, koji se jos zakljucci mogu izvuci iz moje mastarije o dvije ribe u krevetu?! Mozes li saznati sto sam danas doruckovao? Evo, vjerujem da ti to ne bi trebao biti problem...

petrusijan je napisao/la: › može mirišati svakao, meni miriši na jednoumlje i diktaturu razmišljanja koje se nameće od strane tebe...


Ahaa, ti si jedan od onih koji ne cita sto mu sugovornik (sutipnik) napise... dobro za znati...

#11:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 8:48

jebiga, manáge je samo produkt dokonosti.
ovisi kako gledas na seks:
ak ti je seks samo ispunjenje fizickih, a ne i emocionalnih potreba, u stanju si ici u krevet sa 4-5 zena, muskaraca, ili kombinirano (ovisno o sklonostima) odjednom.
sto, po meni nema smisla....
ako zbog niceg drugog, zbog krvlju, znojom i...ostalim izlucevinama(Smile) spoznate cinjenice koliko posla ima oko samo jedne zene.

moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...

#12:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 8:48

naravno, "posla" mislim samo figurativno...
volim ja raditi:)

#13:   Autor: jooooooj Post Postano: 23.01.2006. 9:20

puki je napisao/la (Pogledaj post): › moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...


Tako je. Tko god je to radio reči će ti da je to previše posla i zna biti gužva...Ali definitivno za probati...

#14:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 9:23

a ne znam...jesam prevelika pič*bleeeeep*kica ako kazem da me druge zene ne privlace?(ni muskarci, kad smo vec kod toga....)

#15:   Autor: fatcat Post Postano: 23.01.2006. 9:39

puki je napisao/la: ›
moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...

nebi tako mislio/govorio da nema znas koga na forumu...

#16:   Autor: jooooooj Post Postano: 23.01.2006. 10:18

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
puki je napisao/la: ›
moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...

nebi tako mislio/govorio da nema znas koga na forumu...

Fight Twisted Evil

#17:   Autor: Gost Post Postano: 23.01.2006. 10:45

puki je napisao/la: ›
a ne znam...jesam prevelika pič*bleeeeep*kica ako kazem da me druge zene ne privlace?(ni muskarci, kad smo vec kod toga....)


ne...nisi samo pičkica...nego si i patološki lažov...vjerujem da za ovakve nebulozne izjave imaš dobar razlog...

#18:   Autor: Jugovac Post Postano: 23.01.2006. 10:52

Gost je napisao/la: ›
puki je napisao/la: ›
a ne znam...jesam prevelika pič*bleeeeep*kica ako kazem da me druge zene ne privlace?(ni muskarci, kad smo vec kod toga....)






ne...nisi samo pičkica...nego si i patološki lažov...vjerujem da za ovakve nebulozne izjave imaš dobar razlog.. Evil or Very Mad .








Samo da se potpišem... i da...sad sam tek vidio tvoje godine...ipak treba još puno vremena da se sruše određeni tabui...nije problem iskarati dvije odjedanput...ja to želim sa svojom partnericom...jer je to upravo ono što me pali...vidjeti ženu koju volim u senzualnim lezbo igricama....
Twisted Evil


Zadnja promjena: Jugovac; 23.01.2006. 17:21; ukupno mijenjano 1 put.

#19:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 11:55

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne...nisi samo pičkica...nego si i patološki lažov...vjerujem da za ovakve nebulozne izjave imaš dobar razlog...


ajde!
lijepo je cuti tako dobro argumentirano misljenje.
mozes se i predstaviti, ne brini se, ne grizem.

patološki lažov? pretpostavimo da je ovo laž-koju sam još izrekao da bi se ustanovio uzorak i mene proglasilo patološkim?

iskreno, boli me srednja naušnica na desnom uhu za tvoje mišljenje, cijenjeni doktore freude, al sam morao reagirati.
basta od mene.

#20:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 12:00

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): ›
nebi tako mislio/govorio da nema znas koga na forumu...


e jebat ga. do ovoga dodje kada svi krenu prema internetu kao zavjesi iza koje se mogu skrivati i mogu od sebe napraviti imaginarnu osobu kakva bi zeljeli biti - sori, lega, al mrzim lagat. i nemam nikakvoga razloga da se online ne ponasam kao offline.
povlacim se iz ove rasprave jer je ocigledno nedokazivo da se tu i tamo nadji muskarac koji je actually realan i ne misli da bi mogao zadovoljiti dvije ili vise zena odjednom, a bilo bi mu slecht da se te dvje zene medjusobno zadovoljavaju.
samo nastavite zivjeti u oblacima.
vas pisho je machina de dei i vi ste svi übermensch.
svaka cast...

nadao sam se da ce se ovdje naci netko tko ce actually pristupiti ozbijno ovako nekoj temi. i iskreno sam razocaran.

#21:   Autor: Jugovac Post Postano: 23.01.2006. 12:08

puki je napisao/la: ›


e jebat ga. do ovoga dodje kada svi krenu prema internetu kao zavjesi iza koje se mogu skrivati i mogu od sebe napraviti imaginarnu osobu kakva bi zeljeli biti - sori, lega, al mrzim lagat. i nemam nikakvoga razloga da se online ne ponasam kao offline.
povlacim se iz ove rasprave jer je ocigledno nedokazivo da se tu i tamo nadji muskarac koji je actually realan i ne misli da bi mogao zadovoljiti dvije ili vise zena odjednom, a bilo bi mu slecht da se te dvje zene medjusobno zadovoljavaju.
samo nastavite zivjeti u oblacima.
vas pisho je machina de dei i vi ste svi übermensch.
svaka cast...

nadao sam se da ce se ovdje naci netko tko ce actually pristupiti ozbijno ovako nekoj temi. i iskreno sam razocaran.


Hvala ti što se povlačiš iz rasprave u kojoj nisi ni trebao sudjelovati.

#22:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 12:16

nema na cemu, i drugi put...
keep floating in clouds.

ak ti podje za rukom, lega, imas gajbu na moj racun.

#23:   Autor: Jugovac Post Postano: 23.01.2006. 12:40

puki je napisao/la: ›
nema na cemu, i drugi put...
keep floating in clouds.

ak ti podje za rukom, lega, imas gajbu na moj racun.


tebi stvarno nije jasno...nije problem izjebati dvije...pogotovo danas..tko ima ludu želju za tim a nema drugog načina za manje od 100 ojra će to i realizirati...ali to nije bit...

#24:   Autor: fatcat Post Postano: 23.01.2006. 16:34

puki je napisao/la: ›
e jebat ga. do ovoga dodje kada svi krenu prema internetu kao zavjesi iza koje se mogu skrivati i mogu od sebe napraviti imaginarnu osobu kakva bi zeljeli biti - sori, lega, al mrzim lagat. i nemam nikakvoga razloga da se online ne ponasam kao offline.
povlacim se iz ove rasprave jer je ocigledno nedokazivo da se tu i tamo nadji muskarac koji je actually realan i ne misli da bi mogao zadovoljiti dvije ili vise zena odjednom, a bilo bi mu slecht da se te dvje zene medjusobno zadovoljavaju.
samo nastavite zivjeti u oblacima.
vas pisho je machina de dei i vi ste svi übermensch.
svaka cast...

nadao sam se da ce se ovdje naci netko tko ce actually pristupiti ozbijno ovako nekoj temi. i iskreno sam razocaran.


Koment je bio u sali, ne govorim da lazes nego kad si u toj situaciji nekad je potrebno odgovoriti na pitanje diplomatski. Jel znas sta je papucar? Ako neznas pitaj starce ako znas nemoj se opet razocarat. <- Joke

Sto se tice moga "pishe" on je sretan gdje je bio i zadnjih 25 godina.

