Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » McDonalds i voda!!!

#1:  McDonalds i voda!!! Autor: Rolovano Pile Post Postano: 10.05.2008. 8:04

Naime...vodio ja klince u McDonalds neki dan. Kaže mali, tetak ja žedan oću vode. Dam mu 10kn da se dijete ide napit. Kad nema njega jedno 5-6min, pomislim ja gužva ajd.
Nakon 8 min evo ti njega bez vode sa novcem u ruci! Šta je bilo? Kaže teta da mi nije dovoljno 10kn, fali još kuna!!!!

JEB...pola litre vode u McDonaldsu (drivein) JEB...11kn (jedanaest) hrvatskih novaca.

Pa ljudi zar je to moguće?!?!

#2:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.05.2008. 9:03

Pa vidiš da je, a još kada se sjetim da se radi o Todorićevoj vodi "Jana" , mam mi se kosa diže Evil

#3:   Autor: ajwar Post Postano: 10.05.2008. 9:22

zašto nebi bilo moguće??
jel moguće da netko ide u to sranje? gadi mi se taj prokleti McDonalds, rađe bi pojeo crnu kiflu staru 100dana nego tamo otišao. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

dajte malo luka, čvaraka, slanine, švargle,... Very Happy

#4:   Autor: Rolovano Pile Post Postano: 10.05.2008. 9:35

ajwar je napisao/la: ›
zašto nebi bilo moguće??
jel moguće da netko ide u to sranje? gadi mi se taj prokleti McDonalds, rađe bi pojeo crnu kiflu staru 100dana nego tamo otišao. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

dajte malo luka, čvaraka, slanine, švargle,... Very Happy


jede se i to naravno al ajd dječurliji utuvi u glavu i reci NE onom happy meal-u!

Svjestan sam da to nije ok hrana. Za dječju radost ponekad moraš svašta trpit

#5:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.05.2008. 9:39

Jednom u životu sam jela u McDonaldsu i to zato što nisam imala drugog izbora...radije bi gladovala ili pojela konzervu graha nego opet nešto tamo jela..

#6:   Autor: Rolovano Pile Post Postano: 10.05.2008. 10:06

Elena_Os je napisao/la: ›
Jednom u životu sam jela u McDonaldsu i to zato što nisam imala drugog izbora...radije bi gladovala ili pojela konzervu graha nego opet nešto tamo jela..


de ne lupetaj....i kad si jednom jela imala si konzervu graha pa nisi. Pojela si McD.

I ja sam jednom jeo konzervu gulaša iz 72' na taborovanju u vojsci...paaaa....nikom ništ. Al da si mi onda dala McD znaš da bi prije izbrao konzu NEEE!

#7:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.05.2008. 10:43

Rolovano Pile je napisao/la (Pogledaj post): ›
Elena_Os je napisao/la: ›
Jednom u životu sam jela u McDonaldsu i to zato što nisam imala drugog izbora...radije bi gladovala ili pojela konzervu graha nego opet nešto tamo jela..


de ne lupetaj....i kad si jednom jela imala si konzervu graha pa nisi. Pojela si McD.

I ja sam jednom jeo konzervu gulaša iz 72' na taborovanju u vojsci...paaaa....nikom ništ. Al da si mi onda dala McD znaš da bi prije izbrao konzu NEEE!


Svadljiv kao i uvijek, samo s novim nickom... stvarno ti je toliko dosadno !?!
Teroriziraj one po kući koji te hebu u glavu i uživaj u ovom prekrasnom danu
osijek031.com smile

#8:   Autor: gaap Post Postano: 10.05.2008. 11:01

ma ko hoće nek ždere govna u meku! samo nemojte kukat kako je skupo! ako ti je skupo koji kurki ideš tamo!mogao si lijepo male beštije odvest kod šipca na ćevose, tamo čaša vode besplatna!

#9:   Autor: Rolovano Pile Post Postano: 10.05.2008. 11:09

Elena_Os je napisao/la: ›
Svadljiv kao i uvijek, samo s novim nickom... stvarno ti je toliko dosadno !?!
Teroriziraj one po kući koji te hebu u glavu i uživaj u ovom prekrasnom danu
osijek031.com smile


I dalje lupetaš al nije bitno. Tvoj obraz. Kao ti znaš tko sam Smile

Nisam uopće svadljiv samo odgovaram na tvoje filozofiranje.

Nitko me ne hebe po kući samo me hebe trava koju danas moram pokosit.

