Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Neovisnost ili sponzorstvo?

#1:   Autor: deer_hunter Post Postano: 01.08.2008. 14:03

liberta je napisao/la: ›
Sta godine bitne vecina cura gleda debljinu novcanika i velicinu.......kolekcije kreditnih kartica, a sta ja mogu iskoristen sam jako.

milo, ŽENE gledaju u neš drugo osijek031.com smile

koga je briga za novčanik, imam svoj Smile

#2:   Autor: liberta Post Postano: 02.08.2008. 12:17

deer_hunter je napisao/la: ›


milo, ŽENE gledaju u neš drugo osijek031.com smile

koga je briga za novčanik, imam svoj Smile


e ti mozda mislis tako al u petak navecer sam imao drugcije iskustvo. Dok sam sjedio u saint patricsu oko 10 sati pukla me ideja da kazem damama da nemam vise kesa sa sobom. Jbg.....vratio sam se sam kuc.....smjc....

Plus kog mi seremo ovdje vozim auto od oca, a novcanik mi je debel samo 2 sata nakon place, al u tih 2 sata 90% ZENA I CURA gledaju grbu u depu.
Ne mila nisam sretan sto te vidim, da sjela mi je placa.
Zenska 21 godinu popije vise nego ja 3 puta. Sramota me vise pit.

#3:   Autor: liberta Post Postano: 02.08.2008. 12:36

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
liberta je napisao/la: ›
Ja i svi moji frendovi joj dali 19, 20. Visoka, crna kosa, dobra pluca, cvrsta......da neidem dalje, ali kad nas je stari skonto skoro sud izbjego mala je imala 15.

Ne razumijem što se dešava sa ovim novijim generacijama tinejđerki.
Sve su razvijene kao dvadesetpetogodišnjakinje.lijepe,zgodne,visoke....
Kad ih vidim sa svojim prijateljima istog godišta ti dečkići izgledaju kao djeca pokraj njih....moja susjeda ima 16 godina,mala je bomba,da ju ne znam dala bi joj 25 godina..dok njen brat od 24godine izgleda kao balonja od 17?!!!

liberta je napisao/la: ›
kolekcije kreditnih kartica, a sta ja mogu iskoristen sam jako.

Iskoristi i ti njih....

Jedino što će mi biti čudno zauvijek je to što jedna lijepa mlada zgodna cura od 15 godina ima raditi sa čovjekom od 50 godina??a on nije bogataš............sve više u gradu srećem mladih cura sa tim matorim konjima..odvratno....ajd navikla sam kad je čovjek bogat pa joj kupuje ovo ono bla bla a ak nema para koji ćeš K s njime onda..ne voliš ga,nema šanse....nemoguće da je dobar u krevetu,bolji od nekog dvadesetogodišnjaka...jest više iskustva ali smežurani K bljak....
Najljepša je razlika oko 2,3godine.... recimo ja 22 on 25...sasvim solidno....



Uvijek je bilo svakakih cura i zena, ali danas je promiskuitet u vecoj mjeri jer se otvoreno promovira. Televizija, internet, novine....... sve je samo sex, sex ,sex hvala bogu da ce to reflektirat na mladez. Ja ne mogu sjest ujutro na kavu i procitat novine, a da ne vidim nesto sto mi se svida (24 sata osijek031.com smile ).
A decki da su danas picke pa 90% jesu. Jer su nacin odgoja koje su imale starije generacije, tj. sport, tucnjava i psine zamijenili kompjuteri, gemboi i cak zam par klinaca sto se s barbikama igraju.
Roditelje danas boli kurac.

A to mlade cura i matorci, ili matora i balavnader. Pare.....al nemoj osudivat konja kojeg nisi jahala. Danas tablete cine cuda he he he.

#4:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 06.08.2008. 9:24

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
deer_hunter je napisao/la: ›


milo, ŽENE gledaju u neš drugo osijek031.com smile

koga je briga za novčanik, imam svoj Smile


e ti mozda mislis tako al u petak navecer sam imao drugcije iskustvo. Dok sam sjedio u saint patricsu oko 10 sati pukla me ideja da kazem damama da nemam vise kesa sa sobom. Jbg.....vratio sam se sam kuc.....smjc....

Zenska 21 godinu...


to ti je ŽENA htjela reći... (naglasak na ŽENE Very Happy )

ŽENA koja ima svoj novčanik, neće gledati u tvoj...
A, kako ti to kažeš "ženska od 21 godinu"...hm, rijetko koja ima svoj novčanik Wink

#5:   Autor: deer_hunter Post Postano: 06.08.2008. 13:19

MacaPapucharica je napisao/la: ›
to ti je ŽENA htjela reći... (naglasak na ŽENE Very Happy )

ŽENA koja ima svoj novčanik, neće gledati u tvoj...
A, kako ti to kažeš "ženska od 21 godinu"...hm, rijetko koja ima svoj novčanik Wink


da to sam htjela reć Cool

nešto mi je sinulo
oduvijek sam imala svoj novčanik, pa valjda zato me niko ne bari, odnosno ne plaća mi cuge Shocked Rolling Eyes

#6:   Autor: eldiablo Post Postano: 06.08.2008. 16:56

ak je dobraaaaa - nista nije problem Laughing pa ni godine Cool

#7:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 06.08.2008. 18:32

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): ›

nešto mi je sinulo
oduvijek sam imala svoj novčanik, pa valjda zato me niko ne bari, odnosno ne plaća mi cuge Shocked Rolling Eyes


žalosno je ako se barenje svelo na plaćanje cuge...ili samo na cugu...ili samo na plaćanje... Sad

glede teme, nema veze jel 10godina više ili manje, glavno da je čovjek pun života

#8:   Autor: liberta Post Postano: 09.08.2008. 13:01

pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.

#9:   Autor: fairy Post Postano: 09.08.2008. 22:17

liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?

#10:   Autor: kopile Post Postano: 09.08.2008. 22:45

liberta je napisao/la: ›
pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.
Nije problem što živimo u materijalnom svijetu nego je problem prije svega što su današnje žene licemjerne,s jedne strane one su kao emancipirane što bi trebalo značiti da ne ovise o muškarcima a s druge strane potencjalni partner mora biti situiran stambeno, mora imati dobar posao,mora ih častiti itd. a vrhunac toga što one moraju napraviti je reći da i potruditi se oko svog izgleda.I onda imaju drskosti govoriti kako su one jadne potlačene i kako nepostoji jednakost,pa naravno da nepostoji jednakost kada ste vi u nemjerljivo boljoj poziciji i prije bi crkle nego popustile.

#11:   Autor: liberta Post Postano: 10.08.2008. 11:54

fairy je napisao/la: ›


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


a da se malo vise koncentrirate da budete neovisne i zanimljive nego nasminkane barbike.
99% zena danas su klonovi....kao da izlazite iz tvornice. Oskudna odjeca, 100 kila pudera, opterecene frizurom i totalno nesposobne vodit intelektualnu raspravu. Pitas zensku sto misli o izjavi Iranskog naftasa da ce nafta porasti do 500 $ po barelu reakcija vecina vas je: "Hi hi, pogle moj novi lak za nokte......!"

#12:   Autor: fairy Post Postano: 10.08.2008. 12:02

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


a da se malo vise koncentrirate da budete neovisne i zanimljive nego nasminkane barbike.
99% zena danas su klonovi....kao da izlazite iz tvornice. Oskudna odjeca, 100 kila pudera, opterecene frizurom i totalno nesposobne vodit intelektualnu raspravu. Pitas zensku sto misli o izjavi Iranskon naftasa da ce nafta porasto do 500 $ po barelu reakcija vecina vas je: "Hi hi, pogle moj novi lak za nokte......!"


...gle..zene o kojima ti pises nisu u mojoj blizini niti poslovnoj niti privatnoj,,,ne poznajem takve zene niti djevojke pa ne znam ni sto bih ti napisala...ja ne znam gdje si nasao toliki postotak..

...a moram priznati da mi nitko nije prisao i pitao me sto mislim o trzistu nafte....a i da je mislim da bi uslijedila doza isprdavanja jer to svakako nije tema za razgovor s djevojkom niti na veceri niti u kafu ili igdje,,,zapravo mislim da me je to netko pitao pukla bih od smijeha jer bi to bio najsmjesniji ulet i mislim da bi to moje prijateljice i mene uveseljavalo duze vrijeme,,,,

...i dalje tvrdim da mi nije normalno da decko pridje djevojci i ocekuje da mu ista zavrne cugu,,,,

#13:   Autor: kopile Post Postano: 10.08.2008. 12:54

liberta je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


a da se malo vise koncentrirate da budete neovisne i zanimljive nego nasminkane barbike.
99% zena danas su klonovi....kao da izlazite iz tvornice. Oskudna odjeca, 100 kila pudera, opterecene frizurom i totalno nesposobne vodit intelektualnu raspravu. Pitas zensku sto misli o izjavi Iranskog naftasa da ce nafta porasti do 500 $ po barelu reakcija vecina vas je: "Hi hi, pogle moj novi lak za nokte......!"
A jesi i ti smiješan,stvarno previše želiš i očekuješ.Reci ti meni a zašto bi se one više trudile ako nemoraju,ako im je sve servirano?

#14:   Autor: obyzouth Post Postano: 11.08.2008. 12:52

Mene to sve podsjeća na kupoprodaju, kad bolje razmislim i nije ništa drugo. Na tržištu svega, a razmjena ne mora nužno uključivati novac, šminku...

#15:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 13.08.2008. 20:36

liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


tek sam sad ovo vidjela...dakle, ovako...

1.Ne zanima me ima li netko para, dapače, ako ih ima više, to će mu kod mene prije biti minus nego plus (moje predrasude). Meni dečko/muškarac/čovjek pored mene ne treba zato da bi me financirao.Nego za neke sasvim druge stvari, koje, zamisli, čak nužno ni ne uključuju seksualne aktivnosti.A sad, hoćemo li nas dvoje imati dovoljno za financiranje obitelji, to je već sasvim druga priča, koja dolazi puuuno kasnije od prvobitnog barenja...

2."...muškarac je samo želi napit i iskoristit.To mnoge ne vide."

Hajde definiraj "iskoristiti".

Ako me netko prisili da napravim nešto što ne želim, to je silovanje.Ako me napije/omami/nadrogira toliko da ne znam što radim, riječ je o bludnim radnjama za koje ne znam pravnički naziv, ali ga opet mogu tužiti. Ali ako ja to isto želim,odnosno dragovoljno pristanem na odnos, kako me onda iskoristio???

ili si i ti jedan od onih koji misle kako žene zapravo ne vole seks?

seks je potreba kao i hrana, piće, odjeća, zrak...svi je imamo...manje više...jedino što od gladi, žeđi, hladnoće, nedostatka kisika možemo umrijeti, a od nedostatka seksa ne.Većina barem Wink

3.Lijepo je ako ćeš djevojci platiti piće, ali plaćanje pića ne smije biti jedini način "barenja", "prilaženja" ili kako god hoćeš to nazvati.Iskreno, ja najviše volim da svatko sam plati svoje piće, to mi je najpoštenije.Ali, nemaš beda, kad se nađemo vani, platim ti ja piće, nisam škrtica Smile

4.Jel ja svoju plaću trošim na šminku ili haljine nije tvoj problem, kao što ni moj nije jel ti svoju trošiš na cugu i playstation ili najnoviji model nekog komada audio-tehnike, auto ili sl.
Drugim riječima, sve to nije, ili ne bi trebalo biti bitno kada se dvoje prvi puta vide i jedno (nebitno koje) odluči prići drugome...To može postati bitno tek ukoliko se od tog "barenja" zaista nešto i razvije. A kao što ni ja ne bih htjela biti sa osobom koja mi nije ravna, tako vjerujem da ni ti ne bi to htio. Parametri po kojima određujemo tko nam odgovara svima su nam različiti.

i za kraj:

"pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje"

na ovu tvoju konstataciju, čija bit je, nažalost, poprilično točna, ja ipak ne mogu reći "hvala Bogu"...
naivna sam pa još uvijek vjerujem u neke stvari veće od materijalnog...call me stupid...mea culpa Sad

#16:   Autor: liberta Post Postano: 15.08.2008. 15:06

MacaPapucharica je napisao/la: ›



tek sam sad ovo vidjela...dakle, ovako...