Ima mnogo stvari kojima treba ozbiljno pristupiti ali u mom misljenju forum nije jedan od tih. Forum je vecinom malo cavrljanja i z....ancije, nesto sa cim se zabavis na kraju dana. Ako te tema interesira ubacis svoj mali doprinos o topici bez vrijedanja i ponizavanja ostalih clanova. Play the ball not the man...

Jugovac je napisao/la: ›
tebi stvarno nije jasno...nije problem izjebati dvije...pogotovo danas..tko ima ludu želju za tim a nema drugog načina za manje od 100 ojra će to i realizirati...ali to nije bit...

@Jugovac, ima ona stara: ako j...s dvije onda ne j...s ni jednu ni drugu kako treba, chill...

#25:  Re: menage a troa Autor: Jugovac Post Postano: 23.01.2006. 16:48

FatCat

@Jugovac, ima ona stara: ako j...s dvije onda ne j...s ni jednu ni drugu kako treba, chill...
Shocked Shocked Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Twisted Evil





neznam dal da se smijem ili plačem..."ona stara"??!!...ja tu nkad nisam čuo...nasmijao si i moju dragu kad sam joj pročitao tvoju staru poslovicu...ali mlaćenjem prazne slame nećemo nikuda stići pa se treba vratiti na temu.
Twisted Evil


Zadnja promjena: Jugovac; 28.01.2006. 2:51; ukupno mijenjano 2 put/a.

#26:  ultimate sex fantasy vol.1 Autor: Jugovac Post Postano: 23.01.2006. 17:11

Twisted Evil


Zadnja promjena: Jugovac; 28.01.2006. 2:52; ukupno mijenjano 2 put/a.

#27:   Autor: puki Post Postano: 23.01.2006. 18:07

pa cuj. jesam papucar,al ne pod prisilom:)

#28:   Autor: Alana Bates Post Postano: 23.01.2006. 18:16

Nisam ni htjela sudjelovati u raspravi, s obzirom da nemam što reći na temu- niti probala, niti želim (al mi je puki naredio da se solidariziram s njim po tom pitanju, pa moram. Toliko o tome tko je papučar ovdje Smile ) Tko voli, može izvoljeti, ali iskreno mislim da je to preintiman čin da bi se rasipao okolo na osobe koje su se tamo našle slučajno, čisto da vidimo kako bi nam bilo. Možda sam konzervativna, ali ne mislim da bih se zabavila pipajući se s nekom trebom koju znam ili ne znam, dok moj dečko gleda sa strane. ili sam samo ekstremno heteroseksualna. a dva tipa? Jedan je viška!

#29:  Re: menage a troa Autor: Jugovac Post Postano: 23.01.2006. 18:46

Dok je " menage a troa " donekle izvediva i prihvatljiva sexualno otvorenim mlađim i starijim generacijama, mene osobno najviše popaljuje pomisao na grupnjak pod maskama.
....recimo..

....neki motelčić u Baranji...

.... nekoliko parova .....

... svatko se maskira da medjusobno neznaju tko je tko....

... tulum pod maskama u diskreciji i privatnom aranzmanu....

... lagana glazba... polumrak.... cuga...

.... ples.... lagano opustanje... ali i svima adrenalin lagano raste u krvi...

... medjusobno se snimamo... pogledima pod maskama....

...krece lagano ljubljenje ... skidanje .....

...maske cijelo vrijeme ostaju.... ... u svim kombinacijama ....

... bez opterecenja.... predrasuda .....

... samo miris pozude i sladostrasca ....uhhhhh....

...opet sam se uzbudio

] Twisted Evil

#30:   Autor: Malamaca Post Postano: 28.01.2006. 2:32

Ah, eto ja se opet osjecam prozvanom Very Happy Very Happy Very Happy
dakle, nazalost, probala nisam, a da zelim - naravno Smile E sad je samo pitanje s dva tipa il s tipom i curom - hmm, iskreno vise bi mi odgovarala 2 tipa, al ne bi se bunila ni sa 3 il vise Smile a ak se vec mora nac neka zena, ajbg, nek i ona dode Very Happy
i da, ova zadnja "situacija" koju je jugovac opisao uopce nije losa ideja Very Happy Wink

#31:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.01.2006. 3:24

Malamaca je napisao/la: › i da, ova zadnja "situacija" koju je jugovac opisao uopce nije losa ideja Very Happy Wink


Swingeri031... ;-)

Uopce nije losa ideja, samo s malo manje frajera nego u tom tvom planu Smile

#32:   Autor: Malamaca Post Postano: 28.01.2006. 15:35

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la: › i da, ova zadnja "situacija" koju je jugovac opisao uopce nije losa ideja Very Happy Wink


Swingeri031... ;-)

Uopce nije losa ideja, samo s malo manje frajera nego u tom tvom planu Smile

a moze onda jednak br frajera i cura, a? Smile

#33:   Autor: husky Post Postano: 29.01.2006. 0:41

Moja djevojka pristala je odavna (5g zajedno) nacelno na m a 3. Oboje se slazemo da to nije npr. za prostitutku uzet, nije stvar seksa, jednostavno, uzitka, vodjenja ljubavi, puno predigre, uzivanja u trenutku itd. To je nesto za unucima pricat. Surprised)

Vec smo pitali zajednicku najbolju frendicu, ali taman je krenula s deckom, rekla rado, ali ne. Tako je propao najbolji pokusaj.... Na iskrici i smokvi raspasoj, samo muski. I tak.... najteze je nac s kim. Prakticki se moras potruditi kao inace za curu, minus to sto se velikoj vecini ta ideja ne svidja. Tako da su sanse jako male.

Ovo pod maskama stvarno je dobra stvar i takve se stvari i desavaju posvuda, pa i kod nas, ima na netu swinger klubova i ovak u real life, ali ideja da 10 ljudi se j... medjusobno ne svidja nam se bas toliko. Mozda jednog dana, ali ne sa 23. Hehe.

#34:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.01.2006. 2:30

Malamaca je napisao/la: › a moze onda jednak br frajera i cura, a? Smile


A moze, bitno da nema "praznog hoda"... ;-)

#35:  Re: menage a troa Autor: debeli Post Postano: 29.01.2006. 13:57

Jugovac je napisao/la (Pogledaj post): › Dok je " menage a troa " donekle izvediva i prihvatljiva sexualno otvorenim mlađim i starijim generacijama, mene osobno najviše popaljuje pomisao na grupnjak pod maskama.
....recimo..

....neki motelčić u Baranji...

.... nekoliko parova .....

... svatko se maskira da medjusobno neznaju tko je tko....

... tulum pod maskama u diskreciji i privatnom aranzmanu....

... lagana glazba... polumrak.... cuga...

.... ples.... lagano opustanje... ali i svima adrenalin lagano raste u krvi...

... medjusobno se snimamo... pogledima pod maskama....

...krece lagano ljubljenje ... skidanje .....

...maske cijelo vrijeme ostaju.... ... u svim kombinacijama ....

... bez opterecenja.... predrasuda .....

... samo miris pozude i sladostrasca ....uhhhhh....