Znači "dosadno". Pisanje na forumu se podrazumijeva pod dosadom. Šta onda čitaš, pišeš i sudjeluješ u ovom topicu?!

Ja o jednom Ti u prvom [edit] drugom...postu o drugom! Znamo da je smeće hrana OK. Pametno ništa nisi rekla o onom o čemu je ovaj topic vezan prema tome ne znam kome je dosadno.


Zadnja promjena: Rolovano Pile; 10.05.2008. 11:34; ukupno mijenjano 1 put.

#10:   Autor: Rolovano Pile Post Postano: 10.05.2008. 11:27

gaap je napisao/la: ›
ma ko hoće nek ždere govna u meku! samo nemojte kukat kako je skupo! ako ti je skupo koji kurki ideš tamo!mogao si lijepo male beštije odvest kod šipca na ćevose, tamo čaša vode besplatna!


kontam da je nešto skupo...al ovo me čisto iznenadilo da pola litre vode platiš 11kn. Čisto komentiram i upozoravam da se nebi možda netko slučajno našao u ne ugodnoj situaciji...eto

#11:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.05.2008. 11:43

Vecina stvari u Mekiki je debelo precijenjena. Osim ponekad shakea, nisam sklon toj hrani, pogotovo ne po tim cijenama. Cista pljacka.

Za istu cifru se u npr. Intersparu dobije 4-5 puta vise pommesa, 3 puta vise pohanog bijelog mesa i sl.

No, gore od cijena je brainwashing djecjih glava. Sarene kutijice, baloncici i igrackice kao nagrada za "meal" u Mekiki... hmmm... koliko je to eticno?

IMHO, jedno je kad se takva dresura plasira odraslima (pod pretpostavkom da pojam odrasle osobe podrazumijeva osobu koja je sposobna napraviti kriticki otklon prema bilo kojoj pojavi), a nesto sasvim drugo kad se to radi djeci.

Ljigavi licemjerni dusebriznici ce dreknuti i traziti javni linc kad se samo na sekundu u TV programu pojavi sisa (dio zene kojeg je sisala vecina djece), trazit ce javno spaljivanje u ime zastite cudoredja i psihe te iste djece.

Isti ti zastiticni cudoredja ne trepcu na ovakvo zlo manipuliranje djecjom prehranom, ne trepcu kad se na TV-u pojavljuju masakrirana tijela sa svrhom jacanja nacionalnog ponosa, slike nasilja, fizickih obracuna, ubijanja i sl.

@pile, dio odgovornosti snosis i ti, jer ne ucis djecu kritickom otklonu, nego im podilazis uz ispriku "...al ajd dječurliji utuvi u glavu i reci NE onom happy meal-u...". Mozda i ne bi trebalo uvijek ici linijom manjeg otpora...

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 10.05.2008. 11:48

ja sam par puta u životu uletio u mekiku, kad se otvorila, kad je ulje bilo svježe, i još par puta kad mi bilo slatko nakon par fruli otić u Mcdrive na Mcflurry, par hamburgera, veliki pomfri, pola kile kole i poslje u ružinu na burek s mesom Very Happy i reko sam nikad više, kod serveta hamburger u lepinji 10 kn (bio sad ne znam kolko je) a jana u konzumu 5 kn, znam da se za djecu mora trpit štošta i sve mi je jasno, al jebiga što je je, sve je preskupo jebem im majku u pičku i sanaderu i svima Very Happy

#13:   Autor: ajwar Post Postano: 10.05.2008. 11:52

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ... trpit štošta i sve mi je jasno, al jebiga što je je, sve je preskupo jebem im majku u pičku i sanaderu i svima Very Happy

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile koji car

#14:   Autor: Rolovano Pile Post Postano: 10.05.2008. 12:12

Leteci mungos je napisao/la: ›
@pile, dio odgovornosti snosis i ti, jer ne ucis djecu kritickom otklonu, nego im podilazis uz ispriku "...al ajd dječurliji utuvi u glavu i reci NE onom happy meal-u...". Mozda i ne bi trebalo uvijek ici linijom manjeg otpora...


heh da kad bi djeca bila moja bilo bi drugačije al kako su navikli da tetak ispunjava 9 od 10 želja koje serviraju tako je bilo i sa ovim. Par puta sam se opeko pa sam zaradio opomenu od roditelja Smile i onda sam reko ja sam tu samo da služim a ne da carujem...štaš jbg

#15:   Autor: morgan Post Postano: 10.05.2008. 12:15

Rolovano Pile je napisao/la: ›
Naime...vodio ja klince u McDonalds neki dan. Kaže mali, tetak ja žedan oću vode. Dam mu 10kn da se dijete ide napit. Kad nema njega jedno 5-6min, pomislim ja gužva ajd.
Nakon 8 min evo ti njega bez vode sa novcem u ruci! Šta je bilo? Kaže teta da mi nije dovoljno 10kn, fali još kuna!!!!

