Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » tko ima vecega?

#1:  tko ima vecega? Autor: ruana Post Postano: 19.02.2008. 21:32

ajde ljepotani da vas cujem, tko ima vecega? Embarassed

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=4051

#2:   Autor: cane Post Postano: 19.02.2008. 21:34

Recimo da sam po ovome izndaprosječan Twisted Evil

#3:   Autor: Bojo Post Postano: 19.02.2008. 21:34

ja imam većeg od azijaca...što je je... Smile

#4:   Autor: Spore Post Postano: 19.02.2008. 21:41

Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.

#5:  Re: tko ima vecega? Autor: eldiablo Post Postano: 20.02.2008. 8:59

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › ajde ljepotani da vas cujem, tko ima vecega? Embarassed

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=4051


E sad, vidi ti nju sta joj je na pameti.....mislim da je tu neka kriza....hm da moglo bi jos
svasta nest bit al bolje do sutim Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=3856

#6:   Autor: dmark292 Post Postano: 20.02.2008. 9:08

imam njega,10 prstiju na rukama i nogama,2 ruke i 2noge,ako ti to nije dosta.....kupi si gumenog 25...

#7:   Autor: game Post Postano: 20.02.2008. 11:32

eldiablo je napisao/la: › http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=3856

a, ha, ha, ha, ha!!!!!!!!!!!!
dugo se nisam ovako dobro nasmijala...
iskompleksirani ružin profesor je zaključio da su muškarci pametniji....
a glupi lik koji je pisao ovaj članak je zaključio isto na temelju činjenice što mu žena ne gleda nogomet pa ne zna pravila....
pa, ako sve ove "znanstvene" činjenice uzmemo u obzir, zaista možemo zaključiti da je jači spol i pametniji... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#8:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 20.02.2008. 14:36

Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )

#9:   Autor: ruana Post Postano: 20.02.2008. 21:44

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )


a da ga stavis u usta?

#10:   Autor: insomnia Post Postano: 20.02.2008. 21:52

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )

..bilo kuda, metar svuda! Very Happy
također dosad imadoh iskustava samo s nadprosječnim primjercima muških piša, tako da.. (or maybe I just got lucky? Very Happy)

#11:   Autor: Mladjo Post Postano: 20.02.2008. 23:47

Spore je napisao/la (Pogledaj post): › Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.
a štas ti pregledavo kite okolo po gradu osijek031.com smile

#12:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 20.02.2008. 23:53

ruana je napisao/la: ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )


a da ga stavis u usta?


jbga,ne mogu ti ništa obećati jer ne mogu jako raširiti usta, a i još uvijek imam sve zube pa mi malo smetaju... Laughing

#13:  Re: tko ima vecega? Autor: 1step2far Post Postano: 21.02.2008. 7:11

Što se tiče teksta gdje su muškarci pametniji od žena, čak se i slažem, jer smo mi žene lude što radimo milijun stvari odjednom, držimo tri kuta kuće, kuhamo, rađamo i peremo za njih, a prema tom tekstu vidim da se to ništa ne cijeni. Jer to se podrazumijeva, zar ne? Grrrrr!
A što se pimpeka tiče, ja sam sretna djeva, također imala sve odličnih proporcija iako je broj partnera neznatan. Mislim da su Hrvati čopor dobro razvijenih genitalija.

#14:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 21.02.2008. 19:38

1step2far je napisao/la: ›
Što se tiče teksta gdje su muškarci pametniji od žena, čak se i slažem, jer smo mi žene lude što radimo milijun stvari odjednom, držimo tri kuta kuće, kuhamo, rađamo i peremo za njih, a prema tom tekstu vidim da se to ništa ne cijeni. Jer to se podrazumijeva, zar ne? Grrrrr!


Jes' vidla, još smo vam dali i pravo glasa i sve! Jel' stignete toliko stvari odjednom?

#15:   Autor: Frost Post Postano: 21.02.2008. 21:04

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › ja imam većeg od azijaca...što je je... Smile


Very Happy isto i ovdje Laughing

#16:  Re: tko ima vecega? Autor: :::Bruno::: Post Postano: 22.02.2008. 17:12

moj je veči od francuskog prosjeka osijek031.com smile

#17:   Autor: DUGI Post Postano: 26.02.2008. 1:43

ruana je napisao/la: ›
ajde ljepotani da vas cujem, tko ima vecega? Embarassed

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=4051

n
Neznam za vecega ali najduzeg imam sigurno.