...opet sam se uzbudio

] Twisted Evil

Mislim da si jednostavno previdio jednu stvar, a to je da si zaboravio na mene da to snimim i podjelim sa javnošću Wink

#36:   Autor: ozana Post Postano: 29.01.2006. 14:23

Sve mi se čini da je debeli već nabavio opremu i materijal za snimanje. Još mu samo treba pronjuškati gdje bi se događaj mogao odviti WinkWink

Btw, debeli, kako to da nisi bio u Bizovačkim toplicama. Prije neka 2 mjeseca pročitala sam zgodan članak o swingerima iz cijele Lijepe naše koji se redovito sastaju u BT RazzRazz Vele, cijele obitelji. Preko dana se kupaju s dječicom, mjerkaju se i tako, a navačer kad dječicu uspavaju, u jedan apartman i AJMO!!! RazzRazz

#37:  Re: menage a troa Autor: Malamaca Post Postano: 29.01.2006. 23:41

husky je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo pod maskama stvarno je dobra stvar i takve se stvari i desavaju posvuda, pa i kod nas, ima na netu swinger klubova i ovak u real life, ali ideja da 10 ljudi se j... medjusobno ne svidja nam se bas toliko. Mozda jednog dana, ali ne sa 23. Hehe.

al zasto za 10 g? onda cemo svi biti stari i olinjali i tak Wink bolje sad - dok si mlad osijek031.com smile
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la: › a moze onda jednak br frajera i cura, a? Smile


A moze, bitno da nema "praznog hoda"... ;-)

pa to se podrazumijeva Wink
debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mislim da si jednostavno previdio jednu stvar, a to je da si zaboravio na mene da to snimim i podjelim sa javnošću Wink

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
ja vec zaboravila kak si ti spaljen Cool Wink

#38:   Autor: Tincica Post Postano: 30.01.2006. 11:05

Jugovac je napisao/la (Pogledaj post): ›


da...i ja bih mogao promatrati malo dirati i to je to...penetracija ne dolazi u obzir...mada ja mislim da kada stvar krene...pasti će svi tabui....nisi napomenula jesi li možda crvenokosa...
što se tiče uleta frajera u tu priču....pošto ga ja nebih mazio to bi se svelo na karanje moje drage... a to me baš ne popaljuje....

Twisted Evil




A zašto ne? Možda bi to tvoja draga voljela Twisted Evil Tko zna kakve su sve kombinacije moguće. Usto imam crvenu kosu Twisted Evil

#39:   Autor: Gost Post Postano: 30.01.2006. 16:43

Tincica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jugovac je napisao/la (Pogledaj post): ›


da...i ja bih mogao promatrati malo dirati i to je to...penetracija ne dolazi u obzir...mada ja mislim da kada stvar krene...pasti će svi tabui....nisi napomenula jesi li možda crvenokosa...
što se tiče uleta frajera u tu priču....pošto ga ja nebih mazio to bi se svelo na karanje moje drage... a to me baš ne popaljuje....

Twisted Evil




A zašto ne? Možda bi to tvoja draga voljela Twisted Evil Tko zna kakve su sve kombinacije moguće. Usto imam crvenu kosu Twisted Evil


Pico slasna,
Uglavnom znamo sve kombinacije...a ofarbana crvena ne dolazi u obzir...ili?

#40:   Autor: debeli Post Postano: 30.01.2006. 21:48

Ozana dušo pa ja još nemam djecu pa nemam što tražiti u Thermiji Very Happy

#41:   Autor: ozana Post Postano: 30.01.2006. 21:51

debeli je napisao/la: ›
Ozana dušo pa ja još nemam djecu pa nemam što tražiti u Thermiji Very Happy



A ja mislila da ti to snimaš strogo profesionalno, a ne zbog užitka ili da bi, nedajbože, sudjelovao WinkRazz

#42:   Autor: debeli Post Postano: 01.02.2006. 0:14

Ah svašta bi ja uradio za dva piva al hladna Very Happy

#43:   Autor: D Post Postano: 01.02.2006. 15:04

debeli je napisao/la: ›
Ah svašta bi ja uradio za dva piva al hladna Very Happy


uf, uf vučeš me za jezik Twisted Evil Smile

nazovite me posesivnom, ali ne bih mogla podnijeti dijeliti osobu koju volim s nekim drugim/drugom.
sretno u pronalaženju crvenokose družice, ali odvagnite koliko će vas tih par minuta/sati koštati emocija, povjerenja, ljubomore i sl.

no nisam tu da vam pokvarim zabavu. enjoy!

#44:   Autor: Jugovac Post Postano: 01.02.2006. 16:56

D je napisao/la (Pogledaj post): ›

nazovite me posesivnom, ali ne bih mogla podnijeti dijeliti osobu koju volim s nekim drugim/drugom.


Nemoj ga dijelit...gledaj ovo kao igru u troje...ti si ta koja vodi igru a on/ona su tu radi tvojeg i njegovog zadovoljstva...nema tu ljubomore ni povrede emocija...
Ako ga voliš i imaš njegovu ljubav, i sigurni ste u svoje osjećaje, nikakva pojava treće/trećeg neće to moći poljuljati...pravi strah nije posesivnost, nego nesigurnost sexualna i ljubavna. Twisted Evil

#45:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.02.2006. 0:05

debeli je napisao/la: › Ah svašta bi ja uradio za dva piva al hladna Very Happy


Sigurno je bolja polovica bila iza ledja kad si ovo pisao... mislim, tko bi normalan u takvoj situaciji sjedio i pio pivo... Smile Uostalom, dignes ISO, smanjis trajanje ekspozicije i picis fotke iz ruke, ne brineci se sto se ruka nije mirna Smile

#46:   Autor: ozana Post Postano: 04.02.2006. 19:11

Leteci mungos je napisao/la: ›
debeli je napisao/la: › Ah svašta bi ja uradio za dva piva al hladna Very Happy


Sigurno je bolja polovica bila iza ledja kad si ovo pisao... mislim, tko bi normalan u takvoj situaciji sjedio i pio pivo... Smile Uostalom, dignes ISO, smanjis trajanje ekspozicije i picis fotke iz ruke, ne brineci se sto se ruka nije mirna Smile



Hej, leteći, nemaš li ti kojim slučajem veze s objavljivanjem fotki o tim raskalašenim vikendima u Thermiji? Kao da iz tebe progovara iskustvo WinkWink

#47:   Autor: husky Post Postano: 06.02.2006. 23:27

Malamaca je napisao/la: ›
husky je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo pod maskama stvarno je dobra stvar i takve se stvari i desavaju posvuda, pa i kod nas, ima na netu swinger klubova i ovak u real life, ali ideja da 10 ljudi se j... medjusobno ne svidja nam se bas toliko. Mozda jednog dana, ali ne sa 23. Hehe.

al zasto za 10 g? onda cemo svi biti stari i olinjali i tak Wink bolje sad - dok si mlad osijek031.com smile


Ma ak hoces s nama reci. Smile Al ono grupno, vis da je i pisalo za u Bizovackim, kupanje s djecom, pa swing. Prije bi i ja djecu neg sto bi mozda pokupili neke bolestine.

#48:   Autor: Malamaca Post Postano: 07.02.2006. 4:08

husky je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la: ›
husky je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo pod maskama stvarno je dobra stvar i takve se stvari i desavaju posvuda, pa i kod nas, ima na netu swinger klubova i ovak u real life, ali ideja da 10 ljudi se j... medjusobno ne svidja nam se bas toliko. Mozda jednog dana, ali ne sa 23. Hehe.

al zasto za 10 g? onda cemo svi biti stari i olinjali i tak Wink bolje sad - dok si mlad osijek031.com smile


Ma ak hoces s nama reci. Smile Al ono grupno, vis da je i pisalo za u Bizovackim, kupanje s djecom, pa swing. Prije bi i ja djecu neg sto bi mozda pokupili neke bolestine.

ja sam uvijek za Wink

#49:   Autor: Vila Post Postano: 08.02.2006. 16:11

za vase dobro - iskreno se nadam da ju ne shvacate ozbiljno!!!!
ni malo!

#50:   Autor: Malamaca Post Postano: 08.02.2006. 20:48

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › za vase dobro - iskreno se nadam da ju ne shvacate ozbiljno!!!!
ni malo!

sta se ti petljas?
os i ti s nama osijek031.com smile
ili nas samo mozes slusat Very Happy osijek031.com smile

#51:  Re: menage a troa Autor: Vila Post Postano: 08.02.2006. 21:08

fala lipa al ne bi nista od navedenog! osijek031.com smile

al kad bi ikad doslo do toga, rado bih vidjela snimljeni dokaz jer u protivnom ne bi vjerovala! Evo ti ga...