JEB...pola litre vode u McDonaldsu (drivein) JEB...11kn (jedanaest) hrvatskih novaca.

Pa ljudi zar je to moguće?!?!

što nije dijete otišlo u toalet i napilo se tamo vode?
mogli ste i u obližnju Billu otići kupit istu tu vodu u po cijene....think!

#16:   Autor: Monstrum Post Postano: 10.05.2008. 12:18

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rolovano Pile je napisao/la: ›
Naime...vodio ja klince u McDonalds neki dan. Kaže mali, tetak ja žedan oću vode. Dam mu 10kn da se dijete ide napit. Kad nema njega jedno 5-6min, pomislim ja gužva ajd.
Nakon 8 min evo ti njega bez vode sa novcem u ruci! Šta je bilo? Kaže teta da mi nije dovoljno 10kn, fali još kuna!!!!

JEB...pola litre vode u McDonaldsu (drivein) JEB...11kn (jedanaest) hrvatskih novaca.

Pa ljudi zar je to moguće?!?!

što nije dijete otišlo u toalet i napilo se tamo vode?
mogli ste i u obližnju Billu otići kupit istu tu vodu u po cijene....think!


fora je da u mekdonaldsu nemoš uć u wc ako nisi kupac koji je pazario nešt, imaju na vratima jebene šifre, ko u zatvoru bogte osijek031.com smile
sve to gamad kažem vam ja Smile

#17:   Autor: MissTake Post Postano: 10.05.2008. 12:47

de
zadnji put sam tamo bila prije 4 godine

uzmeš big mac menu
i ostaneš gladan
pa za taj novac radije pojedem pizzu i ubijem se od žderačine

a i jedno i drugo je junk food


brw, što nisi otišao kod oze trovača
on je uvijek na usluzi

bespla dobiješ repete luka Smile

#18:   Autor: Tra-la-la xD Post Postano: 10.05.2008. 12:52

OMG-11kn voda!!!
WOW koji su to profiteri...lao!
C-c-c-c.... dobro pa ne volim baš McD. heh!

#19:   Autor: debeli Post Postano: 10.05.2008. 13:12

Zar nije jevtinije otić u Makedonku na Chevape i onda na piju u D.G.O. kupit im neko kinesko smeće od igračke kao naknadu za Happy meal Razz

#20:   Autor: Monstrum Post Postano: 10.05.2008. 13:27

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›

brw, što nisi otišao kod oze trovača




jes ti normalna pa da potruje djecu čiji želuci još nisu navikli na probavljanje kojekakih bljuvotina šta je tebi osijek031.com smile

#21:   Autor: MissTake Post Postano: 10.05.2008. 13:28

ako jedu u Mek Šitu
ne vidimo što bi im Jozo smetao

to je domaće bez GMO i obavezno očisti stomak nakon klope Smile

#22:   Autor: Monstrum Post Postano: 10.05.2008. 13:32

nemoš uspoređivat mekšit koji je ko domaćica keks i jozin stomak killer koji je ko ratkapa od auta i ljut i sve Wink

da se razumijemo ja sam pobornik joze al ipak smatram da na jozinim kolima treba pisat 13+

#23:   Autor: Frost Post Postano: 10.05.2008. 13:49

ma dajte molim vas

"radije bi ovo ili ono nego McHamburger"


ma kog vi lažete?

svatko ovdje je barem jednom bio u meku nešt bacit u kljun, ako ne zato što je hrana "dobra" onda zato da slučajno ne budete untrendy

