Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » sitnice koje volite kod partnera

#1:  sitnice koje volite kod partnera Autor: neki_lik Post Postano: 14.08.2008. 23:53

karte na stol! koje su sitnice, malene stvari koje se možda i teško uoče, a sviđaju van se kod partnera/ice? kontate, male stvari koje ga/nju čine time što jeste, i vama se to sviđa, ili vam je neodoljivo...? Twisted Evil

#2:   Autor: Circa Post Postano: 15.08.2008. 10:10

Sise

#3:   Autor: Monstrum Post Postano: 15.08.2008. 10:20

guzicu

#4:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 15.08.2008. 10:22

Circa je napisao/la: ›
Sise


A šta ako nisu sitnice?

#5:   Autor: Circa Post Postano: 15.08.2008. 10:28

NinjaTurtle je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Sise


A šta ako nisu sitnice?

Pa ni nisu...
To "sitnice" je autor, cini mi se, mislio slikovito...

#6:   Autor: daddylonglegs Post Postano: 16.08.2008. 2:41

oči definitivno

#7:   Autor: Frost Post Postano: 16.08.2008. 3:35

nemam partnera Sad

#8:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: pumpkin Post Postano: 16.08.2008. 7:48

Sve na njemu, čak i način na koji hoda ili nešto radi, sav mi je ........uf!

#9:   Autor: Mladjo Post Postano: 16.08.2008. 11:35

kad me ujutro nakon buđenja pogleda sa smileom na licu svojim pospanim okama

#10:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 16.08.2008. 12:15

usne

#11:   Autor: aggy Post Postano: 16.08.2008. 12:29

obozavam njegov profil
@evil zasto mucis zeku??? osijek031.com smile
Wink

#12:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: Monstrum Post Postano: 16.08.2008. 13:24

imam, po mojim kriterijima savršenu paretnericu i jednostavno postoji toliko toga što volim kod nje da je to neopisivo, volim njen pogled i njene velike oči pa kad me pogleda s time velikim smeđim očima kao da mi u samu dušu gleda, njen smisao za humor, osmjeh i kako se pogodimo s foricama, kako se kontamo, miris njene kože koji mi toliko paše da je to za ne povjerovat, njene mekane usne i kako joj se koža naježi u nekim situacijama, volim kad me zagrli i pirne za vrat, kad smo zagrljeni pa kad se onako kao zanjišemo u ritmu glazbe koja je samo u našim glavama, ma postoji toliko toga da je to za nepovjerovat i mogo bi ovako danima i ovo je samo vrh ogromne sante leda sitnica koje obožavam kod svoje partnerice Smile
i da, već spomenuto, njenu stražnjicu Wink

#13:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: fairy Post Postano: 16.08.2008. 14:35

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › imam, po mojim kriterijima savršenu paretnericu i jednostavno postoji toliko toga što volim kod nje da je to neopisivo, volim njen pogled i njene velike oči pa kad me pogleda s time velikim smeđim očima kao da mi u samu dušu gleda, njen smisao za humor, osmjeh i kako se pogodimo s foricama, kako se kontamo, miris njene kože koji mi toliko paše da je to za ne povjerovat, njene mekane usne i kako joj se koža naježi u nekim situacijama, volim kad me zagrli i pirne za vrat, kad smo zagrljeni pa kad se onako kao zanjišemo u ritmu glazbe koja je samo u našim glavama, ma postoji toliko toga da je to za nepovjerovat i mogo bi ovako danima i ovo je samo vrh ogromne sante leda sitnica koje obožavam kod svoje partnerice Smile
i da, već spomenuto, njenu stražnjicu Wink


Jaoooo kolega Monstrumpfe....pa ovo je prelijepo,,,,moram priznati da si me iznenadio,,,,jako lijepo,,,,

#14:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: MacaPapucharica Post Postano: 16.08.2008. 14:37