#52:  Re: menage a troa Autor: Malamaca Post Postano: 08.02.2006. 21:16

Vila je napisao/la (Pogledaj post): › fala lipa al ne bi nista od navedenog! osijek031.com smile

al kad bi ikad doslo do toga, rado bih vidjela snimljeni dokaz jer u protivnom ne bi vjerovala! Evo ti ga...

perverznjakuso jedna ti bi mene gledala, nije dosta sto me cujes Question Exclamation

#53:   Autor: Vila Post Postano: 08.02.2006. 21:23

ja perverzna a ti bi grupnjak s trojicom! haha

#54:   Autor: Jugovac Post Postano: 08.02.2006. 23:44

Trojicom?

Malamaco...ja sam iznenađen ovakvom pohotošću i proždrljivošću...ali nije loša ideja....uhhhh...bila bi stvarno napunjena... Twisted Evil ...daj nam koju pojedinost....

#55:   Autor: Malamaca Post Postano: 08.02.2006. 23:49

Jugovac je napisao/la (Pogledaj post): › Trojicom?

Malamaco...ja sam iznenađen ovakvom pohotošću i proždrljivošću...ali nije loša ideja....uhhhh...bila bi stvarno napunjena... Twisted Evil ...daj nam koju pojedinost....

Embarassed Embarassed Embarassed
detalji na pm Very Happy

#56:   Autor: CatCloe Post Postano: 10.02.2006. 9:26

Jugovac je napisao/la: ›
Trojicom?

Malamaco...ja sam iznenađen ovakvom pohotošću i proždrljivošću...ali nije loša ideja....uhhhh...bila bi stvarno napunjena... Twisted Evil ...daj nam koju pojedinost....

za to stvarno ne treba nešto posebno puno mašte... svaki teenager zna nabrojiti 3 ženska otvora u koji se može stati Very Happy Very Happy

#57:   Autor: puki Post Postano: 10.02.2006. 10:37

pupak, uho, i nos?

#58:   Autor: toni Post Postano: 10.02.2006. 14:41

a jesam se nasmijo... Smile))))))))))

mene je napadala legica (djevojka od prijatelja) da ju ..jelte, kako mi to nije padalo napamet, ona predlozi da ju poshevimo on i ja zajedno... opalio se smijat i reko (iz zajebancije) AJD ! (napominjem da me napadala ... mjesecima, cak godinama) sta ona napravi nakon toga !? drito ode do decka (koji je bio par metara dalje) i kaze mu to ! dolazi on do mene i kaze "cujem da oce sex u troje!??" isto je umro od smjeha. meni je bilo poprilicno neugodno, ali sam se isto fino nasmijao.

naravno da smo bili svi pijani.

sex u troje se nikada nije dogodio, a ona je dobila nogu ubrzo nakon toga.

sex u dvoje (ona&ja) se takodjer nije dogodio, niti ce (iako me je nagovarala posle toga), nekako mi je bed se bivshima od prijatelja.. ima toliko drugih djevojaka Smile

#59:   Autor: Vila Post Postano: 10.02.2006. 16:14

zanimljivo je to sto decki nece posevit curu koja ih napada!

#60:   Autor: Malamaca Post Postano: 10.02.2006. 16:27

puki je napisao/la (Pogledaj post): › pupak, uho, i nos?

pa ako ti je kurac velicine cackalice, onda da Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

#61:   Autor: puki Post Postano: 10.02.2006. 17:09

ne da mi se ni odgovarati na ovo, nema smisla.(vidi, ipak jesam! zakon!)

#62:   Autor: Alana Bates Post Postano: 10.02.2006. 20:16

Ohohoho, e pa ja hoću. Odlučno opovrgavam sve insinuacije o dimenzijama pod materijalnom i kaznenom odgovornošću, pri punoj svijesti i zdravoj pameti. Pri istoj, i uz rizik da budem nazvana konzervom, koncept "potpuno napunjene" žene mi je stran, zbunjujući i prilično naporno djeluje. Da ne spominjem ponižavajući.

#63:   Autor: Malamaca Post Postano: 10.02.2006. 20:20

kako kome, kako kome...

#64:  Re: menage a troa Autor: Vila Post Postano: 10.02.2006. 21:59

eh! Rolling Eyes
tuzno je to kad se istina ne moze jednostavno priznati! Cool

#65:   Autor: Malamaca Post Postano: 10.02.2006. 22:31

a istina je da se ne bi bunila na jebenog tipa (komada 3) na mom novom madracu Very Happy

#66:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.02.2006. 10:55

Alana Bates je napisao/la: ›
Ohohoho, e pa ja hoću. Odlučno opovrgavam sve insinuacije o dimenzijama pod materijalnom i kaznenom odgovornošću, pri punoj svijesti i zdravoj pameti. Pri istoj, i uz rizik da budem nazvana konzervom, koncept "potpuno napunjene" žene mi je stran, zbunjujući i prilično naporno djeluje. Da ne spominjem ponižavajući.

dobro, kako vam se da??! divno je to davati jedno drugom podršku i blablabla ali vi ste stvarno malo predvidljivi... da ne upotrijebim neku drugu riječ.
oprosti što je netko pomislio da je pukijev kurac mali Very Happy Very Happy Very Happy

#67:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.02.2006. 10:57

...a kad smo kod napunjenja i sl., svatko ima svoje apetite, ukuse, ili barem fantazije, ne vidim ničeg ponižavajućeg u tome.

#68:   Autor: puki Post Postano: 11.02.2006. 11:51

CatCloe je napisao/la: ›
dobro, kako vam se da??! divno je to davati jedno drugom podršku i blablabla ali vi ste stvarno malo predvidljivi... da ne upotrijebim neku drugu riječ.
oprosti što je netko pomislio da je pukijev kurac mali Very Happy Very Happy Very Happy


pa, jednostavno - da nam se. da si u takvoj situaciji, i tebi bi se dalo, ne bi bila zajedljiva iz prikrajka Razz

sto se tice velicine (duzine?)mog kurca, nemas se sto njoj ispricavati. sam sam prilicno zadovoljan, a nisam ni cuo prituzbe sa njene strane. sto se tice predvidljivosti, pa, i nastavit cemo dokazivati da si u pravu, ok?
now run along, child...

#69:   Autor: Gost Post Postano: 11.02.2006. 14:42

Da, ljudima koji nas znaju je činjenica da smo odvratni i bljak već jako dobro poznata. Čuj, samo se trebaš naviknuti, nije to ništa strašno.

#70:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.02.2006. 20:13

ne bi mi se dalo, bez obzira na koju situaciju misliš. i nisam zajedljiva iz prikrajka, nego sam zajedljiva. Very Happy a o tome tko je ovdje child i na koje načine bi se dalo raspravljati... samo nekako mi se čini da se i to vama puno više da nego bilo kome drugome.

#71:   Autor: Vila Post Postano: 11.02.2006. 20:26

a zasto je najveca uvreda reci nekom da je dijete!!!!

#72:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.02.2006. 20:45

nije, vidiš da je najveća uvreda kada netko pomisli da ti dečko ima tiny kurac Very Happy Very Happy
(zla sam, priznajem da poštedim truda nekog drugog da to napiše Very Happy )

#73:   Autor: Malamaca Post Postano: 11.02.2006. 20:48

ok, a ja ne znam cemu sva ta "rasprava"
nekom je grupnjak ok, nekom nije
isto tako netko voli jest pecena jaja, netko ne - stvar ukusa, cemu odmah potreba vrijedat one s razlicitim ukusom? zasto bih ja bila cudna il neznamtijasta ako bih to zeljela probat? ajde, ocu konkretan odgovor!

#74:   Autor: puki Post Postano: 11.02.2006. 22:20

mm, ne znam jel se ovo odnosi na mene, al cu ipak odgovoriti - nitko ne kaze da si ti cudna il neznamtijasta ako bi zeljela probat. i ne vrijedjam one sa razlicitim ukusom.
samo - prvi post poziva SVE, a ne sve sa tim afinitetima, da komentiraju. svi moji komentari ovdje su moji osobni stavovi. ako ti volis to ili zelis probati, go ahead, nemam nekih zamjerki.
barem mislim da nisam vrijedjao, ako jesam, ispricavam se...

