Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek

#1:  Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek Autor: Leon Post Postano: 31.10.2005. 15:11

Prošli četvrtak je u Tvrđi, u bivšim prostorijama disko kluba Vega, otvoren Klub navijača Kohorta. Nakon godina bez adekvatnog prostora, članovi su dobili prostorije na kojima bi im, po njihovom mišljenju, mogle zavidjeti i puno veće navijačke grupe. Na otvorenju je priređen domjenak za sve sponzore te je prilika iskorištena i za podjeljenje zahvalnice.

Od prošlog petka Klub navijača je počeo i s redovnim radnim vremenom, svaki dan od 17h do 22h te subotom kada će se, zbog utakmica NK Osijeka, prostorije kluba navijača otvarati i ranije.

Kohorta.net

#2:   Autor: debeli Post Postano: 01.11.2005. 8:46

Oć pivo bit tamo jeftinije ili je to samo marketinški potez. Sve u svemu čini mi se da je prostor jedinstven, volio bi da ovaj klub zaživi.

#3:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 01.11.2005. 10:14

....Jel to Žižo dobio gostionu badava?

#4:   Autor: Gemi Post Postano: 01.11.2005. 14:43

debeli je napisao/la: ›
Oć pivo bit tamo jeftinije ili je to samo marketinški potez. Sve u svemu čini mi se da je prostor jedinstven, volio bi da ovaj klub zaživi.


E ak to bude ko kod Bartle na Neptunu kod flosa, nece to bit dobro ;-)

#5:   Autor: centurion Post Postano: 01.11.2005. 15:12

to nije birtija nego klub navijaca a pravo na cugu imaju samo clanovi sa iskaznicama kohorte..

#6:  Re: Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek Autor: William H. Bonney Post Postano: 01.11.2005. 22:50

iskaznicu je dobit nevidjeni problem.

#7:  Re: Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek Autor: Gost Post Postano: 01.11.2005. 23:05

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › iskaznicu je dobit nevidjeni problem.


plati i dobit ćeš!
Nije ovo birtija već klub navijača, a navijač nije samo Žižo makar je on najzaslužniji za otvaranje KN.

kako volim ovakve pametnjakoviće! Very Happy

#8:   Autor: Gost Post Postano: 02.11.2005. 20:08

Znaš burajz vec je sad vidljivo da ce pojedinci, tamo lokat sa svojim frendovima koji na tekmu u Gracki dođu ili u kavez ili na zapad.Dok će jadna i siromašna djeca plaćati članske karte da bi pojedinci mogli putovati bespla na razna gostovanja. Mislim da je jeftinije i daleko bolja atmosfera popit pivicu u Kohorti na Divaltovoj prije tekme, nego sjedit u nekom feget clubu.
Eto to je moje mišljenje.

#9:   Autor: Gost Post Postano: 02.11.2005. 22:29

kohorta kafić na divaltovoj ne postoji već dugo!
a oko ovog ostalog nisi u pravu, svatko ko plati članarinu imat će pogodnosti, sam je pitanje hoće li ih koristiti. na gostovanja ili svi idu bespla (ko u VK) ili svi plaćaju (ko sva ostala gostovanja).

Kom se ne sviđa ne mora dolazit tam, nije nama ni cilj da to bude mjesto za izlazit u Os ili za okupljanje lokalnih pijanaca, za hvatat curu, već za okupljanje i druženje navijača (mož na big screenu gledat tekme, što u ne znam kojem kafu još možeš osim kad igra repka), ak dođe netko sa strane neće ga se tjerat sigurno. Svi su dobrodošli dok ne prave sranja.

#10:   Autor: Kohorta Post Postano: 03.11.2005. 13:28

Neka ti oni koji su tamo dolazili lokat kažu kako su prošli!
dakle to nije mjesto za opijanje nego za druženje svih, a ne samo navijača. kao što i samo ime kaže to je KLUB navijača što znači da će se tamo osim cuge odvijati i neki drugi sadržaji tipa projekcije navijačkih filmova, edukacija o ponašanju na tribini ostali navijački sadržaji poput koerografija, organiziranja gostovanja, ...
dakle sve samo ne mjesto za pijance.
Svatko tko bude želio od sljedećeg tjedna uopće boraviti u Klubu morati će biti član tog istog Kluba po cijeni 20 kn!
Ako želi biti član Kohorte cijena će biti 50 kn za djecu do 14 i žene, a 100 kn za ostale. S tom članarinom će biti mogućnost popusta na gostovanja, rekvizite,...
I žižo nije dobio ništa "badava" već je prolio dosta znoja da bi privolio sve sponzore da ulože koju kunu u tu prostoriju i zato pssst svi vi koji nemate pojam o čemu pričate.

