Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Nema ružnih žena

#1:  Nema ružnih žena Autor: MissTake Post Postano: 20.03.2008. 9:42

dakle moja teorija je napokon našla stajalište
na drugom topicu tvrdim da svaka žena mora imati dovoljno vremena da se dovede u red

ne treba sad 3h provoditi za ogledalom dovoljno je i 5 min

pogledajte što čini šminka

klik

#2:   Autor: MissTake Post Postano: 20.03.2008. 9:47

sad će neki reći da je prisutan phtoshop. o.k. ali ipak...

#3:   Autor: Circa Post Postano: 20.03.2008. 10:03

Sminka je za pokrivanje sitnih nedostataka i isticanje pojedinih atributa, a ne za ovo...
Ovo je, brate mili, bjezanje od realnosti, kao da cijeli zivot provedes u kostimu za maskare, jednostavno nema smisla.
Pas mater...

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 20.03.2008. 10:10

mačka mamu

ali pogle kako su lijepe

#5:   Autor: DonQuijote Post Postano: 20.03.2008. 10:16

kao što i ja kažem da nema glupih pitanja, samo glupih ljudi!

#6:   Autor: goose Post Postano: 20.03.2008. 10:16

Ma to je namjesteno. Nije moguce da su sve tako zgodne i ustvari lijepe al hodaju bez imalo šminke i u muzevim majicama. Bezveze. Ameri su krelci Smile

#7:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.03.2008. 11:07

MissTake je napisao/la: › ne treba sad 3h provoditi za ogledalom dovoljno je i 5 min
Koliko ti vremena provodiš pred ogledalom? Jesi i ti sebe dovela u red?

Fotografija nam pokazuje da među nama šeta puno više "manje lijepih" žena, nego se to na prvo gledanje čini.

#8:   Autor: Poppy Post Postano: 20.03.2008. 11:18

meni su lijepe žene koje ostavljaju dojam da su zadovoljne sobom. a taj dojam je dosta teško odglumit.

#9:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.03.2008. 11:26

Poppy je napisao/la: › meni su lijepe žene koje ostavljaju dojam da su zadovoljne sobom. a taj dojam je dosta teško odglumit.
Apsolutno. Voljeti sebe i biti zadovoljan sobom je ključ ljepote - unutarnje i vanjske.

Prirodna ljepota proizašla iz unutarnjeg zadovoljstva nerijetko svijetli daleko više i daleko dalje, nego sve frizure, trepavice, nokti i utegnuti podbratci.

Šminka, bila ona 5 minutna (kako navodi mlada dama koja se tako dobro razumije u makeup) ili trosatna - podjednako se mogu smatrati linijama manjeg otpora. Konformistički potez mediokriteta.

#10:   Autor: toni Post Postano: 20.03.2008. 11:31

Carobnica je napisao/la: ›
Fotografija nam pokazuje da među nama šeta puno više "manje lijepih" žena, nego se to na prvo gledanje čini.


Ali one su u dushi lijepe.. ti to ne razumijes.. Wink

#11:   Autor: MissTake Post Postano: 20.03.2008. 11:35

čarobnicce, ja sam stavila ovu fotku da se vidi što se može postići sa šminkanjem

#12:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.03.2008. 11:36

toni je napisao/la: › Ali one su u dushi lijepe.. ti to ne razumijes.. Wink
Momak, valjda ni tebi navodnici nisu baš najjasniji.

Evo jedan ;-)

Sve žene su lijepe u duši. Dok ne upoznaju muškarca. Nakon toga znaju da njihovu unutarnju ljepotu ništa ne može nadmašiti.

Evo još jedan ;-)

Ni savršeni nokti, ni frizurica, ni trepavice, utegnuta guza ili samostojeće grudi.

#13:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.03.2008. 11:39

MissTake je napisao/la: › čarobnicce, ja sam stavila ovu fotku da se vidi što se može postići sa šminkanjem
Zašto ne staviš i svoje fotke prije i poslije šminke?

Smatraš da šminka na tebe nema ovako okrijepljujuće djelovanje? Ili si samo kukavička sitna dušica željna ismijavanja drugih?

Stavi svoje fotografije prije i poslije. Hvala.

#14:   Autor: toni Post Postano: 20.03.2008. 11:45

Carobnica je napisao/la: ›
toni je napisao/la: › Ali one su u dushi lijepe.. ti to ne razumijes.. Wink
Momak, valjda ni tebi navodnici nisu baš najjasniji.


Ne. Kaj je to ?

Citat: ›
Evo jedan ;-)


Wink

Citat: ›
Sve žene su lijepe u duši. Dok ne upoznaju muškarca. Nakon toga znaju da njihovu unutarnju ljepotu ništa ne može nadmašiti.


Ne kuzim. Zena upozna muiskarca i shavati kako je njegova unutarnja ljepota mnogo lepsha negoli njezina ?

