Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Zasto me pita imam li decka?!

#1:  Zasto me pita imam li decka?! Autor: honey Post Postano: 31.07.2008. 0:28

prekinula sam sa dečkom prije 3 mjeseca, a on se u međuvremenu javljao iako je otišao na more..kad se vratio saopćio mi je da ima curu,još od prije mora Bravo
i svaki put kad me zvao ispitivao me da li ja imam dečka

mislim, bolje da mi nije rekao i sama bi to vidjela ili čula...

da li je to normalno? šta je s tim htio? napakostit mi? ne vidim drugi razlog osim da je taj potez krajnje djetinjast... Rolling Eyes

#2:   Autor: tux Post Postano: 31.07.2008. 0:31

ma tko ce ga znati,mozda je pokusao ostati u dobrim odnosima s tobom ili mu je bilo dosadno ili tako nesto osijek031.com smile

#3:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 31.07.2008. 0:34

oprosti, a koliko vam je godina?

#4:   Autor: honey Post Postano: 31.07.2008. 0:36

MacaPapucharica je napisao/la: ›
oprosti, a koliko vam je godina?


ja 25, on 22, ja sam mu prva duga veza bila

#5:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 31.07.2008. 0:50

uf...a ja mislila da je riječ o srednjoškolcima...
nemoj razbijati glavu s tim...
činjenica je da već 3 mjeseca niste skupa...sve ostalo je nebitno.nažalost.

#6:   Autor: honey Post Postano: 31.07.2008. 1:07

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › uf...a ja mislila da je riječ o srednjoškolcima...
nemoj razbijati glavu s tim...
činjenica je da već 3 mjeseca niste skupa...sve ostalo je nebitno.nažalost.



pa i meni je to fora iz osnovne škole, zanima me samo zašto mi je onda glumio prijatelja? i onda dođe i tak šta mi kaže

znam da ne bi trebala razbijati glavu s tim,ali ne mogu si pomoći Rolling Eyes

#7:  Re: Da li je to normalno?? Autor: Elena_Os Post Postano: 31.07.2008. 1:47

Biti ću iskrena, kakva sam inače, stoga se nemoj ljutiti.. Smile
Vidi se po tvom pisanju da te još uvijek perjaju osjećaji i zato takva pitanja (nakon nekog vremena biti će ti smiješno).. a što se njega tiče, dečko ima 22., jednu ozbiljniju vezu iza sebe i mora se ispucat'..to što ti se javljao, djelomično je zbog osjećaja,ali većim djjelom si back up - sigurna ševa ako/kad pukne nova vezica..zato glavu gore, drmni nešt' alkoholno (ak' piješ), skockaj se,izađi van i uživaj u slobodi.. Wink
i naravno izbriši njegov broj => pod obavezno!!

#8:   Autor: Frost Post Postano: 31.07.2008. 3:09

honey je napisao/la: ›
prekinula sam sa dečkom prije 3 mjeseca, a on se u međuvremenu javljao iako je otišao na more..kad se vratio saopćio mi je da ima curu,još od prije mora Bravo
i svaki put kad me zvao ispitivao me da li ja imam dečka

mislim, bolje da mi nije rekao i sama bi to vidjela ili čula...

da li je to normalno? šta je s tim htio? napakostit mi? ne vidim drugi razlog osim da je taj potez krajnje djetinjast... Rolling Eyes


ja se čudim što ga ti, kao moja vršnjakinja, nisi sterala u 3pm...