1.Ne zanima me ima li netko para, dapače, ako ih ima više, to će mu kod mene prije biti minus nego plus (moje predrasude). Meni dečko/muškarac/čovjek pored mene ne treba zato da bi me financirao.Nego za neke sasvim druge stvari, koje, zamisli, čak nužno ni ne uključuju seksualne aktivnosti.A sad, hoćemo li nas dvoje imati dovoljno za financiranje obitelji, to je već sasvim druga priča, koja dolazi puuuno kasnije od prvobitnog barenja...

2."...muškarac je samo želi napit i iskoristit.To mnoge ne vide."

Hajde definiraj "iskoristiti".

Ako me netko prisili da napravim nešto što ne želim, to je silovanje.Ako me napije/omami/nadrogira toliko da ne znam što radim, riječ je o bludnim radnjama za koje ne znam pravnički naziv, ali ga opet mogu tužiti. Ali ako ja to isto želim,odnosno dragovoljno pristanem na odnos, kako me onda iskoristio???

ili si i ti jedan od onih koji misle kako žene zapravo ne vole seks?

seks je potreba kao i hrana, piće, odjeća, zrak...svi je imamo...manje više...jedino što od gladi, žeđi, hladnoće, nedostatka kisika možemo umrijeti, a od nedostatka seksa ne.Većina barem Wink

3.Lijepo je ako ćeš djevojci platiti piće, ali plaćanje pića ne smije biti jedini način "barenja", "prilaženja" ili kako god hoćeš to nazvati.Iskreno, ja najviše volim da svatko sam plati svoje piće, to mi je najpoštenije.Ali, nemaš beda, kad se nađemo vani, platim ti ja piće, nisam škrtica Smile

4.Jel ja svoju plaću trošim na šminku ili haljine nije tvoj problem, kao što ni moj nije jel ti svoju trošiš na cugu i playstation ili najnoviji model nekog komada audio-tehnike, auto ili sl.
Drugim riječima, sve to nije, ili ne bi trebalo biti bitno kada se dvoje prvi puta vide i jedno (nebitno koje) odluči prići drugome...To može postati bitno tek ukoliko se od tog "barenja" zaista nešto i razvije. A kao što ni ja ne bih htjela biti sa osobom koja mi nije ravna, tako vjerujem da ni ti ne bi to htio. Parametri po kojima određujemo tko nam odgovara svima su nam različiti.

i za kraj:

"pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje"

na ovu tvoju konstataciju, čija bit je, nažalost, poprilično točna, ja ipak ne mogu reći "hvala Bogu"...
naivna sam pa još uvijek vjerujem u neke stvari veće od materijalnog...call me stupid...mea culpa Sad


Socijalna deformacija i moralna dekadencija drustva je stvoril neke trendove u drustvu koji jesu odvratni. Materijalno se sve vise gleda. Ja sam covjek koji nosi poderane rifle u slobodno vrijeme koje imam jos od srednje skole, ali subota navecer. Jbg. kazu napit i silovat. Mom prijatelju...on je vlasnik jednog manjeg kafica se upucavala jako zgodna cura od 22 godine. On nju nije fermo neka 2 mjeseca i onda je jedne noci ON malo popio i otisli su zajedno. Nakon par dana ga je policija uhitila pod tuzbom silovanja. Zenska ga je tuzila. Prijatelj mi je osloboden tuzbi kad su jos 2 vlasnika kafica dosli svjedocit. Mala iznuduje novac tako da uhvati vlasnika kafica picerije itd. pojebe se s njim i onda ga tuzi za silovanje.
To je sto se tice iskoristavanja svi su nemilosrdni po tom pitanju.

Da zene ne vole seks..... iskreno zacudim se kad nadem zensku osobu pa cak i na nekom znj forumu s kojom se mogu prepucavat. 90% zena danas stoje sastrane smjeskaju se i PRAVE se glupe je to kao nas muskarce bi trebalo napaljivat. Isto tako su hladne. Ne moram spomenit rastuci broj maloljetne trudnoce i rast razvoda u zapadnom svijetu. Uzrok tome je kak sam naveo socijalna deformacija i moralna dekadencija. Ljubav umire. Nekoc je bilo recimo normalno da je zena vjerna a muskarac sara. Danas oboje saraju, tj. zajedno zive, a jebu se s cijelim susjedstvom.
Ja placam iskreno sad jer sam preponosan (idiot) da me zena casti. Jbg. sovinist sam ubi me.
Sad sto se tice sminke.....ja vise volim prirodnu curu koja ne stavlja oklop od 20 cm pudera. Sminka i skupa odjeca meni predstavljaju nesigurnost, komplekse.

Sad ko se uvrijedi uvrijedi mene boli.

Reko sam da barim cure, ali nisam ni s jednom. Zasto? Jer jos nisam upozno curu koja bi ispunila moje potrebe, sad ne mislim seksualne to sve cure ispunjavaju neke manje neke vise, mislim na drustvene i intelektualne. Znam samo cetri cure i sve su zauzete (jbg) s kojima mogu na kavi raspravljat o trenutacnom stanju u Griziji, porastu cijene nafte ili bilo kojoj drugoj temi danas, a da ne dobijem retardirani smjesak ili jos defektniji citat iz 24 sata.

#17:   Autor: MissTake Post Postano: 15.08.2008. 15:40

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.

žalosno je što si okružen samo ženskama koje traže tj očekuju da im se plaća cuga... meni nema ničeg goreg od toga.....

a haljine.... pa to ti je čisti snobizam, kad netko kupuje samo u mangu jer to je jedino što vrijedi, a kad dođeš kući vidiš da na etiketi piše made in china

#18:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 15.08.2008. 17:20

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›

Socijalna deformacija i moralna dekadencija drustva je stvoril neke trendove u drustvu koji jesu odvratni. Materijalno se sve vise gleda. Ja sam covjek koji nosi poderane rifle u slobodno vrijeme koje imam jos od srednje skole, ali subota navecer. Jbg. kazu napit i silovat. Mom prijatelju...on je vlasnik jednog manjeg kafica se upucavala jako zgodna cura od 22 godine. On nju nije fermo neka 2 mjeseca i onda je jedne noci ON malo popio i otisli su zajedno. Nakon par dana ga je policija uhitila pod tuzbom silovanja. Zenska ga je tuzila. Prijatelj mi je osloboden tuzbi kad su jos 2 vlasnika kafica dosli svjedocit. Mala iznuduje novac tako da uhvati vlasnika kafica picerije itd. pojebe se s njim i onda ga tuzi za silovanje.
To je sto se tice iskoristavanja svi su nemilosrdni po tom pitanju.

Da zene ne vole seks..... iskreno zacudim se kad nadem zensku osobu pa cak i na nekom znj forumu s kojom se mogu prepucavat. 90% zena danas stoje sastrane smjeskaju se i PRAVE se glupe je to kao nas muskarce bi trebalo napaljivat. Isto tako su hladne. Ne moram spomenit rastuci broj maloljetne trudnoce i rast razvoda u zapadnom svijetu. Uzrok tome je kak sam naveo socijalna deformacija i moralna dekadencija. Ljubav umire. Nekoc je bilo recimo normalno da je zena vjerna a muskarac sara. Danas oboje saraju, tj. zajedno zive, a jebu se s cijelim susjedstvom.
Ja placam iskreno sad jer sam preponosan (idiot) da me zena casti. Jbg. sovinist sam ubi me.
Sad sto se tice sminke.....ja vise volim prirodnu curu koja ne stavlja oklop od 20 cm pudera. Sminka i skupa odjeca meni predstavljaju nesigurnost, komplekse.

Sad ko se uvrijedi uvrijedi mene boli.

Reko sam da barim cure, ali nisam ni s jednom. Zasto? Jer jos nisam upozno curu koja bi ispunila moje potrebe, sad ne mislim seksualne to sve cure ispunjavaju neke manje neke vise, mislim na drustvene i intelektualne. Znam samo cetri cure i sve su zauzete (jbg) s kojima mogu na kavi raspravljat o trenutacnom stanju u Griziji, porastu cijene nafte ili bilo kojoj drugoj temi danas, a da ne dobijem retardirani smjesak ili jos defektniji citat iz 24 sata.


@Liberta, vidiš, za mene "prepucavanje" koje navodiš u postu nije pozitivan, nego negativan pojam. Ti sa ženama možeš razgovarati i razmjenjivati mišljenja, stavove i što god."Prepucavanje" je jedna druga razina i ja se ni sa kim ne želim prepucavati. Očito je da ti i ja imamo različita shvaćanja i razmišljanja, na što oboje imamo pravo i nije nužno da je samo jedno u pravu.

Nažalost, postoji jedna stvar u kojoj se slažemo, a to je da je sve otišlo u k.... (slobodna interpretacija), i da je puno toga onako kako ne treba biti.

No, dopusti ma da budem naivna i vjerujem da negdje ima i ljudi kojima materijalne stvari nisu centar života i da na svijetu ima dobrih ljudi, ljubavi i da nismo svi isti.

Mir u svijetu!It's OK. Very Happy

#19:   Autor: Elena_Os Post Postano: 15.08.2008. 20:35

liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !

Nije sve spalo na čašćenje i nije svim curama novac bitan..ok, većina cura je takva i već lagano osjetim da je muški rod pomalo iskompleksiran jer nema (još bolji) auto, još bolji posao, još deblji novčanik, itd itd...
Osobno ne volim da me netko čašćava, uvijek se trudim da podjednako sudjelujem u plaćanju svega iako nisam zaposlena..i nisam jedina, ima još dosta cura koje razmišljaju slično ili isto..
problem je što se vi kačite na sponze (znam da je lijepo, oku ugodno vidjeti sređenu žensku..ali sve to košta, obično čišćenje lica je 150 kn, a o ostalom da i ne govorim) i onda se čudite što prolazite kako prolazite..a tek "silovanje s rundama pića"..pa normalno kad joj platitš 20 rundi da će očekivati i 21. i 22. i 101. i spremiti svoj novac u grudnjak, trčati u ponedjeljak u mango i još biti ponosna što je našla "budalu" koju će zamjeniti prvim koji bude imao više love...
o ulasku nekih u misnus po tekućem u svrhu boostanja ultraiskompleksiranog ega nema smisla da pišem...

#20:   Autor: kopile Post Postano: 15.08.2008. 21:57

Da, ti sigurno nisi sponza,ali ti to nisi prije svega zato što to nemožeš biti a ne zbog nekih moralnih ili etičkih razloga.I nije stvar u tome što su te djevojke "sređene" nego što su lijepe.Može se ružna djevojka neznam kako "srediti" i svejedno će biti ružna.

#21:   Autor: Elena_Os Post Postano: 15.08.2008. 23:07

Ti si već dokazao u onom topicu o McDonaldsu, vodi i konzervama da me uopće ne (po)znaš..
Cura ne mora biti lijepa da bi bila sponza..dovoljno je da je ljepuškasta i da je ispekla zanat smotavanja neiskusnih ljepotana i manje lijepih muškaraca kojima je jedini adut lova u džepu i eventualno dobrota..no i to je upitno nakon niza razočarenja..to čovjeka stvarno izmjeni i ostavi ga ogorčenog,zar ne?!

#22:   Autor: kopile Post Postano: 15.08.2008. 23:21

Ne, mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio,zapravo jedina iznimka od tzv javnih ličnosti koja mi pada na pamet je Nikolina Pišek,ali onda opet ona se još nije udala pa ćemo vidjeti.Pod time mislim da je Nikolina Pišek jedna od rijetkih žena u medijima koja je lijepa a da nije sponza, a navodim medijske osobe jer su one velikim dijelom uzor većini današnjih djevojaka,a samim time i dijelom uzrok njihovog ponašanja.

Zadnja promjena: kopile; 16.08.2008. 0:01; ukupno mijenjano 1 put.

#23:   Autor: Elena_Os Post Postano: 15.08.2008. 23:32

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Ne, mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio,zapravo jedina iznimka od tzv javnih ličnosti koja mi pada na pamet je Nikolina Pišek,ali onda opet ona se još nije udala pa ćemo vidjeti.
s ovim si sve rekao Laughing
ostaje samo pitanje u koju kategoriju se ti svrstavaš; neiskusni ljepotan ili onaj u minusu? Wink

#24:   Autor: kopile Post Postano: 15.08.2008. 23:37

To u kojoj sam ja kategoriji u krajnjoj liniji uopće nije bitno za raspravu dali je neka djevojka sponza ili ne.