Ili upozna muskarca i i shvati a je on jeno obicno govno i da je u stvari ona najlepsija u dubini svoje dushe ?

Citat: ›
Evo još jedan ;-)


Wink

Citat: ›
Ni savršeni nokti, ni frizurica, ni trepavice, utegnuta guza ili samostojeće grudi.


Ja volim samo one zene koje su mi i lepshe i mirisljavije i meksije ujutro kad se probude..

#15:   Autor: Circa Post Postano: 20.03.2008. 11:53

MissTake je napisao/la: ›
čarobnicce, ja sam stavila ovu fotku da se vidi što se može postići sa šminkanjem

Molga si i procitat sta pise na stranici s koje si fotku preuzela...
To je naime rezultat mjeseci plasticnih operacija, vjezbanja, izgladnjivanja i mucenja iskompleksiranih zena koje su se prijavile u neki amerikanski rijeliti šou u kojem im je oduzeto svako dostojanstvo...
Dakle, daleko od toga da je ovo samo od sminke, ovo je rezultat mesarenja i vise desetaka tisuca dolara utrosenih na plasticne hirurge i razne druge estetske zahvate...

#16:   Autor: marrai Post Postano: 20.03.2008. 11:54

Već smo "prožvakali" jednom sličnu
temu al' ajd Smile
Istina da šminka čini čuda(radim takav posao pa znam pouzdano),ali bez obzira na lijepu i privlačnu vanjštinu po meni to ništa ne vrijedi ako žena ne zrači unutarnjom srećom,mirom,zadovoljstvom,seksipilom...
Samopuzdanje i stav nas čine toliko lijepima da su dovoljne minimalne količine make upa za onaj završni touch.

#17:   Autor: kopile Post Postano: 20.03.2008. 12:19

Nema ružnih žena, jer ti to ozbiljno? Pa većina žena su ružne,sad što vi toga niste svjesne to je vaš problem.

#18:   Autor: toni Post Postano: 20.03.2008. 12:33

kopile je napisao/la: ›
Nema ružnih žena, jer ti to ozbiljno? Pa većina žena su ružne,sad što vi toga niste svjesne to je vaš problem.


Smile)))))))

Ima tu nesto.. ima, ima.. osijek031.com smile

#19:   Autor: Mladjo Post Postano: 20.03.2008. 15:23

meni je davno moj jedan dobar prijatelj rekao: žemska nemože bit toliko ružna kolko ja mogu bit pijan

#20:   Autor: toni Post Postano: 20.03.2008. 15:25

Mladjo je napisao/la: ›
meni je davno moj jedan dobar prijatelj rekao..


..a sam sam se vishe puta uvjerio..

Mladjo je napisao/la: ›
žemska nemože bit toliko ružna kolko ja mogu bit pijan


osijek031.com smile

#21:   Autor: wendy Post Postano: 20.03.2008. 17:09

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Nema ružnih žena, jer ti to ozbiljno? Pa većina žena su ružne,sad što vi toga niste svjesne to je vaš problem.


Evo ga, opet je nabrijan Smile

Bitno da ste vi svi macani i po'. Stvarno ne znam... cure, jeste li vi ikad vidjele neprivlačnog muškarca? Meni se čini da je to nemoguće Wink

Ali dobro, ionako je općepoznato da po forumima pišu samo najljepši muškarci na svijetu, savršenih tijela, s penisima iznadprosječne duljine i širine koji su uvijek u erekciji, sve veliki znalci iznimne izdržljivosti... To uvijek dolazi do izražaja kada se dotaknemo tema o ljepoti i seksu. Blago ženama pored tolikog izbora Wink

Što se tiče prvog posta na temu... ona promjena zasigurno nije rezultat same šminke. Te žene prije "makeovera" uopće nisu ružne nego samo zapuštene. Frizura i počupane obrve bi već učinile čuda.

Potpuna fasada na licu 24/7 je rezultat ozbiljnih kompleksa i iskrivljene samopercepcije.

#22:   Autor: marrai Post Postano: 20.03.2008. 17:33

Hehe,ima wendy pravo Smile
da su takvi fakeri ne bi se mi stigle ni našminkati... Laughing

#23:   Autor: kopile Post Postano: 20.03.2008. 19:40

Ja nevidim kakav utjecaj ima izgled prosječnog muškarca na činjenicu da su većina žena gabori ili vrlo blizu toga.A kada smo već kod tih muško ženskih usporedbi,puno je teže jednoj djevojci postiči ljepotu nego muškarcu jer mora zadovoljiti više esteskih kriterija.

#24:   Autor: Poppy Post Postano: 20.03.2008. 19:43

kopile je napisao/la: ›
Ja nevidim kakav utjecaj ima izgled prosječnog muškarca na činjenicu da su većina žena gabori ili vrlo blizu toga.A kada smo već kod tih muško ženskih usporedbi,puno je teže jednoj djevojci postiči ljepotu nego muškarcu jer mora zadovoljiti više esteskih kriterija.


e da mi je tebe vidjet macane! Wink

#25:   Autor: wendy Post Postano: 20.03.2008. 19:56

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › A kada smo već kod tih muško ženskih usporedbi,puno je teže jednoj djevojci postiči ljepotu nego muškarcu jer mora zadovoljiti više esteskih kriterija.