#24:   Autor: MissTake Post Postano: 10.05.2008. 13:49

jozo ruls
nek' se djeca uče od ranih nogu

šteta što ne poslužuje i domaću brlju

onda bih bila heppi

btw čovjek čak i ne naplaćuje pišanje oko kamp kućice
coool

#25:   Autor: MissTake Post Postano: 10.05.2008. 13:51

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
svatko ovdje je barem jednom bio u meku nešt bacit u kljun, ako ne zato što je hrana "dobra" onda zato da slučajno ne budete untrendy

pa naravno da sam išla probati
i volim okus i miris big maca
ali de za taj novac dobiješ veliku pizzu
a nakon big maca sam gladna

a kolikos htia strpaju unutra
no way

jozo ili bosso Smile

#26:   Autor: tux Post Postano: 10.05.2008. 13:52

nema se sta posebno reci za tu mekgamad.nesmijes wc koristit ako nisi kupio nesto,treba im se onda pred vrata popisat,a ovo za vodu.najbolje kupit u trgovini i poneses si jer ja osobno neplaniram davat 11 kn za pola litre vode.a u to mek ne zalazim bas.

@monstrum..ja mislim da na jozinom treba pisat samo za najhrabrije..jer 13+ zavisi kako se tko i kad i pocne razvijat,pubertet i to pa mozda ni sa 13 nije spreman Very Happy ..i obavezno da se sve kupuje na vlastitu odgovornost,al svejedno jozo je car a tek njegov hamburger,uf..

#27:   Autor: Monstrum Post Postano: 10.05.2008. 13:58

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte molim vas

"radije bi ovo ili ono nego McHamburger"


ma kog vi lažete?

svatko ovdje je barem jednom bio u meku nešt bacit u kljun, ako ne zato što je hrana "dobra" onda zato da slučajno ne budete untrendy


daj nemoj pričat gluposti, onaj tko bar imalo cijeni hranu, a nema ispod 15 godina ne ide JEST u mekiku, ne govorim o kupovanju slamboša u prolazu i sličnih "slatkiša" ali brate jest ne ide nitko tamo, bar po mojoj zdravo razumnoj procjeni, ili sam ja lud, ja znam da sam samo par puta unišo unutra
1. kad se otvorio da probam o čemu to cijeli svijet zvrnda (cca 2 razred srednje)
2. kad sam se ubio od trave i dobio sam "the munchies"
3. stavka br. 2 se ponavlja
4. stavka br. 3 se ponavlja
5. stavka br. 4 se ponavlja
presto sam pušit travu = ne jedem u mekiki jer je šrot i nitko ne bi trebao jest u mekiki, ima pun klinac boljih i restorana, fast foodova ma svega, Mcshit je smeće
a ova "untrendy" spika je jednostavno bezveze Wink , iskreno me boli *muški spolni organ* šta je trendy a šta nije, a onaj tko se povodi za tim što je trendy a šta ne, zaslužuje preko nekoliko grama puščanog olova u glavi

zaboravio sam da sam prije cca mjesec dana ušo nutra s bazookom prijepodne već dobrano pijan jer me poteralo pišat, a i njega je i onda sam skonto na vratima šifru, ak oš pišat moraš kupit nešt, MA MARŠ GAMADIJEBEVAMMAJKE!!!!!!! Very Happy

#28:   Autor: DonQuijote Post Postano: 10.05.2008. 14:12

u mekiki su odlični sladoled i šejk. i to je to. ostalo umjetno smeće koje poslužuju treba zakonom zabraniti! rađe ću jesti one hamburgere kod joze, makar bili i od kera, nego nešto što se prije pripreme stavi u vodu da dobije volumen i onda "peče" 11,5 sekundi ili koliko već!

a 11 kn za pola litre vode je porez na budale koji bi trebao ići u državni proračun, pa bismo bar imali koristi od pune države konzumerističkih idiota, kojima očigledno obilujemo, jer je mekika uvijek puna.

#29:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 10.05.2008. 14:22

Kao što Mungos reče, radi se o zloj manipulaciji dječjom psihom; a još mi je gora spika poslati klince na rođoš kojega neki mali slavi u mekiki, ta sranja s 'dječjim tulumima' pokreću lavinu koju je teško zaustaviti. Odjednom bi sva djeca koja su bila tamo kao gosti slavili u tom šugavluku.
Tako je burazov mali plakao skoro dva dana kad mu buraz nije htio uplatiti u meku, al' se brzo smirio za svoj rođoš, jer je mogao s ostalom djecom trčkarati po dvorištu, oko roštilja, gađati goste praćkom i svašta. Jebeš mek!