#25:   Autor: cane Post Postano: 16.08.2008. 1:20

Meni Fairy večeras platila cugu. Svaka čast, prava žena!
Hvala Fairy.

#26:   Autor: daddylonglegs Post Postano: 16.08.2008. 2:20

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


...pa cekaj samo malo... sta bi tipovi trebali? Kuoovati si odjecu, tenkirat auto, financirat zivot, curama kupovat odjecu i usranu kozmetiku i jos ih castit?

#27:  Re: Neovisnost ili sponzorstvo? Autor: pumpkin Post Postano: 16.08.2008. 8:03

Jadno je i od takve vrste cura to što rade, a jadni su i ti likovi koji misle da sve moraju kupovati, da je to ok i normalno. Ja da sam tip koji ima love, zgadile bi mi se drolje koje trče za mnom samo zbog toga. Ali netko je spreman i na to. Neka ona izgleda dobro, to što je proračunata kuja, ili glupa koza nema veze, glavno da svi sline kad je vide sa mnom. To što ćemo se za koju godinu rastati, nema veze, onda ću si uzeti mlađi i ljepši model, pa dobro, ja to mogu, imam čime platiti, jer dovoljno je da izađem van i deset takvih kao ona stat će u red da ju zamijene. Tako se nekoliko mojih poznanika poženilo, jebo ih takav brak sve od reda, ali ne, oni imaju kraj sebe manekenke, pa nema veze što im nije dobro, izjebu oni još pet takvih sa strane. Užas. A o curama neću ni pričati, dvije znam što ne skidaju ni ljeti ni zimi sunčane naočale od masnica oko očiju, ali nema veze, neka me mlati, ne moram ništa raditi osim ići u šoping i u wellness, šta je koji šakomicin tu i tamo, to se da podnijeti... fuj.
Srećom ima ih i normalnih, s novcima ili bez.
Ja mogu reći u svoje ime, da se vrlo malo šminkam, uvijek sam imala svoj stil odijevanja, i šivala sama 90% garderobe, nikad nisam imala bogzna koliko love, ali nikad, baš nikad nisam imala problema pronaći dečka, prijatelja, prijateljicu, nikad nisam bila sama, izgleda da sam ja blagoslovljena, i puno toga u životu što sam željela dobila sam, i bez debelog novčanika, i bez prodavanja za cugu, krpice ili što god. Ljudi trebaju promijeniti način razmišljanja, a to je izgleda nemoguće kad većina ne želi razmišljati svojom glavom nego samo kako da se svidi drugome, ali na krivi način, zavarati nekog može se vrlo kratko, a zadržati osobu kao dečka, partnera ili prijatelja zahtijeva određene kvalitete, ako je nekom važnija garderoba i pokazivanje, to je jako jadno.

#28:   Autor: Poppy Post Postano: 16.08.2008. 8:31

ja nisam sponzoruša, ne zato što ne volim pare, već jednostavno nisam na prodaju. Wink

#29:   Autor: kopile Post Postano: 16.08.2008. 11:55

Zašto bi ti likovi bili jadni oni su samo pragmatični jer znaju da je skoro pa nemoguće naći djevojku koja na nešto liči a da nije sponza i da nema dečka,oni su svijesni da bi to bilo jedno veliko gubljenje vremena i živaca kojih oni nemaju.

#30:   Autor: pumpkin Post Postano: 16.08.2008. 12:12

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Zašto bi ti likovi bili jadni oni su samo pragmatični jer znaju da je skoro pa nemoguće naći djevojku koja na nešto liči a da nije sponza i da nema dečka,oni su svijesni da bi to bilo jedno veliko gubljenje vremena i živaca kojih oni nemaju.


Nemoj ovo shvatiti u nekom negativnom kontekstu, ovo što ti odgovaram čisto je u prijateljskom tonu, nema nikakve loše namjere;
Što se s tobom događa, ne znam, gdje ti živiš i krećeš se, stvarno mi nije jasno, ali vjeruj mi, da sve što se oko nas događa, od nas i polazi. Kad ti promijeniš svoj pristup, svoje krute stavove i predrasude koje imaš prema ženskome rodu, promijeniš sebe, promijenit će se i svijet oko tebe. Ne znam čime si se ti okružio, ali vrijeme ti je da malo izađeš iz tog bunara i pogledaš oko sebe.

#31:   Autor: MissTake Post Postano: 16.08.2008. 13:21

ajmo sad definirati što znači sponzoruša???? dakle korijene vuče od najstarijeg zanata na svijetu ili ????

što sad svi kvocate jel' kul da žene samo traže da im se plaća cuga. pa kakve vi to onda ženske lijepite na sebe??? da vam niti 1 normalna ne prilazi??? ima svagdje cura koje zaziru od toga da ih se časti.

kozmetika, odjeća i ostalo što spominjete kao razlog čašćenja.... samo se sjetite ove činjenice: moj muž-žena je bogat-a!!! dakle postavlja se pitanje tko???? jadni li su oni kojima je u cilju imati novaca, ali na nalin da stalno moljakaju od partnera. kad ne mogu otići u trgovinu kupiti labelo, a da ne pruže ruku. ovdje ne spominjem ljude koji su ostali bez posla, već o onima koji se žele bogato udat

#32:   Autor: liberta Post Postano: 16.08.2008. 13:24

stp je zapravo fizicka privlacnost ako covjek razmisli malo. Na prvi pogled osoba suprotnog spola moze izgledat fenomenalno, ali to meni sve pada u vodu kad pocne pricat.
"He he danas sam bila s legicama u sopingu obisli smo..... bla bla bla......"
Ja sam bio sa zenskama koje nisu nist posebno zgodne, al sam uzivo s njima iz jednog jedinog razloga. Iznosile su svoje mišljenje i opravdavale su ga argumentima, a ne glupim cerekanjem.
Danas, nazalost sto sam malo prestar, u mom kvartu zivi jedna cura (pankerica) koja je dosta nacitana sto se tice ljevicarske literature (Bakinjin, Prudhon, Chomsky, Marx itd itd.) i veliki je obozavatelj nadrealizma (Salvador Dali) i s tom maloljetnicom od 16 godina mogu izac van na kavu i raspravljat se snjom 3,4 sata i izvuc neku poantu iz toga. Nazalost moje vrsnjakinje, cak i mlade studentice koje izlaze na slicna mjesta ko ja, me konstantno razocaravaju.
Da vas ljudi nesto pitam sad ozbiljno.
Jer mi izlazimo s proizvodne trake?
Jebes mi sve nekih 70% gradana Osijeka su klonovi.

#33:   Autor: spiderman Post Postano: 16.08.2008. 13:44

lako je za novčanik,treba imati nešta u gačama!!!!!

#34:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 16.08.2008. 13:47

daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


...pa cekaj samo malo... sta bi tipovi trebali? Kuoovati si odjecu, tenkirat auto, financirat zivot, curama kupovat odjecu i usranu kozmetiku i jos ih castit?


pa ne!

trebamo svi odbaciti maske, glumu i biti to što jesmo
i svijet bi bio ljepše mjesto za život

#35:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 16.08.2008. 13:54

i treba zagrebati malo dublje ispod površine...malo tko si daje truda...

#36:   Autor: fairy Post Postano: 16.08.2008. 13:59

daddylonglegs je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
liberta je napisao/la (Pogledaj post): › pa hvala bogu da je sve spalo na cascenje. Zene zele vidit jer muskarac ima para da je moze financirat, a muskarci je samo zele napit i iskoristit. To mnoge ne vide.
I fala bogu da cu zenskoj platit cugu, sto bih trebo pustit ju da umre od zedi.

MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.
Zivimo u materijalnom svijetu, a ja volim nosit poderane rifle.


...pa cekaj samo malo..sto bi ona trebala? Kupovati si odjecu, kozmetiku i onda jos i placati muskarcima cuge?


...pa cekaj samo malo... sta bi tipovi trebali? Kuoovati si odjecu, tenkirat auto, financirat zivot, curama kupovat odjecu i usranu kozmetiku i jos ih castit?


Pa da,,,i bolje ti da to što prije prihvatiš. Bit će ti lakše u životu.

#37:   Autor: kopile Post Postano: 16.08.2008. 14:12

fairy je napisao/la: ›

Pa da,,,i bolje ti da to što prije prihvatiš. Bit će ti lakše u životu.
Najfascinantnije od svega je kada djevojke sa takvim stavom još imaju drskosti reći kako su one emancipirane i kada počnu srati o tome kako su žene u današnjem društvu jadne ugrožene i obespravljene od strane muškaraca.

#38:   Autor: fairy Post Postano: 16.08.2008. 14:30

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›

Pa da,,,i bolje ti da to što prije prihvatiš. Bit će ti lakše u životu.
Najfascinantnije od svega je kada djevojke sa takvim stavom još imaju drskosti reći kako su one emancipirane i kada počnu srati o tome kako su žene u današnjem društvu jadne ugrožene i obespravljene od strane muškaraca.


? Pa gdje si ti pročitao da sam ja emancipirana?... nisam jadna ...ja sam super i mene muškarci obožavaju (i ja njih) i uopće se ne osjećam ugroženo pored ikoga...

...ma ne želim uopće pričati o sponzorstvu dok se ne povuku jasne granice gdje to počinje,,, A DO TADA MOLIM SVE MUŠKARCE KOJIMA SAM SINOĆ PLATILA CUGU DA SE NACRTAJU U MOM KREVETU JER EVO GOSN KOPILE TVRDI DA STE VI SADA SPONZE

#39:   Autor: kopile Post Postano: 16.08.2008. 14:43

fairy je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›

Pa da,,,i bolje ti da to što prije prihvatiš. Bit će ti lakše u životu.
Najfascinantnije od svega je kada djevojke sa takvim stavom još imaju drskosti reći kako su one emancipirane i kada počnu srati o tome kako su žene u današnjem društvu jadne ugrožene i obespravljene od strane muškaraca.


? Pa gdje si ti pročitao da sam ja emancipirana?... nisam jadna ...ja sam super i mene muškarci obožavaju (i ja njih) i uopće se ne osjećam ugroženo pored ikoga...

...ma ne želim uopće pričati o sponzorstvu dok se ne povuku jasne granice gdje to počinje,,, A DO TADA MOLIM SVE MUŠKARCE KOJIMA SAM SINOĆ PLATILA CUGU DA SE NACRTAJU U MOM KREVETU JER EVO GOSN KOPILE TVRDI DA STE VI SADA SPONZE
Granice gdje to počinje je vrlo jednostavno odrediti.Sve počinje onog trenutka kada počneš imati ekonomske kriterije pri izboru partnera,što su tebi ti kriteriji bitniji i viši to si više sponza.

#40:   Autor: fairy Post Postano: 16.08.2008. 14:47

Pa naravno da su mi bitni ekononski kriteriji. Koji k će mi dečko koji mi ne može večeru platit, ljetovanje, zimovanje, sve potrebne izdatke, skupo donje rublje, parfeme, kupiti stan za prvu godišnjicu i tak ,,,a gle tebe...ti si još na plaćanju cuge,.,,,

#41:   Autor: kopile Post Postano: 16.08.2008. 14:53

Ako je tvoj komentar ironija uopće nije smiješan,a ako nije onda je još manje smiješan.

#42:   Autor: fairy Post Postano: 16.08.2008. 14:55

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Ako je tvoj komentar ironija uopće nije smiješan,a ako nije onda je još manje smiješan.


Ali ja te nisam imala namjeru nasmijati. Tako da je moj komentar ipak na mjestu.

#43:   Autor: spremačica Post Postano: 16.08.2008. 17:58

znači emancipirane smo kad same plačamo cugu, a sponzoruše kad muški plačaju? nekužim, ajmo popola onda hehe

#44:   Autor: nake_rado Post Postano: 16.08.2008. 18:30

Ako ti nemožeš nać curu bez da joj platiš par pića, bolje odustani od traženja a nemoj srat kako su sve sponzoruše.
Zašto ti uopće imaš želju biti sa curom koja želi samo tvoj novčanik, ako odma primjetiš da je takva, zašto se jednostavno ne okreneš i tražiš dalje prije nego počneš zvat 1,2,16 rundu.

