Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?

#1: Oh yes ! Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: ICE TEA Post Postano: 21.08.2008. 23:42

Shocked sta je za nas muske naj problem kada se trreba da pridjemo djevojci

#2: Oh yes ! Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: eldiablo Post Postano: 22.08.2008. 8:25

ICE TEA je napisao/la (Pogledaj post): › Shocked sta je za nas muske naj problem kada se trreba da pridjemo djevojci


jes ti neki slovenac? Laughing

#3:   Autor: water Post Postano: 22.08.2008. 8:32

šta? neka te otepla pa si došao ovamo cmizdriti...bit će pametnih savjeta, ne sumnjam...

#4:   Autor: tux Post Postano: 22.08.2008. 9:44

nema problema i tocka.jednostavno nema problema i kakvo je to pitanje osijek031.com smile

#5:   Autor: DonQuijote Post Postano: 22.08.2008. 10:33

ICE TEA je napisao/la: ›
shock sta je za nas muske naj problem kada se trreba da pridjemo djevojci

tvoj je problem strah od neuspjeha.

sljedeći!

#6:   Autor: la čupakabra Post Postano: 22.08.2008. 11:58

kompleksi....

#7:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.08.2008. 12:19

ICE TEA je napisao/la: › shock sta je za nas muske naj problem kada se trreba da pridjemo djevojci
Tesko je reci koji je najveci. Svatko ima svoj spektar problema. Problemi su k'o debeli svezanj kljuceva u dzepu, samo sto ne grebu jaja, nego se nakace na mozak pa te jebu u njega.Ali i da nemas nikakvih problema i da si siguran u sebe k'o Ron Jeremy - dzaba ti sve...

Elem, ozbiljan problem u prilaznju ribama je nepostojanje racionalnog razloga zapocinjanja razgovora s potpuno stranom osobom u polumraku zadimljenog i alkoholom uparenog prostora.

Oni gladni picke su zbog toga izmislili pojam "uleta", pa je pocela era fingiranja razloga za razgovor, ali se pojavilo drugo sranje - paradoks lova.

Kad pridjes nekoj ribi, u konktekstu koji je predvidjen za takav prilazak ribama (disco, pijana birtija i sl.), onda velika vecina riba pretpostavlja da nesto od njih ocekujes/zelis. Time si automatski stavljen u podredjeni polozaj - polozaj onoga koji moli. I tu nastaje paradoks lova. Iz dominantne pozicije lovca, sakupljaca i biraca, spasio si na obicnog pijacarskog zhicarosha.

Sjecam se kad sam kao pican promatrao levate bez ocitih kvaliteta i notorne muske drloge kako ispod ruku vodaju atraktivne pice. Pitao sam se kako im to uspijeva, mislio sam da je razlog tome lezi u standardnoj zenskoj povrsnosti, losoj procjeni, zasljepljenosti. A onda mi je, u trenucima pijanog mrljanja po njenom tijelu, jedna od takvih odgovorila - "Tko ne pita - taj ne dobije!".

As fucking simple as that!

Dakle, takve ribe ne da su povrsne, nego su plitke i jednostavne beyond any comprehensible simplicity. Jednostavne su ne k'o pravac, nego kao tocka. Bezdimenzionalna bica s vaginom.

Pitanje koje bi s svaki muskarac trebao postaviti prije nego mu se rodi zelja za prilazenjem nekoj ribi u birtiji je ne ono: "hoce li me odjebati ili nece?" jer se odgovor ionako ne temelji na icemu racionalnom, vec pitanje: "zelim li imati posla s bezdimenzionalnom vaginom i uz to se spustiti na najnize moguce grane i svesti sebe i svoj ego na molecavog zhicera?"

#8:   Autor: kopile Post Postano: 22.08.2008. 13:48

@mungos Krajnje pronicljivo i dubokoumno objašnjenje s kojim se u potpunosti slažem.

#9:   Autor: Poppy Post Postano: 22.08.2008. 13:59

Leteci mungos je napisao/la: ›
Dakle, takve ribe ne da su povrsne, nego su plitke i jednostavne beyond any comprehensible simplicity. Jednostavne su ne k'o pravac, nego kao tocka. Bezdimenzionalna bica s vaginom.


Zašto imam filing da ovako razmišljaju samo dečki koji nemaju uspjeha kod cura.

Lakše vam je kad obezvrijedite ono što vam je nedostižno?

#10:   Autor: kopile Post Postano: 22.08.2008. 14:04

A kako nisu površne i plitke ako završe sa klingonima koje je mungos naveo?

#11:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.08.2008. 14:12

Poppy je napisao/la: › Zašto imam filing da ovako razmišljaju samo dečki koji nemaju uspjeha kod cura. Lakše vam je kad obezvrijedite ono što vam je nedostižno?
Ne znam. Zasto?!

Imam osjecaj da nisi najbolje razumjela sto sam napisao. Evo, procitao sam jos jednom i vidim da ne bi trebalo biti problematicno za razumjevanje.

Ili mislis da ces ad hominem nagadjanjem (i mogucim totalnim promasajem) postici nesto sto ce pobiti iznesene teze?

Ili ocekujes da bi osobe koje ne prilaze ribama u birtijama trebale bubnuti neku cifru, ili sto?! Apsolutan score? Relativan score po formuli pokusano/dobiveno?

Kako ti definiras "uspjeh kod zena"?

#12:   Autor: deer_hunter Post Postano: 22.08.2008. 14:20

la čupakabra je napisao/la: ›
kompleksi....

osijek031.com smile osijek031.com smile

al slažem se.... i dodala bih da imaš preslatki avatar Smile

#13:   Autor: euchrid Post Postano: 22.08.2008. 14:26

deer_hunter je napisao/la: ›
la čupakabra je napisao/la: ›
kompleksi....

osijek031.com smile osijek031.com smile

al slažem se.... i dodala bih da imaš preslatki avatar Smile



jel to neki ulet Smile))

#14:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: donidoda Post Postano: 22.08.2008. 14:48

Hihi... potpuno se slažem sa glodavcem, sada će mu krenuti vrijeđanja na konto muškosti, kompleksa, idi u pedere i slično.... uglavnom predvidljive ženske taktike... isto paradoks iskustva... ako nisi podero 5 pički do 18.rođoša kažu jebem te neuspješnog ali tu se postavlja pitanje što je tu tako posebno u svakoj sljedećoj a ultimativan san je kroćenje neukrotivog jebača jer sam ja posebna pa si malo gradim ego hihi treba se cura malo i zabaviti prije nego što se uda hihi

Inflacija pičića u opticaju vodi do pada vrijednosti, žene su si same izbile iz ruku najveći adut ali to se obično i dešava kad im društvo da previše moći. Nisu ti muslići na kraju krajeva tako ni glupi, a mi na zapadu smo kao superiorni u svojoj silnoj liberalnosti.

Pa jebote normalno da će tip prije biti emotivniji sa muškim prijateljem, jer što bi se otvaro nekoj tuki što ju je vrlo već izgledno izjebala četa kromanjonaca pa da me još sprda s frendicama na nekoj kavi. Paradoks emocija. Hoći biti jednaka i emancipirana snažna žena ali hoću i da se za mene brini i štiti me neko jači jer sam mala i krhka hihi. Ona sirota ne mora ništa a muško mora biti jak jer dobiva pičke pa šta bi on još htio haha

Ah pa gdje su nestali džentlmeni! :povikaše žene! A gdje su nestale dame? Vjerojatno leže mrtve pijane u vlastitoj rigotini iza kauča hihi.

#15:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 22.08.2008. 15:50

donidoda je napisao/la: ›
... A gdje su nestale dame? ...


Ide mi na kurac to prilaženje curama i sve to gonim u tri pizde materine. Zašto? Zato što se većinom puta razočaram u djevojku koja nema intelekta, gleda me kao da sam je došao moliti za seks, postavi se previsoko, umišljeno. O jebem ti sve živo koji kurac, sve nešto tko je cool tko nije cool, više manje cool i neki kurac, šta izigravate???

Prošli vikend, u big benu počeo sam priču curi koja je bila pored mene , pila je neko exxtra pićence pa je zapitah šta to piješ, i tako je počela neka priča....i sve super smijemo se i sve 5, mala apsolventica, ja apsolvent, sve super, i mala ode 2 metra od mene, KAO DA SMRDIM, jebote grom odma mi se zgadilo sve po 65 put.

Zgodan sam vrlo ( nije umišljeno -ma) , 192 visok, oči zelene , pametan vrlo -malo do menze, imam stil odjevanja i koji kanter pička dinamo?

issss

#16:   Autor: kopile Post Postano: 22.08.2008. 16:09

@bezveze_netko Ta ženska ili ima dečka(što je vrlo vjerojatno ako na nešto liči) ili je prepotentna,samodopadna kuja koja bi se jebala a da joj neuđe.