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › imam, po mojim kriterijima savršenu paretnericu i jednostavno postoji toliko toga što volim kod nje da je to neopisivo, volim njen pogled i njene velike oči pa kad me pogleda s time velikim smeđim očima kao da mi u samu dušu gleda, njen smisao za humor, osmjeh i kako se pogodimo s foricama, kako se kontamo, miris njene kože koji mi toliko paše da je to za ne povjerovat, njene mekane usne i kako joj se koža naježi u nekim situacijama, volim kad me zagrli i pirne za vrat, kad smo zagrljeni pa kad se onako kao zanjišemo u ritmu glazbe koja je samo u našim glavama, ma postoji toliko toga da je to za nepovjerovat i mogo bi ovako danima i ovo je samo vrh ogromne sante leda sitnica koje obožavam kod svoje partnerice Smile
i da, već spomenuto, njenu stražnjicu Wink


Jaoooo kolega Monstrumpfe....pa ovo je prelijepo,,,,moram priznati da si me iznenadio,,,,jako lijepo,,,,


mene nije iznenadio...al ovo je precakano Wink

#15:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: Mladjo Post Postano: 16.08.2008. 19:52

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › imam, po mojim kriterijima savršenu paretnericu i jednostavno postoji toliko toga što volim kod nje da je to neopisivo, volim njen pogled i njene velike oči pa kad me pogleda s time velikim smeđim očima kao da mi u samu dušu gleda, njen smisao za humor, osmjeh i kako se pogodimo s foricama, kako se kontamo, miris njene kože koji mi toliko paše da je to za ne povjerovat, njene mekane usne i kako joj se koža naježi u nekim situacijama, volim kad me zagrli i pirne za vrat, kad smo zagrljeni pa kad se onako kao zanjišemo u ritmu glazbe koja je samo u našim glavama, ma postoji toliko toga da je to za nepovjerovat i mogo bi ovako danima i ovo je samo vrh ogromne sante leda sitnica koje obožavam kod svoje partnerice Smile
i da, već spomenuto, njenu stražnjicu Wink
osijek031.com smile a buba mala

#16:   Autor: bulja** Post Postano: 16.08.2008. 19:56

kak slatko SmileSmile
ja kod svog obožavam rupice na obrazima jooj
jam jam ^^

#17:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: 1step2far Post Postano: 16.08.2008. 20:53

Volim sve, a najviše mali nos i duge noge. I osmjeh. I kad me zagrli. Ma sve volim.

#18:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: Paka Post Postano: 19.08.2008. 0:46

volim kad me poljubi u obraz iz čista mira,njegove bucmaste ruke,što me nekad ne može pogledati u oči i kad pogleda kao da je satima plakao,njegove sarkastične priče sa milijun izlizanih epiteta od kojih umirem od smijeha,kad odgovori na poruku nakon 2 sekunde,dvodnevna brada,kad me nazove s desetminutne pauze s posla, miris njegove sobe i odjece, to što mu ništa nije neugodno,otimanje pokrivača u pol noći,uvijek isti osmijeh otkad je bio mali.......................,jaooooooooooooooooo opet pms.....idem sad cmizdrit Rolling Eyes

#19:   Autor: obyzouth Post Postano: 19.08.2008. 14:24

Kad me budi s kavom u krevetu.

#20:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: josephine01 Post Postano: 01.09.2008. 21:16

miris kože.. ma kaki dolčegabana

#21:   Autor: deer_hunter Post Postano: 11.09.2008. 14:14

kad se dogovorimo podijelit jedno pivo i on naruči vrstu koju ja volim, iako on više voli drugo pivo osijek031.com smile

#22:   Autor: legica_os Post Postano: 11.09.2008. 14:21

njegov pivski stomak,mmm kad legnem i naslonim glavu na njega....mmm moja mrvica od 90kg Very Happy

#23:   Autor: 031maja Post Postano: 11.09.2008. 23:08

šta volim?
1step2far je napisao/la: ›
najviše mali nos. I osmjeh. I kad me zagrli. Ma sve volim.
to Wink

#24:   Autor: ruana Post Postano: 11.09.2008. 23:31

guzu i to sto uvijek mirisi.

p.s. a mostrum svaka pohvala na izrecenome

#25:   Autor: fairy Post Postano: 12.09.2008. 14:59

Voljela sam i činile su me neizmjerno sretnom male porukice napisane na papiriću koje bi mi stavio u džep ili torbicu. Cvijeće koje bi mi poslao po dostavi s upakovanim donjim rubljem u kojem me je tu večer željeo imati. Poruke tipa: šaljem ti bezbroj poljubaca pa si ih sama rasporedi gdje i kada želiš...ili volim te kao milion posađenih kaljića cvijeća,,,,ili kada bi pocrvenio kada bih mu nešto jako lijepo rekla....
..ah da,,,kod nas nije bilo sitnica,,,ili mi se barem tako čini,,,

#26:   Autor: fairy Post Postano: 12.09.2008. 20:05

[quote="ruana";p="190390"]guzu i to sto uvijek mirisi.

osijek031.com smile

Tko miriši? Guza ili partner?