#11:  Re: Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek Autor: William H. Bonney Post Postano: 03.11.2005. 19:27

Duzan sam ispriku Zizanovicu i ostalima koji se osjechaju povrijedjeno, naime razgovarao sam sa zizom i raspitao se okolo, kohosi su dobili mjesto koje su i vishe nego zasluzili. bravo.

#12:   Autor: RKL Post Postano: 03.11.2005. 19:27

A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?

#13:   Autor: Gost Post Postano: 03.11.2005. 21:47

William H. Bonney nemoj se previse ulizivat nes dobit bespla cugu!!!

#14:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 04.11.2005. 1:35

jel to ono sa *you*?

#15:   Autor: Gost Post Postano: 04.11.2005. 14:55

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?


naravno da onda nisi dobrodošao, ako nisi znao članska iskaznica Kohorte ti je zapravo članska iskaznica za onaj Glavašev sabor, sam što je naša bijelo-plava. Rolling Eyes

E baš si debil! Twisted Evil

#16:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 04.11.2005. 16:31

Kakva glupost, voljeti i navijati za Osijek ne znaći i davati podršku lokalnom političaru. Debil si ti.

#17:   Autor: debeli Post Postano: 04.11.2005. 17:47

[quote="RKL";p="8111"]A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?[/quote]

Ma jok lakše je skandirat "Glavaš,Glavaš", nekako je zvučnije. Osim toga lakše je za zapamtit jer navijači imaju konstantan manjak IQ, pa im treba omogućiti fonetski jednostavnije uzvike koji se često ponavljaju, tako da ih što lakše usvoje.
Iz istog razloga Kohorta na tekmama pjeva stare navijačke koračnice (Grad na Dravi), jer bi nove izazvale pomutnju u redovima. Sada u novom i izrazito akustičnom clubu navijacha, mogu održavati class iz pijevanja na istoku, te harmoničnog psovanja najmilijih nam političara i rodbine gostujućih navijača. Laughing

#18:   Autor: Kohorta Post Postano: 04.11.2005. 19:12

Citat: ›
Osim toga lakše je za zapamtit jer navijači imaju konstantan manjak IQ, pa im treba omogućiti fonetski jednostavnije uzvike koji se često ponavljaju, tako da ih što lakše usvoje.


ako su dipl.inž. elektrotehnike, doktori, odvjetnici,...osobe sa niskim IQ onda si u pravu. Evil or Very Mad

#19:   Autor: debeli Post Postano: 04.11.2005. 19:56

Pa i ja sam dr., i navijač, i ne stidim se to što imam IQ broja cipela. Nije sramota priznat da si glup.
Btw jesi li ti to računao na pomoćne suce, i liječničku ekipu uz teren?

#20:   Autor: Kohorta Post Postano: 04.11.2005. 19:59

kakve veze imaju oni s navijačima?

#21:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 04.11.2005. 22:51

više nego Glavaš

#22:   Autor: RKL Post Postano: 04.11.2005. 23:37

Gost je napisao/la: ›
RKL je napisao/la (Pogledaj post): › A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?


naravno da onda nisi dobrodošao, ako nisi znao članska iskaznica Kohorte ti je zapravo članska iskaznica za onaj Glavašev sabor, sam što je naša bijelo-plava. Rolling Eyes

E baš si debil! Twisted Evil


A ak sam Krunoslav Fehir jel sam onda dobrodošao?

#23:   Autor: Gost Post Postano: 05.11.2005. 9:29

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › Kakva glupost, voljeti i navijati za Osijek ne znaći i davati podršku lokalnom političaru. Debil si ti.


nitko te ne tjera da daješ podršku Glavašu, i većina ljudi koja skandira Glavašu nije ni glasala za njega, evo ja prvi . Ne skandira se glavašu zbgo aktualnih političkih događanja! Uostalom zašt se ja nekom opravdavam, ipak imam manjak IQ-a pa ne očekujem da me netko shvati!

Idem sad razbit tramvaj, napit se, potući i sve ostalo što rade neinteligentni navijači, jel?

KOLKO DEBILA, JEBOTE KOLKO DEBILA! Very Happy

#24:   Autor: debeli Post Postano: 05.11.2005. 13:31

A jel ti treba članska iskaznica za razbijanje trajvana ?