#9:   Autor: MissTake Post Postano: 31.07.2008. 7:44

tip bi sjedio na 2 stolice, ne zna ni sma što bi sa sobom

zove jer je ljubomoran i hoće ti napakostiti, a općenito opet ne želi prekinuti sa curom

dakle prebalavo, nezrelo i ogavno ponašanje

#10:   Autor: tornado Post Postano: 31.07.2008. 8:08

MissTake je napisao/la: ›
tip bi sjedio na 2 stolice, ne zna ni sma što bi sa sobom

zove jer je ljubomoran i hoće ti napakostiti, a općenito opet ne želi prekinuti sa curom

dakle prebalavo, nezrelo i ogavno ponašanje


Slažem se sa tobom,tip je ljubomoran,ali isto tako te hoće povrijediti,goni ga u p...... ,mlada si , otkantaj ga Twisted Evil

#11:   Autor: MissTake Post Postano: 31.07.2008. 8:13

e baš to
NEKA BERE JAGODE

ljubomoran je ko đubre i ne može izdržati da mu se ti ne javljaš

hoće da plaziš, moliš i preklinješ
da mu naraste ego

ma takve treba osijek031.com smile osijek031.com smile Evo ti ga... i onda da te vidi s drugim kako osijek031.com smile osijek031.com smile


mislim da bi ga to dotuklo, možda bi ti onda čak počeo slati i cvijeće kućnom dostavom osijek031.com smile osijek031.com smile

#12:   Autor: justice Post Postano: 31.07.2008. 12:18

@honey mislim da ti je uopće smiješno razmišljati o njemu,pa on ima 22 godine,boli njega k. za tebe a i tebe bi trebalo...

#13:   Autor: deer_hunter Post Postano: 31.07.2008. 12:29

justice je napisao/la: ›
@honey mislim da ti je uopće smiješno razmišljati o njemu,pa on ima 22 godine,boli njega k. za tebe a i tebe bi trebalo...

ovo je najpametniji post na ovo temi, definitivno.

dajte sjetite se kad ste imali 22 godine, pa ko je mislio mozgom tada osijek031.com smile

#14:   Autor: legica_os Post Postano: 31.07.2008. 14:50

deer_hunter je napisao/la: ›
justice je napisao/la: ›
@honey mislim da ti je uopće smiješno razmišljati o njemu,pa on ima 22 godine,boli njega k. za tebe a i tebe bi trebalo...

ovo je najpametniji post na ovo temi, definitivno.

dajte sjetite se kad ste imali 22 godine, pa ko je mislio mozgom tada osijek031.com smile


mozgom da,ali donjim mozgom Embarassed

ja imam 22 godine Very Happy

uglavnom,nemoj misliti da ti sad držim predavanje,ali ti si glupa,zašto mu se uopće javljaš?prekinuli ste prije tri mjesecA,ne znam tko je koga ostavio niti je to sada važno.
Važno je to što se ti njemu svaki puta javiš i pričaš s njime i samim time on misli da je tebi još stalo do njega.
A tebi je do njega još stalo.TO JE OČITO.
bili ste u vezi,prekinuli ste,on ima drugu a tebe zove i ispituje te jel imaš dečka....strašno..još ćete postati i najbolji legosi ?

#15:   Autor: saba Post Postano: 31.07.2008. 18:07

možda oće samo prskat sa strane

#16:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 31.07.2008. 18:12

saba je napisao/la: ›
možda oće samo prskat sa strane
Vrlo vjerovatno i nadasve moguće....

Nego Medu, evo ti savjeta. Kad te slijedeći put nazove samo mu reci: Izvini jaro, guzim! i poklopi slušalicu ;-) osijek031.com smile

#17:   Autor: Loona Post Postano: 31.07.2008. 18:31

legica_os je napisao/la: ›
bili ste u vezi,prekinuli ste,on ima drugu a tebe zove i ispituje te jel imaš dečka....strašno..još ćete postati i najbolji legosi ?


A zašto ne bi bili legosi? Činjenica je da je po ovoj priči on totalno nezreo, ali to ne znači da ne mogu ostati dobri.. Sve je to individualno i previše osobno da mi prodavali pamet..

#18:   Autor: Elena_Os Post Postano: 31.07.2008. 19:35

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
uglavnom,nemoj misliti da ti sad držim predavanje,ali ti si glupa,zašto mu se uopće javljaš?prekinuli ste prije tri mjesecA,ne znam tko je koga ostavio niti je to sada važno.
Važno je to što se ti njemu svaki puta javiš i pričaš s njime i samim time on misli da je tebi još stalo do njega.

legice, nemoj biti takva prema curi... iste stvari si i ti radila prije godinu dana, zar se ne sjećaš !?
Uostalom možda cura do 25te nije proživila u životu ono što si ti do svoje 20te..