Ne bih se složila. Takva nam "pravila" postavljaju mediji i društvo općenito. Uostalom, ljepota je zbilja relativan pojam i stvar individualne procjene.

Ovo kako žene "moraju zadovoljiti više estetskih kriterija" mi nekako zvuči kao da se radi o izložbi pasa.

Koji su to "Estetski kriteriji po Kopiletu" i za koga ih žene trebaju zadovoljiti? Wink

#26:   Autor: Circa Post Postano: 20.03.2008. 20:18

Daj ne serite!!!
Gledamo li situaciju kakva je doci cemo do zakljucka da se zene sredjuju vise zbog toga da im zavide druge zene, nego da bi zapele za oko nekog macana.
Iz iskustva znam da se djevojko puno vise odjemravaju, vazu, traze nedostatke, gledaju odjevne kombinacije i uskladjenost cipela s bojom glasa.
Muskarci zene djele, ako gledamo samo fizicki izgled, na "jab' nju jebo" i "ja nju neb' jebo"...
Prema tome...

#27:   Autor: Monstrum Post Postano: 20.03.2008. 20:21

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Muskarci zene djele, ako gledamo samo fizicki izgled, na "jab' nju jebo" i "ja nju neb' jebo"...
Prema tome...


ovo potpisujem ajme osijek031.com smile

#28:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 21.03.2008. 12:11

jebiga, s dobrom šminkom i ja bi bio lijep Very Happy
jeste vidjeli jumbo plakate Janice Kostelić?
U krajnjem slučjau po mom osobnom iskustvu, maloje stvarno ružnih žena, 90% žena koje poznajem ima barem nešto privlačno na sebi, pogotovo kad ih duže poznaješ.
Što se tiče ja´b nju jebo i ja nju neb´ jebo podjele...nakon par piva viška i t podjela pada u vodu...i baš je dobro ko na skuteru foa se vozit dok ne padneš ujutro na zemlju...

#29:   Autor: Poppy Post Postano: 25.03.2008. 0:00

Circa je napisao/la: ›
Muskarci zene djele, ako gledamo samo fizicki izgled, na "jab' nju jebo" i "ja nju neb' jebo"...


i još bi dodala dvije podkategorije oko kojih smo se drug Circa i ja već usaglasili, a to su: "jab nju jebo i ženio" i "jab nju jebo i streljo!" Smile

#30:  Re: Nema ružnih žena Autor: 1step2far Post Postano: 25.03.2008. 10:31

U svojoj glavi imam teoriju zavjere što se tiče ljepote i njezinih mjerila. O sebi imam visoko i dobro mišljenje i volim se takva kakva jesam, ali nekad si baš mislim, eh što nisam višlja, pa zašto moram nositi naočale, ja bi veće cice itd... Onda mi kažu da sam šašava i da sam im baš super ovakva kakva jesam i da me ne mogu zamisliti bez naočala i sitne građe.
Čovjek zaista ne mora biti savršeno lijep da bi pronašao ljubav, sreću i zadovoljstvo.
Kad voliš samog sebe i znaš to pokazati, odmah i drugi imaju drugačije mišljenje.
Npr., da mi žene nismo opterećene celulitom i da to ne iskače sa svake stranice novina, televizije ili interneta muškarci ne bi ni znali da postoji.
Ne možemo svi biti lijepi, ali možemo biti lijepi svaki na svoj način.
Naravno da nema ružnih žena, niti ružnih muškaraca jer će i te "ružne osobe" nekome biti savršeno lijepe i dobre.

#31:   Autor: insomnia Post Postano: 26.03.2008. 19:18

Čak sam bila otvorila i sama temu po pitanju ovoga, i koliko si tko može uzeti za pravo i reći za nekoga da je ružan.. Takva razmišljanja su razmišljanja primitivnih ljudi, koji ljude klasificiraju prema tome kako izgledaju, koliko imaju para, i koji auto voze.. Glupost! Nitko nije ružan. Svatko je lijep na neki svoj način. A što se tiče onih fotki, apsolutno mi je stravična ta njihova preobrazba.. Do I have complexes or what?
Osobno mi ne bi palo na pamet tako šta, pa da imam i dva nosa i tako nešto.. No, opet, trebala bih se dati na procjenu @kopiletu, i njegovim standardima ''savršene cice'' , možda griješim?

#32:   Autor: diva Post Postano: 31.03.2008. 8:17

ružnih žena nema...kao ni muškaraca...posebno danas kada se "image" može popraviti na sto načina...ali ono što je trulo u ljudima to je loša...zločesta osobnost...