#45:   Autor: mali_ivica Post Postano: 16.08.2008. 18:42

fairy je napisao/la: › A DO TADA MOLIM SVE MUŠKARCE KOJIMA SAM SINOĆ PLATILA CUGU DA SE NACRTAJU U MOM KREVETU JER EVO GOSN KOPILE TVRDI DA STE VI SADA SPONZE
E sad samo žali što meni nisi platila! Laughing

#46:   Autor: lavic Post Postano: 16.08.2008. 20:40

liberta je napisao/la (Pogledaj post): ›
MalaPapucharica i Deer_Hunter..... vjerujte mi ja bih volio da me neka zena pocasti, ali to se nije desilo jako dugo.
Da i vecina zena koje ja znam rade, ali trose pare na gluposti npr. sminku po 200 kn ili haljine po 1000 , a ista takva na koridoru dode 150.


mozda bi bilo vrijeme da promijenis zene/cure/djevojke s kojima ides na pice... ja sam recimo iznenađen da cure puno prije hoce platiti pice/rundu... nego sto to hoce neki od muskih koji se vole praviti gljivama

a to sto cura ima na sebi i koliko na sta trosi apsolutno nema veze s time dali ce ona platiti pice ili ne...

inace sam od onih koji najvise voli platiti curi pice, al nekako ima sve vise cura koje to nedozvoljavaju

#47:   Autor: lavic Post Postano: 16.08.2008. 20:43

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !


malo je ovakvih cura danas... ali lijepo je znati/cuti/procitati da ih uopce ima, u ovom svijetu kad su moralne vrijednosti izgubljene, kada svi gledaju samo vlastitu korist...
volio bih naci tako nesto za sebe... Embarassed

#48:   Autor: lavic Post Postano: 16.08.2008. 20:46

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio


netocno... nemora biti lijepa... uostalom sta to lijepa znaci? to je subjektivna stvar... sto je meni lijepo tebi je ruzno... no te koje nespadaju u "lijepe" isto mogu biti sponzoruse... i te kako takvih ima i najvise... na njih se lijepe oni koji bi nesto "opalili" a posto neku normalnu curu nemogu tako lako dobiti, prelaze na bilo sta...

#49:   Autor: mali_ivica Post Postano: 16.08.2008. 20:51

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !
Možda je malo nepristojno pitati te slijedeće, ali eto...
Pa zašto više niste zajedno?

#50:   Autor: kopile Post Postano: 17.08.2008. 14:27

lavic je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio


netocno... nemora biti lijepa... uostalom sta to lijepa znaci? to je subjektivna stvar... sto je meni lijepo tebi je ruzno... no te koje nespadaju u "lijepe" isto mogu biti sponzoruse... i te kako takvih ima i najvise... na njih se lijepe oni koji bi nesto "opalili" a posto neku normalnu curu nemogu tako lako dobiti, prelaze na bilo sta...
Ajde sad ti meni objasni po kojoj bi to logici muškarac koji ima novaca i bira djevojku prije izabrao ružniju djevojku od neke lijepe(a da je sve ostalo tu negdje,mislim na šarm,pamet itd),kada znamo da je ogromnoj većini muškaraca izgled apsolutno na prvom mjestu kriterija pri izboru djevojke tj izgled je condicio sine qua non.I onda dolazimo do vrlo jednostavnog zaključka da ružne i ružnjikave djevojke jednostavno nemogu biti sponze,mislim mogu one pokušavati,što mnoge danas i rade ali to je tragikomično.

#51:   Autor: deer_hunter Post Postano: 17.08.2008. 14:51

ide mi na žifce što kad frajer plati cugu, očekuje da maltene odma odem s njim iza ćoše na jednu na brzaka Rolling Eyes

možda su neke nove generacije curica malo otišle predaleko sa emancipacijom, pa doista pali takva taktika (valjda im se posreći s njima), pa sam ja po tome staromodna jelte Laughing

ja očekujem neko snubljenje, bar gdje-koji dan, a ne opa - odma iza ćoše skidaj gaće osijek031.com smile osijek031.com smile

#52:   Autor: fairy Post Postano: 17.08.2008. 17:33

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): › mora biti lijepa, sve sponze koje sam imao prilike sresti i vidjeti su lijepe ja iznimku nisam vidio


netocno... nemora biti lijepa... uostalom sta to lijepa znaci? to je subjektivna stvar... sto je meni lijepo tebi je ruzno... no te koje nespadaju u "lijepe" isto mogu biti sponzoruse... i te kako takvih ima i najvise... na njih se lijepe oni koji bi nesto "opalili" a posto neku normalnu curu nemogu tako lako dobiti, prelaze na bilo sta...
Ajde sad ti meni objasni po kojoj bi to logici muškarac koji ima novaca i bira djevojku prije izabrao ružniju djevojku od neke lijepe(a da je sve ostalo tu negdje,mislim na šarm,pamet itd),kada znamo da je ogromnoj većini muškaraca izgled apsolutno na prvom mjestu kriterija pri izboru djevojke tj izgled je condicio sine qua non.I onda dolazimo do vrlo jednostavnog zaključka da ružne i ružnjikave djevojke jednostavno nemogu biti sponze,mislim mogu one pokušavati,što mnoge danas i rade ali to je tragikomično.


Drago kopile, postoje toliko ljigavi, glupi, ružni, smrdljivi, nekulturni i neobrazovani muškarci da ne postoji taj novac i to bogatstvo da bih popila s njima kavu, a kamoli nešto više...

Ovdje sam pišeš o tome kako "bogati", uspješni muškarci imaju pravo (samododijeljeno) ili naviku izbirati ljepše, atraktivnije žene, ali ti se gadi isto to pravo ljepših ili atraktivnij žena da izbira bogatijeg ili uspješnijeg muškarca:::

#53:   Autor: kopile Post Postano: 17.08.2008. 18:12

Da gadi mi se to "pravo" koje one imaju prije svega zato što to ne žele priznati,a kao drugo zato što je to ogroman oksimoron, jer nemožeš u isto vrijeme biti emancipirana i ponašati se kao sponza.A najjača od svih vaših fora mi je taj mitski termin uspješan,koji nije ništa drugo nego eufemizam za imanje para.

#54:   Autor: fairy Post Postano: 17.08.2008. 18:18

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Da gadi mi se to "pravo" koje one imaju prije svega zato što to ne žele priznati,a kao drugo zato što je to ogroman oksimoron, jer nemožeš u isto vrijeme biti emancipirana i ponašati se kao sponza.A najjača od svih vaših fora mi je taj mitski termin uspješan,koji nije ništa drugo nego eufemizam za imanje para.


A recimo djevojka koja je završila fakultet i radi, ima svoju karijeru, USPJEŠNA je u poslu, lijepa i atraktivna, ako bira situiranog muškarca je li i ona sponza?

Termin uspješan nikako ne smatram mitskim, ne znam koji bi ti odabrao za muškarca ili ženu koja kotira u firmi na visokom mjestu rukovoditelja ili tomu slično, sklapa dobre ugovore, dovodi klijente i time čini dobrobit čitavoj firmi i svojoj karijeri, evo predloži ti termin pa ću ja ovaj prestati koristiti.

#55:   Autor: kopile Post Postano: 17.08.2008. 18:26

Da, ta djevojka je isto sponza jer je krajnji rezultat njenog izbora i izbora neke neškolovane sponze isti,a to je muškarac koji je potkožen.Zapravo stvar je u isključivosti njihovog izbora,ako ona isključivo želi završiti s nekim potkoženim onda ja nevidim ama baš nikakvu razliku.

#56:   Autor: fairy Post Postano: 17.08.2008. 18:34

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Da, ta djevojka je isto sponza jer je krajnji rezultat njenog izbora i izbora neke neškolovane sponze isti,a to je muškarac koji je potkožen.Zapravo stvar je u isključivosti njihovog izbora,ako ona isključivo želi završiti s nekim potkoženim onda ja nevidim ama baš nikakvu razliku.


Aha, razumijem...recimo imamo situaciju gdje se tebi nabacuju dvije djevojke. Obje lijepe i umiljate, obrazovane, tople i drage osobe, a jedna je i imućna i potječe od poznate obitelji, ti bi odabrao ovu "siromašnu" ili s manje novca da ne bi bio prozvan sponzom ili žigolom?

Duguješ mi termin za uspješan?

#57:   Autor: lavic Post Postano: 17.08.2008. 18:55

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: ›
netocno... nemora biti lijepa... uostalom sta to lijepa znaci? to je subjektivna stvar... sto je meni lijepo tebi je ruzno... no te koje nespadaju u "lijepe" isto mogu biti sponzoruse... i te kako takvih ima i najvise... na njih se lijepe oni koji bi nesto "opalili" a posto neku normalnu curu nemogu tako lako dobiti, prelaze na bilo sta...
Ajde sad ti meni objasni po kojoj bi to logici muškarac koji ima novaca i bira djevojku prije izabrao ružniju djevojku od neke lijepe(a da je sve ostalo tu negdje,mislim na šarm,pamet itd),kada znamo da je ogromnoj većini muškaraca izgled apsolutno na prvom mjestu kriterija pri izboru djevojke tj izgled je condicio sine qua non.I onda dolazimo do vrlo jednostavnog zaključka da ružne i ružnjikave djevojke jednostavno nemogu biti sponze,mislim mogu one pokušavati,što mnoge danas i rade ali to je tragikomično.


vidim da si ti malo vise zabrijo i da si zesci freek i da se neisplati s tobom raspravljati... al ipak cu ti odgovoriti...

znas da bi netko bio sponzor nemora voziti neki skupi auto, imati na racunu milione... jednostavno moze biti bilo tko tko ... recimo neki sljaker koji je dobio svoj minimalac koji je teskim i krvavim radom zaradio, ali bas mu se kurci i otici ce van u nadi da ce nesto izhebat ... ovo je samo primjer

no ti imas svoju teoriju, za tebe su sve zene kurve i neplaniram s tobom u daljnju raspravu

#58:   Autor: kopile Post Postano: 17.08.2008. 18:58

Kao prvo ta situacija da se meni nabacuju dvije djevojke je totalno nemoguća i neznam gdje si ti to vidjela da se nekome djevojke nabacuju(naravno kurve su iznimka),kao drugo izabrao bi onu koja mi je simpatičnija tj onu s kojom sam kompatibilniji.@lavic Gdje sam ja rekao da su sve žene kurve,kurve uopće nisu tema ove rasprave.

#59:   Autor: fairy Post Postano: 17.08.2008. 19:02

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Kao prvo ta situacija da se meni nabacuju dvije djevojke je totalno nemoguća i neznam gdje si ti to vidjela da se nekome djevojke nabacuju(naravno kurve su iznimka),kao drugo izabrao bi onu koja mi je simpatičnija tj onu s kojom sam kompatibilniji.


Pa dobro, nisam htjela biti tako direktna kao ti...naravno da nije moguće da se dvije djevojke nabacuju dečku kao što si ti...ali eto postavljamo teorije i teze pa se činilo prigodnim,,,,naglasila sam da je jedina razlika među imaginarnim djevojkama ta što je jedna imućnija...

...još uvijek mi duguješ termin za "uspješan/na"

#60:   Autor: kopile Post Postano: 17.08.2008. 19:06

Po meni je uspješna ona osoba koja je sretna,vrlo jednostavno a opet tako teško ostvarivo u današnjem svijetu. Sad

#61:   Autor: fairy Post Postano: 17.08.2008. 19:09

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Po meni je uspješna ona osoba koja je sretna,vrlo jednostavno a opet tako teško ostvarivo u današnjem svijetu. Sad


? ? ? No, no,,,,nisam te to pitala.