CatCloe je napisao/la: ›
vidiš da je najveća uvreda kada netko pomisli da ti dečko ima tiny kurac Very Happy Very Happy
(zla sam, priznajem da poštedim truda nekog drugog da to napiše Very Happy )


ma cuj, pisi sto zelis, prvi redak tvoga siga sve govori:)
a dijete - pa ponasas se kao dijete kad pokusavas ici na tako lame fore - moj kurac je u ovoj situaciji sasvim dovoljan. davati ga na javno procjenjivanje bi bilo malo...cudno.ne?

#75:   Autor: jooooooj Post Postano: 12.02.2006. 22:24

nema ma dva dana na forumu i nalazim samo neke rasprave...zašto ne bi svi mogli živjeti u miru i toleranciji...
Inače maco ja volim pečena jaja sa šunkom ili slaninom, svejedno...imao sam potrebu to istaknuti.

#76:   Autor: puki Post Postano: 12.02.2006. 22:46

jooooooj je napisao/la: ›
nema ma dva dana na forumu i nalazim samo neke rasprave...


nisam ja počeo:)

#77:   Autor: jooooooj Post Postano: 12.02.2006. 22:55

ne zanima mene tko je počeo, hoću da se ovo prekine, lijepo si pružite ruke i pomirite...
Vjera u sebe i tolerancija i menage a troa (da se ne zaboravi što je tema)

#78:   Autor: puki Post Postano: 12.02.2006. 22:57

ma znam, al ja sam dijete koje se lako napizdi. pogotovo kad ga se neosnovano krene vrijedjat. postoji zajebancija i postoji vrijedjanje...jebiga...

#79:   Autor: Malamaca Post Postano: 13.02.2006. 0:32

jooooooj je napisao/la (Pogledaj post): ›
Inače maco ja volim pečena jaja sa šunkom ili slaninom.

mmm, os me zenit
jooooooj je napisao/la (Pogledaj post): › ne zanima mene tko je počeo, hoću da se ovo prekine, lijepo si pružite ruke i pomirite...
Vjera u sebe i tolerancija i menage a troa (da se ne zaboravi što je tema)

tako je Wink Laughing

#80:   Autor: Gost Post Postano: 13.02.2006. 8:20

curu koja je djevojka prijatelja... pa bila ona makar i bivsha, neznam... u takovim situacijama javlja se blokada... bar meni.

#81:   Autor: Vila Post Postano: 13.02.2006. 22:53

Gost je napisao/la: ›
curu koja je djevojka prijatelja... pa bila ona makar i bivsha, neznam... u takovim situacijama javlja se blokada... bar meni.


popi malo pa se opusti, pas vidjet kak ces se odblokirat!!! ovo je smjesno!!! sorry

#82:   Autor: Gost Post Postano: 14.02.2006. 8:49

popijem ja... i to ne malo... ali ni pjan ni drogiran necu!.)

retko fin momak:)))))))

#83:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.02.2006. 10:10

stvarno ste smiješni. baš se pitam tko je i iz kojeg reda izvukao vrijeđanje..?
puki je napisao/la: ›
ma cuj, pisi sto zelis, prvi redak tvoga siga sve govori:)

ti bi se možda trebao baviti politikom, odlično izvlačiš stvari iz konteksta. osim toga, šta fali malo rasprave? i onako se ovdje inače raspravlja u rukavicama i na kraju se kao nešto svi slažu i mire... dobro da si ne govorimo "vi" na forumu!
sad još pričamo i o tome tko je prvi počeo! džizus, poslije toga valjda slijedi "mir mir mir, nitko nije kriv.." stvarno smiješno

#84:   Autor: puki Post Postano: 15.02.2006. 11:51

ma znam, hehe...isprika..mal sam raspižđen ovih dana pa zujim okolo i svađam se.čak ako se i drugi ne žele svadjati.
al cuj - nije lijepo vrijedjati.
iskrena stvar iz muske prespektive- nikada nisi siguran u velicinu. uhhh...ima veze sa necim podsvijesnim. pa ono...nije lijepo. a ne zelimo se vrijedjati. jer je jadno, ne?

#85:   Autor: puki Post Postano: 15.02.2006. 11:52

a cuj, mogu i ovako - piss off. pa ak se volis raspravljati bez rukavica, ajde:)

#86:   Autor: CatCloe Post Postano: 15.02.2006. 12:23

puki je napisao/la: ›
ma znam, hehe...isprika..mal sam raspižđen ovih dana pa zujim okolo i svađam se.čak ako se i drugi ne žele svadjati.
al cuj - nije lijepo vrijedjati.
iskrena stvar iz muske prespektive- nikada nisi siguran u velicinu. uhhh...ima veze sa necim podsvijesnim. pa ono...nije lijepo. a ne zelimo se vrijedjati. jer je jadno, ne?

o džizus, o kakvom ti vrijeđanju uopće pričaš?? ja čak nisam ni reagirala odmah na nečiji post o tvom kurcu (koji je, naravno, bio zajebancija, ali ne sjećam se više čiji je bio), nego sam reagirala kad je tvoja cura odmah skočila demantirati tvrdnju o tome kako je mali Very Happy Very Happy stvarno ne vidim tko je tu koga vrijeđao i zašto ste se oboje našli pogođeni tom izjavom Very Happy

#87:   Autor: Alana Bates Post Postano: 15.02.2006. 20:20

Dooooobro. Ak ne stavim smajl iza, automatski je sav kontekst bio ozbiljno mišljen? E nije. Nije ni ono o malom Pukiju. Mislim da si ti ipak malo nešto krivo shvatila. Ku' iš, jebe mi se, ne ševiš se ti i ostatak foruma s njim, nego ja, i valjda ja trebam znat o čemu se tu radi, a ne svi vi ostali. I evo sad Smile , čisto da ne pomisliš da pizdim po forumu.

#88:   Autor: Jugovac Post Postano: 16.02.2006. 22:29

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
za to stvarno ne treba nešto posebno puno mašte... svaki teenager zna nabrojiti 3 ženska otvora u koji se može stati Very Happy Very Happy


Maco, maco, vidi što napravi ovim postom....
Da si nešto malo pametnije napisala mi nebismo morali čitati o Pukijevom kurcu... prekini biti tako...zajedljiva... Twisted Evil ...unosiš sexualnu nesigurnost u jednu nadasve ozbiljnu ljubavnu vezu u kojoj je razgovor o organima rasplodnim u istom košu sa incestom, sodomijom ili nekrofilijom.
Twisted Evil

#89:   Autor: Malamaca Post Postano: 17.02.2006. 1:01

Jugovac je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
za to stvarno ne treba nešto posebno puno mašte... svaki teenager zna nabrojiti 3 ženska otvora u koji se može stati Very Happy Very Happy


Maco, maco, vidi što napravi ovim postom....
Da si nešto malo pametnije napisala mi nebismo morali čitati o Pukijevom kurcu... prekini biti tako...zajedljiva... Twisted Evil ...unosiš sexualnu nesigurnost u jednu nadasve ozbiljnu ljubavnu vezu u kojoj je razgovor o organima rasplodnim u istom košu sa incestom, sodomijom ili nekrofilijom.
Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing
nicam ja kriva Embarassed

#90:   Autor: CatCloe Post Postano: 17.02.2006. 11:19

Jugovac je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
za to stvarno ne treba nešto posebno puno mašte... svaki teenager zna nabrojiti 3 ženska otvora u koji se može stati Very Happy Very Happy