#17:   Autor: Svebor Post Postano: 22.08.2008. 16:16

možda joj je tata rekao da ne priča s neznancima... Very Happy

#18:   Autor: MissTake Post Postano: 22.08.2008. 16:44

bezveze_netko je napisao/la (Pogledaj post): ›

Zgodan sam vrlo ( nije umišljeno -ma) , 192 visok, oči zelene , pametan vrlo -malo do menze, imam stil odjevanja i koji kanter pička dinamo?

issss

e vidiš i za to imamo rubriku poziranje Rolling Eyes

#19:   Autor: eldiablo Post Postano: 22.08.2008. 16:47

Najveci problem ja ako se nakon 5min zaljubi do usiju i onda te spopada slijedecih 3 mjeseca - za poludit, ili jos gore ak pomisli: To je taj- bit cu mu zena Rolling Eyes , e onda si u banani. Laughing

#20:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 22.08.2008. 21:00

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): › Najveci problem ja ako se nakon 5min zaljubi do usiju i onda te spopada slijedecih 3 mjeseca - za poludit, ili jos gore ak pomisli: To je taj- bit cu mu zena Rolling Eyes , e onda si u banani. Laughing


e baš to , ali nije bilo 5 minuta već jedno večer, i dao sam joj msn svoj, i onda kao da imam ljudski virus , samo čuješ plik plik plik plik plik plik .......plik.plik.plikplikplikkkk poruka milion...

#21:   Autor: obyzouth Post Postano: 23.08.2008. 18:31

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

Jednostavne su ne k'o pravac, nego kao tocka. Bezdimenzionalna bica s vaginom.



osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

A kad upadneš u crnu rupu... osijek031.com smile

#22:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 23.08.2008. 19:15

eldiablo je napisao/la (Pogledaj post): › Najveci problem ja ako se nakon 5min zaljubi do usiju i onda te spopada slijedecih 3 mjeseca - za poludit, ili jos gore ak pomisli: To je taj- bit cu mu zena Rolling Eyes , e onda si u banani. Laughing


znala sam ja da si ti neodoljiv...slatkih li muka za tebe Very Happy

#23:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: 1step2far Post Postano: 24.08.2008. 12:46

Nešto rijetko vidim žene koje se fatalno zaljubljuju, uglavnom ih boli ona stvar šta će im dečko/muž reći ili one koje su slobodne žele sex za jednu noć... Kakva djeca, ženidba, udaja... Kakvi bakrači.

#24:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: Svebor Post Postano: 24.08.2008. 13:45

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Nešto rijetko vidim žene koje se fatalno zaljubljuju, uglavnom ih boli ona stvar šta će im dečko/muž reći ili one koje su slobodne žele sex za jednu noć... Kakva djeca, ženidba, udaja... Kakvi bakrači.

nda... svatko svijet oko sebe primjećuje kroz prizmu vlastitih stavova. Smile

#25:   Autor: kurbla Post Postano: 25.08.2008. 15:19

Svaka čast Mungosu! Briljantna analiza. Klap klap klap! Preporučujem umnožiti i dijeliti svakom mladiću prije prvog izlaska. Uz pojašnjenje da je sex jako precijenjena stvar.

#26:   Autor: kurbla Post Postano: 25.08.2008. 15:22

@Poppy
Hajde odgovori, pitao te čovjek nešto. Baš me zanima.....

#27:   Autor: Spore Post Postano: 28.08.2008. 1:44

@bezveze_netko

boli nas kurac kako izgledas i koliko si pametan.

Ja sam glup pa znam butri uletit i imam muda.

Osim toga ako si pricao s njom sta sad ocekujes da ti podimi. Ne svidas joj se i gotovo.

Ja ne trazim od butre da bude samnom vec kad me ide odjebat nek to uradi na kulturan nacin kao sto i ja radim ,a ti da si pametan doso bi do cure kad je osla i reko nes u stilu.

Mislis da si neka nedodirljiva , garant plazis za nekim cobanom dubokih depova. Sad pocni objasnjavat ovaj svoj postupak, ako ode i nis ne kaze znaci da si ju spustio na jako nisku razinu i razbio njen ego, ako objasni onda se sprijatelji sa curom i to je to.

#28:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 6:57

Leteci mungos je napisao/la: ›
Kako ti definiras "uspjeh kod zena"?




hm... kako definiram uspjeh kod žena? reći ću ti kako definiram neuspjeh... kad muškarac ovako razmišlja o ženama:

Leteci mungos je napisao/la: ›
Dakle, takve ribe ne da su povrsne, nego su plitke i jednostavne beyond any comprehensible simplicity. Jednostavne su ne k'o pravac, nego kao tocka. Bezdimenzionalna bica s vaginom.

#29:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.08.2008. 8:15

Poppy je napisao/la: › reći ću ti kako definiram neuspjeh... kad muškarac ovako razmišlja o ženama:
Jao, jao, nije valjda da si se prepoznala?!

Tja, to se odnosilo na one sto stoje pored sanka, cekajuci da im pridje kakav uspjesan muskarac.

Ili si i prije shvatila o cemu se radilo?

#30:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 8:33

Leteci mungos je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: › reći ću ti kako definiram neuspjeh... kad muškarac ovako razmišlja o ženama:
Jao, jao, nije valjda da si se prepoznala?!

Tja, to se odnosilo na one sto stoje pored sanka, cekajuci da im pridje kakav uspjesan muskarac.



ti muškarci nisu ništa bolji od njih, tako da ne vidim u čemu je problem.



ante i simonica.jpg
 Opis:
 Veličina:  33.55 KB
 Pogledano:  80 put(a)

ante i simonica.jpg



#31:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.08.2008. 8:42

Poppy je napisao/la: › ti muškarci nisu ništa bolji od njih, tako da ne vidim u čemu je problem.
Buduci da muskarce koji nisu takvi vidis kao neuspjesne, moze se zakljuciti kako takve smatras uspjesnima. Dakle, mozemo smatrati da su to za tebe uspjesni muskarci.

Dakle, razumjela si sto sam napisao u ranijim postovima.

P.S. Ne znam zasto si stavila fotku ovih dvoje?!

#32:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 8:46

Leteci mungos je napisao/la: ›
P.S. Ne znam zasto si stavila fotku ovih dvoje?!


da nam svima uljepšam jutro! osijek031.com smile

Leteci mungos je napisao/la: ›
Buduci da muskarce koji nisu takvi vidis kao neuspjesne, moze se zakljuciti kako takve smatras uspjesnima. Dakle, mozemo smatrati da su to za tebe uspjesni muskarci.


Zbunj, zbunj

#33:   Autor: CAROLINE Post Postano: 28.08.2008. 10:02

poppy vs mungos debata: sorry mungos, ali i ja njusim odredjenu dozu gorcine u tvom stavu ...

#34:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.08.2008. 10:33

CAROLINE je napisao/la: › poppy vs mungos debata: sorry mungos, ali i ja njusim odredjenu dozu gorcine u tvom stavu ...
Gorcinu je izmislila Poppy, jer nije imala suvisao odgovor na moju tezu o "uletima".

#35:   Autor: CAROLINE Post Postano: 28.08.2008. 10:40

osjetila ja gorcinu i prije nego procitala kako je to sve poppy prokomentirala, sorry Smile

#36:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.08.2008. 10:49

CAROLINE je napisao/la: › osjetila ja gorcinu i prije nego procitala kako je to sve poppy prokomentirala, sorry Smile
Pisuci tezu ocekivao sam da ce oni koji se prepoznaju u slici (u kojoj se ne bi voljeli naci) ici ad-hominem linijom. It's not the mirror that's ugly.

Bio ja notorni nejeb ili apolonski prejeb, cinjenice iz teze jos nitko nije oborio.

#37:   Autor: kopile Post Postano: 28.08.2008. 11:00

Leteci mungos je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la: › poppy vs mungos debata: sorry mungos, ali i ja njusim odredjenu dozu gorcine u tvom stavu ...
Gorcinu je izmislila Poppy, jer nije imala suvisao odgovor na moju tezu o "uletima".
Normalno da nemože imati suvisao odgovor na tvoju tezu kad je ta teza apsolutna istina koje su velik dio njih svjesne(makar podsvjesno) samo treba imat muda i savjesti za priznati neke stvari,a to su osobine koje su kod žena rijetkost.

#38:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 11:01

gle, u onom postu u kojem spominješ paradoks lova (s tim dijelom se slažem) govoriš o "atraktivnim picama", a ne o sponzorušama.
a ja dobro znam da nisu sve atraktivne pice sponzoruše. evo recimo ja! osijek031.com smile

e, uglavnom, tu nisi bio posve jasan.

#39:   Autor: fairy Post Postano: 28.08.2008. 11:05

Čitajući postove o odnosima žena i muškaraca, upucavanja i sl. tema postajem žalosna. Mene obuzme tuga jer bez obzira koliko godina imam još uvijek me uspije ražalostiti ljudska bolesna razmišljanja kojih ovdje ima na pretek. Žene, djevojke su razmišljanjem pojedinaca dovedene na vrlo niske razine postojanja i intelekta. Pojedinci omalovažavaju bića kojima su napisane najljepše pjesme, muze najcjenjenijih slikara ili drugih umjetnika. Ženina ljepota je pokretač misli, mašte i užitaka. Koliko god da smo obrazovane, čak i obrazovanije od većine vas, ipak ostajemo infantilne glupače jer fakultet nije mjerilo inteligencije. Koliko god da se djevojka trudi lijepo izgledati, biti njegovana i atraktivna, ona je kurva i sponzoruša jer je izgled nadomjestak za pamet koju naravno nemamo. Ako razmišljamo o budućnosti i materijalnoj sigurnosti opet smo sponzoruše i imamo loš genetski kod. Ako uživamo u sexu kurve smo. Ako izađemo van s prijateljicama, pijemo i plešemo mi zapravo zavodimo vas pa ako nam priđete i mi u tom trenutku ne padnemo na taj vrhunski čin nečijeg obraćanja tada smo umišljene kravetine, licemjerne koje su si „ufurale kojekakve filmove u vuglu“. Ako žena ima svoje mišljenje i na kraju krajeva zna što želi u životu i od života tada je umišljena, egocentrična, licemjerna. I tako dalje i još dalje…i tako do u nedogled…

Međutim, ono što me čudi je činjenica da takovo razmišljanje imaju dečki koji su prešli 25. godinu, imaju izgrađen stav i mišljenje, dakle to nije trenutni revolt ili bunt zbog možda nekakve povrijeđenosti. Žene na ovom forumu su verbalno ponižavane, vrijeđane, direktno ili indirektno i to je kako vidim ovdje na ovom forumu pojedincima dozvoljeno i to bez ikakvih sankcija.