#33:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 31.03.2008. 11:50

kako nema ružnih žena???
svake nedjelje oko podneva,kad se ustanem, iz ogledala me gleda mnogo ružno žensko čeljade osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#34:   Autor: kopile Post Postano: 31.03.2008. 12:41

insomnia je napisao/la: ›

No, opet, trebala bih se dati na procjenu @kopiletu, i njegovim standardima ''savršene cice'' , možda griješim?
Da griješiš,nevidim zašto se nekome nebi moglo reći da je ružan ako mu se na primjer može reći da je glup,pokvaren,itd.Znači ja sam primitivan zato što tvrdim da su većina djevojaka u biti ružne,a to se posebno odnosi na djevojke na ovom forumu.Objektivnost i samokritika vam nisu jače strane.

#35:   Autor: marrai Post Postano: 31.03.2008. 13:18

Po čemu si ti molim te zaključio da su djevojke sa foruma ružne?? Imaš neke nadnaravne moći,vidovitost i sl. Laughing

#36:   Autor: kopile Post Postano: 31.03.2008. 13:27

marrai je napisao/la: ›
Po čemu si ti molim te zaključio da su djevojke sa foruma ružne?? Imaš neke nadnaravne moći,vidovitost i sl. Laughing
Po vašim slikama na forumu a i vidio sam vas nekolicinu u excaliburu.

#37:   Autor: DonQuijote Post Postano: 31.03.2008. 13:30

kopile je napisao/la: ›
nevidim zašto se nekome nebi moglo reći da je ružan ako mu se na primjer može reći da je glup,pokvaren,itd.

ja se slažem s ovim stavom!

neke stvari koje su više ili manje subjektivno viđenje neke osobe društveno su prihvatljive za karakteriziranje, a neke isto tako subjektivne nisu, čak izazivaju šok, zgražanje i osudu društva! licemjerje...

#38:   Autor: marrai Post Postano: 31.03.2008. 13:38

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Po čemu si ti molim te zaključio da su djevojke sa foruma ružne?? Imaš neke nadnaravne moći,vidovitost i sl. Laughing
Po vašim slikama na forumu a i vidio sam vas nekolicinu u excaliburu.


Opet nisi sve vidio tak da ovo VEĆINA nije neki argument,...o ukusima se ne raspravlja,znam par cura sa foruma koje sasvim dobro izgledaju, a bilo bi zgodno vidjeti tvoju sliku baš me zanima kakva si ti faca Laughing

#39:   Autor: kopile Post Postano: 31.03.2008. 13:43

Nisam rekao sve nego većina,i nevidim kakve veze ima moj izgled s vašim.Moj izgled bi bio donekle bitan u ovoj raspravi da sam ja žensko ali pošto nisam on je nebitan jer za muškarce vrijede sasvim drugi kriteriji nego za žene.

#40:   Autor: marrai Post Postano: 31.03.2008. 13:47

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la: ›
nevidim zašto se nekome nebi moglo reći da je ružan ako mu se na primjer može reći da je glup,pokvaren,itd.

ja se slažem s ovim stavom!

neke stvari koje su više ili manje subjektivno viđenje neke osobe društveno su prihvatljive za karakteriziranje, a neke isto tako subjektivne nisu, čak izazivaju šok, zgražanje i osudu društva! licemjerje...



Trebali bi prvo točno definirati što je za nekoga ružno,jer ako netko nema savršene crte lica nije po defaultu ružna osoba...za mene je to pregruba riječ kada opisujemo nečiji fizički izgled...

#41:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 31.03.2008. 13:52

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Po čemu si ti molim te zaključio da su djevojke sa foruma ružne?? Imaš neke nadnaravne moći,vidovitost i sl. Laughing
Po vašim slikama na forumu a i vidio sam vas nekolicinu u excaliburu.


Opet nisi sve vidio tak da ovo VEĆINA nije neki argument,...o ukusima se ne raspravlja,znam par cura sa foruma koje sasvim dobro izgledaju, a bilo bi zgodno vidjeti tvoju sliku baš me zanima kakva si ti faca Laughing


istina, i ja se slažem...bilo bi zgodno vidjeti ne samo njegovu sliku, nego i njega...u real life.Tek toliko da budemo ravnopravni.

kopile je napisao/la: ›
Nisam rekao sve nego većina,i nevidim kakve veze ima moj izgled s vašim.Moj izgled bi bio donekle bitan u ovoj raspravi da sam ja žensko ali pošto nisam on je nebitan jer za muškarce vrijede sasvim drugi kriteriji nego za žene.


a po čemu to, molim te, vrijede drugi kriteriji?

inače, smatram da ima malo istinski ružnih, ali i malo istinski lijepih ljudi - i žena i muškaraca.Većina je po mom mišljenju prosječno zgodna. Ima onih koji su zgodni/zgodne, ali nisu lijepi...Ljepota i ružnoća su krajnosti, a većina nas je negdje između...