Maco, maco, vidi što napravi ovim postom....
Da si nešto malo pametnije napisala mi nebismo morali čitati o Pukijevom kurcu... prekini biti tako...zajedljiva... Twisted Evil ...unosiš sexualnu nesigurnost u jednu nadasve ozbiljnu ljubavnu vezu u kojoj je razgovor o organima rasplodnim u istom košu sa incestom, sodomijom ili nekrofilijom.
Twisted Evil


..ups Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil

#91:   Autor: CatCloe Post Postano: 17.02.2006. 11:20

nekrofilijom Very Happy Very Happy Very Happy

#92:  Re: menage a troa Autor: Jugovac Post Postano: 19.02.2006. 21:47

Catcloe....ccccc....pa zar s nekrofiliom početi stranicu?...ja ti baš i nisam za tu temu...daj nešto gdje su svi živi i zadovoljni
Twisted Evil

#93:  Re: menage a troa Autor: ---s Post Postano: 13.08.2007. 2:45

o tom maštam u zadnje vrijeme i nadam se da ću to doživit!!!naravno htjela bi s 2 dečka!!cure me baš ne uzbuđuju,ne kao dečki!ali mogla bi sa prijateljicom i nekim tipom koji nam se objema sviđa!a šta sad...malo eksperimentiranja.. osijek031.com smile

#94:   Autor: tamna strana Post Postano: 13.08.2007. 9:27

sister je napisao/la: ›
o tom maštam u zadnje vrijeme i nadam se da ću to doživit!!!naravno htjela bi s 2 dečka!!cure me baš ne uzbuđuju,ne kao dečki!ali mogla bi sa prijateljicom i nekim tipom koji nam se objema sviđa!a šta sad...malo eksperimentiranja.. osijek031.com smile


....kako je to jednostavno samo napisati ovdje na netu....Cool
al kad bi o tome pricali uživo....mislim da bi bilo.....zemljo otvori se......Cool

#95:   Autor: insomnia Post Postano: 13.08.2007. 10:45

sister je napisao/la: ›
o tom maštam u zadnje vrijeme i nadam se da ću to doživit!!!naravno htjela bi s 2 dečka!!cure me baš ne uzbuđuju,ne kao dečki!ali mogla bi sa prijateljicom i nekim tipom koji nam se objema sviđa!a šta sad...malo eksperimentiranja.. osijek031.com smile


uf ja mislim kad bih, ako bih, a voljela bih.. jel, probati.. predložila takvo nešto svojoj frendici, da bih krepala od sramote.. onak, mi na kavici, ona mi priča kak je kupila sandale, a ja-si za treesome? a opet, kako to napraviti s nekim kog ne poznaješ? ne kontam one ljude koji si preko personal adds-a nalaze ''trećeg'' ili ''četvrtog''... ne znam ne znam.. a opet, valjalo bi probati, to svakako!

#96:   Autor: marrai Post Postano: 13.08.2007. 10:54

možda je nekim ljudima lakše to napraviti sa nepoznatima,nego voljenu osobu podjeliti sa trećom...ja osobno ne bih mogla nekoga, do kog mi je stalo gledati kako guzi frendicu/poznanicu ...jok Ne, ne i ne!

#97:   Autor: Isis Post Postano: 13.08.2007. 17:04

Nah...
Nisam voljan partnericu djelit nit s curom nit s dečkom...

#98:   Autor: Ivan Post Postano: 13.08.2007. 17:52

Isis je napisao/la: ›
Nah...
Nisam voljan partnericu djelit nit s curom nit s dečkom...


aha zelis ih svo troje posebno u svoje vrijeme Very Happy

#99:   Autor: ---s Post Postano: 14.08.2007. 2:17

voljenu osobu nikom ne dam!!!!ali sa nekim prijateljima,koji su mi dobri...ili stvarno,najbolje sa nekim nepoznatim..ali morali bi mi se svidit!
ja bi to rekla!moje prijateljice to znaju,i da me netko pita neš o tome,rekla bi...isuse,odmah!!!!!
a ovo sa prijateljicom,to bi zapravo jedino sa najboljom!naravno za to bi morala bit pijana,al bi svejedno mogla to napravit!!!

#100:   Autor: tamna strana Post Postano: 14.08.2007. 10:33

sister je napisao/la: ›
a ovo sa prijateljicom,to bi zapravo jedino sa najboljom!naravno za to bi morala bit pijana,al bi svejedno mogla to napravit!!!


...cemu onda to napraviti ako si pijana....Cool

#101:  Re: menage a troa Autor: ---s Post Postano: 15.08.2007. 1:11

ma,sam malo da popijem Very Happy ,ne da se ubijem,u granici normale......zar ne moraš bit malo pijan da ližeš pi.ku praktički svojoj sestri,jer ko da mi je sestra!! Wink

#102:   Autor: Ivan Post Postano: 15.08.2007. 1:34

mislim da moras biti jos ponesto osim pijanstva Very Happy

#103:   Autor: ---s Post Postano: 15.08.2007. 3:58

Ivan je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da moras biti jos ponesto osim pijanstva Very Happy

šta?ovo je prezločesto!osijek031.com smile

#104:   Autor: Ivan Post Postano: 15.08.2007. 10:35

sister je napisao/la: ›
Ivan je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da moras biti jos ponesto osim pijanstva Very Happy

šta?ovo je prezločesto!osijek031.com smile


osijek031.com smile

#105:   Autor: CatCloe Post Postano: 18.08.2007. 21:42

tamna strana je napisao/la: ›
....kako je to jednostavno samo napisati ovdje na netu....Cool
al kad bi o tome pricali uživo....mislim da bi bilo.....zemljo otvori se......Cool

govori u svoje ime Wink
...ah, menaža... jedna od nikada ostvarenih fantazija... uvijek sam bila preveliki emotivac za to osijek031.com smile za to treba biti sam, tj. ne-u-vezi, barem tako ja mislim..

#106:   Autor: tamna strana Post Postano: 18.08.2007. 21:52

CatCloe je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
....kako je to jednostavno samo napisati ovdje na netu....Cool
al kad bi o tome pricali uživo....mislim da bi bilo.....zemljo otvori se......Cool

govori u svoje ime Wink
...ah, menaža... jedna od nikada ostvarenih fantazija... uvijek sam bila preveliki emotivac za to osijek031.com smile za to treba biti sam, tj. ne-u-vezi, barem tako ja mislim..


hm..da...dobro došla ti nama nazad sa mora...sad ce odmah živniti topici o sexu....Cool
a što se tice menaže.....i da se treba biti sam.....upravo se suprotno događa......oni koji su u vezi....traže treceg sudionika....ne bi li im malo osvježio monotoniju u sexu.....Cool

#107:   Autor: CatCloe Post Postano: 18.08.2007. 21:57

tamna strana je napisao/la: ›
oni koji su u vezi....traže treceg sudionika....ne bi li im malo osvježio monotoniju u sexu.....Cool

pa to je sasvim ok. ako se svi slažu i to im paše, nitko sretniji! Wink
osobno sam daleko preposesivno-krvoločna za to, ali vjerujem da mnogi nisu i zato - may the force be with them! Wink

#108:   Autor: fatcat Post Postano: 18.08.2007. 22:01

tamna strana je napisao/la: ›
...oni koji su u vezi....traže treceg sudionika....ne bi li im malo osvježio monotoniju u sexu.....Cool
Ako nisi u vezi onda drkas, sta ces vece monotonije od tog...

#109:   Autor: tamna strana Post Postano: 18.08.2007. 22:04

fatcat je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
...oni koji su u vezi....traže treceg sudionika....ne bi li im malo osvježio monotoniju u sexu.....Cool
Ako nisi u vezi onda drkas, sta ces vece monotonije od tog...


...rucni rad je uvijek bio cjenjeniji... Cool

#110:   Autor: ela Post Postano: 18.08.2007. 23:53

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
fatcat je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
...oni koji su u vezi....traže treceg sudionika....ne bi li im malo osvježio monotoniju u sexu.....Cool
Ako nisi u vezi onda drkas, sta ces vece monotonije od tog...