#30:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.05.2008. 14:26

Ma jebote mcdonald, za tamo se možeš najest samo ako imaš 30+ kn, a za 10 odeš na burek i jogurt, a ako jozo radi, nema bolje hrane nego otići kod njega. Kod joze (sve osim senfa) šije sve te mekove menije i kurčiće. U meku moraš imat račun da ideš na wc, a kod joze mu se odeš ispišat besplatno iza kombija Smile

#31:   Autor: Poppy Post Postano: 10.05.2008. 14:27

Ti dječiji rođenadni u Mac-u su pravi horor. sam fali klaun ubojica.

#32:   Autor: cane Post Postano: 10.05.2008. 17:49

Ili se meni čini ili forumaši često idu na wc u McDonaldsu!?

#33:   Autor: Monstrum Post Postano: 10.05.2008. 17:50

pa kad nije dobar za ništ drugo neg se ispišat i israt unutra osijek031.com smile

#34:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 10.05.2008. 18:28

cane je napisao/la: ›
Ili se meni čini ili forumaši često idu na wc u McDonaldsu!?


Otkad su stavili elektronsku bravu ne, ali prije se redovito sralo tamo, da. Wink

#35:   Autor: Ingo Post Postano: 10.05.2008. 18:31

1. voda ?? pa, nemoj kupovati vodu. nasa voda je pitka i zdravstveno ispravna. sorry, ali meni je totalno preseravanje kupovati obicnu vodu u bocicama.

2. mc donalds je smece, nevalja ... bla bla bla bla. americko sranje koje nam kapitalisticki monopolisti namecu ... bla bla bla.

sve je to propaganda koju su nam isto tako namentnuli kao i mc donalds.

sve u mc donaldsu je jednako stetno kao i cevapi, masni burek, pizza, cvarci, svargli, krvavice ...

cijene su takve kakve jesu ... ali ja barem znam da su cisti i da nisu zaklali neku macku koju su samljeli u hamburger. kad odem u neku cevabdzinicu onda neznam sta jedem i neznam kakvi su higijenski uvjeti.

ako u pekarnici platim 6 kn za kiflu s hrenovkom ... 5 kn za chees u mcu mi je prihvatljiva cijena. tamo dobijem i malo mesa i malo krastavaca, i malo sira i kecapa ... Smile

#36:   Autor: morgan Post Postano: 10.05.2008. 18:42

hmmm...očito sam davno bio kad je ovakva WC provjera...još malo pa će stavit i kakvog doktora koji će provjeravat količinu napunjenosti mjehura

#37:   Autor: zeros Post Postano: 10.05.2008. 18:44

Rolovano Pile je napisao/la: ›
Naime...vodio ja klince u McDonalds neki dan. Kaže mali, tetak ja žedan oću vode. Dam mu 10kn da se dijete ide napit. Kad nema njega jedno 5-6min, pomislim ja gužva ajd.
Nakon 8 min evo ti njega bez vode sa novcem u ruci! Šta je bilo? Kaže teta da mi nije dovoljno 10kn, fali još kuna!!!!

JEB...pola litre vode u McDonaldsu (drivein) JEB...11kn (jedanaest) hrvatskih novaca.

Pa ljudi zar je to moguće?!?!


Naravno da je moguće, u državi u kojoj živimo sve je moguće, od benzina koji je 9 kn do kruha koji je 7 kn....Ipak, McD je previše precijenjen, od hrane do pića sve je skupo, McD je toga svjestan, ali promet im je toliko dobar da su uvijek na dobitku.

#38:   Autor: Monstrum Post Postano: 10.05.2008. 18:55

pa na dobitku su samo zato što izrabljuju jadne radnike tamo, praktički ih muče, ulje mijenjaju jednom tjedno, razvodnjenu kolu naplaćuju duplo skuplje, a porcije su im ko za liliputance i još k tome ih bezobrazno naplaćuju, kak neće zarađivat
dabogda im se onaj klaun udavio vlastitim jezikom, đubrad

#39:   Autor: MissTake Post Postano: 10.05.2008. 20:19

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › ali prije se redovito sralo tamo, da. Wink

de pa mek drek je smrdio onda ko drek
nije ni čudno da su stavili elektronske brave

da si malo rijeđe posjećivao barem bi sad mogao bespla na toalet

#40:   Autor: Frost Post Postano: 10.05.2008. 20:22

Monstrum je napisao/la: › daj nemoj pričat gluposti, onaj tko bar imalo cijeni hranu, a nema ispod 15 godina ne ide JEST u mekiku

ma stoji to, kažem samo da su svi barem jednom jeli tamo, ako ne zato da probaju hranu onda da budu trendy i cool.