Ja za sebe ne mogu reći da sam lijepa - jer nisam, ali ne mogu reći ni da sam ružna - jer nisam.Nešto na meni je lijepo, nešto je ružno, nešto je obično i kad sve to smiksaš, dobiješ ono kako je ispalo.

Uostalom, što je nekome lijepo, drugome nije, tako da sve to na kraju uopće nije bitno.Ono što je bitno je da je muškarac/žena zadovoljan sobom kao kompletnom osobom, a da svoj izgled prihvaća onakvim kakav je.

#42:   Autor: marrai Post Postano: 31.03.2008. 14:03

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam rekao sve nego većina,i nevidim kakve veze ima moj izgled s vašim.Moj izgled bi bio donekle bitan u ovoj raspravi da sam ja žensko ali pošto nisam on je nebitan jer za muškarce vrijede sasvim drugi kriteriji nego za žene.



U koju bi se grupu muškaraca objektivno smjestio? ružan-lijep...
-tema je pogodna za proširenje rasprave i na muški izgled da ne ulazimo u novi topic Smile

#43:   Autor: kopile Post Postano: 31.03.2008. 14:21

marrai je napisao/la: ›

U koju bi se grupu muškaraca objektivno smjestio? ružan-lijep...
-tema je pogodna za proširenje rasprave i na muški izgled da ne ulazimo u novi topic Smile
Ja bih sebe stavio u grupu Adonis.Šalu na stranu objektivno ženama je teže doseći izgled koji bi mogli okarakterizirati kao lijep jer jednostavno imaju na sebi više stvari koje se gledaju nego muškarci.

#44:   Autor: daddylonglegs Post Postano: 31.03.2008. 14:32

ljudi moji ruznih, ruznjikavih, gadnih zena koliko oces, em sto su gadne ovak pa pokusavaju prikrit, em sto su ruzne iznutra.. jebiga klisej jest al stvarno ih ima gadnih u dusi da boli glava.. nema kod mene ono nema ruznih zena, ''ruzno '' je prejaka rijec.. da da da, mos mislt. nuzno nas je sve poslagat u neki red, neki ruzni, neki lijepi, neki prosjek... isto tako neki ljudi su jednostavno glupi.. ili je ''glup'' mozda prejaka rijec? ljudi su izmislili rijeci ''ruzno, ruzan, ruzna'' s razlogom, jer je bilo potrebno opisat nekoga, nesto sto nije oku ugodno

#45:   Autor: marrai Post Postano: 31.03.2008. 14:33

Ne slažem se baš s ovim al' dobro...
Ženama iznadprosječnog izgleda teže je otkloniti predrasudu jer ih u startu često doživljavaju kao hladne i umišljene(osobno iskustvo)...

#46:   Autor: kopile Post Postano: 31.03.2008. 14:38

marrai je napisao/la: ›
Ne slažem se baš s ovim al' dobro...
Ženama iznadprosječnog izgleda teže je otkloniti predrasudu jer ih u startu često doživljavaju kao hladne i umišljene(osobno iskustvo)...
Pa normalno da ih doživljavaju kao umišljene kad ogromna većina to i jesu.

#47:   Autor: marrai Post Postano: 31.03.2008. 14:41

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Ne slažem se baš s ovim al' dobro...
Ženama iznadprosječnog izgleda teže je otkloniti predrasudu jer ih u startu često doživljavaju kao hladne i umišljene(osobno iskustvo)...
Pa normalno da ih doživljavaju kao umišljene kad ogromna većina to i jesu.


Ti previše generaliziraš za moj pojam,veliku većinu privlačnih žena tako doživljavate zato što nemate muda prići im i shvatiti da lijepa vanjština ne podrazumjeva umišljenost...

#48:   Autor: kopile Post Postano: 31.03.2008. 14:49

To nije stvar generaliziranja ni doživljavanja nego iskustva,koja su uglavnom iznimno loša.Ja sam do sada sreo jako malo lijepih djevojaka koje nisu prepotentne,samodopadne,uobražene i koje se ne ponašaju kao da su ibermenš.

#49:   Autor: Poppy Post Postano: 31.03.2008. 15:00

kopile je napisao/la: ›
To nije stvar generaliziranja ni doživljavanja nego iskustva,koja su uglavnom iznimno loša.Ja sam do sada sreo jako malo lijepih djevojaka koje nisu prepotentne,samodopadne,uobražene i koje se ne ponašaju kao da su ibermenš.


viš... tak sam i ja prije mislila za zgodne, samouvjerene cure... al iskustvo je pokazalo baš suprotno... takve su cure uglavnom vrlo drage i komunikativne

doduše, ne znam kakve su u komunikaciji s muškarcima, al eto ja baš volim zgodne žene! Wink

#50:   Autor: marrai Post Postano: 31.03.2008. 15:04

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › To nije stvar generaliziranja ni doživljavanja nego iskustva,koja su uglavnom iznimno loša.Ja sam do sada sreo jako malo lijepih djevojaka koje nisu prepotentne,samodopadne,uobražene i koje se ne ponašaju kao da su ibermenš.