...rucni rad je uvijek bio cjenjeniji... Cool

Shocked
nemrem beliviti osijek031.com smile

#111:   Autor: Deez Post Postano: 19.08.2007. 1:26

puki je napisao/la: ›

ako zbog niceg drugog, zbog krvlju, znojom i...ostalim izlucevinama(Smile) spoznate cinjenice koliko posla ima oko samo jedne zene.

moje je misljenje da je kvalitetnije 3 puta sa jednom curom nego jedan put sa tri cure...

E pa pajdo ti stvarno ne znaš šta valja ili nisi pravo muško da obaviš tako zahtjevan zadatak. Menage je super stvar. Naravno kad si s 2 cure. Sve druge opcije ne dolaze u obzir. Meni je menage super. I uvijek sam za! Obavezno probajte! Samo pazite da vam se ne svidi previše... hehe

#112:   Autor: ruana Post Postano: 19.08.2007. 16:41

ja sam rasna crvenokosa...

#113:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 19.08.2007. 20:23

ne znam, da nisma u vezi koliko jesam i da mi nije baš previše stalo do žene na emocionalnom planu, vjerojatno ne bih imao ništa protiv ali ovako...ne, ne želim dijeliti svoju djevojku s nikime pa makar to bila i neka dobra ženska...

#114:   Autor: morgan Post Postano: 19.08.2007. 21:25

probao - precjenjena stvar.
teško je ostvarit emocionalno ispunjenje sa dvijke osobe.
čisti sat tjelesnog odgoja.
hvala, više ne bih.

#115:   Autor: Deez Post Postano: 19.08.2007. 22:38

morgan je napisao/la: ›
probao - precjenjena stvar.
teško je ostvarit emocionalno ispunjenje sa dvijke osobe.
čisti sat tjelesnog odgoja.
hvala, više ne bih.

Koje rekao da se tu ostvaruje emocionalno ispunjenje?! emocije su u svakom slučaju precijenjene!

#116:   Autor: aethur Post Postano: 19.08.2007. 22:50

morgan je napisao/la: ›
probao - precjenjena stvar.
teško je ostvarit emocionalno ispunjenje sa dvijke osobe.
čisti sat tjelesnog odgoja.
hvala, više ne bih.

potpisujem
been there, done that, never again

#117:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 19.08.2007. 23:00

svi napaljeni u 11 naveče..
cccc

#118:   Autor: morgan Post Postano: 19.08.2007. 23:03

[/quote]
emocije su u svakom slučaju precijenjene!
[/quote]
zanimljivo....

#119:   Autor: aethur Post Postano: 19.08.2007. 23:06

morgan je napisao/la: ›

emocije su u svakom slučaju precijenjene!
[/quote]
zanimljivo....
[/quote]
dakle, prema ovome, jedino što je bitno je tjelesni užitak? a emocije su precjenjene? odnosno nisu nam potreben? sputavaju nas možda?

#120:   Autor: morgan Post Postano: 19.08.2007. 23:17

Ko je rekao da se tu ostvaruje emocionalno ispunjenje?! emocije su u svakom slučaju precijenjene!
[/quote]
pa valjda te neke emocije pokreću da se upustiš u to? Ono, bar neke fantazije,nešto zamišljaš da ćeš osjetit a dogodi se divno razočarenje.Naravno, motivi ljudi koji se upuštaju u trojke su vrlo različiti. Aethur i ja govorismo u svoje ime.poštujem tvoje mišljenje ali emocije ipak nisu precijenjene.ne želim mislit o tebi kao hladnoj i proračunatoj osobi.

#121:   Autor: insomnia Post Postano: 23.08.2007. 19:00

aethur je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
probao - precjenjena stvar.
teško je ostvarit emocionalno ispunjenje sa dvijke osobe.
čisti sat tjelesnog odgoja.
hvala, više ne bih.

potpisujem
been there, done that, never again



e, a šta nije toliko valjalo? mislim, šta ti je bilo toliko grozno u svemu tome da više nikad ne bi?

#122:   Autor: Deez Post Postano: 24.08.2007. 1:58

aethur je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›

emocije su u svakom slučaju precijenjene!

zanimljivo....
[/quote]
dakle, prema ovome, jedino što je bitno je tjelesni užitak? a emocije su precjenjene? odnosno nisu nam potreben? sputavaju nas možda?
[/quote]
Ja nisam hladna i proračunata osoba, ali shvatio sam da emocije sputavaju ljude. Pogotovo kad se zaljubiš pa postaneš ljubomoran, posesivan i ponašaš se ko neki debil. Emocije treba kontrolirat.

#123:   Autor: CatCloe Post Postano: 24.08.2007. 9:07

Deez je napisao/la: ›
Ja nisam hladna i proračunata osoba, ali shvatio sam da emocije sputavaju ljude. Pogotovo kad se zaljubiš pa postaneš ljubomoran, posesivan i ponašaš se ko neki debil. Emocije treba kontrolirat.

hma pa da... valjda je upravo u tome stvar.. tek kada se uspiješ riješiti tih "loših" emocija možeš zaista uživati u onim dobrim. i biti sretan neusporedivo više nego bez njih.. sve je stvar prakse i volje.. samo mnogi odustaju iz razloga koje si naveo. linija manjeg otpora, tako svojstvena ljudskom rodu.

#124:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 24.08.2007. 17:21

nije lako u troje.
Prvo moraš naći djevojku(frendicu bolje) sa kojom si intiman af kors.
Druga stvar trebaš sa njom razgovarati o tome, i naravno da se složi... (heavy kategorija)
3. Trebaš naći osobu koja je privlačna oboma.
4. Treba alkohola i svega drugoga, pa kada te "pukne" onda doći i početi ona sa jedne ja sa druge strane.
5. To je meni plan, ali je stao na 3 stavci...

pozz

#125:   Autor: Bilke Post Postano: 25.08.2007. 11:58

Bio na nekom satelitskom neki dokumentarac o trojkama.

Priča se vrtila oko jednog para gdje su oboje htjeli neku žensku osobu. Voljeli se, sve bilo super u vezi, divno, krasno, ali su htjeli probati nešto novo. Pričali o tome te se i ženka složila.

No kad se sex počeo, ženka je skužila da joj se opće ne sviđa prizor kako kita njenog mužjaka uplovljava u najednom neprijateljsko tijelo. Za vrijeme sexa nija ništa rekla, kad su već tu, da i završi...

No sljedećih dana ga nije mogla pogledati, sex nije mogla doživiti, prestalo joj je biti kao prije i prekinuli su...

Ok, možda je vidjela da je ta druga sposobnija ili otvorenija u sexu od nje, pa joj je opalo samopoudanje, ali tko zna...

Nisam probao, ali mislim da je to zajebana stvar i nije za svakoga...

Smile

#126:   Autor: Elena_Os Post Postano: 25.08.2007. 12:23

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Bio na nekom satelitskom neki dokumentarac o trojkama.

Priča se vrtila oko jednog para gdje su oboje htjeli neku žensku osobu. Voljeli se, sve bilo super u vezi, divno, krasno, ali su htjeli probati nešto novo. Pričali o tome te se i ženka složila.

No kad se sex počeo, ženka je skužila da joj se opće ne sviđa prizor kako kita njenog mužjaka uplovljava u najednom neprijateljsko tijelo. Za vrijeme sexa nija ništa rekla, kad su već tu, da i završi...

No sljedećih dana ga nije mogla pogledati, sex nije mogla doživiti, prestalo joj je biti kao prije i prekinuli su...

Ok, možda je vidjela da je ta druga sposobnija ili otvorenija u sexu od nje, pa joj je opalo samopoudanje, ali tko zna...

Nisam probao, ali mislim da je to zajebana stvar i nije za svakoga...

Smile


Ne znam da li bi se smijala ili plakala.. ma smijem se osijek031.com smile jer mi je to toliko bedasto da boli glava...