DonQuijote je napisao/la: › rađe ću jesti one hamburgere kod joze, makar bili i od kera, nego nešto što se prije pripreme stavi u vodu da dobije volumen i onda "peče" 11,5 sekundi ili koliko već!

zamislite: rođendanske proslave kod joze osijek031.com smile

#41:   Autor: tux Post Postano: 10.05.2008. 23:44

ma mnogi ljudi su imala rodendanske proslave kod joze..velika vecina ljudi koja slavi rodendan na otvorenom mnogo puta navrati do joze tako da na neki nacin slave se rodendani kod joze Very Happy

#42:   Autor: DonQuijote Post Postano: 11.05.2008. 0:04

tux je napisao/la: ›
ma mnogi ljudi su imala rodendanske proslave kod joze..velika vecina ljudi koja slavi rodendan na otvorenom mnogo puta navrati do joze tako da na neki nacin slave se rodendani kod joze Very Happy

e, na dosta sam rođendana završio kod joze...

#43:   Autor: MissTake Post Postano: 11.05.2008. 8:23

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
zamislite: rođendanske proslave kod joze osijek031.com smile

ja ću sad organizirati rođendansku proslavu u mek dreku
bit će i onih poklona što daju slavljenicima

priljepim fotke Smile

#44:   Autor: tux Post Postano: 11.05.2008. 9:00

ma ajde za 10 kn kod joze biras kakvu ces kombinaciju sastojaka i jos se puno vise najedes nego u mek donaldsu za 10 kn..mek donalds je samo fino zapakirano isto ono sto i jozo nudi Very Happy

#45:   Autor: pumpkin Post Postano: 11.05.2008. 9:16

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › pa kad nije dobar za ništ drugo neg se ispišat i israt unutra osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Svojedobno u svojim lutanjima, događalo mi se da radim u tim fast foodovima vani, dok ih kod nas još nije bilo. Ni dan danas, i da meni netko plati, ja ne bih tamo otišla i pojela ništa. Klinci su puno puta bili ovdje u Osijeku u mcdonalds pozivani na rođendane, ja samo kad vidim onaj interijer, pa one jadne radnike u smiješnim kuticama, kapicama i koječemu, pa ono "djelatnik mjeseca", pa "današnji obilazitelj klozeta" sa slikom na panou, umrla bih, ne, ne mogu to podnijeti. A način pripreme hrane, sve je to ok, barem vani je čistoća bila na nivou, ali... hvala, ja to ne bih jela... i djeci sam puno puta objašnjavala neke stvari, i srećom, nisu nikad navaljivali da ih tamo vodim. A cijene su bezobrazne, s obzirom na to koje je to smeće od hrane. I ne mogu vjerovati da to ima takav promet, pogotovo puno djece tamo jede, užas.

#46:   Autor: MissTake Post Postano: 11.05.2008. 9:19

oh
nemojte po mek dreku
na maturalcu dušsmo tamo ispuštali

#47:   Autor: Monstrum Post Postano: 11.05.2008. 9:32

jać svoj djetetu jednom pravt rođendanske partije a la ameriken stajl, gomila klinaca, još par roditelja za nadgledanje (izgovor da se ništ ne radi nego tamani pivo, ladno), roštilj i domaći amburgeri od svinjetine, ćelapi od janjećine/ovčetine, male male kremenadlice taman za dječji obrok, čikoladna torta, pa ko prvi kaže jab u makdonalc sam će se do komšije čut šljaga, al to im ni neće past na pamet jer će svakodnevno bivat osvješćivani, prvo slike malog slatkog ćuke ili mace i onda horor priča da te slatke mace i ćuke poslužuju u mekiki u mesu mljevenom skupa s par prijateljski raspoloženih štakora kilaša, onih što jedu mačiće i tuku se sa psima Very Happy

++=

#48:   Autor: MissTake Post Postano: 11.05.2008. 10:04


-tajni sastojak


a nu
dječje veselje po domački


... i da imam prigovor, kao svaki pravi 'rvat začini sve vegetom i nemoj da se usudiš organizirati narodno veselje bez balona sa helijem

#49:   Autor: DonQuijote Post Postano: 11.05.2008. 10:40

Monstrum je napisao/la: ›
++=

osijek031.com smile

#50:  Re: McDonalds i voda!!! Autor: MissConception Post Postano: 11.05.2008. 14:41