Malo nas je al' nas ima,heheh Wink


Zadnja promjena: marrai; 31.03.2008. 15:05; ukupno mijenjano 1 put.

#51:   Autor: MissTake Post Postano: 31.03.2008. 16:10

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
]Po vašim slikama na forumu a i vidio sam vas nekolicinu u excaliburu.

zašto ne staviš svoju sliku na forum ili ne dođeš u exc???
nego svi dolaze i onda cugaju i promatraju a nemaju petlje i doći reći: moj nick je....

#52:   Autor: MissTake Post Postano: 31.03.2008. 16:11

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la: ›
To nije stvar generaliziranja ni doživljavanja nego iskustva,koja su uglavnom iznimno loša.Ja sam do sada sreo jako malo lijepih djevojaka koje nisu prepotentne,samodopadne,uobražene i koje se ne ponašaju kao da su ibermenš.


viš... tak sam i ja prije mislila za zgodne, samouvjerene cure... al iskustvo je pokazalo baš suprotno... takve su cure uglavnom vrlo drage i komunikativne

doduše, ne znam kakve su u komunikaciji s muškarcima, al eto ja baš volim zgodne žene! Wink

a tko zna zbog čega su one tebe odjebale pa sad kažeš da su sve ibermenšeni

#53:  Re: Nema ružnih žena Autor: 1step2far Post Postano: 31.03.2008. 16:25

Ne valjalju prekrasne žene, ne valjaju prosječne, ne valjaju ružne, preostaje ti samo mama da ti i dalje pere prljave gaće...
Takvi kao ti zaslužuju da budu sami.
Malo sam iznervirana tvojim postovima, Kopile, ne mogu si pomoći...

#54:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 31.03.2008. 16:54

"Naravno da nema ruznih zena.", rece noj.

Postoji samo otuzna realnost prouzrocena nedostatkom alkohola i zene koje muskarci ugrubo dijele na "kar'o bi ju dok joj mozak ne utrne" i "ispravne". Postoje i one trece (nekarljive i neispravne), ali takvima je evolucija podarila stealth sposobnosti, te se njihovo pristustvo ionako ne ocitava na muzjackim radarima.

Shalu na stranu...

IMHO, cini mi se da muskarci s godinama i zrelosti sve manje vaznosti daju fizickom izgledu zene, a sve vise razmisljaju o tome kakav ce im biti zajednicki (ostatak) zivota s ovakvim ili onakvim karakterom.

Do 20-te biras kako izgleda, jer mislis da ce ta ljubav biti vjecna. Onda popusis i skontas da takva idealizirana sranja (vjecna ljubav s "najljepsom" zenkom u plemenu) ne postoje.

Od 20-te do 30-te manje gledas na izgled, jer ionako na sve to skupa gledas sportski, znas da ti treba rekreacija. Jedni igraju po turnirima, drugi glumataju veze i male brakove s figom u dzepu. Kako bilo - i jedni i drugi znaju da ce svemu tome kad-tad doci kraj. Koliko poznajete parova koji su se zaista vjencali nakon 6, 7, 10 godina veze? Jedan, dva, tri?! A, koliko onih koji nisu izdrzali pritisak priblizavanja 30-te? Stotinu, dvije, tri?!

Oko 30-te se uozbiljis, skontas da je vrijeme za svijanje gnijezda i onda trazis partnericu koja ima potrebne kvalitete za gradnju sto kvalitetnijeg gnijezda. Fizicki izgled postaje samo jedna komponenta, znacaja izgubljenog u moru drugih... Na srecu zena, jer da je muzjacima u tim godinama najbitan fizicki izgled zene, jedini izbor za nemali broj zena bilo bi osnivanje izoliranih komuna po uzoru na leprozne nesretnike...

#55:   Autor: Poppy Post Postano: 31.03.2008. 17:43



#56:  Re: Nema ružnih žena Autor: wendy Post Postano: 31.03.2008. 20:08

Ovdje se ipak malo pretjeruje... kao da je središte svijeta jedne ženke borba za pozornost mužjaka.

I nisam baš primijetila da je tako. U životu se obično događalo da dođem i uzmem što mi se sviđa od onoga tko mi se sviđa, a ne da stojim u redu i čekam da me netko primijeti i da odabere želi li moj izgled, pamet i ponašanje u određenom periodu svoga života.

Ima žena "ispodprosječnog" izgleda, koje bi većina muškaraca, kao što kaže Mungos, karali dok joj mozak ne utrne. Puno više "kemije" ima u stavu, nego u samom fizičkom izgledu.

I ne, ne želim reći da je bitno da je "lijepa u duši". Nego želim reći da su biti privlačan i biti lijep dvije sasvim različite kategorije koje ponekad mogu ići zajedno, a ponekad ne moraju.