Ipak, veseli me činjenica da sam na ovom forumu tj. našim druženjima upoznala muškarce u pravom smislu riječi koji se znaju ponašati i razgovarati s djevojkama, koji ako su mi platiti piće ne smatraju me sponzorušom, a isto tako su prihvatili i moje čašćenje. Muškarci koji su u vezama što znači da kada su prišli djevojci nisu ih otkantale, pišu lijepo o svojim djevojkama ili ženama i nitko od njih ne sudjeluje u ovoj vašoj sramoti za muški rod. Na tim druženjima nisam upoznala pojedince koji ovdje iznose svoja mišljenja.

Ako su vama pojedincima žene toliko odvratne i niža bića zašto uopće pišete o nama, zašto im prilazite? Zašto išta očekujete od nas? Zašto uopće razmišljate o nama? Zašto imate uopće mišljenje o nama. Da ja imam takvo mišljenje o nekome ja ga uopće ne bih doživljavala. Možda bi vi nadnaravna bića trebali pokrenuti nekakvu sektu koja bi recimo žene stavljala u geta do trenutka konačnog istrebljenja.

Nisam jedna od onih ljudi koja će davati nečiji psihološki profil, niti se smatram stručnom za to, a svoje osobno mišljenje o pojedincima neću iznijeti jer bi bilo preružnih riječi, a to ipak ne priliči jednoj dami.

#40:   Autor: kopile Post Postano: 28.08.2008. 11:21

Poppy je napisao/la: ›
gle, u onom postu u kojem spominješ paradoks lova (s tim dijelom se slažem) govoriš o "atraktivnim picama", a ne o sponzorušama.
a ja dobro znam da nisu sve atraktivne pice sponzoruše. evo recimo ja! osijek031.com smile


Da nisu sve atraktivne pice sponze,nitko to nije ni rekao.A da veliki dio je to je notorna činjenica(u Osijeku).@fairy Ponavljam po neznam koji put,sve što sam naveo se odnosi na atraktivne djevojke, što ti nisi(bar meni) a na ovom forumu( po slikama) takvih ima možda 2-3,tako da se to u biti na veliki dio vas(uključujuči tebe) koje ste sudjelovale u ovoj nazovimo ju raspravi uopće ne odnosi.

#41:   Autor: fairy Post Postano: 28.08.2008. 11:44

Ja sam milslila da si ti pametniji, u tome i je stvar. Ja nisam atraktivna, a ipak imam lijepo mišljenje o muškarcima za razliku od tebe koji si atraktivan kao i nadimak ti.,,

...a što se pojedinci odmah prepoznaju.... Laughing Laughing

#42:   Autor: kopile Post Postano: 28.08.2008. 11:53

Ja bih jako volio vidjeti kakvo bi ti imala mišljenje o muškarcima da si doživjela od muškaraca ono što sam ja doživio od strane djevojaka.

#43:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 12:14

kopile je napisao/la: ›
Ja bih jako volio vidjeti kakvo bi ti imala mišljenje o muškarcima da si doživjela od muškaraca ono što sam ja doživio od strane djevojaka.

zašto imam osjećaj da je bilo opravdano?! Wink

#44:   Autor: kopile Post Postano: 28.08.2008. 12:26

Nevidim na osnovu čega ti možeš imati takav osjećaj,s obzirom na to da neznaš apsolutno ništa o meni.

#45:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 12:28

kopile je napisao/la: ›
Nevidim na osnovu čega ti možeš imati takav osjećaj,s obzirom na to da neznaš apsolutno ništa o meni.

kako ne?!

pa napisao si 411 postova.

#46:   Autor: zlusch Post Postano: 28.08.2008. 14:00

Poppy je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
Nevidim na osnovu čega ti možeš imati takav osjećaj,s obzirom na to da neznaš apsolutno ništa o meni.

kako ne?!
pa napisao si 411 postova.

Ovo je za vreću kikirikija ;-)

A još kad vidiš da netko niti nakon minimalno 12 godina učenja materinjeg jezika, čitanja novina i (možda) knjiga ga još nije uspio naučiti.

#47:   Autor: wendy Post Postano: 28.08.2008. 14:02

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › @bezveze_netko Ta ženska ili ima dečka(što je vrlo vjerojatno ako na nešto liči) ili je prepotentna,samodopadna kuja koja bi se jebala a da joj neuđe.


Ne postoji mogućnost da joj se jednostavno nije svidio? Da je, hipotetski govoreći, nakon nekoliko minuta razgovora s njim shvatila da je upravo on taj koji je samodopadan, (njoj) nezanimljiv ili nešto slično?

Dečki, ne mislim se prepucavati s vama jer od toga ionako nema nikakve koristi, ali... za vas se čak ne može reći da na stvari gledate crno-bijelo. Vi vidite samo crno.

Žene žive u seksualnoj objektifikaciji na isti način na koji ribe žive u vodi. Svaka, kao jedinka, nauči na svoj način plivati među "grabežljivcima".

I najneprivlačniji frajer će si uzeti za pravo komentirati izgled neke žene, neovisno o tome je li ona atraktivna ili ne. Oprostite, ali meni je to debilno.

Budimo realni - da mi na taj način percipiramo vas, velika većina frajera nikad ne bi iz prve ruke saznala što je to seks.

Osim toga, stalno imamo priliku čitati o nekim ženama koje je "izjebalo pola županije". Samo se postavlja jedno logično pitanje - gdje su svi ti frajeri koji su ih "izjebali" i zašto su oni manje kurviši no što su one kurve? Neka mi netko da logičan odgovor na ovo pitanje. Zašto cura koja je iza sebe imala deset partnera vrijedi manje kao potencijalan "ulov" od frajera koji iza sebe ima jednako toliko?

E, pa, meni broj partnera u životu moga dečka govori nešto o njemu i što je veći broj - to je on meni manje privlačan. Šta da radim kad su mi napeti frajeri koji imaju dostojanstva i nije im svejedno s kime će leći i pod kojim okolnostima. To, na kraju balade, govori nešto i o njegovom samopoštovanju.

Svi smo čuli pojam nimfomanija, riječ koju su oblikovali muškarci o ženama "pretjeranog" seksualnog apetita. Postoji slična riječ za muškarce (satirijaza ili donhuanizam), ali činjenica da većina ljudi ne zna tu riječ, govori zaista mnogo o seksualnom ponašanju: muškarci nikada ne dobivaju previše toga.

U čast svim ženama, vašim majkama, koje su vam mijenjale pelene i prale usrane gaće, priznajte da žena nije samo ukras oko vagine, nego netko poput vas - stvorenje s mozgom, osobnošću, potrebama, željama, stavom...

Žene nisu ono čemu vas uče pornografski sadržaji, proizvođači koječega koji reklamiraju svoje proizvode kroz žene kao seksualne objekte, mediji koji ispiru mozgove seksom... Neće vas sve žene, vlažnih usnica, gledati pogledom koji govori "Dođi i uzmi me, veliki dečko", ali to ne znači da su sponzoruše niti da su samodopadne kuje. Nisam rekla ni da ta činjenica isključuje mogućnost da neke jesu.

Shvatite da ne postoji univerzalan ulet, koji će poput dezinficijensa širokog spektra djelovanja na bakterije i viruse, imati jednak učinak na većinu primjeraka ženskoga roda.

Ne, ne čeka svaka žena koja sjedi za šankom da joj priđe "uspješan muškarac". Ne čeka svaka žena koja pleše da joj uleti nekakav udav. Ne izlazi svaka žena van da bi ulovila frajera, neovisno o debljini novčanika. I nije svaka zgodna žena glupa/kurva/sponzoruša. Pitajte one koji su u vezama ili braku s lijepim i pametnim ženama Razz

Umjesto pljuvanja, pokušajte ispraviti vlastitu iskrivljenu percepciju i riješiti se kompleksa. A kad vas netko odjebe... kvragu, pa šta?! Jel tako teško odmahnuti rukom i reći "Jebiga, događa se i najboljima"? Wink

#48:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 14:23

bravo Wendy, bravo! bravo!

ovo bi trbao biti manifest žena na forumu 031 i šire!!!