#18:  Re: tko ima vecega? Autor: pumpkin Post Postano: 26.02.2008. 5:47

Nije sve u duljini.

#19:   Autor: Bojo Post Postano: 26.02.2008. 13:15

držimo se mi one stare...i sitno je bitno Smile hehe

#20:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 27.02.2008. 0:17

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
držimo se mi one stare...i sitno je bitno Smile hehe


ili one: "Bolje išta, nego ništa!"

(sad bi mi i južnokorejski prosjek bio dobar!!!
eto, kolo sreće se okreće Crying or Very sad )

#21:  Re: tko ima vecega? Autor: nake_rado Post Postano: 27.02.2008. 12:13

On ima najvećeg
klik

#22:   Autor: deer_hunter Post Postano: 19.05.2008. 10:18

nake_rado je napisao/la: ›
On ima najvećeg
klik

osijek031.com smile osijek031.com smile

#23:   Autor: allegra Post Postano: 19.05.2008. 15:39

13.97 centimetara- prosjek... ?

#24:   Autor: eldiablo Post Postano: 19.05.2008. 17:44

allegra je napisao/la (Pogledaj post): › 13.97 centimetara- prosjek... ?


hehe eto ti si iznad prosjeka Laughing Laughing Laughing

#25:   Autor: blue_eyed_girl_os Post Postano: 02.01.2009. 1:25

allegra je napisao/la: ›
13.97 centimetara- prosjek... ?


sumnjiv prosjek...

#26:   Autor: Bojo Post Postano: 02.01.2009. 1:27

blue_eyed_girl_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
allegra je napisao/la: ›
13.97 centimetara- prosjek... ?


sumnjiv prosjek...

zato što su ubrojili i novorođenčad i one ljude iskusnije od 80 god...zato je toliki prosjek Smile

#27:   Autor: exHOP3on Post Postano: 02.01.2009. 5:52

Hehe vid teme, hehe... Very Happy
mi rvati smo okićeni...
imao sam tu nesreću da su mi većina legica pričali o kiti svog dragog, tj kak ih je bolilo kad su ga prvi put osjetile, i većina su se kretali oko dvadesetak...
no nikad necu zaboravit jednog lika koji se fino hvalio i ponosno rekao da mu je 14.5, dignut, bas mi ga bilo žao...

#28:   Autor: davorccc Post Postano: 02.01.2009. 7:39

Azijci imaju manji od cenera, ali zato ih ima više od Afrike, Europe, i 2 Amerike.
Očito dužina nije u pitanju.

#29:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 02.01.2009. 11:20

a azijatkinje imaju manje pice, tako da im pristaje velicina azijskih muskaraca... isto je tako sa omjerom i kod crnaca i bjelaca... ugl. vagine pripadnica jedne rase gradom (velicinom) odgovaraju penisu moskaraca iste rase.

#30:   Autor: six Post Postano: 02.01.2009. 12:06

večega,čega?

#31:   Autor: la čupakabra Post Postano: 02.01.2009. 16:32

a jebote cim se vi bavite. nije bitna velicina, bitno je da se auto fino uparkira u garazu i zabije u zid

#32:   Autor: Bojo Post Postano: 02.01.2009. 17:08

ma bitno je sudjelovat

#33:   Autor: ela Post Postano: 02.01.2009. 17:13

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › držimo se mi one stare...i sitno je bitno Smile hehe

to po onome gurni prst u nos i ništa a gurni sad dlaku iiiiiii kihneš
na to se mnogi vade osijek031.com smile

#34:   Autor: Bojo Post Postano: 02.01.2009. 17:17

ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › držimo se mi one stare...i sitno je bitno Smile hehe

to po onome gurni prst u nos i ništa a gurni sad dlaku iiiiiii kihneš
na to se mnogi vade osijek031.com smile

ha brate mili treba se znat izvuć...kome se ne sviđa...neka ga ne dira i ne gleda,ako ga uspije nać i vidit...ehehehe...daj nećemo se više vrjieđat...dosta Smile

#35:   Autor: ela Post Postano: 02.01.2009. 17:22

ne,ne nisam vrijeđala,ni slučajno.... Very Happy

#36:   Autor: Bojo Post Postano: 02.01.2009. 17:25

ela je napisao/la (Pogledaj post): › ne,ne nisam vrijeđala,ni slučajno.... Very Happy
haha...ma znam...više sam ja sam sebe vrijeđao...nego ti...al malo neke šale,pošalice i doskočice su dobrodošle Smile ...i skečevi isto...ehehehe...uh...šta mi je...raspoložen sam danas...koji k...ubit ću se... Smile
ander maj ambrela ela ela e e e e ee...ispod mog kišobrana brana brana a a a aa...e svašta...bože pomozi Smile
bok...