Da, Mekdonalds je najveća prijetnja našoj djeci, ako nam djeca budu išla u Mekdonalds imat će ozbiljne probavne smetnje cijelog života i još će uz to postat retardirani...
osijek031.com smile

Pa šta ako svom klincu jednom mjesečno daš para da ode u Mek s prijateljima?? Šta? Šta će bit? Klinac će provest fora sat vremena. Pa šta i ako će za to vrijeme jesti junk food? Pa ne jede tamo svaki dan (niti bi trebao, naravno), uostalom, ni doma ne jede svježe povrće i hranu bogatu vlaknima i vitaminima svakodnevno.
Razumijem da neki imaju averziju prema Meku, da im je grozna hrana, imaju neke principe ili nešto četvrto, i to mi je u redu, al tu svi prdite s nekog "higher grounda" kao da je Mek najveće zlo koje nam se ikad moglo dogoditi.
Da, cola je razvodnjena jer stavljaju previše leda, cijene su relativno visoke i ne znam što sve ne, ali to nije mjesto na koje redovito ideš pet-šest puta tjedno po obrok (iako vjerujem da ima i takvih).

Volim otić u Zeleni val na ćevape, al volim otić i u Mekdonalds na pitu od šumskog voća jer je zakon.

#51:   Autor: MissTake Post Postano: 11.05.2008. 15:29

pa nije problem ako idu 1 mejsečno
ali kad se "navuku" nikad to ne zastane na 1 mj

#52:   Autor: allegra Post Postano: 11.05.2008. 15:30

ja tamo obožavam onaj sladoled- McFlurry Nesquik ! jami!

#53:   Autor: morgan Post Postano: 11.05.2008. 16:32

jeste upratili da školske ekskurzije imaju običaj djecu vodit tamo na jelo? možeš ti pilat djetetu da je to loše kad ga autoritet od nastavnika tamo odvede.bolje da mu ti doma spakuješ kakav "suhi" obrok nego da se tamo prejede.malo prejaka riječ jer se tamo ne možeš prejesti...

#54:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 11.05.2008. 19:29

MissConception je napisao/la: ›
Volim otić u Zeleni val na ćevape, al volim otić i u Mekdonalds na pitu od šumskog voća jer je zakon.


Uvijek su mi zanimljive reakcije ljudi koji stvarno jedu u tom govnetu od lanca na pljuvanje po istome, hehe.
Be strong - be wrong! Very Happy

#55:  Re: McDonalds i voda!!! Autor: pavijan Post Postano: 11.05.2008. 22:09

savjetujem svima da pročitaju od George Ritzera knjigu "McDonaldizacija društva" i pogledaju film "Supersized me" (mislim da je prijevod "XXL ja")...
po meni su savršeno opisani učinci McDonaldsa i sličnih lanaca brze prehrane na psihičko i fizičko zdravlje ljudi...

#56:  Re: McDonalds i voda!!! Autor: Ingo Post Postano: 12.05.2008. 8:30

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): › savjetujem svima da pročitaju od George Ritzera knjigu "McDonaldizacija društva" i pogledaju film "Supersized me" (mislim da je prijevod "XXL ja")...
po meni su savršeno opisani učinci McDonaldsa i sličnih lanaca brze prehrane na psihičko i fizičko zdravlje ljudi...


a ja bi svima preporucio da ponekada misle svojom glavom, a ne nasjedaju medijskim kampanjama i trenutnim trendovima kojima nas filuju svaki dan.

vjerujte da bi se svatko razbolio da jede svaki dan samo burek, ili da se hrani u zelenom valu .. .jednako kao sto bi se razbolio i da svaki dan jede samo voce.

mc donalds nije nista stetniji od salame, parizera, hranovke, .... bitna je samo umjerenost i raznolikost.

PS ja savjetujem svima da pogledaju The Great Global Warming Swindle, pa da vide kako se manipulira javnim misljenjem

#57:   Autor: zlusch Post Postano: 12.05.2008. 11:43

Monstrum je napisao/la: ›
jać svoj djetetu jednom pravt rođendanske partije a la ameriken stajl

Teško da je to amerikenjski stajl... tamo su ti McD obične birtije gdje se jede jeftino, a takva je i klijentela. Kod nas su to skupa i ekskluzivna mjesta s tim brzdej_parti izmišljotinama.

#58:   Autor: zlusch Post Postano: 12.05.2008. 11:45

pavijan je napisao/la: ›
po meni su savršeno opisani učinci McDonaldsa i sličnih lanaca brze prehrane na psihičko i fizičko zdravlje ljudi...