#25:   Autor: Gost Post Postano: 05.11.2005. 14:20

Ako skandiraš a ne glasaš, kako da ti vjerujem da voliš mene kada skandiraš OSIJEK OSIJEK!

#26:   Autor: RKL Post Postano: 06.11.2005. 10:35

Po toj nekoj logici skandirao bi i Arkanu da ustane iz mrtvih i dovede Osijek do prvog mjesta, ako se Glavašu ne skandira zbog političkih događanja već zbog "uspješnog" vođenja kluba.
Jebe me se za Glavaša, navijam za Osijek a ne za kriminalce.

#27:   Autor: Gost Post Postano: 06.11.2005. 15:39

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › Po toj nekoj logici skandirao bi i Arkanu da ustane iz mrtvih i dovede Osijek do prvog mjesta, ako se Glavašu ne skandira zbog političkih događanja već zbog "uspješnog" vođenja kluba.
Jebe me se za Glavaša, navijam za Osijek a ne za kriminalce.


možda po nekoj tvojoj retardiranoj logici!

#28:   Autor: RKL Post Postano: 06.11.2005. 20:41

Pa šta se odma ljutiš. Ne bi moro glasat za njega. Sam skandirat "ARKAN! ARKAN!" na tekmama.

#29:   Autor: Gost Post Postano: 07.11.2005. 11:42

ako je tebi Glavaš isti ko Arkan onda mi je sve jasno druže.

#30:   Autor: i need space Post Postano: 07.11.2005. 14:24

ne znam zašto su Hrvati tako sjeban narod da svoje uvijek blate? Mi smo najveći ljudski šljam na svijetu!

#31:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 07.11.2005. 15:54

molim te govori u jednini

#32:   Autor: RKL Post Postano: 07.11.2005. 16:21

Gost je napisao/la: ›
ako je tebi Glavaš isti ko Arkan onda mi je sve jasno druže.


Pa sličan profil kriminalca... u svakom slučaju nezamislivo mi je da bi skandirao takvoj ljigi od čovjeka.
A ako misliš da zbog toga nisam zaslužio navijati za Osijek - promisli malo o tome za koga ti zapravo navijaš? Politiku ili Sport? Svjestan sam ja da je to u današnje vrijeme nerazdvojivo, ali da mi se gadi - gadi mi se.

#33:   Autor: Gost Post Postano: 08.11.2005. 12:42

ak je tebi Glavaš isti kriminalac ko i Arkan, nemam komentara. Sve si reko s time.

A ja za Osijek sam navijo i prije Glavaša, a navijat ću i poslje.

#34:   Autor: Gost Post Postano: 08.11.2005. 17:15

Vidim da ti je to jedini argument.
Ok, odi ti skandirat svom lokalnom junaku, štoviše, spasitelju.

#35:   Autor: Gost Post Postano: 08.11.2005. 17:16

u potpisu: RKL, ali neuspješno logiran.

#36:   Autor: Gost Post Postano: 09.11.2005. 1:17

U klub navijača dolaze navijači Osijeka a ne mlatimudani poput nekih sa ovog foruma.

#37:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 09.11.2005. 1:37

Gost je napisao/la: ›
U klub navijača dolaze navijači Osijeka a ne mlatimudani poput nekih sa ovog foruma.

a bas gitaru svira basist....živo ti sa retorikom.

#38:   Autor: Gost Post Postano: 09.11.2005. 9:48

Gost je napisao/la: ›
U klub navijača dolaze navijači Osijeka a ne mlatimudani poput nekih sa ovog foruma.


A jel ti dolaziš u klub navijača ili se meni samo pričinjava da sudjeluješ u forumu?

#39:   Autor: Gost Post Postano: 09.11.2005. 11:28

[quote="Anonymous";p="8326"]Vidim da ti je to jedini argument.
Ok, odi ti skandirat svom lokalnom junaku, štoviše, spasitelju.[/quote]

argument za šta? gubiš se.
šta se ja uopće raspravljam s vama, ko da ćete vi doć ikad u KN, vi ćete prije u sudsjestvo na čajke! jebote stzvarno svakakog šljama ima u ovom našem divnom gradu.

#40:   Autor: RKL Post Postano: 09.11.2005. 12:38

Ima. Glavaš.
Odi skandiraj.