#49:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.08.2008. 14:32

wendy je napisao/la: › Ne, ne čeka svaka žena koja sjedi za šankom da joj priđe "uspješan muškarac". Ne čeka svaka žena koja pleše da joj uleti nekakav udav. Ne izlazi svaka žena van da bi ulovila frajera, neovisno o debljini novčanika. I nije svaka zgodna žena lupa/kurva/sponzoruša.
S ovim se u potpunosti slazem (kao i s vecinom ostalog napisanog) i kamo srece kad bi sve zene bile takve.

#50:   Autor: kopile Post Postano: 28.08.2008. 14:48

wendy je napisao/la: ›

I najneprivlačniji frajer će si uzeti za pravo komentirati izgled neke žene, neovisno o tome je li ona atraktivna ili ne. Oprostite, ali meni je to debilno.

Osim toga, stalno imamo priliku čitati o nekim ženama koje je "izjebalo pola županije". Samo se postavlja jedno logično pitanje - gdje su svi ti frajeri koji su ih "izjebali" i zašto su oni manje kurviši no što su one kurve? Neka mi netko da logičan odgovor na ovo pitanje. Zašto cura koja je iza sebe imala deset partnera vrijedi manje kao potencijalan "ulov" od frajera koji iza sebe ima jednako toliko?

Neće vas sve žene, vlažnih usnica, gledati pogledom koji govori "Dođi i uzmi me, veliki dečko", ali to ne znači da su sponzoruše niti da su samodopadne kuje. Nisam rekla ni da ta činjenica isključuje mogućnost da neke jesu.
Pitajte one koji su u vezama ili braku s lijepim i pametnim ženama Razz


Zašto neprivlačan muškarac nebi mogao komentirati izgled bilo koje djevojke,po toj logici ja nemogu komentirati izgled i karakteristike nekog auta zato što ga nisam vozio niti ću ga ikad voziti .Što se tiče dvostrukih mjerila o toleriranju broja partnera tu si 100% u pravu.Ova fora da "neke" jesu sponza ti je vrlo smiješna,nešto ima jako puno tih "nekih".A što se tiče onih koji su braku ili vezi sa lijepim i pametnim ženama,nije li zanimljiva "slučajnost" da su takvi likovi skoro po defaultu dobrostojeći.

#51:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 15:21

ajme kopile, ti si pravi Golum! zatvorio se se u špilju svog mračnog uma i iz nje sav mrzovoljan promatraš svijet.

ej, vani je lijep i sunčan dan!

#52:   Autor: kopile Post Postano: 28.08.2008. 15:25

Pa nije baš lijep i sunčan,kiša samo što nepadne.

#53:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 15:27

kopile je napisao/la: ›
Pa nije baš lijep i sunčan,kiša samo što nepadne.

odustajem!

#54:   Autor: wendy Post Postano: 28.08.2008. 15:32

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto neprivlačan muškarac nebi mogao komentirati izgled bilo koje djevojke,po toj logici ja nemogu komentirati izgled i karakteristike nekog auta zato što ga nisam vozio niti ću ga ikad voziti .


Ok, krivo sam se odrazila Wink Htjela sam reći "negativno komentirati". Dakle, mislim na situaciju u kojoj je on neugledan, ona lijepa, a on komentira "Nisu joj baš neke sise", "Ima čudne trepavice" i tome slično. Isto tako, mislila sam na situacije kada frajer ima curu za koju se svi pitaju što uopće radi s njim, a on lomi vrat za drugim kokošima kao da, eto, može imati "bolju". Dakle, primijetila sam tu nekakav nesrazmjer između želja i mogućnosti. Ako frajer nije naročito zgodan, zašto bi to trebala biti njegova djevojka?

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › A što se tiče dvostrukih mjerila o toleriranju broja partnera tu si 100% u pravu.Ova fora da "neke" jesu sponza ti je vrlo smiješna,nešto ima jako puno tih "nekih".A što se tiče onih koji su braku ili vezi sa lijepim i pametnim ženama,nije li zanimljiva "slučajnost" da su takvi likovi skoro po defaultu dobrostojeći.


A ne znam krećem li se ja u čudnom društvu ili šta... jednostavno, ne znam koga bih od svojih prijtelja i poznanika nazvala dobrostojećim, a neki od njih imaju divne djevojke.

Inače, ne da mi se o ovome više raspravljati jer su to stereotipi. Istraživanja su pokazala da poistovjećivanje sa stereotipima negativno utječe na našu samopercepciju. Kao što, kao prirodna plavuša koja za sebe odgovorno tvrdi da nije glupa, ne isključujem mogućnost da postoje glupe plavuše, tako i, kao žena koja za sebe odgovorno tvrdi da nije sponzoruša, neću isključiti da postoje žene - sponzoruše. Ne poistovjećujem se s još bezbroj primjeraka moga spola niti me te generalizacije vrijeđaju, ali mislim da bi za tebe i one koji razmišljaju kao ti bilo zdravije prihvatiti činjenicu da, kao što postoje normalni muškarci, postoje i normalne žene. I ne, nisu sve ružne Smile

Inače, sasvim je slučajno (vjerovao ili ne) ispalo da je jedan moj bivši dečko bio izrazito "dobrostojeći". Odnosno, nije on nego njegov ćaća. Meni je ta veza bila užasno mučna i više me opterećivala nego što mi je donijela "koristi". Kad izađeš van s njegovim društvom i nemaš dovoljno love kako bi pratio njihovo "zavrtanje rundi". Pa kad dobiješ skupi poklon za rođendan koji ti je neugodno i primiti, a onda mu za njegov pokušavaš to "vratiti", a nemaš čime jer ti ni deset džeparaca ne bi bilo dovoljno. A da ne govorim koliko je ponižavajuće kad se nudi da ti plaća stvari jer, eto, on ima. I to sav ponosan, uvjeren da time kupuje tebe. Njegove su pare uvijek nekako bile važne, a ja nisam shvaćala zašto. Mislim, nije da ja nemam, ali nikad nisam mogla, kao učenik ili student, reći tati "Stari, daj tisuću kuna da kupim dečku poklon za rođendan". I da sam mogla, sumnjam da bih.

Eh, svaki sport, izgleda, ima svoju tamnu stranu Wink

#55:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2008. 15:40

tako kažeš Wendy... imućan bivši... može broj?! Very Happy

(napomena za kopile: šalim se)

#56:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: pumpkin Post Postano: 28.08.2008. 16:05

Bravo cure! Meni se nije dalo objašnjavati sa ženomrscima ubijenima od raznih kompleksa i trauma, ima ih i u stvarnom životu dovoljno. Imala sam i ja jednom dečka koji je nakon što se dva puta razočarao sa krivim ženama, poslije toga nije vidio one prave, za njega je svaka bila "ista". Još uvijek je sam, odnosno, mijenja partnerice, bliži se četrdesetima, i mislim da je taj njegov stav obrambeni zid jednog krhkog i nesigurnog stvorenja, koje nikad neće odrasti ni sazrijeti. Imala sam najbolju volju uložiti puno ljubavi, truda i vremena u njega, ali iscrpio me je do te mjere da više nisam mogla. Kao da me kažnjavao što ga volim. Samo on je valjao, a cijeli svijet nije. E, pa tu nešto ne štima, trgnite se malo, izađite iz svojih bunara i pogledajte malo oko sebe.

#57:   Autor: Frost Post Postano: 28.08.2008. 16:15

wendy je napisao/la: › Ako frajer nije naročito zgodan, zašto bi to trebala biti njegova djevojka?

Zašto ne bi mogla biti?

#58:   Autor: kopile Post Postano: 28.08.2008. 16:56

Frost je napisao/la: ›
wendy je napisao/la: › Ako frajer nije naročito zgodan, zašto bi to trebala biti njegova djevojka?

Zašto ne bi mogla biti?
Itekako bi mogla biti a i mnoge jesu,što mene navodi na logičan zaključak da ženama izgled kod muškarca nije ni približno bitan kao što tvrde.

#59:   Autor: kurbla Post Postano: 28.08.2008. 18:15

Why do men die first? This is a question that has gone unanswered for centuries, but, now we know. It requires a bit of explanation, first:

If you put a woman on a pedestal and try to protect her from the rat race ... you're a male chauvinist. If you stay home and do the housework ... you're a pansy. If you work too hard ... there's never any time for her. If you don't work enough ... you're a good-for-nothing bum. If she has a boring repetitive job with low pay ... this is exploitation. If you have a boring repetitive job with low pay ... you should get off your lazy behind and find something better. If you get a promotion ahead of her ... that is favoritism. If she gets a job ahead of you ... its equal opportunity.

If you mention how nice she looks ... its sexual harassment. If you keep quiet ... its male indifference. If you cry ... you're a wimp. If you don't ... you're an insensitive bastard. If you make a decision without consulting her ... you're a chauvinist.

If she makes a decision without consulting you, she's a liberated woman. If you ask her to do something she doesn't enjoy ... that's domination. If SHE asks you ... it's a favor. If you appreciate the female form and frilly underwear ... you're a pervert. If you don't ... you're gay.

If you like a woman to shave her legs and keep in shape ... you're sexist. If you don't ... you're unromantic. If you try to keep yourself in shape ... you're vain. If you don't ... you're a slob. If you buy her flowers ... you're after something. If you don't ... you're not thoughtful. If you're proud of your achievements ... you're full of yourself. If you don't ... you're not ambitious. If she has a headache ... she's tired. If you have a headache ... you don't love her anymore. If you want it too often ... you're oversexed. If you don't ... there must be someone else.