#27:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: 1step2far Post Postano: 12.09.2008. 21:06

Dragi mi toliko nedostaje da bih mogla vrištati koliko. Nedostaje mi pusa za laku noć i kad ga osjetim kraj sebe kad se probudim. Volim njegov osmjeh kad se dugo budimo u krevetu.

#28:   Autor: la čupakabra Post Postano: 13.09.2008. 16:37

[quote="fairy";p="190620"]
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › guzu i to sto uvijek mirisi.

osijek031.com smile

Tko miriši? Guza ili partner?


ma guza. covjek ju pere. osijek031.com smile

#29:   Autor: ruana Post Postano: 13.09.2008. 20:55

[quote="la čupakabra"]
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › guzu i to sto uvijek mirisi.

osijek031.com smile

Tko miriši? Guza ili partner?


ma guza. covjek ju pere. osijek031.com smile



lol, lol, lol. nisam ni skontala da je tako ispalo, hehe. ma volim njegovu mirisljavu guzu, kad izvadim prst ima miris po vaniliji, njami... ROFL

#30:   Autor: insomnia Post Postano: 15.09.2008. 10:20

Volim što me uvijek ima potrebu dodirivati, pa makar onako samo za mali prst me mora držati.. I što se kraj njega osjećam kao nešto vrijedno štovanja.. I što uvijek pazi na mene.. Ma.. ima puno toga..

#31:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: 1step2far Post Postano: 16.09.2008. 12:54

Volim njegovu pažnju i kad me lupi po guzici u prolazu.

#32:   Autor: sale car Post Postano: 16.09.2008. 17:16

kada bih pojedinačno nabrajao sve što volim kod svoje drage, izlizao bih tipkonicu... stvarno je posebna osoba, jednostavno osoba koja mene čini osobom...

A dvije stvari koje stvarno najviše volim i koje su mi jako drage kod nje su:

1. to što postoji, što je takva kakva je, bez pretvaranja, glumljenja i ostalih produkta umišljenosti

2. to što me bezuvjetno i neograničeno voli...

#33:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 17.09.2008. 9:01

mogu ja?

ja nemam dragu, al da imam volio bih kod nje to sta ima dobru guzicu i sise, to sta me sluzi, kuva, sprema, pegla.. i tak..

#34:   Autor: yoomie Post Postano: 17.09.2008. 21:30

vjenčani prsten na ruci, pogled koji sve kaže i to što uvijek šuti kada ja držim monolog Laughing

#35:   Autor: deer_hunter Post Postano: 21.09.2008. 13:12

yoomie je napisao/la: ›
vjenčani prsten na ruci, pogled koji sve kaže i to što uvijek šuti kada ja držim monolog Laughing


nadam se da je tvoj muž, a ne tuđi osijek031.com smile

#36:   Autor: Pašće Post Postano: 22.09.2008. 0:07

njena tvrodoglavost - da od mene napravi nešto dobro (po njenom mišljenju)

#37:   Autor: yoomie Post Postano: 22.09.2008. 19:37

deer_hunter je napisao/la: ›
yoomie je napisao/la: ›
vjenčani prsten na ruci, pogled koji sve kaže i to što uvijek šuti kada ja držim monolog Laughing


nadam se da je tvoj muž, a ne tuđi osijek031.com smile


afkors, jer sve u braku je puno bolje ...........pa sad ti misli

#38:   Autor: insomnia Post Postano: 23.09.2008. 13:59

Volim kad skonta da mi je hladno i usred noći se jednostavno ustane i ode mi po deku i pokrije me.