#62:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 17.08.2008. 20:27

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Po meni je uspješna ona osoba koja je sretna,vrlo jednostavno a opet tako teško ostvarivo u današnjem svijetu. Sad


ovaj put se zaista moram složiti s tobom i u jednoj i u drugoj konstataciji Smile

to bi i meni bila prava definicija

nu ti kikoša za to, dapače svi koje imam (iako ne vjerujem da će ti to nešto značiti Wink , no možda ipak budeš to cijenio... Wink pusa Wink )

#63:   Autor: Elena_Os Post Postano: 18.08.2008. 7:30

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !


malo je ovakvih cura danas... ali lijepo je znati/cuti/procitati da ih uopce ima, u ovom svijetu kad su moralne vrijednosti izgubljene, kada svi gledaju samo vlastitu korist...
volio bih naci tako nesto za sebe... Embarassed
eto, nisu samo slova na ekranu, doista sam takva i ima još dosta takvih cura i vjerujem da ćeš pronaći ono što tražiš/želiš.. Smile

#64:   Autor: Elena_Os Post Postano: 18.08.2008. 7:38

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !
Možda je malo nepristojno pitati te slijedeće, ali eto...
Pa zašto više niste zajedno?
nepristojnije je bilo tvoje zivkanje i opsjedanje na icq-u i samopozivanje na kavu u moj dom bez da si me ikada uživo vidio..no čula sam da to inače tako radiš..što reći osim da se nadam da će ti se jednog dana s nekom posrećiti i da više nećeš znati što su žuljevi na jednog ruci Laughing

#65:   Autor: fairy Post Postano: 18.08.2008. 8:34

Ja sam za tebe dama i za razliku od tebe sretna po tvojoj definiciji. Izmotavaš se jer mi nisi odgovorio na pitanje koje sam ti postavila, naravno jer nemaš odgovor...imaš postove pa pročitaj,,,,a zašto si <de-evilized> o tome ne bih pisala,,,ipak sam ja dama...

#66:   Autor: kopile Post Postano: 18.08.2008. 8:42

Kako ti nisam odgovorio kad jesam,jasnije nemože biti,sad što je po tebi pojam uspješnosti nužno vezan uz novac to je tvoj problem kao i svih latentnih sponzi,ali glavno je da si ti dama( Laughing Laughing Laughing ).

#67:   Autor: mali_ivica Post Postano: 18.08.2008. 10:21

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !
Možda je malo nepristojno pitati te slijedeće, ali eto...
Pa zašto više niste zajedno?
nepristojnije je bilo tvoje zivkanje i opsjedanje na icq-u i samopozivanje na kavu u moj dom bez da si me ikada uživo vidio..no čula sam da to inače tako radiš..što reći osim da se nadam da će ti se jednog dana s nekom posrećiti i da više nećeš znati što su žuljevi na jednog ruci Laughing

Zato i jesam napisao možda je malo nepristojno... pošto post nije postavljen da bi vrijeđao ili sl. nego samo sam htio odgovor zbog čega ste prekinuli da tvoj post napisan prije toga dobije veče značenje...

Jer nije isto ako ti napišeš:
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Prije nešto manje od 3 godine bila sam u vezi s dečkom koji je živio u 60ak kvadrata sa šestero ukućana, koji nije imao auto ( ne samo on, već niti njegovi roditelji), koji je bio u "poderanim hlačama".. u jednom razgovoru dok smo šetali gradom, stao je i pitao me zašto sam s njim kada on nema rješeno ni stambeno pitanje, niti ima auto, niti ima para (iako radi)...ne moram dalje, dovoljno je reći da sam sve to znala prije nego što sam prohodala s njim !
Pa onda daš odgovor da si prekinula:
1) Zato što ti je dopizdilo da frajer nema para da te izvede na večeru
ili
2) Đubre me prevarilo pa smo zato prekinuli

Jer ova dva odgovora svaki za sebe daju drugačiji smisao tvom prethodnom postu.
Nadam se da sad kontaš zašto sam to pitanje postavio?!
Htio sam samo saznati jel si to što si napisala, napisala samo kako bi sebe digla u nebo pred ostalim naivnim čitačima, ili si stvarno ok cura i tako to....
No jedno je sigurno a to je da je najlošiji oblik hvale, samohvala.

Ove gluposti naknadno napisane, neću komentirati.

#68:   Autor: liberta Post Postano: 18.08.2008. 13:54

fairy je napisao/la: ›


Aha, razumijem...recimo imamo situaciju gdje se tebi nabacuju dvije djevojke. Obje lijepe i umiljate, obrazovane, tople i drage osobe, a jedna je i imućna i potječe od poznate obitelji, ti bi odabrao ovu "siromašnu" ili s manje novca da ne bi bio prozvan sponzom ili žigolom?

Duguješ mi termin za uspješan?


Siromasniju.....ne zato sto bi rulja mislila da sam sponza ili zigolo, neg jednostavno ne volim bit bogat. Kad me pukne luda sreca i skupim neke vece pare to podjelim u obitelji ulozim u nesto sto volim i ko ga jebe.
Kazu bogat.... znas li ti koliko je lako izgupit 30 milijuna dolara, a koliko je lakse izgubit 400 milijardi.
S danasnjim ekonomskim trendovima i politickim napetostima cak i carstva super milijardera mogu past prakticki preko noci. Kao sto je jedna doticna americka kompanija propala kad je Chavez (Venecuelanski "diktator") nacionaliziro naftna polja i otjero kompaniju.
Kazu za ljubav bolje imati i izgubiti nege nikad ne imati.
Novac bolje nikad nemati jer ako ga imas puno pa izgubis zivis u 3 svijetu totalno nesposoban brinut se za sebe.

#69:   Autor: MNOWAR Post Postano: 19.08.2008. 13:07

U što ću se dobro nadovezat na ovu temu ,a dugo me nije bilo .

Značenje riječi EMANCIPACIJA = ekonomska neovisnost .

Kakve veze imaju sponzoruše i emancipacija =apsolutno nikakve

Sponzoruša = umišljenost i gluma neke elite je zapravo obrambeni mehanizam za svoj LOŠ GENETSKI KOD .
Znači loša genetika uzrokuje nesposbnost i nemogučnost ostvarenja socijalnog statusa u društvu koji ih tjera u PROSTITUCIJU .
Znači EUGENIKA stupa na djelo kao rješenje problema u društvu .
Znači spajanje dorih nositelja genetskih svojstava sa dobrim ,jer ako spajate dobro sa lošim djeca ce sigurno ispast loša jer ste razvodnili svoj genetski kod .Jer ako je žena ima loš genetski kod teško da će se progurat među bolje jer je sama sebe svojom nesposobnošću osudila na propast .A ono što propada postoji razlog zašto propada i to treba pustit da propadne .
Znači priče neke oko odgoja otpadaju ,dijamant se da ispolirat ali cigla bome ne možete je polirat koliko hoćete nikad neće imat sjaj dijamanta .
Sparite čovjeka od 1,55 m visine i ženu od 1.50 m : kolika je vjerojatnost da ce djete bit 2 m ,znate odgovor .To se zove fizička predispozicija a tako postoji i psihička .
Znači prije stupanja u bilo kakve odnose pogotovo sexualne a da negovorim brak treba sve potkrijepit papirima ,ovisno o stadiju profinjenosti ,pregledati ženu u privatnoj ginekološkoj klinici dali je djevica (naj brutalniji oblik ),ako se to isključi treba napraviti definitivno obostrani pregled na jedno 10 spolno prenosivih bolesti da se vidi jel to čisto zadovoljava higijenske uvjete .A ne se jebavat kao majmuni i pravit parazite društva .
Znači da raščitimo EUGENIKA nije nacistička i nema korjene u Njemačkoj nego je razvijena u Engleskoj i USA , provodi se svugdje ne samo na ljudima ,nego i na životinjama parenje pasa ,konja ,u biljnom svijetu se također koriste križanja boljih i otpornijih sa boljim vrstama koje daju super hibride .
Znači netreba nikog osuđivat što nezadovoljava neke kriterije i zato ga ubit ili likvidirat kao što se to radilo u 2WW ali ipak treba obratit pozornost na detalje i što s kim .
Dali možda znate da se u USA u 21 st 6 država provodi sterilizaciju ljudi koji imaju male prihode ,prisilna sterilizacija u Norveškoj je ukinuta tek 1977 a u Švedskoj 1975 ,u Njemačkoj za vrijeme 2WW sterilizirano 2 miliona njemaca .
Ovo su nepobitne činjenice ZAPADNOG SVIJETA i njihov odgovor kako u društvu iskorjenit određene pojave .
Danas na zapadu kad se dvoje ljudi ožene ,dosta ih se odlučuje na djete umjetnom oplodnjom izbake sperme jer tako smatraju da njihovo djete ima bolje šanse za uspjeh ako je sperma od nekog renomiranog davatelja ,a biološko djete koje mogu imat svjesno odbacuju .

Neću više ovo je predaleko otišlo samo sam htio natuknit nevidljivu pozadinu sponzorstva .

#70:   Autor: kopile Post Postano: 19.08.2008. 13:24

Istina u eugenici leži spas čovječanstva,ali kakve veze ima eugenika sa sponzama.Teza da su sponze loš genetski materijal nemože biti dalje od istine,pa one i imaju najveći "izbor" upravo zato što imaju dobar genetski materijal(zdravlje,ljepotu,velik dio i pamet),to njihovo ponašanje je uvjetovano prije svega medijima i odgojem a ne s time što one imaju loš genetski kod(što nije istina).

#71:   Autor: obyzouth Post Postano: 19.08.2008. 14:15

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Kao prvo ta situacija da se meni nabacuju dvije djevojke je totalno nemoguća i neznam gdje si ti to vidjela da se nekome djevojke nabacuju(naravno kurve su iznimka),kao drugo izabrao bi onu koja mi je simpatičnija tj onu s kojom sam kompatibilniji.@lavic Gdje sam ja rekao da su sve žene kurve,kurve uopće nisu tema ove rasprave.


Zašto smatraš da je ta situacija nemoguća?
Imam utisak da si isključiv što se tiče nabacivanja? Ako se nekome djevojke nabacuju onda su kurve? Obeshrabrit ćeš bilo koju (po tvojim kriterijima "pravu") s tim stavom. Wink

Što se tiče ljepote, moje stajalište je da ona nije stvar forme nego sadržaja i općenito životnog stava.
Uspješnost, s druge strane, kreće i završava od mene, iako su neminovne usporedbe s primjercima iz okoline, a opet je do nas samih koje ćemo ogledne primjerke i mjerne jedinice izabrati za usporedbu i jednim dijelom jest povezana s novcem (s kojim mogu kupovati knjige, teleskop, komp... a ne markice i šminkice, mogu otići u neku drugu zemlju upoznati drugu kulturu...).
Poanta: sponze, a i njihovi mentori su takvi kakvi su prvenstveno jer su lijeni raditi na sebi i odnosima s ljudima, pa idu linijom manjeg otpora i tako im je kako im je.
Hvala meni što ne gubim energiju na druženje s takvima i što imam u krugu oko sebe ljude s kojima mogu pričati o svemu, bilo o cijeni nafte, situaciji u Gruziji, nuklearnoj fuziji, Atlantidi, shizofreniji...

#72:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.08.2008. 14:48

isuse kriste, izbjegavo sam temu od početka jer sam milijun puta svuda rekao šta mislim o sponzorušama i sličnima, ženskoj emancipaciji i snazi te nakon toga pričanju o nježnijem rodu i bla bla bla ali to sad nema apsolutno nikakve veze

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kakve veze imaju sponzoruše i emancipacija = apsolutno nikakve

apsolutno se slažem

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sponzoruša = umišljenost i gluma neke elite je zapravo obrambeni mehanizam za svoj LOŠ GENETSKI KOD .

osijek031.com smile
ja bi prije rekao psihološki nestabilitet jer čim se netko da prodat za dva đira u BMW-u, tri koktela i nezaboravan osjećaj kad te netko šutne nakon tri jebanja = nezaboravno
ne vjerujem da je to psihološki poremećaj nastao genetskom predispozicijom odnosno genskim rekombiniranjem već nastao utjecajem fenotipa tj. utjecajem okoline, na razvoj svake jedinke 50% ima genotip (nasljeđe nastalo rekombinacijom gena predaka) a 50% fenotip (utjecaj okoline) s toga se sponzorstvo i sponzoruše nikako ne može objasniti genskom rekombinacijom već samo utjecajem raznih stjecaja okolnosti iz okoline

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Znači loša genetika uzrokuje nesposbnost i nemogučnost ostvarenja socijalnog statusa u društvu koji ih tjera u PROSTITUCIJU .

loša geneika može utjecati samo na neke osobine no nikako na ostvarenje socijalnog statusa u društvu i opet dolazi u prvi red psihlološki sklop dotične osobe

negdje prije je na tv bila emisija o invalidima/ljudima niskoga rasta/fizički zakinutim osobama koji su sasvim dobro uspjeli u životu zahvaljujući samo sebi i svome trudu (naš pojam uspješnosti = dobro pozicionirana radna mjesta, dobar auto, velik stan), svom psiho sklopu koji ih je nagnao da postignu nešto u životu kao što taj isti psiho sklop tjera sponzorušu linijom manjeg otpora potaknut isključivo medijima (po mom skromnom mišljenju (vlatka pokos, nives paracelzijus itd itd tipični primjer "uspješne" sponze)) da se može biti uspješan bez muke i nauke što je zapravo bajka

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
...ako spajate dobro sa lošim djeca ce sigurno ispast loša jer ste razvodnili svoj genetski kod .

ne mora biti. rekombinacija gena i gensko vezanih svojstava je preopširna i postoji jako puno mogućih solucija što naravno sve ovisi od roditelja.

na ovakav način kao ti razmišljali su veliki engleski plemići u srednjem vijeku bez da su poznavali osnove genetike i šta se desilo, INCEST, misleći da samo tako mogu sačuvati svoje "dobre" gene ulazili su u spole/bračne veze s bližom rodbinom što je dovelo do pojačavanja dobrih osobina, to je istina, no malo malo zbog velikog broja istih gena koji su svi nasljeđeni od zajedničkih predaka došlo je do ispoljavanja loših gena koji su uzrokovali ozbiljne psihičke bolesti/nakaznosti/deformacije (i između ostalog bili su škrti pa isu htjeli da im imetak pobjegne iz ruku)

raznolikost je dobra i poželjna. zato se i u svim granama poljoprivrede (kako si naveo) s vremena na vrijeme provodi tzv. osvježavanje krvi, što znači uvođenje novih jedinki u rsaplod da ne bi došlo do tog ispoljavanja loših gena, da se ne bi ustalili.