Why do men die first? Because they want to.


hehehe
Imajući ovo sve na umu ni u ludilu ne bih prišao nijednoj! Jedino nakon par piva mogu zaboraviti pa hajde...Zato vam samo pijani kreteni prilaze Smile

#60:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: donidoda Post Postano: 28.08.2008. 18:19

Bravo cure! Meni se nije dalo objašnjavati sa ženomrscima ubijenima od raznih kompleksa i trauma, ima ih i u stvarnom životu dovoljno. Imala sam i ja jednom dečka koji je nakon što se dva puta razočarao sa krivim ženama, poslije toga nije vidio one prave, za njega je svaka bila "ista". Još uvijek je sam, odnosno, mijenja partnerice, bliži se četrdesetima, i mislim da je taj njegov stav obrambeni zid jednog krhkog i nesigurnog stvorenja, koje nikad neće odrasti ni sazrijeti.

Kako bi on to trebao odrasti ili sazrijeti? Lako je "tuđim klincem gloginje mlatiti" i tražiti od drugih hrabrost, strpljenje, razumijevanje... whatever. Kruta životna realnost je da ako dovoljno puta dobiješ brutalno po pički više jednostavno nisi isti. Bunar jednostavno presuši. Žene uvijek mogu okriviti tipa jer nije bio ovo ili ono, a i ona je sirota bila zavedena, nije znala da je on takva budala... oh pobogu, ništa zato, lets move on! Već će negdje naići pravi ( "prave osobe" inače imaju običaj da spontano rastu na drveću ).

Imala sam najbolju volju uložiti puno ljubavi, truda i vremena u njega, ali iscrpio me je do te mjere da više nisam mogla.

Sve je to fino i krasno do onog trenutka kada više nije fino i krasno.

Kao da me kažnjavao što ga volim.
"MY LOVE WILL CHANGE HIM" ALERT!!!
Ma da si ga baš toliko voljela otišla bi poslije tog neuspjeha u karmelićanke razočarana u muškarce haha

Samo on je valjao, a cijeli svijet nije. E, pa tu nešto ne štima, trgnite se malo, izađite iz svojih bunara i pogledajte malo oko sebe.


Gledaj brate, gledaj... imaš šta za gledati... hihi

#61:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 28.08.2008. 23:09

evo brzi odgovor... na ovo topic pitanje, jel ...

ahm.... nemamo mi problema , govorim za sebe u mnoštvu, naprosto jako sam pedantan i biram kojoj ću prići.


wendy , Presumpcijski ne seri.

p.s. e sad će ona neki esej o ovoj rečenici napisat.
z

#62:   Autor: zlusch Post Postano: 29.08.2008. 1:52

kopile je napisao/la: ›
Zašto neprivlačan muškarac nebi mogao komentirati izgled bilo koje djevojke,

I meni je to smiješno kad čujem... naravno da svatko može komentirati što hoće i kome hoće. Na kraju krajeva, žene i nas komentiraju i to ne baš na način koji bi mi htjeli čuti.

Nekom će se nekad posrećiti, nekome neće... ez simpl ez det.

#63:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: pumpkin Post Postano: 29.08.2008. 8:42

donidoda je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo cure! Meni se nije dalo objašnjavati sa ženomrscima ubijenima od raznih kompleksa i trauma, ima ih i u stvarnom životu dovoljno. Imala sam i ja jednom dečka koji je nakon što se dva puta razočarao sa krivim ženama, poslije toga nije vidio one prave, za njega je svaka bila "ista". Još uvijek je sam, odnosno, mijenja partnerice, bliži se četrdesetima, i mislim da je taj njegov stav obrambeni zid jednog krhkog i nesigurnog stvorenja, koje nikad neće odrasti ni sazrijeti.

Kako bi on to trebao odrasti ili sazrijeti? Lako je "tuđim klincem gloginje mlatiti" i tražiti od drugih hrabrost, strpljenje, razumijevanje... whatever. Kruta životna realnost je da ako dovoljno puta dobiješ brutalno po pički više jednostavno nisi isti. Bunar jednostavno presuši. Žene uvijek mogu okriviti tipa jer nije bio ovo ili ono, a i ona je sirota bila zavedena, nije znala da je on takva budala... oh pobogu, ništa zato, lets move on! Već će negdje naići pravi ( "prave osobe" inače imaju običaj da spontano rastu na drveću ).

Imala sam najbolju volju uložiti puno ljubavi, truda i vremena u njega, ali iscrpio me je do te mjere da više nisam mogla.

Sve je to fino i krasno do onog trenutka kada više nije fino i krasno.

Kao da me kažnjavao što ga volim.
"MY LOVE WILL CHANGE HIM" ALERT!!!
Ma da si ga baš toliko voljela otišla bi poslije tog neuspjeha u karmelićanke razočarana u muškarce haha

Samo on je valjao, a cijeli svijet nije. E, pa tu nešto ne štima, trgnite se malo, izađite iz svojih bunara i pogledajte malo oko sebe.


Gledaj brate, gledaj... imaš šta za gledati... hihi


Nisi uopće skužio poantu, vidim da si i ti jedan od ogorčenih, s obzirom na tvoja dva posta. O tome se i radi, opustite se malo, i nemojte gledati sve crno. Što vi uopće hoćete, to vi ni sami ne znate. Hvala bogu, ja sam sada sretna sa prekrasnim Ljudskim Bićem s kojim jesam, i nemam takvih problema kako si ti to sebi zamislio. Također, nemam zašto tuđim kurcem gloginje mlatiti, jer ne tražim od drugih ljubav, strpljenje i razumijevanje, ako i sama zauzvrat ne pružam i sto puta toliko ako treba, ali zašto bih ja morala nakon svakog razočarenja biti "drugačija", tj. kažnjavati svakog slijedećeg muškarca zato što je onaj prije njega bio đubre?
Ajd, kad sam već započela s ovim primjerom, kad je sve već bilo gotovo, on je pokušao sve učiniti da me vrati nazad, ali bilo mu je prekasno. Shvatite već jednom, da sve što se dešava u našim životima polazi od nas samih, i da je stvar i u vama, a ne samo u tim zlim mrskim ženskim neprijateljima, koji samo čekaju da vas zajebu, iskoriste, prevare, ostave, poliju benzinom i zapale na spavanju...
Ah, da, glede tvog patetičnog citata, nisam ga pokušala promijeniti, jer to je nemoguće, kao što ni mene nitko ne može promijeniti, nego baš suprotno, ja sam tolerirala njegovo pravo na osobnu slobodu i prostor, što je on zloupotrebljavao na beskrajno sebičan način, ne mareći pri tome da li će me povrijediti svojim ponašanjem.
Uostalom, zašto se i trudim, teško da ćeš nešto od toga i shvatiti...

#64:   Autor: kopile Post Postano: 29.08.2008. 11:17

pumpkin je napisao/la: ›

Što vi uopće hoćete, to vi ni sami ne znate.
Ovo sam neznam koliko puta dosada čuo od žena,a to pitanje tj teza je toliko glupo da fizički boli.Vjeruj mi da mi svi itekako dobro znamo što hoćemo.Ta teza je zapravo krajnje uvredljiva.A što se tiče razočarenja ja nisam mislio na razočarenja u vezi,nego sam mislio na razočarenja zbog nedobijanja inicijalne šanse,a to je zapravo temelj svega.Kako netko može uopće išta znati o meni ako mi uopće neda šansu.

#65:   Autor: wendy Post Postano: 29.08.2008. 13:13

bezveze_netko je napisao/la (Pogledaj post): › wendy , Presumpcijski ne seri.
p.s. e sad će ona neki esej o ovoj rečenici napisat.


Vidi, vidi, pored sve te silne pameti i ljepote, još je i simpatičan. Buci - buci, ljubi ga deda. Začepi, lepi, kad nemaš ništa pametno za reći.


zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la: ›
Zašto neprivlačan muškarac nebi mogao komentirati izgled bilo koje djevojke,

I meni je to smiješno kad čujem... naravno da svatko može komentirati što hoće i kome hoće. Na kraju krajeva, žene i nas komentiraju i to ne baš na način koji bi mi htjeli čuti.


Nisam ni rekla da se to ne može ili ne smije. Wink Kažem da je to, u najmanju ruku, apsurdno. Osim što je površno. Osobito u slučaju kad netko tko i sam "nije nikakav" pljuje po drugome zbog iste stvari.

#66:   Autor: Frost Post Postano: 29.08.2008. 13:43

pa površno je tkogod koga da komentira

#67:   Autor: pumpkin Post Postano: 29.08.2008. 15:32

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›

Što vi uopće hoćete, to vi ni sami ne znate.
Ovo sam neznam koliko puta dosada čuo od žena,a to pitanje tj teza je toliko glupo da fizički boli.Vjeruj mi da mi svi itekako dobro znamo što hoćemo.Ta teza je zapravo krajnje uvredljiva.A što se tiče razočarenja ja nisam mislio na razočarenja u vezi,nego sam mislio na razočarenja zbog nedobijanja inicijalne šanse,a to je zapravo temelj svega.Kako netko može uopće išta znati o meni ako mi uopće neda šansu.