#39:   Autor: heart3 Post Postano: 23.09.2008. 17:53

Volim kada je strpljiv sa mnom kada sam ljuta,jer zna da nisam na njega.

#40:   Autor: lalalagirl86 Post Postano: 23.09.2008. 22:52

oci i obrve.....a ustvari mora bit ono nesto u njemu izgled opce nije bitan.....mora mi srce zaigrat hehehhe

#41:   Autor: ne_odustajem Post Postano: 07.10.2008. 19:23

uf.. nemam partnera, al sad kad ovo čitam poželim ga Razz

#42:   Autor: legica_os Post Postano: 16.10.2008. 9:47

volim njegova veejika usta...ma kakva severina...kakvi silikoni... Very Happy

#43:   Autor: Janis Post Postano: 16.10.2008. 18:46

Njegove velike i snazne ruke; u njegovom se zagrljaju osjecam sigurno i zasticeno od ostatka svijeta.
Jednostavno je bolja osoba od mene, to me jos uvijek fascinira...

#44:   Autor: heart3 Post Postano: 16.10.2008. 22:54

Obožavam osjećaj dok ležim na njegovom ramenu...neopisivo.... osijek031.com smile

#45:   Autor: toni Post Postano: 17.10.2008. 0:25

velike oči.. pune usne.. prelijep nos.. najlijepshe obraze.. dugu kovchavu kosu.. glas.. podatnost.. noge..

#46:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 17.10.2008. 19:19

ne_odustajem je napisao/la (Pogledaj post): › uf.. nemam partnera, al sad kad ovo čitam poželim ga Razz


eee, daaaaa Wink

#47:   Autor: Loona Post Postano: 17.10.2008. 20:58

Janis je napisao/la: ›
Njegove velike i snazne ruke; u njegovom se zagrljaju osjecam sigurno i zasticeno od ostatka svijeta.

heart3 je napisao/la: ›
Obožavam osjećaj dok ležim na njegovom ramenu...neopisivo.... osijek031.com smile

Zgrljaj.. iskren, najiskreniji.. leći i probuditi se s njim.. način na koji me nekada pogleda i poljubi, način na koji me grlio sinoć.. kad mi pere leđa dok se tuširamo.. volim, iako i unatoč...

#48:   Autor: malena_os Post Postano: 18.10.2008. 11:42

Volim njegove pločice i njegove bicepse, ima prelijepe bicepse i njegoce pune usne... Ali najviše od svega volim te njegove nježnosti kojima me obasipa i zbog kojih se osjećam kao princeza i kao da sam mu najvažnija osoba na svijetu... Volim način na koji mi to govori, taj ton kojim mi to kaže, način na koji me dodiruje i gleda dok mi to govori.... Volim njegove poljupce po tijelu, i kako se naježim od nekih njegovih dodira... Volim kad se probudimo zajedno, ili kad se brine da mi nije hladno preko noći.... i slično....Svašta ja volim kod njega... uf

#49:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: 1step2far Post Postano: 18.10.2008. 16:36

Volim njegov pogled pun obožavanja. Volim što me uvijek drži za ruku i što me voli imati blizu. Volim što dijelimo zajedničke interese. Volim što voli plesati. Volim njegove zelene oči i što nosi naočale i što je mlađi od mene.

#50:   Autor: Pašće Post Postano: 19.10.2008. 0:50

Volim,ups,obožavam, kada moja ljubav me gleda nacvrckanog i smiješi se(što je rijetko,mislim nacvrckan
Volim,ups,obožavam, kada moja ljubav me gleda nacvrckanog i smiješi se(što je rijetko,mislim nacvrckan),i strpa me u krpe bez osuđivanja.(al je teško tipkat)

#51:   Autor: six Post Postano: 27.10.2008. 11:43

volim kad šuti

#52:   Autor: kikica1987 Post Postano: 28.10.2008. 10:14

Mladjo je napisao/la: ›
kad me ujutro nakon buđenja pogleda sa smileom na licu svojim pospanim okama


predobro..slažem se..samo obrni spolove,naravno..Smile

#53:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 28.10.2008. 13:22

obožavam kada se potrefi da jedno drugom istovremeno pošaljemo poruku

#54:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: 1step2far Post Postano: 25.05.2009. 11:43

Kad mi ponudi jaknu jer je hladno, kad mi je podrška za moje planove, kad mi napravi nescafe ...