#41:   Autor: Gost Post Postano: 09.11.2005. 12:57

Šta vam nije jasno? Takvi kao vi," pametne male glavice" i "vispreni internetovci " nisu dobrodošli u klub navijača Osijeka. I nemojte se predstavljati kao navijači Osijeka a do prije koju godinu imali ste u sobi zastavu Hajduka.

#42:   Autor: RKL Post Postano: 09.11.2005. 22:30

Ko dopredsjednik?
...al on ima od dinama....
Ma ko si ti Goste da nekom nešto govoriš? Na tom sam stadionu od svoje 4 godine na svakoj utakmici i nikad ni jednom političaru nisam skidao kapu, pa neću ni ovom kriminalcu. Ako za tebe nisam dovoljno dobar da budem navijač Osijeka zato što mrzim to govno onda - ko te jebe. Ionako ne navijam za Osijek ni zbog tebe ni zbog Glavaša.

#43:   Autor: Gost Post Postano: 10.11.2005. 6:45

"rkl" ko tebe jebe i što si od 4. godine na stadionu na svakoj utakmici(moš mislit). i ovdje se ne radi o glavašu. jebe mi se za njega. ja imam svoje mišljenje o njemu i budi uvjeren da mu ne skandiram na stadionu.
a klub navijača otvoren je uz pomoć puno firmi i pojedinaca u gradu a takvi poput tebe prozivaju kohortu između ostalog i zbog tog kluba navijača. ja vrlo dobro znam koliko je truda uloženo u sve to a najviše volim kad se pojave pametnjakovići poput vas koji nemaju pametnijeg posla nego pljuckati po drugima i pisati kako je u gradu sve u kurcu i mi bi trebali ovo, mi bi trebali ono a lijeni su dići dupe i nešto pokrenuti. kohorta se može ponositi najljepšim klubom navijača u hrvatskoj!
znate li možda da bjelica financira postavljanje grijanja u klubu navijača? jel i on glavašev plaćenik?

#44:   Autor: RKL Post Postano: 10.11.2005. 10:32

Gost je napisao/la: ›
i većina ljudi koja skandira Glavašu nije ni glasala za njega, evo ja prvi .


Gost je napisao/la: › budi uvjeren da mu ne skandiram na stadionu.


Jebote, daj se odluči!

Ajde sad se lijepo vrati na početak polemike i pogledaj, moje prvo pitanje je "da li sam dobrodošao u klub navijača ako ne želim skandirati Glavašu?". Odgovor je - ne. Zaključak je da klub navijača pravi selekciju po političkom uvjerenju, a sama privrženost klubu je na sekundarnom mjestu!? Apsurd.
Uostalom, ne znam da li si primjetio, u centralnom kopu kohorte pojavila se neka ekipa koja nikad prije nije bila na tekmama i koja počinje sa političkim parolama koje prihvaća jedna skupina navijača. To te čini političkim pijunom, a ne navijačem.

#45:   Autor: RKL Post Postano: 10.11.2005. 10:35

I ne bi uopće ni uspoređivao Bjelkovu i Glavinu namjeru.

#46:   Autor: Gost Post Postano: 10.11.2005. 12:07

"rkl" nisam ja "gost" od početka. valjda si toliko pametan da sam zaključiš. nisi poželjan u klubu navijača ne zbog glavaša nego zbog tvoje"sprdnje" prema otvorenju kluba. i ja ti kažem da nisi poželjan u klubu navijača osijeka! takvi nam u klubu ne trebaju. samo se ti sprdaj u svojoj sobici. to je jedino što možeš.
i znam ja dobro sve ljude u kohorti i znam o kojoj "ekipi" ti pričaš. meni ne smetaju ako navijaju za osijek. jebe mi se za njihove političke stavove. i o ovome što na što ti ciljaš imam mišljenje ali ga držim za sebe. znam koliko je teško dobiti nešto ovako kao što je klub navijača, koliko se ljudi trudilo dan i noć zbog tog kluba, koliko je ljudi pomoglo da se sve to napravi i zato ne volim takve pljuvatore kao što si ti a nisu sposobni nešto sami napraviti. i općenito je kohorta napredovala u organizaciji a ovaj klub samo će sve još malo pogurati. i one priče kako glavaš plaća gostovanja i sl. znate li gospodo da je ovo prva godina u kojoj ljudi koji putuju na gostovanja plaćaju svoj put? nije to naravno puna cijena puta ali do sada godinama nitko kune nije dao za odlazak u zagreb. izuzetak je naravno vlak za vinkovce .
ako mene čini političkim pijunom što netko ili većina u nekim trenutcima skandira čini i tebe. i ti si na stadionu kao i ja. i zato ne prdi.