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
A tebi je do njega još stalo.TO JE OČITO.
bili ste u vezi,prekinuli ste,on ima drugu a tebe zove i ispituje te jel imaš dečka....strašno..još ćete postati i najbolji legosi ?

Stalo joj je, to je očito i to je potvrdila sa svojim postom i pitanjem.. a ne vidim ništa loše ako jednog dana postanu i frendovi ( ne mislim na fuckbuddys )..ako nisu funkcionirali kao par, ne znači da ne mogu kao frendovi, ali svakako ne u skorijoj budućnosti...

#19:   Autor: zeros Post Postano: 31.07.2008. 19:43

Pa draga @honey, vec sam se poceo brinut za tebe...uplašio sam se da ti je ponestalo ljubavnih problema, i upravo kad sam odlucio zaboraviti na tebe, ti se javiš sa novom, vrhunskom temom s puno više akcije.

Zašto te svaki put pitao da li imaš dečka? Vjerojatno je htio saznati postoji li još koji luđak poput njega.

#20:   Autor: Lugar Post Postano: 31.07.2008. 20:02

Možda samo laže da ima djevojku da te kao napravi ljubomornom i da vidi osjećaš li ti još nešto ili si našla nekog...
A možda je ipak samo čoban...

#21:   Autor: honey Post Postano: 31.07.2008. 23:37

Wink
Lugar je napisao/la (Pogledaj post): › Možda samo laže da ima djevojku da te kao napravi ljubomornom i da vidi osjećaš li ti još nešto ili si našla nekog...
A možda je ipak samo čoban...


baš me zanimalo na šta mislite da je bio ljubomoran?

pa ja nemam dečka i to sam mu rekla (pa se išđuđavao...kao, kak ne? čudno...)
drugo, nisam mu se javljala na njegov broj odavno, nego me uvijek zvao s nepoznatog

Pokušavala sam ga zaboravit i uspije mi sve dok opet ne nazove

sad sam tome stala na kraj, pa se više ne javljam ni na nepoznate brojeve

činjenica je da je nezrel (što kažete nismo ni mi znali šta hoćemo u tim godinama)

zanimalo me samo da li mi je htio napakostiti ako da, da i ja njemu znam adekvatno vratiti Wink nisam nezrela, ali nikome ne ostajem dužna Molitva

neki su mi rekli da mi je htio napakostit, neki da izmišlja da ima curu kako bi od mene izvukao da li ja imam dečka, a neki da me samo htio upozoriti da se ne iznenadim ako ih vidim zajedno

a od prijateljstva nema ništa, s nijednim bivšim nisam ostala prijatelj, jer ne vidim svrhe, pa tako neću ni s njim.. Very Happy

sve u svemu boleština

kao gotovčevi smo , samo još trebamo s pričom izaći u medije osijek031.com smile

#22:   Autor: Frost Post Postano: 31.07.2008. 23:43

honey je napisao/la: ›
pa ja nemam dečka i to sam mu rekla (pa se išđuđavao...kao, kak ne? čudno...)

nije čudno nego bi dečko opet malo guzio osijek031.com smile

#23:   Autor: honey Post Postano: 31.07.2008. 23:55

Frost je napisao/la: ›
honey je napisao/la: ›
pa ja nemam dečka i to sam mu rekla (pa se išđuđavao...kao, kak ne? čudno...)

nije čudno nego bi dečko opet malo guzio osijek031.com smile


ha, ha...može samo SANJATI o tome Wink

#24:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 01.08.2008. 2:05

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
@honey mislim da ti je uopće smiješno razmišljati o njemu,pa on ima 22 godine,boli njega k. za tebe a i tebe bi trebalo...

ovo je najpametniji post na ovo temi, definitivno.