Mislim da treba imati vrlo visoko mišljenje o vlastitome, da bismo tuđi izgled kritizirali na toliko radikalan način - nazivajući osobu "ružnom".

#57:   Autor: insomnia Post Postano: 31.03.2008. 20:14

Ne da mi se, iskreno, ponovno upuštati u ovakve rasprave, jerbo sam već dovoljno rekla po ovom pitanju u drugoj temi.. Nikako da se načudim koliko me ovakva razmišljanja mogu izbaciti iz takta.. Recimo jednostavno da sam bedasta zbog toga..
Ono što je meni zapravo fascinantno je što sam ja ili idotski idealistična, iskrivljenog vida ili percepcije, ili jednostavno ne posjedujem tu klasifikaciju ljepote i ružnoće u svojoj glavi, ali jednostavno nisam sposobna za nekoga reći da je ružan.. Eto, il nisam normalna, il nešto drugo ne valja sa mnom! Prema slikama iz poziranja nikako ne bih mogla reći da je ITKO od cura ili dečkiju s ovog foruma RUŽAN.. Meni su svi ljudi, koje sam ili upoznala osobno, ili ih vidjela na fotkama ili zgodni, ili lijepi, ili prosječni.. A ako sam ja nekome ''ružna'', ma čisto me zaboli..

Uvijek sam se tješila da imam nevjerojatnu personality.. Very Happy

#58:  Re: Nema ružnih žena Autor: MacaPapucharica Post Postano: 01.04.2008. 0:12

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › ......................................................................... Puno više "kemije" ima u stavu, nego u samom fizičkom izgledu. ...........

I ne, ne želim reći da je bitno da je "lijepa u duši". Nego želim reći da su biti privlačan i biti lijep dvije sasvim različite kategorije koje ponekad mogu ići zajedno, a ponekad ne moraju. ............

Mislim da treba imati vrlo visoko mišljenje o vlastitome, da bismo tuđi izgled kritizirali na toliko radikalan način - nazivajući osobu "ružnom".


Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

osobito se slažem s tobom o "biti lijep" i "biti privlačan" (nekome), o tome sam sličan stav iznijela u nekoj drugoj temi

#59:   Autor: marrai Post Postano: 01.04.2008. 0:30

Tako je! Stav na prvom mjestu pa sve ostalo...

#60:  Re: Nema ružnih žena Autor: Bilke Post Postano: 15.05.2008. 7:43

Moj favorit transformacije! Zamisli pokupiš desnu u gradu, ujutro se probudiš i upitnici nad glavom. "A tko si sad ti?" Smile


transformacija.jpg
 Opis:
Transformacija
 Veličina:  46.94 KB
 Pogledano:  117 put(a)

transformacija.jpg



#61:   Autor: mia Post Postano: 15.05.2008. 22:55

Poppy je napisao/la: ›
doduše, ne znam kakve su u komunikaciji s muškarcima, al eto ja baš volim zgodne žene! Wink


potpisujem!

#62:   Autor: toni Post Postano: 15.05.2008. 23:59

Kak nema ruznih zena !? alo !! Ja vidio !! na svoje oci !!!

Laughing

#63:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 16.05.2008. 6:13

Ja sam jednom vidiJo ružnih žena....

#64:  Re: Nema ružnih žena Autor: wendy Post Postano: 16.05.2008. 9:44

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Moj favorit transformacije! Zamisli pokupiš desnu u gradu, ujutro se probudiš i upitnici nad glavom. "A tko si sad ti?" Smile


Hm... ukusi se zbilja razlikuju, ali ja bih radije pokupila lijevu u gradu, uz nekakve minimalne korekcije. Mislim na tu frizuru koja ju poružnjuje i na loše počupane obrve. Fotka zahtjeva šminku, osobito kad su u pitanju plavuše, ali kad si zamislim te dvije uživo... pa ove desne bih se uplašila da ju sretnem usred dana u gradu Wink

#65:  Re: Nema ružnih žena Autor: eldiablo Post Postano: 16.05.2008. 9:50

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Moj favorit transformacije! Zamisli pokupiš desnu u gradu, ujutro se probudiš i upitnici nad glavom. "A tko si sad ti?" Smile


Hm... ukusi se zbilja razlikuju, ali ja bih radije pokupila lijevu u gradu, uz nekakve minimalne korekcije. Mislim na tu frizuru koja ju poružnjuje i na loše počupane obrve. Fotka zahtjeva šminku, osobito kad su u pitanju plavuše, ali kad si zamislim te dvije uživo... pa ove desne bih se uplašila da ju sretnem usred dana u gradu Wink


I meni se isto vise svidja lijeva varijanta.

#66:   Autor: MissTake Post Postano: 16.05.2008. 19:21

dior-na svijetu nema ružnih žena već samo onih koje uz malo truda ne znaju biti lijepe




#67:  Re: Nema ružnih žena Autor: pumpkin Post Postano: 17.05.2008. 19:29

Audrey Hepburn's beauty tips were her rules of life

Audrey Hepburn’s favorite beauty tips that she often quoted in public were actually written by the humorist Sam Levenson. Contrary to email passalongs, they were not read at her funeral. She lived them in her life.