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jer ako je žena ima loš genetski kod teško da će se progurat među bolje jer je sama sebe svojom nesposobnošću osudila na propast .

ovisi o kojem se genetskom kodu radi, jer današnja medicina čini čuda, pod medicinom smatram estetsku kirurgiju (pogledati seriju pod nož) tako da u današnje vrijeme teško možeš dokučiti šta je "dobro" a šta "nije dobro", istini na volju u RH to još nije izraženo ali ako se malo pogleda na usrani zapad kome svi težimo vidjet ćemo da je stavljanje silikona u usne, dupe, sise, pičku, turpijanje jagodičnih kostiju, brade, kontakte leće u boji nešto svakodnevno, pa ti onda dokuči tko je za tebe/mene/sve nas genetski najpodobniji kad su nam osjetila vida zavarana od strane čike doktora

e sad dolazi onaj drugi dio priče, ono što se ne vidi, intelekt/humor/i ona mistična "dobra duša", a to ćeš vidjet tek nakon par mjeseci tako da na prvu loptu svi zapravo bauljamo u mraku, tapkamo i pipkamo rukicama ne bi li našli svoju bolju polovicu (tu sponzoruše po meni automatski otpadaju jer moje mišljenje je da svaka ona koja se od mene očigledni i namjerno grebe za cugu i oči joj se zacakle tek kad isučem ključeve od kola nikad neće znati prihvatiti ozbiljan odnos prema poslu/napredovanju/kvalitetnom suživotu a kao takva nema šta radit pored mene)

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
A ono što propada postoji razlog zašto propada i to treba pustit da propadne .

apsolutno se slažem

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Znači prije stupanja u bilo kakve odnose pogotovo sexualne a da negovorim brak treba sve potkrijepit papirima ,ovisno o stadiju profinjenosti ,pregledati ženu u privatnoj ginekološkoj klinici dali je djevica (naj brutalniji oblik ),ako se to isključi treba napraviti definitivno obostrani pregled na jedno 10 spolno prenosivih bolesti da se vidi jel to čisto zadovoljava higijenske uvjete .A ne se jebavat kao majmuni i pravit parazite društva .

sorry prijatelju ali ovo mi zvuči jako jako jako primitivno, vidim da si učen, da imaš svoj stav i način razmišljanja ali ovo mi ne liči na tekst obrazovane osobe koja živi u 21 stoljeću.

da se razumijemo i ja sam protiv promiskviteta i konstantnog mijenjanja partnera, pogotovo zato što smo u eri SPB, jebavanja kao majmuni ko što ti kažeš ali mislim provjeravati curu da li je djevica i da li je prenosioc bolesti mi zvuči jako jako čudno. mislim pa na šta ćemo se svesti da ćemo hodati okolo s karticama zakačenim oko vrata na kojim piše "VIRGIN STD FREE"

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dali možda znate da se u USA u 21 st 6 država provodi sterilizaciju ljudi koji imaju male prihode ,prisilna sterilizacija u Norveškoj je ukinuta tek 1977 a u Švedskoj 1975 ,u Njemačkoj za vrijeme 2WW sterilizirano 2 miliona njemaca .

ovo za amere nisam znao ali iskreno ni ne čudim se jer ih smatram izrodom nastalim inbreedingom europskih zatvorenika/ubojica/silovatelja/ološa
nisam znao ni za švede ni za norvežane (aj da ne guglam pošalj mi na pm zašto su to radili)
a za švabe sam znao, ali to su radili zato što su bili "podobni" njemci koji su imali židovskih predaka i kao takvi nisu ulazili u sliku savršene arijevske nacije plave kose i točno određenog oblika lubanje ili su imali nešto što se nije poklapalo sa svjetonazorom arijevske rase po gledištu fizičkih atributa odnosno ne postojanja istih

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovo su nepobitne činjenice ZAPADNOG SVIJETA i njihov odgovor kako u društvu iskorjenit određene pojave .

nije sve dobro što dolazi sa zapada pa po meni ni ovo, ne možemo uspoređivat ljude sa životinjama i po meni mi ovdje puno ljepše živimo i puno smo "neviniji" nego taj usrani zapad kome težimo. Iskreno meni se zapad gadi sa svim svojim licemjernim pravilima i stavovima i nekad stvarno želim dan da ova kugla zemaljska samo implodira i da od nas ne ostane ništa koliko se zlobe i tzv. "zapadnog" morala vrti svaki dan na teveu

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
Danas na zapadu kad se dvoje ljudi ožene ,dosta ih se odlučuje na djete umjetnom oplodnjom izbake sperme jer tako smatraju da njihovo djete ima bolje šanse za uspjeh ako je sperma od nekog renomiranog davatelja ,a biološko djete koje mogu imat svjesno odbacuju .

takve ljude bi ja streljo i to metkom u potiljak. što se više izigravamo boga to će nas veće sranje snać.

ljudi vodimo ljubav a ne rat Smile

#73:   Autor: MNOWAR Post Postano: 19.08.2008. 14:52

kopile je napisao/la: ›
Istina u eugenici leži spas čovječanstva,ali kakve veze ima eugenika sa sponzama.Teza da su sponze loš genetski materijal nemože biti dalje od istine,pa one i imaju najveći "izbor" upravo zato što imaju dobar genetski materijal(zdravlje,ljepotu,velik dio i pamet),to njihovo ponašanje je uvjetovano prije svega medijima i odgojem a ne s time što one imaju loš genetski kod(što nije istina).


Sa ovom konstatacijom se nebih složio jer kao prvo ljepota je u očima promatrača , a da posjeduju zdravlje(nakon 100 i više frajera) i prvenstveno pamet nebi bile polu prostitutke ili kurve amaterke ,jer nesposobnost i manjak pameti i razuma ih dovodi do toga da nisu autonomne a kamoli emancipirane ,samo obrazovanje ženi daje priznanje i emancipaciju u ovom društu a one koje se neuspiju steći nekakvu naobrazbu te samo misle da će se dobro prodat u većini te žene su kao pin pog loptica samo se odbijaju od jednog do drugog frajera dok ih zub vremena nenagrize i celulit i ostala sranja a onda vise nisu niza pogledat tako pohabane .Pa tko bi sebi to dozvolio da nije primoran i nezna drugačije, baš zgodna ženska ima fetiš jebavanja sa koje kakvim debelim svinjama ,to kod njih dovodi do poremećaja u mozgu i iskrivljenja stvarnosti i negiranja svog lika.
Filozofija kaže da žena jedino istinski voli ako je ekonomski neovisna o muškarcu tj emancipirana ,sve ostalo je priča.

#74:   Autor: kopile Post Postano: 19.08.2008. 15:20

Kao prvo ljepota je samo djelomično u očima promatrača,kao drugo sponze(bar one o kojima ja govorim ) su iznimno izbirljive tako da sigurno nemaju 100 partnera,kao treće veeelika je razlika između kurvi,drolja i sponzi,kao četvrto ja upravo govorim o tome kako je danas prisutan zapanjujući paradoks da se djevojke koje su ljepe,pametne(visoko školovane,mada to nije garancija pameti),neke čak i bogate ponašaju kao sponze,što je meni totalno neshvatljivo,ali to je neosporna činjenica ma koliko većina vas srale da to nije istina.

#75:   Autor: fairy Post Postano: 19.08.2008. 16:02

Aaaaaaa...sada mi je jasno...znači tzv. sponzoruše postoje od pamtivijeka jer im je to nametnula prirodna selekcija i selekcija od strane državnika...zapravo žene po svemu sudeći biraju ekonsmki situirane muškarce kako bi zapravo mogle ispuniti svoju želju ili ostvariti potrebu za majčinstvom, jer ako se uda za siromašnijeg muškarca postoji opasnost da ga steriliziraju. S druge strane imućniji muškarci biraju ljepše žene, finih manira i poželjnih atributa, školovane, iz istih razloga kao i prethodno spomenute žene, samo što se ovi boje da će ih sterilizirati kako ne bi izrodili ružnu djecu ili eto malo ajmo reći oku neugodnije...jer čemu riskirati kombiniranje gena....loše kombiniranje gena...

...pri tome smo dobili različite kategorije žena vidimo: kurve su tu, pa drolje i na kraju sponze, a čija kategorija sadrži naravno i tipove sponzi...

...žene bi nadalje trebale sa sobom nositi nešto kao genetsku kartu sa jasno vidljivim karakteristikama i uz to priložen ginekološki ambulantni list...

..tek kada uspješan, bogat i naočit muškarac nađe prigodnu ženku tada će nastupiti RASPLOD i mlada bi se trebala pomoliti generičaru da bude dobra rekombinacija gena jer bi inače mogla završiti u kanti za smeće jer bi se osvježila krv novim jedinkama...

Što majka rodi????.....Boooože dragi....

#76:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 19.08.2008. 16:04

fairy je napisao/la: ›
Što majka rodi????.....Boooože dragi....
Što? Pa to je samo kopile... Zar njega još itko doživljava zaozbiljno Question osijek031.com smile

#77:   Autor: MNOWAR Post Postano: 19.08.2008. 17:23

kopile je napisao/la: ›
Kao prvo ljepota je samo djelomično u očima promatrača,kao drugo sponze(bar one o kojima ja govorim ) su iznimno izbirljive tako da sigurno nemaju 100 partnera,kao treće veeelika je razlika između kurvi,drolja i sponzi,kao četvrto ja upravo govorim o tome kako je danas prisutan zapanjujući paradoks da se djevojke koje su ljepe,pametne(visoko školovane,mada to nije garancija pameti),neke čak i bogate ponašaju kao sponze,što je meni totalno neshvatljivo,ali to je neosporna činjenica ma koliko većina vas srale da to nije istina.


Prijatelju meni je jasno da su one izbirljive što se tiče para ali nemožeš mi reć da svi ljudi koji imaju para izgledaju kao apoloni ,prolaziš gradom i vidiš zgodnu ženu za glavu višu od neke debele niske mrcine i što ti tu možeš zaključit da ju je privukao izgled ili dobrota .Ti si pomješo nešto ,pa normalno ako je žena što si ti reko lijepa,bogata i visoko obrazovana da neće biti sa nekim majmunom oće nekog ekvivalentnog ,pa taj i sam po sebi mora bit bogat,lijep i obrazovan.
Ali ta kombinacija da je žena lijepa,obrazovana i bogata uh to ima mozda nekoliko primjeraka u gradu, ako to i postoji. Ali da definiramo što znači obrazovana ,,fakultet je minimum pa na više mr.sc i dr.sc .Ja mislim da je kombinacija da je žena ljepa i obrazovana već izazov za pronać a kamoli da još ima i para .Ako i postoji takvo trojstvo normalno da je ta žena izbirljiva jer je svjesna koliko vrijedi . Mislim da žena koja je donekle zgodna i obrazovana nema razloga a hoda gradom ili tvrđom polu gola jer ima samopouzdanja pa uistinu sumnjam da bi si takvo što priuštila .Što ima manje garderobe na sebi u gradu manje nudi .Većina sponzoruša su žene malo zgodnije od projeka ,bez para i bez obrazovanja s glupom shemom u glavi da je ona neka elita . Sto se dogodi takvima pa jednostavno dođu 30 god nisu se udale normalno jer je ovo mali grad i sve se vidi ,nemoš ništa sakrit ,tako da dobije par pljuski od života i radi u trafici ili nekom shopu a pola mušterija pozna preko kreveta .