Žao mi je što im je veza tako završila.. Sad ali šta su tražili ,to su i dobili..normalno da ne može više (NIŠTA) biti isto kao prije.. iskreno ja to ne bi mogla i ne radi se o manjku samopouzdanja, (ne)otvorenosti i sl., već o tome da ne bi mogla gledati voljenu osobu ( s kojom sam u vezi!! ) kako ima "prisan odnos s nekom drugom" ... osijek031.com smile
jednostavno kad zavolim (a to se događa jako rijetko ) volim više od života i ne želim tu osobu dijeliti s nikim ! osijek031.com smile
Iskreno mislim da to mogu raditi samo osobe koje imaju vrlo malo osjećaja prema onoj drugoj strani ...

#127:   Autor: Bilke Post Postano: 25.08.2007. 12:40

Elena_Os je napisao/la: › Žao mi je što im je veza tako završila.. Sad ali šta su tražili ,to su i dobili..


That's the point. Fora je sto ovdje nije frajer nju nagovarao. Oboje su to htjeli, samo nisu znali što to donosi...

Elena_Os je napisao/la: › Iskreno mislim da to mogu raditi samo osobe koje imaju vrlo malo osjećaja prema onoj drugoj strani ...


Ima osoba koje mogu tako funkcionirati, ali kao što je Cat rekla, za većinu nas troa je ok kad nisi u vezi... Smile

#128:   Autor: Elena_Os Post Postano: 25.08.2007. 13:04

Bilke je napisao/la: ›
Ima osoba koje mogu tako funkcionirati, ali kao što je Cat rekla, za većinu nas troa je ok kad nisi u vezi... Smile


Istina da ima osoba koje mogu tako funkcionirati (ali to je vrlo vrlo mali postotak)..
Ipak mislim da ostali to rade pod nekakvim utjecajem okoline( često u svrhu nekakvog dokazivanja tipa ako je moj lega/ica to mogao/la ,mogu i ja) ili kako bi neke svoje (umišljene) komplekse izliječili...

Jedno je maštanje/sanjarenje ,a savim sasvim drugo proživljavanje... i često se dogodi da se pred samo događanje tog primamljivog , nekada zamišljanog "vau" događaja, ljudi povuku i brže nego što su mogli (za)misliti... Laughing

#129:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.08.2007. 13:26

pa ne mora biti samo okolina u pitanju... postoji vrijeme za sve. mislim da je to sasvim ok iskustvo u nekoj fazi života.. kad nisi u vezi ili si u nekoj vezi koja to može podnijeti, ili ne može, ali nije toliko važna da ju je nemoguće žrtvovati itd. itd. itd.
nije da plačem od muke i kajem se što nisam, ali ne bi imala ništa protiv da imam nešto slično pohranjeno u sjećanju Wink još jedna priča za pričati unucima uz kamin osijek031.com smile

#130:   Autor: ela Post Postano: 26.08.2007. 13:41

Bili u vezi ili ne,mišljenja sam da je troa za osobe za koje je seks čisti sat tjelesnog...stoga za nekoga tko seks povezuje uz osobu do koje joj je na bilo koji način stalo...mislima da ne pali...neke stvari želim samo za sebe Laughing
probala ne...
ali nikad ne reci nikad...što god rekla nikad stiglo me Wink

#131:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.08.2007. 13:47

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › No kad se sex počeo, ženka je skužila da joj se opće ne sviđa prizor kako kita njenog mužjaka uplovljava u najednom neprijateljsko tijelo.

nou šit?!! stvarno moraš biti genijalac da tako nešto dokučiš unaprijed osijek031.com smile (ironija op.a.)

#132:   Autor: DonQuijote Post Postano: 26.08.2007. 14:21

Bilke je napisao/la: ›
Ima osoba koje mogu tako funkcionirati, ali kao što je Cat rekla, za većinu nas troa je ok kad nisi u vezi... Smile

btw, nije troa, nego trois, iliti menage a trois.

#133:  Re: menage a troa Autor: bosonoga76 Post Postano: 08.09.2007. 19:14

njih dvojica i ja, da - jedan se zvao Masta, drugi Iluzija. Very Happy

#134:  Re: menage a troa Autor: Bojo Post Postano: 10.11.2007. 1:20

bosonoga76 je napisao/la (Pogledaj post): › njih dvojica i ja, da - jedan se zvao Masta, drugi Iluzija. Very Happy

pa mašta i iluzija je ženski rod.... osijek031.com smile

#135:   Autor: freshLegica Post Postano: 11.11.2007. 22:16

mislim da je to izvedivo samo među troje ljudi kojima nije stalo jednima do drugih, a privlače se sexualno..dakle gotovo neizvedivo.
u vezi u kojoj ima ikakve ljubavi-to nije prirodno..
zasto bi netko u vezi uopće htio nekog trećeg-mislim da u toj vezi nešta ne štima...kad nekog voliš, definitivno ga ne žeiš dijeliti s nikim...
troje slobodnih, emocionalno nevezanih ljudi na jednom mjestu, a koji se privlače u isto vrijeme, neizvedivo!!!

#136:  Re: menage a troa Autor: 1step2far Post Postano: 12.11.2007. 10:56

Ja bih bas htjela probati, ali sa svojim deckom i jos jednim muskarcem. Svidja mi se to. Pa jos dokumentiratii kad jednog dana postanem slavna da sve izadje u javnost.

#137:   Autor: cane Post Postano: 12.11.2007. 20:15

freshLegica je napisao/la: ›
mislim da je to izvedivo samo među troje ljudi kojima nije stalo jednima do drugih, a privlače se sexualno..dakle gotovo neizvedivo.
u vezi u kojoj ima ikakve ljubavi-to nije prirodno..
zasto bi netko u vezi uopće htio nekog trećeg-mislim da u toj vezi nešta ne štima...kad nekog voliš, definitivno ga ne žeiš dijeliti s nikim...
troje slobodnih, emocionalno nevezanih ljudi na jednom mjestu, a koji se privlače u isto vrijeme, neizvedivo!!!


Hmm. Ne bih se baš složio s tobom o ovoj teoriji. Sve je to u tvojoj glavi i kako se postaviš prema tome.

#138:   Autor: ruana Post Postano: 13.11.2007. 1:55

ja se slazem s onim da tih troje ne treba biti u nikakvoj emotivnoj vezi, nebi bas bila presretna da moj lik drma drugu, al ovako, zast ne, tko voli nek izvoli, bas me zanima, a kak bi muski reagirali da neki drma njegovu curu

#139:   Autor: Elena_Os Post Postano: 22.09.2008. 9:55

Baš sam sinoć pričala o ovoj temi...iz čiste zajebancije na pitanje frenda da li bi mogla/pristala rekla sam da.."stvar" se zahuktala sve dok nisam rekla 2 muška i ja Very Happy , onda je uslijedilo naglo "peglanje" bora smijalica na licu osijek031.com smile 2 butre može, ali 1 nikako.. Laughing
Iskreno, ja ne bih mogla niti jednu od ove 2 kombinacije... materijalne stvari mogu dijeliti s nekim, ali ostalo nikako...mislim da većina onih koji pričaju da bi mogli, kada bi se dogodila takva situacija, povukli bi se kao pofureni...
osim toga, kada nekoga stvarno iskreno voliš onda nema mjesta za 3. osobe...

#140:  Re: menage a troa Autor: 1step2far Post Postano: 22.09.2008. 21:28

Tako je to; muškarci maštaju sa dvije žene, a žene sa dva muškarca.

#141:   Autor: bondgirl Post Postano: 22.09.2008. 21:56

Ja sam jednom očito boleniku postavila hipotetičko pitanje kao da je u krevetu s curom i sa ženskom s kojom ju dulje vrijeme vara,kao na koju bi su prije digao, rekao je na ovu drugu jer ga više pali i zato što je neiskusna pa ga to pali.
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » menage a troa


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::