#55:   Autor: Mother Earth Post Postano: 25.05.2009. 15:00

...voLim to što je najčudnija osoba koju sam ikad upoznaLa, totaLno drukčiji od drugih...
voLim to što sam zbog njega boLja osoba...

#56:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 18.06.2009. 19:42

O patetičari... osijek031.com smile

#57:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: evil monkey Post Postano: 18.06.2009. 21:00

ja ne volim sitnice, samo krupnice

#58:   Autor: Trippy Post Postano: 19.06.2009. 7:50

six je napisao/la (Pogledaj post): › volim kad šuti


osijek031.com smile

Pa onda ga baš i ne voliš

#59:   Autor: cruiser Post Postano: 19.06.2009. 10:48

najviše volim njegove velike ruke
volim kad me po noći pokriva
volim kad vikendom ujutro ne moramo juriti na posao nego se mazimo u krevetu

#60:   Autor: anakonda Post Postano: 19.06.2009. 10:50

...volim što je neodoljiv u svim tim svojim silnim sitnicama što radi....

#61:   Autor: six Post Postano: 24.06.2009. 7:27

Trippy je napisao/la: ›
six je napisao/la (Pogledaj post): › volim kad šuti


osijek031.com smile

Pa onda ga baš i ne voliš
e vidiš baš zato ga jako volim,šuti kad treba šutiti

#62:   Autor: azra Post Postano: 05.04.2010. 19:35

Ima 37 godina a ima još uvijek najmlađe oči koje sam ikada vidila... A obožavam kada šuti dok ja šizim... Smile

#63:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 10.04.2010. 23:43

njegova sijeda glava sa lijepim plavim okicama...

Davno već su prošli dani
mlađahni i blještavi
kad smo pri svakome
dodiru treptali.

Proletjele godine
kao vihor što je,
bakica i djedica
sada smo nas dvoje.

No, još uvijek nježni treptaj
u dnu duše mi se skriva,
dok srebrna glava tvoja
na ramenu mi počiva.

#64:   Autor: padobranac Post Postano: 12.04.2010. 12:54

kad mi skuha kavu sa slagom i pospe cokoladnim mrvama..

#65:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: 1step2far Post Postano: 02.05.2010. 18:14

Volim kad me zagrli bez razloga i što će biti uz mene kad god mi zatreba.

#66:   Autor: mala20 Post Postano: 16.05.2010. 0:15

volim zagrljaje, poljubce...kad mi donese cvijetič bez povoda...

#67:  Re: sitnice koje volite kod partnera Autor: karmen_du Post Postano: 19.06.2010. 23:57

Ima odlican smisao za sarkazam

#68:   Autor: d_grassa Post Postano: 20.06.2010. 9:46

Pišo *.*

#69:   Autor: Polko Post Postano: 16.07.2010. 16:25

d_grassa je napisao/la: › Pišo *.*
Volim kad me mazi, kad zaspim kao beba! A kad se probudim onda joj se odužim! Wink

#70:   Autor: Pašće Post Postano: 10.08.2010. 10:41

Volim kad mi se uvali i mazi se,kao malo maće

#71:   Autor: water Post Postano: 10.08.2010. 11:03

nja-nja-nja...cmok-cmok...slurp-slurp osijek031.com smile

#72:   Autor: ja_ivica Post Postano: 10.08.2010. 23:59

Jel netko primijetio neku pravilnost ovdje?

Najvise zena / cura.

Ili one najvishe bullshitaju :p

#73:   Autor: trauma_os Post Postano: 11.08.2010. 22:09

U zadnje vrijeme sve više je sitnica koje mi smetaju Sad

#74:   Autor: simo031 Post Postano: 11.08.2010. 22:40

Monstrum je napisao/la: ›
imam, po mojim kriterijima savršenu paretnericu i jednostavno postoji toliko toga što volim kod nje da je to neopisivo, volim njen pogled i njene velike oči pa kad me pogleda s time velikim smeđim očima kao da mi u samu dušu gleda, njen smisao za humor, osmjeh i kako se pogodimo s foricama, kako se kontamo, miris njene kože koji mi toliko paše da je to za ne povjerovat, njene mekane usne i kako joj se koža naježi u nekim situacijama, volim kad me zagrli i pirne za vrat, kad smo zagrljeni pa kad se onako kao zanjišemo u ritmu glazbe koja je samo u našim glavama, ma postoji toliko toga da je to za nepovjerovat i mogo bi ovako danima i ovo je samo vrh ogromne sante leda sitnica koje obožavam kod svoje partnerice Smile
i da, već spomenuto, njenu stražnjicu Wink

Lijepo je biti zaljubljen ...