Netko zna što hoće, ali netko bogami i ne. Očito ima i takvih koji izgovor za svoje neuspjehe, ili pretjerana očekivanja traže u onoj drugoj strani. Zar ne misliš da fizički bole i tvoje izjave koje se odnose na ženski rod općenito, u vrlo vrlo negativnom kontekstu, ali dobro, ti znaš najbolje uzrok toga. Ja nemam problema s ljudima, i mislim da to nije samo zato što sam žensko pa mi je nešto lakše u životu.
Ne znam s kakvim si ti stvorenjima općio u svojoj priči, ali po tvojoj reakciji, ti si onda nalijetao na same ženske kretene, kao da nema normalnih pripadnika ženskog roda. Ne znam, i zato ne želim suditi o tebi, samo mislim da tvoj stav nije dobar za tebe, prije svega.

#68:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 30.08.2008. 7:36

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vidi, vidi, pored sve te silne pameti i ljepote, još je i simpatičan. Buci - buci, ljubi ga deda. Začepi, lepi, kad nemaš ništa pametno za reći.


pusa i tebi

#69:   Autor: Delfin Post Postano: 30.08.2008. 17:09

Vidi ih još uvijek raspravljate o ovoj temi. Sad ću ja vama reci pravu istinu. NEMA PROBLEMA ima samo GLUPIH pojedinaca koji kvare prosjek. Muškarci nemaju problema s uletima samo su malo stidljivi (što je simpa) a žene vole da im se uletava osim ak imaju dečka i izašle su samo radi zabave( koja ne uključuje nove muškarce).
Pravite dramu gdje je nema!!!!!

#70:   Autor: kopile Post Postano: 30.08.2008. 19:16

@delfin Kada si tako pametna,ajde ti nama objasni na koju foru bi ja trebao razlikovati te dvije skupine žena.

#71:   Autor: CAROLINE Post Postano: 30.08.2008. 23:29

uistinu, vi još uvijek raprsvljate o ovome?

ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

ps. ako ovo sad povuce daljne rasprave u stilu pobijanja teza, hipoteza, protuteza, antiteza (you name it) i komentarima tipa 'da si malo bolje procitala moj post vidjela bi da se nije odnosio na sve zene bla bla bla', onda cu UISTINU krepat od smjeha.

#72:  sama pamet.... Autor: Svebor Post Postano: 31.08.2008. 0:16

CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes

#73:   Autor: Dambix Post Postano: 31.08.2008. 9:21

me ej nema tu puno filozofije, ak ide ide, ak ne ide ne ide.. i gotovo na tebi je dali si sposoban popričat sa ženskom..

#74:   Autor: insomnia Post Postano: 31.08.2008. 12:19

Svebor je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes

Slažem se..ja svakako ne želim da me se smatra bezdimenzionalnim bicem s vaginom..
Pa ja ne znam što bih na ovo sve komentirala.. Ja osobno nisam nikad imala problema s tim da mi tipovi uletavaju (ok, o kvaliteti uleta bih mogla svašta reći, i ne tako pozitivne stvari, al ajd..) Ne vjerujem da muškarci imaju problema sa prilaženjem djevojci, ber ne oni koji nisu baš jaaako stidljivi.. Šta ja znam, tip će prići curi ako mu se sviđa.. a sad kako će on to izvesti, i da li će imati uspjeha, ovisi baš o tom njegovom pristupu, u kojem je, po mom mišljenju, ključna stavka uspjeha najobičnija pristojnost, i ikakva sposobnost od strane tipa da normalno komunicira.

#75:   Autor: Poppy Post Postano: 31.08.2008. 12:39

Svebor je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes

a kad ne razumijete naše šale, reći ćete da nemamo smisla za humor?! Wink

#76:   Autor: josephine01 Post Postano: 31.08.2008. 12:48

ako se smijem ubacit .. mislim da nema problema... mislim da ima jednakbroj glupana i glupača, isfrustriranih žena i muškaraca.. problem nastaje kad nisi selektivan/selektivna i uletavaš svakoj/svakom koji se pojavi na vratima...

#77:   Autor: Poppy Post Postano: 31.08.2008. 13:03

josephine01 je napisao/la: ›
ako se smijem ubacit .. mislim da nema problema... mislim da ima jednakbroj glupana i glupača, isfrustriranih žena i muškaraca.. problem nastaje kad nisi selektivan/selektivna i uletavaš svakoj/svakom koji se pojavi na vratima...


da... jedino što se meni čini da baš ta naša (ženska) selektivnost muči neke muške na ovom forumu.

#78:   Autor: CAROLINE Post Postano: 31.08.2008. 14:46

Svebor je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes


oh bože, teška je misija sarkazam u pisanom obliku...

#79:   Autor: Frost Post Postano: 31.08.2008. 15:34

Poppy je napisao/la: › da... jedino što se meni čini da baš ta naša (ženska) selektivnost muči neke muške na ovom forumu.

muči nas jedino kad nema smisla Wink

#80:   Autor: Svebor Post Postano: 31.08.2008. 18:06

CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svebor je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes


oh bože, teška je misija sarkazam u pisanom obliku...


ti to najbolje znaš. lijepo da još nisi krepala od smijeha... Smile

#81:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 31.08.2008. 23:28

CAROLINE je napisao/la: › stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink


Nisam prozivao ponaosob, ali debelo je u zabludi osoba koja stoji za sankom u birtiji i misli da netko s njom zapocinje razgovor zbog njenih realnih unutarnjih kvaliteta i sposobnosti. Zapocinje zato sto vidi priliku za score (a tek onda mozda nesto vise). Mimoilazenje pogleda, tajanstveni smjesak ili kakav drugi ohrabrujuci signal nisu znakovi koji govore o necijem pogledu na zivot i sustavu vrijednosti - vec eventualno uletacu mogu biti znakovi vece vjerojatnosti za score.

Ne sumnjam da mnogim ljudima (pa cak i meni) laska cinjenica da je potpuni stranac od svih ljudi u birtiji izabrao bas njih za razgovor. Od siline napuhivanja ega zasigurno je vrlo tesko priznati samom sebi da su jedina mjerila biraca bila - dostupnost i vanjstina (uvjetno receno vanjstina, jer cesto dostupnost mnogostruko kompenzira vanjstinu - citaj: lik ce uletiti i polugaboru, ako mu je vjerojatnost scorea s njom znatno veca od uleta nekoj "krasotici" - naravno, niti jedan koji to ucini sutra nece nikome to priznati ;-)).

Prihvacanjem ovakvog izostanka realnih kvalitativnih mjerila pri necijem sudu o meni - prihvacam vlastitu bezdimenzionalnost [pisem u prvom licu jednine kako bi ego onih koje bi se prepoznale ostao neteknut].

Situacija je vrlo slicna onoj kad bi ribe nakon prvovecernjeg koitusa, hladjenja masine i budjenja savjesti, govorile kako one to (seks s potpunim neznancem) inace nikada ne rade, ali eto, ja sam im bio poseban. Yeah, right! (naravno da ne rade i naravno da sam poseban)

#82:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: VAGABOND Post Postano: 01.09.2008. 0:45

Zanimljivi pristupi, analize i obrazloženja pojedinaca uspjela su me, nadasve "slučajnog prolaznika" i pasivnog promatrača, aktivno uključiti u "vašu" raspravu.
Pogreška je u samom razmušljanju o postojanju problema koji u zbilji uopće ne postoji.
Pojednostavljeno, to je imaginaran način kako opravdati vlastiti neuspijeh, pokušaj minoriziranja vlastitih kompleksa, i po principu psihologije mase iskazati to kao generalizirani problem muškaraca s jedne strane i žena s druge.
Iako složeno i mnogima izgledom nemoguća misija, tajna uspjeha leži u svakome od nas i odabiru pravog trenutka.
Na žalost ne postoji univerzalna formula koju bi svatko od nas "loosera" ili "osvajača" mogao primjeniti. Upravo ta nepredvidivost je glavni pokretač zbog kojega pokušavamo zavesti i osvojiti nekoga, tj. pronaći idealnog partnera. Sve su to fiziološki procesi koje smo usavršavali tijekom evolucije.
Ovisno o kutu iz kojeg promatramo pojedine poteze i način kako ih interpretiramo, pokazujemo drugima i samima sebi kakvi smo u stvari. Ono što te ne uništi, osnaži te!
Ovisno o pristupu s pozitivnim ili negativnim predznakom ovisiti će i uspijeh. Podcjenjivajući osobu kojoj smo pristupili s bezuspješnim ishodom, podcjenjujemo i sami sebe. Bez obzira na sve, u svakom trenutku presudno je zadržati dostojanstvo i kulturu ponašanja, jer time pokazujemo da ne funkcioniramo nagonski, već kao zrele osobe.
Skeptici će zasigurno reći da je stvarnost okrutnija i funkcionira po složenijem principu. Da, to je istina, ako smo puni predrasuda i kočnica kojim umanjujemo izglede svog uspjeha.
Kategoriziranjem i objedinjavanjem žena u skupine pokazujemo svoju primitivnost.
Pridavanje važnosti osobnosti pojedinca ili primarno njegovim asesoarima, apsolutno je pravo svake žene u odabiru idealnog partnera. Naša je sloboda izbora u tome smeta li nam to ili ne.
I u konačnici pravilo je da nema pravila; biti aktivan, ili čekati da se jednostavno dogodi kada se najmanje nadamo, dilema koju je nemoguće razrješiti.
Najbolji recept za prave odluke u bezidejnom stanju je činiti što ti poslovice kažu, i zasigurno nećeš pogriješiti. Provjereno!!