#47:   Autor: Gost Post Postano: 10.11.2005. 13:50

RKL je napisao/la (Pogledaj post): ›
1. Ajde sad se lijepo vrati na početak polemike i pogledaj, moje prvo pitanje je "da li sam dobrodošao u klub navijača ako ne želim skandirati Glavašu?". Odgovor je - ne.
2. Zaključak je da klub navijača pravi selekciju po političkom uvjerenju, a sama privrženost klubu je na sekundarnom mjestu!? Apsurd.
3. Uostalom, ne znam da li si primjetio, u centralnom kopu kohorte pojavila se neka ekipa koja nikad prije nije bila na tekmama i koja počinje sa političkim parolama koje prihvaća jedna skupina navijača. To te čini političkim pijunom, a ne navijačem.


1. pogledaj malo bolje odgovore, ti si to shvatio kako tebi odgovara. Ti si prvi potegao to pitanje koje je totalno glupo, a kakvo pitanje takav i odgovor.
2. Opet izvlačiš neke svoje glupe zaključke.
3. ma molim te, ta ekipa ima 19 god i normalno da ih prije 10 godina nije nigdje bilo, navijač se postaje sa 15-16-17-18 god, ne mislim na simpatizer koji sjedi i gleda tekmu, nego navijač koji ide na gostovanja, navija i tak. Nisi upućen i donosiš krive zaključke, najlakše je iza monitora pametovat, a ustvari si totalno neupućen. Nismo mi nikakvi pijuni, ne brini ti. Sve navijačke grupe u HR (i na balkanu) su oduvijek bile desno orjentirane, pa tako i Kohorta. Iako sad sve više ima centralnih pa i lijevo orjenitiranih u našoj grupi, ali na prvom mjestu je ljubav prema Osijeku, politka nam je nevažna i o tom se ne priča. Poruke za Glavaša bi se pravile i da on nije predsjednik NK Osijek, isto ko što smo pjevali Anti Gotovini!

Također treba reći - nisu svi navijači NK Osijeka Kohorta. To svi trebaju shvatit, Kohorta je grupa od par stotina ljudi. Nije dovoljno stavit šal svake druge subote i doć na stadion da bi bio Kohorta.

#48:   Autor: Gost Post Postano: 10.11.2005. 14:20

za klub navijača jedan od najzaslužnijih ako ne i najzaslužniji je anto đapić a ne glavaš. bbb-ovci su od bandića dobili prostorije u samom centru zagreba vrijedne milijun kuna i jel ih neko prozivao zbog toga? dok ih nisu dobili vucarali su se po nekom stanu a ima ih 20 puta više od nas. što misliš kako bi tek mi sami rješili prostorije. i probali smo ali ne ide. jebiga, svi laprdaju ovo,ono a kad treba nešto konkretno napraviti nemam vremena, ne zanima me...i uostalom boli me ona stvar što neko misli. imamo klub navijača i uživamo a ostali nek pate!

#49:   Autor: debeli Post Postano: 11.11.2005. 15:26

[quote="Anonymous";p="8446"]..... i općenito je kohorta napredovala u organizaciji a ovaj klub samo će sve još malo pogurati. i one priče kako glavaš plaća gostovanja i sl. znate li gospodo da je ovo prva godina u kojoj ljudi koji putuju na gostovanja plaćaju svoj put? nije to naravno puna cijena puta ali do sada godinama nitko kune nije dao za odlazak u zagreb. izuzetak je naravno vlak za vinkovce ....[/quote]

Arrow O tome sam ti govorio, dok smo mi nepodobni za dolazak u Vaš klub navijača, godinama sami coltali gostovanja u Goricu, Prag, Beč, Maksimir, Kranjčevićevu, Koprivnicu, itd.
Da ne govorim kako su pojedinci često i karte sami kupovali jer su tzv. vođe Kohorte podjelili karte podobnijim pojedincima koji nisu došli na gostovanja.
Sada saznajem kako sam do sada išao bespla na gostovanja, a od sada ću morat plaćat??
Mislim da je i dalje ostala ista ekipa koja će raspoređivati sredstva po vlastitom nahođenju.
Još jedno pitanjce ko će financirati klub kada NK Osijek rukne u drugu ligu?