#75:   Autor: Monstrum Post Postano: 11.08.2010. 23:04

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
imam, po mojim kriterijima savršenu paretnericu i jednostavno postoji toliko toga što volim kod nje da je to neopisivo, volim njen pogled i njene velike oči pa kad me pogleda s time velikim smeđim očima kao da mi u samu dušu gleda, njen smisao za humor, osmjeh i kako se pogodimo s foricama, kako se kontamo, miris njene kože koji mi toliko paše da je to za ne povjerovat, njene mekane usne i kako joj se koža naježi u nekim situacijama, volim kad me zagrli i pirne za vrat, kad smo zagrljeni pa kad se onako kao zanjišemo u ritmu glazbe koja je samo u našim glavama, ma postoji toliko toga da je to za nepovjerovat i mogo bi ovako danima i ovo je samo vrh ogromne sante leda sitnica koje obožavam kod svoje partnerice Smile
i da, već spomenuto, njenu stražnjicu Wink

Lijepo je biti zaljubljen ...


eto od tog posta prođe skoro 2 godine u dan i što je najbolje još uvijek je tako Smile

#76:   Autor: simo031 Post Postano: 12.08.2010. 5:04

Monstrum je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
imam, po mojim kriterijima savršenu paretnericu i jednostavno postoji toliko toga što volim kod nje da je to neopisivo, volim njen pogled i njene velike oči pa kad me pogleda s time velikim smeđim očima kao da mi u samu dušu gleda, njen smisao za humor, osmjeh i kako se pogodimo s foricama, kako se kontamo, miris njene kože koji mi toliko paše da je to za ne povjerovat, njene mekane usne i kako joj se koža naježi u nekim situacijama, volim kad me zagrli i pirne za vrat, kad smo zagrljeni pa kad se onako kao zanjišemo u ritmu glazbe koja je samo u našim glavama, ma postoji toliko toga da je to za nepovjerovat i mogo bi ovako danima i ovo je samo vrh ogromne sante leda sitnica koje obožavam kod svoje partnerice Smile
i da, već spomenuto, njenu stražnjicu Wink

Lijepo je biti zaljubljen ...


eto od tog posta prođe skoro 2 godine u dan i što je najbolje još uvijek je tako Smile

Drago mi je zbog tebe i partnerice . Čestitam!

#77:   Autor: -nella- Post Postano: 12.08.2010. 11:58

Volim kad si dovršavamo rečenice. . .

#78:   Autor: -nella- Post Postano: 12.08.2010. 11:59

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › mogu ja?

ja nemam dragu, al da imam volio bih kod nje to sta ima dobru guzicu i sise, to sta me sluzi, kuva, sprema, pegla.. i tak..


zato i nemaš dragu

#79:   Autor: simo031 Post Postano: 12.08.2010. 12:11

always ready je napisao/la: ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › mogu ja?

ja nemam dragu, al da imam volio bih kod nje to sta ima dobru guzicu i sise, to sta me sluzi, kuva, sprema, pegla.. i tak..


zato i nemaš dragu

A ako ju ikad i budeš imao, sa takvim stavovima to će biti najkraća veza u povijesti čovječanstva.

#80:   Autor: huricane-girl Post Postano: 12.08.2010. 13:44

Kad se ponasa prema svojoj necakinji od 5 godina kao da je njegovo vlastita kcer... s toliko ljubavi i njeznosti... iako ga mala isprovocira do bola....

#81:   Autor: mali stipa Post Postano: 12.08.2010. 13:55

....sto eura ...naravno može i sitno, po deset...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » sitnice koje volite kod partnera


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::