Idi svaki dan jedi burek, mijenjaj sir, jabuke, višnje i meso i tako se hrani dva tjedna. Prati učinke.

Nakon takve terapije McD će ti izgledati kao restoran u centru Pariza.

#59:   Autor: zlusch Post Postano: 12.05.2008. 12:32

MissConception je napisao/la: ›
Da, cola je razvodnjena jer stavljaju previše leda, cijene su relativno visoke i ne znam što sve ne, ali to nije mjesto na koje redovito ideš pet-šest puta tjedno po obrok (iako vjerujem da ima i takvih).
Volim otić u Zeleni val na ćevape, al volim otić i u Mekdonalds na pitu od šumskog voća jer je zakon.

Kola se proizvodi iz nekakve ljepljive smjese i nema veze s ledom niti s pravom Coca Colom.

A definiivno je zdravije otići jednom tjedno u McD nego skoro svaki dan jesti burek s mesom ili lisnato tijesto iz pekarnica. Kod Amera bar dobiješ list salate i povrća, a ovdje su samo ugljikohidrati i masti.

#60:  Re: McDonalds i voda!!! Autor: pumpkin Post Postano: 12.05.2008. 13:19

[quote="MissConception";p="164813"]
Da, cola je razvodnjena jer stavljaju previše leda, cijene su relativno visoke i ne znam što sve ne, ali to nije mjesto na koje redovito ideš pet-šest puta tjedno po obrok (iako vjerujem da ima i takvih).

Što se tiče cuge u fast foodu, ne znam za Mac, koliko se sjećam stizali su nekakvi sirupi za Colu, Sprite, Fantu i to, dopremali su se u nekakvim kao plinskim bocama, i to se spajalo dolje u podrumu, pa se miješalo sa vodom i CO2, ne mogu se sjetiti točno kako je to išlo, ali znalo se desiti da kad se taj sirup već istroši, da curi razvodnjena cola, ili čista vodurina sa pokojim krepanim mjehurićem, nije to razvodnjeno od leda bilo, ne znam kako imaju ovdje, ali tamo se to miješalo u tim pizdarijama. I cola je znala biti vodena za povraćati, a nije se stavljao nikakav led, jer se ona već ubrizgavala hladna, zamiješano je više vode, a manje sirupa. Ovdje u Osijeku ne znam, kažem, kako to ide, ali... svaka čast, tko voli nek to jede i pije... osijek031.com smile

#61:  Re: McDonalds i voda!!! Autor: Avi Post Postano: 12.05.2008. 14:02

Bljak. Meni se McD zgadio na maturalcu, tamo isli svaki dan rucati to sranje. osijek031.com smile

#62:   Autor: MissConception Post Postano: 12.05.2008. 18:56

@ zlusch & pumpkin

ma ok... to za colu sam ja pretpostavila, haha, inače ne pijem gazirano pa tak nisam ni mekdonalds colu probala već pretpostavila da je vodenasta zbog leda.. i stand corrected =)

#63:   Autor: Ashlee_d Post Postano: 12.05.2008. 21:12

hhaha...a ja cula da k0lu prave iz vrecice..tj da imaju prah i sam ubace..... XDXDXDXD

#64:   Autor: zlusch Post Postano: 12.05.2008. 22:14

Ashlee_d je napisao/la: ›
hhaha...a ja cula da k0lu prave iz vrecice..tj da imaju prah i sam ubace..... XDXDXDXD

A ova kola koja je kao origigi je nešto zdravija?

#65:  Re: McDonalds i voda!!! Autor: keka Post Postano: 13.05.2008. 21:02

pobogu oko čega se vi ljudi svađate.čovjek samo reko šta mu se nesviđa vi ga napali.. osijek031.com smile

#66:   Autor: Loona Post Postano: 14.05.2008. 11:43

Ma nije ga nitko napao, ljudi samo iznose svoje stavove vezane uz McD.. ja osobno volim povremeno otići tamo i pojesti koji cheese, a posebice cool pitu.. Dobiješ i sladoled i preljev i pitu za 10 kn.. eto, to nije puno, al za pol litre vode 11 kn, e to je puno...
Jednom prilikom smo dragi i ja otišli tamo "ručati", žurilo nam se i to nam je bilo najbrže i najjednostavnije, al kad me opalio račun od 80 kn, skoro sam sve vratila nazad...
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » McDonalds i voda!!!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::