For attractive lips, speak words of kindness.

For lovely eyes, seek out the good in people.

For a slim figure, share your food with the hungry.

For beautiful hair, let a child run his or her fingers through it once a day.

For poise, walk with the knowledge that you never walk alone.

People, even more than things, have to be restored, renewed, revived, reclaimed and redeemed; never throw out anyone.

Remember, if you ever need a helping hand, you'll find one at the end of each of your arms. As you grow older, you will discover that you have two hands, one for helping yourself, the other for helping others.

The beauty of a woman is not in the clothes she wears, the figure she carries, or the way she combs her hair. The beauty of a woman must be seen from in her eyes, because that is the doorway to her heart, the place where love resides.

The beauty of a woman is not in a facial mode, but the true beauty in a woman is reflected in her soul. It is the caring that she lovingly gives and the passion that she shows.

The beauty of a woman grows with the passing years.
When asked in January 1992 if she had any personal beauty secrets besides Levinson's philosophical tips, she said, "If I had them, I'd make a fortune. But I know what helps — health, lots of sleep, lots of fresh air, and a lot of help from Estee Lauder.

#68:  Re: Nema ružnih žena Autor: morgan Post Postano: 17.05.2008. 21:40

ja žene dijelim u 3 kategorije
1.atraktivne
(tu ubrajam sve glumice i fotomodele i te cice)
2.lijepe
( ovdje su sve one za kojima se okrenem na ulici
3.ružne

#69:   Autor: nake_rado Post Postano: 19.05.2008. 16:56

aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

#70:   Autor: Mladjo Post Postano: 19.05.2008. 20:13

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.
viš kak neznaš. prva je bolja Very Happy

#71:  Re: Nema ružnih žena Autor: Mladjo Post Postano: 19.05.2008. 20:20




#72:   Autor: morgan Post Postano: 19.05.2008. 21:03

nake_rado je napisao/la: ›
aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

probaj zamislit kako tek izgleda kad se ujutro probudi

#73:   Autor: tux Post Postano: 20.05.2008. 8:12

morgan je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

probaj zamislit kako tek izgleda kad se ujutro probudi
pa jer nije to ujutro Very Happy ..ma ima ruznih zena ...vidao sam takvih..

#74:   Autor: nake_rado Post Postano: 20.05.2008. 8:43

tux je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

probaj zamislit kako tek izgleda kad se ujutro probudi
pa jer nije to ujutro Very Happy ..ma ima ruznih zena ...vidao sam takvih..

Tako je, njoj se po cjele dane jutro. Kao na južnom polu, stalno zima Smile

#75:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 20.05.2008. 8:46

Ma to su sve ljepotice.... A što da se probudite pored ovog ujutro??? osijek031.com smile


#76:   Autor: daddylonglegs Post Postano: 20.05.2008. 9:21

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la: ›
aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

probaj zamislit kako tek izgleda kad se ujutro probudi


dajte tko tu kome maže oči? pa tu je i photoshop upleten. vidi se iz aviona.

#77:   Autor: tux Post Postano: 20.05.2008. 9:34

daddylonglegs je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
nake_rado je napisao/la: ›
aaaaaaaaaa srce mi je stalo kad sam tu sliku vidio daaaaaaaaj, iš bjež marš fuj puj,
Prekrasna mi je ona 2 slika, od misstake što je postala.

probaj zamislit kako tek izgleda kad se ujutro probudi


dajte tko tu kome maže oči? pa tu je i photoshop upleten. vidi se iz aviona.
fotoshop ili ne,zakljucak je isti..odvratna je

#78:   Autor: morgan Post Postano: 20.05.2008. 9:44

ma kakv fotošop...žena je takva u prirodi. to vam je Almodovarova glumica rossy de palma..malo googlajte njene slike

#79:   Autor: bookmarkerica Post Postano: 20.05.2008. 10:33

'There is no exquisite beauty without some strangeness in the proportions', as Poe reminds us...

#80:   Autor: pumpkin Post Postano: 20.05.2008. 12:07

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › ma kakv fotošop...žena je takva u prirodi. to vam je Almodovarova glumica rossy de palma..malo googlajte njene slike


Uvijek me oduševljavala njena pojava u Almodovarovim filmovima.

#81:   Autor: morgan Post Postano: 20.05.2008. 12:16

istina, al nekako svojom osobnošću učini da ju čovjek ne doživljava baš toliko ružnom

#82:  Re: Nema ružnih žena Autor: pumpkin Post Postano: 21.05.2008. 8:01

Ma odlična je.

#83:   Autor: lela28 Post Postano: 21.05.2008. 9:28

ajme majko fujjjjjjj
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Nema ružnih žena


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::