#78:   Autor: kopile Post Postano: 19.08.2008. 20:06

Zašto bi bilo normalno da žena koja je bogata,lijepa i pametna želi istog takvog partnera? Po toj logici bi bilo normalno da to isto žele i muškarci koji su bogati,lijepi i pametni,što jednostavno nije slučaj,jer je muškarcima uglavno bitan izgled.Zato i ima puno više bogatih muškaraca sa siromašnijim ženema nego obratno.I nije istina da nema obrazovanih i lijepih djevojaka.A što se tiče toga da je fakultet minimum,jesi ti svjestan koliki postotak ljudi u hrvatskoj ima završen fakultet.

#79:   Autor: MNOWAR Post Postano: 20.08.2008. 7:17

kopile je napisao/la: ›
Zašto bi bilo normalno da žena koja je bogata,lijepa i pametna želi istog takvog partnera? Po toj logici bi bilo normalno da to isto žele i muškarci koji su bogati,lijepi i pametni,što jednostavno nije slučaj,jer je muškarcima uglavno bitan izgled.Zato i ima puno više bogatih muškaraca sa siromašnijim ženema nego obratno.I nije istina da nema obrazovanih i lijepih djevojaka.A što se tiče toga da je fakultet minimum,jesi ti svjestan koliki postotak ljudi u hrvatskoj ima završen fakultet.


Ma ne takve žene baš hoće siromašne,ružne i neobrazovane likove sa nekim tripom u glavi .Čovječe uijek ti ide lova na lovu u konačnici .Definirat cemo i pojam bogat neka to bude netko tko ima gliser ili plovilo od nekoliko stotina konja .Istina da je muškima bitan izgled .
I nisam rekao da nema lijepih i obrazovanih ali su rijetke ,a da postoji kombinacija lijepa , obrazovana i bogata bome to treba nać ,takve ako i postoje imaju kriterij kao nebo visok.
Fakultet ima u HR 7 % ljudi .

#80:   Autor: stoka_unleashed Post Postano: 20.08.2008. 11:55

Kog vraga si ti zapeo za taj fakultet....naravno može pomoći pri zaposlenju ali znam ljudi koji bez fakulteta znaju više nego neki dr. mr. sc. i šta već ne...nemoj me krivo shvatit naravno da je obrazovanje važno u životu...ali kad bi mogao birat između dvje cure od kojih je jedna po tvojim kriterijima savršena....a druga koja ti po mnogim stvarima ne odgovara ima završen fakultet koju bi izabrao...

#81:   Autor: MNOWAR Post Postano: 20.08.2008. 13:46

[quote="stoka_unleashed"]
Kog vraga si ti zapeo za taj fakultet....naravno može pomoći pri zaposlenju ali znam ljudi koji bez fakulteta znaju više nego neki dr. mr. sc. i šta već ne...nemoj me krivo shvatit naravno da je obrazovanje važno u životu...ali kad bi mogao birat između dvje cure od kojih je jedna po tvojim kriterijima savršena....a druga koja ti po mnogim stvarima ne odgovara ima završen fakultet koju bi izabrao...
[/quot

Prijatelju ja mislim da su ljudi malo pobrkali ,što je sponzorstvo i što je žena sa visokim kriterijima jer ima opravdan razlog da traži puno. Samo kod nas svaka misli da je princeza Diana i pusta sebi neke filmove u vugli .
Kod mene žena mora biti djevica ,biti na doktoratu i dobro izgledat da bi imala prolaz ,s ostalima ni ne razgovaram .

#82:   Autor: kopile Post Postano: 20.08.2008. 13:53

Po čemu ona ima razloga da traži puno,ta tvoja teza se kosi sa onom pričom o emacipaciji(prije svega ekonomskoj),ako je ona ekonomski neovisna, čemu onda toliko inzistiranje na potkoženim likovima,meni to nije jasno. Još mogu shvatiti ove što nemaju ništa ili vrlo malo,ali ove što su stambeno situirane i imaju dobar posao,e njih neću nikada shvatiti.

#83:   Autor: fairy Post Postano: 20.08.2008. 14:37

[quote="MNOWAR";p="183836"]
stoka_unleashed je napisao/la: ›
Kog vraga si ti zapeo za taj fakultet....naravno može pomoći pri zaposlenju ali znam ljudi koji bez fakulteta znaju više nego neki dr. mr. sc. i šta već ne...nemoj me krivo shvatit naravno da je obrazovanje važno u životu...ali kad bi mogao birat između dvje cure od kojih je jedna po tvojim kriterijima savršena....a druga koja ti po mnogim stvarima ne odgovara ima završen fakultet koju bi izabrao...
[/quot

Prijatelju ja mislim da su ljudi malo pobrkali ,što je sponzorstvo i što je žena sa visokim kriterijima jer ima opravdan razlog da traži puno. Samo kod nas svaka misli da je princeza Diana i pusta sebi neke filmove u vugli .
Kod mene žena mora biti djevica ,biti na doktoratu i dobro izgledat da bi imala prolaz ,s ostalima ni ne razgovaram .


osijek031.com smile ...jao ,,,,jao,,,umrijet ću od smijeha,,,djevica na doktoratu...pa to znači da je sve završila u roku da ima najmanje 28 do 30 godina...i onda ćeš ju otkantat jer je loša u krevetu... osijek031.com smile

#84:   Autor: mladunce Post Postano: 20.08.2008. 15:36

jeste se okomili na te zene, a na kraju krajeva ste vi jadnici jel cete jednog dana vjerojatno imat ZENU....eh da mi je samo znat dal ce odgovarat ovim kriterijima koje postavljate....hahahahahahahahha!
nisam procitala sve, al citajuci vase postove mogu rec ne daj boze daje vecina muskaraca danas takva jel ovo je u rangu sa najvecim seljoberizmom......hahahhahahahaaaa.......djevica na doktoratu......jesi i ti djevac na doktoratu?

#85:   Autor: srebro Post Postano: 20.08.2008. 15:42

mladunce je napisao/la: › jeste se okomili na te zene, a na kraju krajeva ste vi jadnici jel cete jednog dana vjerojatno imat ZENU....eh da mi je samo znat dal ce odgovarat ovim kriterijima koje postavljate....hahahahahahahahha!
nisam procitala sve, al citajuci vase postove mogu rec ne daj boze daje vecina muskaraca danas takva jel ovo je u rangu sa najvecim seljoberizmom......hahahhahahahaaaa.......djevica na doktoratu......jesi i ti djevac na doktoratu?
MUŠKARCI SU ŽELJELI PRIJE PAR DESETLJEĆA:

- damu na ulici
- kurvu u SVOM krevetu
- domaćicu u kuhinji
A DANAS :
- sve ovo gore navedeno i još
USPJEŠNU POSLOVNU ŽENU

#86:   Autor: stoka_unleashed Post Postano: 20.08.2008. 17:15

ma ak je žensko dobro je.............Very Happy .......šalim se ..svatko ima neke svoje kriterije al MNOWAR ipak mal pretjeruješ tvoje izjave su nekad stvarno za ne povjerovat još sam trebaš reći kako je Manowar najbolji bend a da ovi ostali nisu true metal Very Happy

#87:   Autor: MNOWAR Post Postano: 21.08.2008. 12:42

Jeina prava istina je da koliko nudiš toliko imaš pravo i tražit a sve ostalo je iluzija bez pokrića .
Složit ćemo se da su se žene daleko ,daleko precjenile u ovom gradu . Treba razlikovat sponzoruše od žena koje imaju visok kriterij jer imaju pokrice za sve to .Istina je kad uzmes sve to i okreneš ako su muškarac i žena jednaki ,zašto žena muškarcu nebi osigurala lagodan život zašto se muškarac nebi dobro utopio . Ali sve u svemu sociološke razlike vam nitko neće prihvatiti tako da se nemorate zamarat sa glupim očekivanjima .

#88:   Autor: kopile Post Postano: 21.08.2008. 13:06

Kako misliš da sociološke razlike nitko neće prihvatiti,kada ima pun kurac djevojaka koje doslovno nisu imale ništa a završile su s teško potkoženim likovima(naravno obratnih scenarija je 1000 puta manje).A jedino što su one nudile je njihov izgled.

#89:   Autor: MNOWAR Post Postano: 21.08.2008. 14:39

kopile je napisao/la: ›
Kako misliš da sociološke razlike nitko neće prihvatiti,kada ima pun kurac djevojaka koje doslovno nisu imale ništa a završile su s teško potkoženim likovima(naravno obratnih scenarija je 1000 puta manje).A jedino što su one nudile je njihov izgled.


S tim se misli na status ,ako imas novaca neznači da imaš status i obrat vrijedi, jer jedino kod nas status ti negarantira financijsko i stručno napredovanje što je dovelo do pomutnje i zamučivanja u društvu gdje mnogi love u mutnom . Vani je nemoguče da prođe neka njuška u autu od nekoliko stotina tisuća eura a da se nezna tko je to i odakle ,recimo renomirani kirurg,odvjetnik itd a kod nas koje kakvi pećinaši koji su sišli s brda prije 2 dana i udarali ovcu u guzicu sad predstavljaju neku elitu a u biti to je polusvjet ,zapravo jedan paraleli svjet koji se isprepleće sa realnim u kojem ljudi žive ,žalosno je što u HR sustav to dozvolio .Sad koji se najviše bore za legalnost i pravdu ti su najviše krali i pljačkali a od sad tko to bude radio treba ga doživotno zatvorit jer se pozivaju na neosporivost privatnog vlasništva . Takvi su dans pod etiketom statusa imaju izmišljen pojam PODUZETNIK sa koje kavim prefiksima ;uspješni ,briljantni i nevjerovatni .

#90:   Autor: mali_ivica Post Postano: 21.08.2008. 20:05

MNOWAR je napisao/la: ›
S tim se misli na status ,ako imas novaca neznači da imaš status i obrat vrijedi
Bez uvrede, ali mislim da si pogriješio državu. Wink
Čak štoviše i oni obrazovani
(pod tim mislim završen fakultet)
čak i kod tih osoba postoji dosta onih koji se neznaju ponašati. Čak bi se po tom pitanju mogli ugledati na neke srednjoškolce u godinama.

Uzmi novine pa pogledaj koga se sve danas smatra osobama sa statusom (pedigreom) i ostalim. SRAMOTA (ali kao i u ostalim slučajevima sami smo si krivi...)

#91:   Autor: insomnia Post Postano: 21.08.2008. 22:14

Ovo je sve previše urnebesno, da bih se uopće upuštala u raspravu. Moj zaključak je ovaj - @kopile i @mnowar, vi ste opsjednuti sa sponzorušama, pojmom- sponzoruša, sponzorirati, sponzorstvo- jednom rečenicom-ja iskreno vjerujem da imate ozbiljnih psihičkih problema, i to sad kažem bez zajebancije, ili tu da vas vrijeđam ili nešto. Vi ste očito bili opako povrijeđeni od strane žena, i sad ste si ufurali u glavu tu neku ''sponza conspiracy'', i, iskreno, meni je vas žao, jer zbog takvih nenormalnih stavova, koje ste si stvorili, nikada nećete naći žene svojih života, te neke djevice s doktoratima o kojima pričate i ine mlade, podatne i neiskvarene.
Toliko.

#92:   Autor: kopile Post Postano: 21.08.2008. 23:56

@insomnia Ova cijela tema se uopće ne odnosi na tebe niti ti imaš ikakve veze sa navedenim,tako da je tvoje mišljenje prilično beznačajno.