#83:   Autor: toni Post Postano: 01.09.2008. 0:55

VAGABOND je napisao/la: ›
Pogreška je u samom razmušljanju o postojanju problema koji u zbilji uopće ne postoji.


klap-klap.

ne vidim problem, amabas, nigdje. eto.. cak bi se iznenadili koliko su pristupacne, cak pune inicijative one zgodne macke kojih se kao tzv. muskarci boje.. jer oma sebe vide kao pushijonicara..

zato momci, samo hrabro.. na prave pićone... one su nesretne.. njima treba nasa paznja.. one nas vole.. pa makar samo jednu noć Wink

#84:   Autor: kopile Post Postano: 01.09.2008. 11:03

VAGABOND je napisao/la: ›

Pridavanje važnosti osobnosti pojedinca ili primarno njegovim asesoarima, apsolutno je pravo svake žene u odabiru idealnog partnera. Naša je sloboda izbora u tome smeta li nam to ili ne.

Nije toliki problem to čemu one pridaju važnost,nego je problem u licemjerju što to ne žele priznati.
toni je napisao/la: ›

ne vidim problem, amabas, nigdje. eto.. cak bi se iznenadili koliko su pristupacne, cak pune inicijative one zgodne macke kojih se kao tzv. muskarci boje.. jer oma sebe vide kao pushijonicara..

Kako prema kome,kako prema kome.Moja iskustva i iskustva mojih prijatelja i poznanika su dijametralno suprotna.

#85:   Autor: Poppy Post Postano: 01.09.2008. 11:06

kopile je napisao/la: ›
Kako prema kome,kako prema kome.Moja iskustva i iskustva mojih prijatelja i poznanika su dijametralno suprotna.


nadam se da ne radiš u marketingu. Smile

#86:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: kurbla Post Postano: 01.09.2008. 16:59

VAGABOND je napisao/la (Pogledaj post): › Ono što te ne uništi, osnaži te!


Ne bih rekao. Ono što te ne uništi, to te osakati Smile

#87:   Autor: josephine01 Post Postano: 01.09.2008. 21:08

nikad nisam izlazila subotm/četvrtkom van da bih našla dečka.. ako netko s tim pristupom ide van, bolje da ostane kući gledat dobar hrvatski film hehe! ako ima malo manje apetite (čitaj: ako ne želi istu noć pronać curu ili otvoreno dat do znanja da želi neku macu stavit pod jaja) onda nek ne bude dosadan sa komentarima kako je dotična zgodna, lijepa i slično... dečići moji, stvar je u doziranju...

#88:   Autor: mali_ivica Post Postano: 01.09.2008. 21:20

josephine01 je napisao/la: ›
nikad nisam izlazila subotm/četvrtkom van da bih našla dečka.. ako netko s tim pristupom ide van, bolje da ostane kući gledat dobar hrvatski film hehe! ako ima malo manje apetite (čitaj: ako ne želi istu noć pronać curu ili otvoreno dat do znanja da želi neku macu stavit pod jaja) onda nek ne bude dosadan sa komentarima kako je dotična zgodna, lijepa i slično... dečići moji, stvar je u doziranju...
Pa iz ovog teksta se vidi da nisi izlazila van s ciljem da nađeš dečka, nego da on nađe tebe...
Ova tema je pomalo i blesava ako smijem tako reči...
Koliko se god jedna strana trudila ovaj put su u pitanju dečki ... toliko i ona druga strana (ovaj puta čitaj cure) moraju biti spremne dati u datom trenutku signal dečku da je simpatičan ... i tako to...
Naravno može biti i obrnuto ... (čitaj. djevojka je na prvom potezu) jer evo primjer... dosta sam cura vidio kako prijateljicama govore tja i taj mi se sviđa i onda ga gledaju ... što je najgore stoje deset metara dalje i frajer im je okrenut leđima... kako da on to zna ... (to što vi trenutno mislite...) dakle?

#89:   Autor: josephine01 Post Postano: 01.09.2008. 21:29

nemam pojma kako su onda toliko dečki uspjeli naći svoje bolje polovice i obratno... ako ne možeš naći curu u neko normalno vrijeme dana kada većina nije polupijana i narajcana, onda sumnjam da ćeš ju moći naći subotom vani... ne ti osobno, mali ivice... Razz

#90:   Autor: mali_ivica Post Postano: 01.09.2008. 21:34

josephine01 je napisao/la: ›
nemam pojma kako su onda toliko dečki uspjeli naći svoje bolje polovice i obratno... ako ne možeš naći curu u neko normalno vrijeme dana kada većina nije polupijana i narajcana, onda sumnjam da ćeš ju moći naći subotom vani... ne ti osobno, mali ivice... Razz
Nekažem, nego sam se javio samo zato što je naslov teme pomalo tumpav...
Ja nekažem da smo svi muškarci krasni i tako to...
Samo kažem da nije sve na dečkima kada smo več kod tzv. uletavanja...

#91:   Autor: mali_ivica Post Postano: 01.09.2008. 21:35

josephine01 je napisao/la: ›
ne ti osobno, mali ivice... Razz
joj joj, sram te bilo Very Happy

#92:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: VAGABOND Post Postano: 01.09.2008. 22:38

Žalosno bi bilo odustati kod prve prepreke ili poraza. To ujedno ne znači biti manijakalno dosadan i salijetati curu(djevojku) ukoliko postoje jasni pokazatelji nezainteresiranosti.
Moram priznati da bih se ja osobno zapitao kakva je to cura koja u takvim okolnostima večernjeg izlaska bez ikakvih barijera stupa u slobodnu konverzaciju s nepoznatim muškarcem. Doziranost i pristojan odmak su bolja odluka u prvom kontaktu, jer time oslobađamo prostor djevojci za kvalitetnijom procjenom i omogučujemo priliku drugom susretu, koji je objektivno uvijek manjih tenzija, misleći prvenstveno na osobno doživljavanje.
Napominjem da u ovoj temi iznosim stavove, dijelom izgrađeni i na osobnom iskustvu, a dijelom i analizirajući druge pojedince u pojedinim situacijama okarakteriziranih ovom tematikom, objedinjene u slučaju kada se pokušava pristupiti djevojci zbog iskrenog simpatiziranja, a ne samo površnog doživljaja, u kojemu prevladavaju hormonski faktori.
Dijelomično iskrivljena slika kod nastupa u Os. je i sindrom male sredine, gdje dominiraju malograđanski maniri, u gradu u kojem se o bilo kome može saznati sve u jednom popodnevu, gdje se reg. oznake automobila pamte kao jedna od bitnih stavki i mnoge slične stvari.
Mišljenja sam da i sami muškarci (dečki) iskrivljuju percepciju djevojaka namečući im se raznoraznim hvalospjevima o "bogatstvu" koje posjeduju ne bi li impresionirali djevojku, a sve to zbog pogrešno poredanih prioriteta u cijelome društvu. Ujedno i oni siromašniji, zaraženi virusom truleži ljudskog društva, iskompleksirani vlastitom situacijom izgube želju za pristupom jer su zbog predrasuda osudili nastup na poraz prije nego li su i pokušali nešto, a i osjećaj manje vrijednosti svakako se ne smije zanemariti.
Također, slično ima i večina (prosječnih) djevojaka sociološki prihvatljivog načina razmišljanja i ponašanje, jer kodekse odjevanja i izgled nametnut od manjeg, ali nažalost dominatnijeg broja djevojaka doprinosi generaliziranju.
Možda će mnogi oponirati ili ismijati tezu problematike u ostvarivanju kontakta, ali ako ste bili ili ev. pogledali odnose kod ljudi u društveno bogatijim (čitaj naprednijim) sredinama ili samo u poredbi sa većim gradom od Osijeka, tada možete shvatiti ono što sam napisao u prethodnom i u ovom postu.