#50:   Autor: debeli Post Postano: 11.11.2005. 15:30

A ako stavim šal kapu i rukavice i nosim ih svaki dan, jel sam onda navijač? osijek031.com smile

Vid još jedan navijač osijek031.com smile

#51:   Autor: Gost Post Postano: 11.11.2005. 17:46

debeli nemoj me zamarati. ako si plaćao, plaćao si kad si išao u svom aranžmanu. kad je kohorta išla autobusima bilo gdje organizirano nije se plaćalo(osim london ili beč). prema tome ne kenjaj!
i nema podobnih i nepodobnih koji mogu u klub navijača. ima samo pametnjakovića kao ti što se prave pametni preko foruma i pljuju po svemu. vi niste dobrodošli. amen!

#52:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 11.11.2005. 23:25

ej, pa sto ti radish na forumu?

#53:   Autor: gaap Post Postano: 12.11.2005. 14:06

nogomet je glup i dosadan sport!!!

#54:   Autor: RKL Post Postano: 12.11.2005. 16:33

Ajde još jednom da rezimiram, jel vidim da me se slabo razumije.

Gdje sam ja to omalovažavao ili sprdao s otvaranjem prostorija udruge?!? Smatram da jedna ozbiljna i dobro organizirana skupina kao što je Kohorta zaslužila adekvatne prostorije za svoj rad, što je na kraju krajeva i dobila. Drago mi je zbog toga, jer znam da je to bio problem koji se dugo provlačio. Mene smeta jedna druga stvar a to je da su navijači Osijeka i ljudi koji vole klub kao ja i imaju više veze s tim klubom nego što ti misliš NEPODOBNI zbog svojih političkih stavova. Tamo kažeš da ti ne smeta ekipa koja skandira Glavašu, ali ja koji to ne želim ti smetam?!?
Samozvani mesije koji misle da imaju prava ili ovlasti da odlučuju ko je dovoljno, više ili manje navijač me uopće ne impresioniraju.

#55:   Autor: RKL Post Postano: 12.11.2005. 16:56

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › ej, pa sto ti radish na forumu?

E, pa on smije. Za njega se to ne pika Rolling Eyes

#56:   Autor: Gost Post Postano: 12.11.2005. 23:04

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?


Nije li ovo tvoj prvi post? I tu se ne praviš pametan? Jesi ti prirodno glup ili šta? Rekao sam da nisi dobrodošao u klub navijača(i svi kenjatori slični tebi) a ne da nisi PODOBAN(pitao si i ja sam ti odgovorio). I boli me kita za tvoja politička uvjerenja i što misliš o Glavašu!

#57:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 13.11.2005. 0:03

ako je to kriterij po kojemu se ocjenjuje dobrodošao ili ne mogli bi izgubit klub sa promjenom vlasti. treba li kohorta ovisiti o promjeni vlasti?

#58:   Autor: RKL Post Postano: 13.11.2005. 2:21

Nije to njemu jasno. Bit će kluba i nakon Glavaša pa će se druga ploča vrtit.
A šta je tebe tu onda zasmetalo? Što se služim cinizmom kad se priča o Glavi? Pa to je zapravo najblaže kakav mogu bit kad se govori o kriminalcima.

#59:   Autor: Gost Post Postano: 13.11.2005. 10:58

[quote="Anonymous";p="8530"][quote="RKL";p="8111"]A jel se tamo skandira "BRANIMIR GLAVAŠ!"? Jesam dobrodošao ako to ne želim skandirati? Jesam li onda uopće navijač NK Osijeka?[/quote]

Nije li ovo tvoj prvi post? I tu se ne praviš pametan? Jesi ti prirodno glup ili šta? Rekao sam da nisi dobrodošao u klub navijača(i svi kenjatori slični tebi) a ne da nisi PODOBAN(pitao si i ja sam ti odgovorio). I boli me kita za tvoja politička uvjerenja i što misliš o Glavašu![/quote]

Ne znam kome je ovo prvi post.
Leone molim te objasni ovom anonimusu kako se može regati. Da vidimo njegove postove i na drugim temama.
Ako se i dalje skriva iza anonimusa, tako se skriva i iza Kohorte.
Slažem se sa RKL-om, Kohorta i Osijek su vječni i bit će tu i poslije Glavonje i Đapića.
A poduzetnici koji koriste termin navijača za ostvarivanje svojih osobnih ciljeva, neće vječno trajati. I opet će biti sunčano na Istoku Wink
Osijek031.com » Vijesti » Kohorta - nove prostorije kluba navijača NK Osijek


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::