#93:   Autor: MNOWAR Post Postano: 22.08.2008. 7:22

insomnia je napisao/la: ›
Ovo je sve previše urnebesno, da bih se uopće upuštala u raspravu. Moj zaključak je ovaj - @kopile i @mnowar, vi ste opsjednuti sa sponzorušama, pojmom- sponzoruša, sponzorirati, sponzorstvo- jednom rečenicom-ja iskreno vjerujem da imate ozbiljnih psihičkih problema, i to sad kažem bez zajebancije, ili tu da vas vrijeđam ili nešto. Vi ste očito bili opako povrijeđeni od strane žena, i sad ste si ufurali u glavu tu neku ''sponza conspiracy'', i, iskreno, meni je vas žao, jer zbog takvih nenormalnih stavova, koje ste si stvorili, nikada nećete naći žene svojih života, te neke djevice s doktoratima o kojima pričate i ine mlade, podatne i neiskvarene.
Toliko.


Nemoj izvlačit izmišljene zaključke kao što si ih navela i netrebaš me zalit ali jednostavno smo ušli u dubinu problema.A što se tiče normalnosti , dansas ti je normalnost MIT .Što si ti sebi stavila u vuglu da svatko mora nać ženu svog života i obratno to je apsurd .Nešto što vrijedi uvjek će vrijedit a ono što je otpalo to je propalo .I nemoj te si puštat filmove da vi birate jer vas ima više tako da možete biti samo odabrane ako nitko ne prilazi znači da kurca nevrijedite a ne da set predobre.Danas u sve treba ulagat pa tako i u vezu jer ako ništa ne
uložite normalno zna se kakav je izlaz ravan nuli .
Da bi veza uopce uspjela moraju se poklopit 3 stvari ,ljudi moraju bit psihički ,fizički i financijski na vagi ,jer dok se oni klackaju situacija je pod kontrolom .

#94:   Autor: mladunce Post Postano: 22.08.2008. 10:53

ja fizicki i psihicki ajmo rec jesam na vagi, al financijski bome ne bas....a u vezi sam vec 4 godine s dasom koji isto tako, samo financijski nije....hm....jesam li ja sponzorusa? il je on sponzorusa? ko tu kog sponzorira? recite mi sveznalci moji...kako je to moguce...

#95:   Autor: mali_ivica Post Postano: 22.08.2008. 12:03

MNOWAR je napisao/la: › I nemoj te si puštat filmove da vi birate jer vas ima više tako da možete biti samo odabrane
Ovo je činjenica, u Osijeku ima više žena nego muškaraca.
Zato se za pastuha valja izboriti! Very Happy

#96:   Autor: MNOWAR Post Postano: 22.08.2008. 13:47

mladunce je napisao/la: ›
ja fizicki i psihicki ajmo rec jesam na vagi, al financijski bome ne bas....a u vezi sam vec 4 godine s dasom koji isto tako, samo financijski nije....hm....jesam li ja sponzorusa? il je on sponzorusa? ko tu kog sponzorira? recite mi sveznalci moji...kako je to moguce...


Sponzoruša to smo već obrazložili zbog lošeg genetskog koda neuspjeva se izborit za normalan život u društvu zato ide putem prostituiranja .Ili rečeno riječnikom ulice probija se kroz život pušeći kurac.Ali što je najsmješnije što nitko nije kriv što se rodio siromah ali one još imaju siromaštvo duha i osobnosti koju predstavljaju ,spuštaju se ne takvo nisku razinu da je to zapravo za zapitat se dali žive život vrijedan življenja . Vole živit život za koje nisu setekle pravo ,a za pravo na život treba se izborit .Nijedna se naprimjer nebi eutanazirala jer za nju riječi poput ČASTI,PONOSA i MORALA zapravo nepostoje.

#97:   Autor: insomnia Post Postano: 31.08.2008. 12:38

MNOWAR je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
Ovo je sve previše urnebesno, da bih se uopće upuštala u raspravu. Moj zaključak je ovaj - @kopile i @mnowar, vi ste opsjednuti sa sponzorušama, pojmom- sponzoruša, sponzorirati, sponzorstvo- jednom rečenicom-ja iskreno vjerujem da imate ozbiljnih psihičkih problema, i to sad kažem bez zajebancije, ili tu da vas vrijeđam ili nešto. Vi ste očito bili opako povrijeđeni od strane žena, i sad ste si ufurali u glavu tu neku ''sponza conspiracy'', i, iskreno, meni je vas žao, jer zbog takvih nenormalnih stavova, koje ste si stvorili, nikada nećete naći žene svojih života, te neke djevice s doktoratima o kojima pričate i ine mlade, podatne i neiskvarene.
Toliko.


Nemoj izvlačit izmišljene zaključke kao što si ih navela i netrebaš me zalit ali jednostavno smo ušli u dubinu problema.A što se tiče normalnosti , dansas ti je normalnost MIT .Što si ti sebi stavila u vuglu da svatko mora nać ženu svog života i obratno to je apsurd .Nešto što vrijedi uvjek će vrijedit a ono što je otpalo to je propalo .I nemoj te si puštat filmove da vi birate jer vas ima više tako da možete biti samo odabrane ako nitko ne prilazi znači da kurca nevrijedite a ne da set predobre.Danas u sve treba ulagat pa tako i u vezu jer ako ništa ne
uložite normalno zna se kakav je izlaz ravan nuli .
Da bi veza uopce uspjela moraju se poklopit 3 stvari ,ljudi moraju bit psihički ,fizički i financijski na vagi ,jer dok se oni klackaju situacija je pod kontrolom .

Ok, kontam to da se bude financijski ''na vagi''.. trkelj mrkelj.. Ono oko čega se ti i @kopile konstantno vrtite je pojam te ''sponzoruše'', koji uopće niste do kraja razjasnili, bar ja to nisam uspjela protumačiti. Mene zanima koga vi sve smatrate sponzorušama? Da li i one djevojke, recimo, koje imaju svojih primanja, a dopuste da im dečko plati cugu, šta su i takve sponzoruše? Pričaš tu o nekim curama koje životare pušeći k...rac okolo, poistovjećuješ to neko sponzorstvo s prostitucijom. Ja bih rekla da su to dva odvojena pojma.
Kao što već rekoh, vi ste si ufurali tu neku spiku da su žene, očito u obliku nekog zajedničkog tajnog kulta, okrenule se protiv vas, da su sve one drolje, ma strašno, izvrijeđali ste već ne znam koliko djevojaka ovdje radi te svoje neke frustriranosti.. ma katastrofa.
As I said, psihički ste bolesni i maksimalno u kurcu s takvim razmišljanjima.

#98:   Autor: kopile Post Postano: 31.08.2008. 14:27

@insomnia Evo ti vrlo jednostavna definicija sponzoruše(bar po meni),sponza je svaka djevojka koja ima ekonomske kriterije pri izboru partnera,i uopće nije bitna visina tih kriterija,samo postojanje tih kriterija je dovoljno.Po meni je isto bila ti s nekim zbog stana i dobre plaće ili zbog par milijuna eura na računu.Opet ponavljam da takvo ponašanje u praksi postoji skoro isključivo kod lijepih djevojaka kojih je najviše cca 20%,a učestalost je cca 80%.Znači 80% od 20%,to je jako daleko od "sve žene".Govorim o populaciji 21,22 do 30god.

#99:   Autor: insomnia Post Postano: 31.08.2008. 14:36

I šta sad, recimo, hipotetski govoreći, meni se potrefi da mi dečko ima više para od mene, iako, recimo, i ja imam svoje pare, ali on ima više od mene.. a upoznala sam ga i s njim sam iz razloga jer mi se sviđa takav kakav je, njegove osobine itd..a ne zbog para.. Da li to mene onda čini sponzorušom u bilo kojem pogledu? Da li onda svi; njegovi prijatelji, roditelji itd. onda automatski mene trebaju smatrati sponzom? Kako i na koji način ste vas dvojica kompetentni za nekoga govoriti da je sponza? Otkud vi znate dali su te neke lijepe cure, o kojima govoriš, s tim svojim tipovima samo zbog para? Pa a di su nestali ljubav, zaljubljivanje itd.. Nije baš sve na ovom svijetu pokvareno i izopačeno, i ne vrti se sve oko novaca..

#100:   Autor: kopile Post Postano: 31.08.2008. 14:47

Ako ta djevojka zadovoljava 4 kriterija,prvi sam već naveo(izgled),drugi bi bio styling(znači konstantno je prisutan šmink),treći je stav(znači da je prepotentna i puna sebe),i četvrti mjesta na koja izlazi i po kojima se kreće(npr. takvu nečeš sigurno nikada vidjeti u cadillacu).E sad ako zadovoljava te sve kriterije i još je s nekim potkoženim onda je sve očito,bar meni i svakom tko nije slijep.

#101:   Autor: insomnia Post Postano: 31.08.2008. 15:05

Dakle, ja kao lijepa, pomalo prepotentna, obično uvijek bar malo našminkana kad izađem, ako izađem u Cadillac. a di i izlazim, dakle neću biti smatrana sponzom. Ahm, znači stvar je u Cadillacu, on me spasio!!
Da da, ok, krasno si to objasnio i argumentirao, i sad mi je sve jasno osijek031.com smile

#102:   Autor: kopile Post Postano: 31.08.2008. 15:11

Samo što ti nisi lijepa,tako da toliko o tome.Cadillac je naveden kao primjer,jer ja tamo nisam vidio ni jednu djevojku koju bih mogao smatrati sponzom ili bar wannabe sponzom,dok sam ih u bastiomu i obp-u vidio na desetke(o q clubu da ne govorim).

#103:   Autor: Frost Post Postano: 31.08.2008. 15:59

Sponza je, recimo, cura kojoj dobaciš "curo oćemo krug po gradu" a ona pokaže prstom na novi crni BMW serije 3 i kaže "samo ako voziš ovaj auto".


na šta ja njoj nazad "mrš pi**a ti materina...nisam ja siromah da vozim takvu kantu" osijek031.com smile

#104:   Autor: insomnia Post Postano: 31.08.2008. 16:19

kopile je napisao/la: ›
Samo što ti nisi lijepa,tako da toliko o tome.

A jebiga, svakom nešto.. Ili si lijep, ili si pametan, a ako imaš sreće, onda si oboje. Ja sam dobila pamet. I zdrav razum.
Ti si, pretpostavljam, onda jaaako lijep.

#105:   Autor: kopile Post Postano: 31.08.2008. 16:35

Po čemu si to ti dobila pamet,to mi je promaklo? Nevidim po čemu sam ja jaaaako lijep,a uostalom to vama i nije toliko bitno kao što tvrdite(dokaza ima svuda oko nas).

#106:   Autor: insomnia Post Postano: 31.08.2008. 16:49

Vidim da nisam shvaćena.
Kao što objasnih; pošto nisam lijepa, po tvom mišljenju, onda sam bar pametna, po mom mišljenju. Što će reći da, po tom nekakvom gledanju stvari, s obzirom da ti nisi dobio pamet, po mom mišljenju, a zaključeno prema onom što pišeš, onda si očito jako lijep.
Dakle; pamet/zdrav razum ili ljepota. Ti si lijep.

#107:   Autor: kopile Post Postano: 31.08.2008. 17:02

To nema ama baš nikakvog smisla.Navedi mi jednu stvar od svega što sam naveo koja nije istinita.

#108:  Re: Neovisnost ili sponzorstvo? Autor: 1step2far Post Postano: 31.08.2008. 17:08

Ja sam sponzoruša, meni je dečko kupio četiri zimske gume.

#109:   Autor: insomnia Post Postano: 31.08.2008. 17:11

Apsolutno mi ne pada na pamet, s obzirom da vjerujem da, po onome što sam ja primijetila, a pritom mislim na zdrav razum, nema smisla s tobom ulaziti u dublje rasprave, dok god ti je mozak ispunjen mislima o ženama kao o notornim sponzorušama. Ono što sam ti ja htjela reći, tj. objasniti, pronaći ćeš na prethodnoj stranici, post br. 1.
That would be it, tj. sve od mene u ovoj temi.
Živio.

#110:   Autor: Frost Post Postano: 31.08.2008. 21:25

1step2far je napisao/la: ›
Ja sam sponzoruša, meni je dečko kupio četiri zimske gume.

ma strašno Surprised


Very Happy

#111:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.09.2008. 0:20

1step2far je napisao/la: ›
Ja sam sponzoruša, meni je dečko kupio četiri zimske gume.

Ma puj puj odma na lomaču.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Neovisnost ili sponzorstvo?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::