#93:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: fairy Post Postano: 02.09.2008. 8:27

VAGABOND je napisao/la (Pogledaj post): › Žalosno bi bilo odustati kod prve prepreke ili poraza. To ujedno ne znači biti manijakalno dosadan i salijetati curu(djevojku) ukoliko postoje jasni pokazatelji nezainteresiranosti.
Moram priznati da bih se ja osobno zapitao kakva je to cura koja u takvim okolnostima večernjeg izlaska bez ikakvih barijera stupa u slobodnu konverzaciju s nepoznatim muškarcem. Doziranost i pristojan odmak su bolja odluka u prvom kontaktu, jer time oslobađamo prostor djevojci za kvalitetnijom procjenom i omogučujemo priliku drugom susretu, koji je objektivno uvijek manjih tenzija, misleći prvenstveno na osobno doživljavanje.
Napominjem da u ovoj temi iznosim stavove, dijelom izgrađeni i na osobnom iskustvu, a dijelom i analizirajući druge pojedince u pojedinim situacijama okarakteriziranih ovom tematikom, objedinjene u slučaju kada se pokušava pristupiti djevojci zbog iskrenog simpatiziranja, a ne samo površnog doživljaja, u kojemu prevladavaju hormonski faktori.
Dijelomično iskrivljena slika kod nastupa u Os. je i sindrom male sredine, gdje dominiraju malograđanski maniri, u gradu u kojem se o bilo kome može saznati sve u jednom popodnevu, gdje se reg. oznake automobila pamte kao jedna od bitnih stavki i mnoge slične stvari.
Mišljenja sam da i sami muškarci (dečki) iskrivljuju percepciju djevojaka namečući im se raznoraznim hvalospjevima o "bogatstvu" koje posjeduju ne bi li impresionirali djevojku, a sve to zbog pogrešno poredanih prioriteta u cijelome društvu. Ujedno i oni siromašniji, zaraženi virusom truleži ljudskog društva, iskompleksirani vlastitom situacijom izgube želju za pristupom jer su zbog predrasuda osudili nastup na poraz prije nego li su i pokušali nešto, a i osjećaj manje vrijednosti svakako se ne smije zanemariti.
Također, slično ima i večina (prosječnih) djevojaka sociološki prihvatljivog načina razmišljanja i ponašanje, jer kodekse odjevanja i izgled nametnut od manjeg, ali nažalost dominatnijeg broja djevojaka doprinosi generaliziranju.
Možda će mnogi oponirati ili ismijati tezu problematike u ostvarivanju kontakta, ali ako ste bili ili ev. pogledali odnose kod ljudi u društveno bogatijim (čitaj naprednijim) sredinama ili samo u poredbi sa većim gradom od Osijeka, tada možete shvatiti ono što sam napisao u prethodnom i u ovom postu.



Čekaj samo malo...sanjam li ja to,,,da li ti uistinu postojiš? Molim vas neka me netko uštipne kako bih vidjela da ne sanjam,,,

Samo ću se lijepo i uljudno zahvaliti u svoje ime i ime svih žena koje su se osjećale degradirane šovinstičkim izjavama od strane pojedinaca..

Maco....ipak nije sve izgubljeno... Laughing Laughing

#94:   Autor: axe Post Postano: 02.09.2008. 8:29

fairy je napisao/la: ›

Maco....ipak nije sve izgubljeno... Laughing Laughing


ma taj lik je samo jedan rijetki izuzetak,ne gajite nadu Very Happy

#95:   Autor: mali_ivica Post Postano: 02.09.2008. 10:47

fairy je napisao/la: ›
,,da li ti uistinu postojiš?,,

Samo ću se lijepo i uljudno zahvaliti u svoje ime i ime svih žena koje su se osjećale degradirane šovinstičkim izjavama od strane pojedinaca..

Maco....ipak nije sve izgubljeno... Laughing Laughing


1) Postoji, a prema pisanju rekao bih da postoji i njegova supruga.... Very Happy
2) Maco.... izgubljeno je! Laughing

#96:   Autor: fairy Post Postano: 02.09.2008. 12:17

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
,,da li ti uistinu postojiš?,,

Samo ću se lijepo i uljudno zahvaliti u svoje ime i ime svih žena koje su se osjećale degradirane šovinstičkim izjavama od strane pojedinaca..

Maco....ipak nije sve izgubljeno... Laughing Laughing


1) Postoji, a prema pisanju rekao bih da postoji i njegova supruga.... Very Happy
2) Maco.... izgubljeno je! Laughing


A ne dragi mali ivice,,krivo si shvatio,,,ništa takve konotacije,,,samo razmišljanje jednog muškarca,,,

#97:   Autor: kurbla Post Postano: 02.09.2008. 17:29

Ovaj Vagabond ne zbori tako loše, samo mene jaako nervira kad neko napiše "večina" ili "uspijeh". Takvima ne vjerujem. Nego cure, tko se prije više desetaka godina počeo prema kompletnom suprotnom spolu odnositi kao prema neprijatelju?! Članice tog pokreta su uvažavane i citirane. Zašto Mungosu i Kopiletu odričete pravo na nešto slično? Hm?

#98:   Autor: kopile Post Postano: 02.09.2008. 18:16

danone je napisao/la: ›
Ovaj Vagabond ne zbori tako loše, samo mene jaako nervira kad neko napiše "večina" ili "uspijeh". Takvima ne vjerujem. Nego cure, tko se prije više desetaka godina počeo prema kompletnom suprotnom spolu odnositi kao prema neprijatelju?! Članice tog pokreta su uvažavane i citirane. Zašto Mungosu i Kopiletu odričete pravo na nešto slično? Hm?
Zato što su licemjerne.Opet ponavljam, sve što sam naveo se odnosi isključivo na djevojke koje na nešto liče,koje su u teškoj manjini.Tako da mi iziritiranost nekih djevojaka nije jasna.Nisam vam ja kriv što ste estetski hendikepirane.

#99:   Autor: josephine01 Post Postano: 02.09.2008. 23:05

stajem uz bok malom ivici i izjavljujem da ne vidim uopće problem o cijeloj priči... čitajući neke postove imam dojam da osijekom vlada neki virus.. a ja se, hvala na pitanju, osjećam sasvim zdravo

#100:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: VAGABOND Post Postano: 04.09.2008. 18:37

Hvala pojedincima, obraćajući se prvenstveno damama ovog foruma, na uvažavanju pojedinih izjava citirajući ih u svojim postovima.
S druge strane tužno je za pročitati kako pojedinci brzopletim i neselektivnim izjavama u trenu srozaju svoj ugled, misleći na ovaj virtualni, i relativiziraju odnose i pojedine napise. Žalosno je za pročitati kako pojedine jedinke ovog foruma ne poštujući pravo pogreške ili sličnog, poput "kobca" čekaju svoju žrtvu, misleći o sebi u superlativu, dopuštajući si slobodu korekcije tuđeg posta. Spuštajući se na tu razinu razgovora, takav pojedinac najviše govori o sebi, jer tražeći tuđe pogreške, pokušava prikriti svoje. Slabić u ruhu intelektualca...
Također, brzopleto zaključivanje i donošenje mišljenja o nekome na osnovu DVA napisana posta smatram apsolutno životno nezrelo i pomalo umišljeno.
Pokušavajući kroz svoje postove, a ujedno iščitavajući tuđe, poštujući svačije mišljenje, ukazati kako poraz u glavnini situacija ne postoji. Zamislite samo idealnu situaciju 100 postotnog učinka bez obzira na način uleta. Zemaljskom kuglom bi hodala bedušna erektilna tijela, pokušavajući zabrtviti svaku rupu koja bi im se našla na putu. Kaotično!!
Ljepota svakog uleta je u njegovoj nepredvidivosti. Zbog čega praviti famu oko toga, izdizajući to kao problem drugačiji od drugih.
Doživljavajući "poraz" na svom samoodgojnom putu izgrađujemo svoj lik. Ulažući u kreativnost i štiteći svou individualnost unaprijeđujemo sami sebe i stvaramo idealnije prilike u međuljudskim i međuspolnim odnosima, ukratko rećeno sazrijevamo.
Neznatno mali broj ljudi u svom životu ne uspije naći životnog partnera, govoreći isključivo o hetroseksualnim brakovima.
Svi u konačnici nađu nekoga, i ipak žive zadovoljni. Ne treba nešto/nekoga željeti pod svaku cijenu, osim u slućaju kada su osjećaji obostrani. Isključivost je također osobina nemaštovitih i gubitnika, jer ponekad treba osim slušati i gledati, treba uključiti i srce i pokušati osjećati.
Za savršenu vezu ne treba puno truda, treba samo jako voljeti i dozvoliti biti voljen!


Zadnja promjena: VAGABOND; 07.09.2008. 15:52; ukupno mijenjano 1 put.

#101:   Autor: kurbla Post Postano: 05.09.2008. 20:33

VAGABOND je napisao/la: ›

Također, brzopleto zaključivanje i donošenje mišljenja o nekome na osnovu DVA napisana posta smatram apsolutno životno nezrelo i pomalo umišljeno.



Apsolutno točno. Ja sam napisao da ne vjerujem onima koji prave takve pravopisne greške, bez obzira bilo to neznanje ili tipfeler. Govorio sam u svoje ime, čak sam na početku posta i pohvalio Vagabonda!
Nakon koliko postova sam postao slabić u ruhu intelektualca? Dva. Nakon koliko postova su "dame" počele govoriti u superlativima o Vagabondu? Dva. Dakle?

#102:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: 1step2far Post Postano: 05.09.2008. 21:03

Kriva percepcija zbog utjecaja alkohola na razum i prosuđivanje su najveći problem.

#103:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci? Autor: Drobimir Post Postano: 07.09.2008. 6:02

muškarčev največi problem pri prilaženju djevojci? mozak. kad uletiš ribi bez mozganja onda nemaš problema dal češ ispast glup, jadan, nametljiv, sjeban, ružan, siromašan itd...etc...tbc...thc. jer, BINGO! nemoš bit ništ od toga jer si došo bez mozga i to te čupa. dakle, samo hrabro bez mozga. e sad, ak se svidiš ribi takav, bez mozga i nasmješi ti se, onda odi po mozak jer ak te bez mozga popušila, kak će te tek zinut kad dofuraš mozak. Mislim ono, WOOOOOW.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::