dajte sjetite se kad ste imali 22 godine, pa ko je mislio mozgom tada osijek031.com smile


kad sam ja imala 22 godine,nisam mislila mozgom (hvala Bogu, Alahu i Hari Krishni...) , i mogla sam se jučer udati!
sad kad imam 31. mislim mozgom...i isti(mozak) svaki dan proklinjem...
mozak, pamet i ljubav nemaju, ama baš NIŠTA zajedničko!!!
(čitaj: danas se ne bih udala ni mrtva)
!al, kad me pamet ostavi, neovisno o godinama, možda i bih...odmah!)

glavno je...preboljeti...
kad netko nije / ne želi biti više s tobom - razlozi nisu bitni...bitno je da on/ona to više ne želi...problem je kako preboljeti...
i to je to...

#25:  Re: Zasto me pita imam li decka?! Autor: gaap Post Postano: 01.08.2008. 6:14

honey je napisao/la (Pogledaj post): ›
i svaki put kad me zvao ispitivao me da li ja imam dečka:


možda brije na nekakav klinč s tobom i novim dečkom

#26:   Autor: masterzz Post Postano: 02.08.2008. 17:31

uzmi mene pa mu reci da imaš il ću mu ja Smile

#27:  Re: Zasto me pita imam li decka?! Autor: 1step2far Post Postano: 02.08.2008. 17:38

Tip se ne zna ponašati kao normalan čovjek, a ti bi ga zaista trebala poslati u rodni kraj i reći mu neka te ostavi na miru.
Šta on zna o životu? Ništa, ponaša se kao balavac.
Da se nisi slučajno osjetila povrijeđenom.

#28:   Autor: genitalni_herpes Post Postano: 03.08.2008. 9:22

deer_hunter je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
@honey mislim da ti je uopće smiješno razmišljati o njemu,pa on ima 22 godine,boli njega k. za tebe a i tebe bi trebalo...

ovo je najpametniji post na ovo temi, definitivno.

dajte sjetite se kad ste imali 22 godine, pa ko je mislio mozgom tada osijek031.com smile


Očito si imao ultra lagodan život, i svi koji nisu mislili svooj glavom čak ni kad su napunili 22. ne mogu vjerovat...
a u biti moj stari ni s 58 ne razmišlja uopće, nekad mislim što bi bilo da mu nije umro sin i žena

#29:   Autor: mali_ivica Post Postano: 03.08.2008. 13:02

honey je napisao/la: ›
da li je to normalno? šta je s tim htio? napakostit mi? ne vidim drugi razlog osim da je taj potez krajnje djetinjast... Rolling Eyes

Kad te nazove reci mu da žuriš jer te čeka legica u krevetu... Laughing

#30:  Re: Da li je to normalno?? Autor: rale Post Postano: 15.08.2008. 0:33

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
i naravno izbriši njegov broj => pod obavezno!!


pa ak si s nekim u vezi naucis valjda broj napamet Razz

#31:  Re: Da li je to normalno?? Autor: fairy Post Postano: 15.08.2008. 10:33

rale je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
i naravno izbriši njegov broj => pod obavezno!!


pa ak si s nekim u vezi naucis valjda broj napamet Razz



Jao da,,mrzila sam to.,,,onako teatralno izbrišem broj iz imenika i ondmah mi, istog trena proleti mozgom,,,,grr.... osijek031.com smile

#32:  Re: Da li je to normalno?? Autor: Elena_Os Post Postano: 15.08.2008. 12:33

rale je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
i naravno izbriši njegov broj => pod obavezno!!


pa ak si s nekim u vezi naucis valjda broj napamet Razz
naučiš, ali kad nije u memoriji telefona/mobitela onda promisliš još jednom dok ukucavaš brojkice i na kraju odustaneš od sulude ideje vođene osjećajima.. Razz

#33:   Autor: daddylonglegs Post Postano: 16.08.2008. 2:36

honey je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
oprosti, a koliko vam je godina?


ja 25, on 22, ja sam mu prva duga veza bila


curo jesi ti sigurna da imas 25???? daj se sredi...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Zasto me pita imam li decka?!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::