#37:   Autor: ela Post Postano: 02.01.2009. 17:27

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la (Pogledaj post): › ne,ne nisam vrijeđala,ni slučajno.... Very Happy
haha...ma znam...više sam ja sam sebe vrijeđao...nego ti...al malo neke šale,pošalice i doskočice su dobrodošle Smile ...i skečevi isto...ehehehe...uh...šta mi je...raspoložen sam danas...koji k...ubit ću se... Smile
ander maj ambrela ela ela e e e e ee...ispod mog kišobrana brana brana a a a aa...e svašta...bože pomozi Smile
bok...

stvarno šta ti je danas Smile jao ova ambrela će mi glave doći Laughing
mjenjat ću ovo ela u što bilo Wink

#38:   Autor: Bojo Post Postano: 02.01.2009. 17:31

ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la (Pogledaj post): › ne,ne nisam vrijeđala,ni slučajno.... Very Happy
haha...ma znam...više sam ja sam sebe vrijeđao...nego ti...al malo neke šale,pošalice i doskočice su dobrodošle Smile ...i skečevi isto...ehehehe...uh...šta mi je...raspoložen sam danas...koji k...ubit ću se... Smile
ander maj ambrela ela ela e e e e ee...ispod mog kišobrana brana brana a a a aa...e svašta...bože pomozi Smile
bok...

stvarno šta ti je danas Smile jao ova ambrela će mi glave doći Laughing
mjenjat ću ovo ela u što bilo Wink

pa napiši bran...kao kišo-bran....ambr-ela...
ne znam...droga me uhvatila brate đutime...šalim se...
srce mi stalno kuca...a namjerno mu neću otvorit..dosadno je...

#39:   Autor: majaazdaja Post Postano: 03.01.2009. 2:01

tamara ima najveceg!!!!

#40:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 03.01.2009. 10:46

više puta sam razgovarala s legicama o tome i došle smo do zaključka da je sve ok ukoliko cura nije pogođena PVKom

PVK - prokletstvo velikog k****

ono, ako je prvi bio veliki pa drugi isto i tako...i onda kad se susretneš sa "prosjekom" padneš u očaj!!!

bolje bit djevica pa nemaš problema osijek031.com smile

#41:   Autor: insomnia Post Postano: 03.01.2009. 12:45

MacaPapucharica je napisao/la: ›
više puta sam razgovarala s legicama o tome i došle smo do zaključka da je sve ok ukoliko cura nije pogođena PVKom

PVK - prokletstvo velikog k****

ono, ako je prvi bio veliki pa drugi isto i tako...i onda kad se susretneš sa "prosjekom" padneš u očaj!!!

Da, u pravu si. Teško je s velikog na manjeg se ''srozati''.. osijek031.com smile
Imala sam frendicu koja je imala dečka koji je imao pišu veličine krokija (da, tako je, -krokija-).. Nakon njega je svaki bio macan, sam nek je bilo veće od toga Smile

#42:  Re: tko ima vecega? Autor: 1step2far Post Postano: 03.01.2009. 13:54

Ja ga nemam, ali ga dobijem i jako sam zadovoljna! Svi ševci su bili obdareni, fala onom čiki gore, da ne bogohulim.

#43:  Re: tko ima vecega? Autor: steam Post Postano: 06.01.2009. 13:59

Citat: › Francuzi se mogu podičiti s najvećim, a Grci s najmanjim kitama

DA JE dužina penisa oduvijek bila bitna to je opće poznata stvar, ali da smo toliko opsjednuti veličinom i širinom muškog spolovila da je to postala tema rasprava i nekih specijalnih konferencija i simpozija to vjerojatno niste znali. Naime, njemački Institut für Kondom-Beratung proveo je istraživanje u sklopu znanstvenog istraživanja o duljini muškog spolovila, popularnog zvanog penis, kita, kurac, piša...

Muškarci koji se hvale svojim dvadesetcentimetarskim alatkama očito su čuda prirode, jer po rezultatima stručnjaka iz Njemačke vodeći na ovoj zanimljivoj skali su vječni zavodnici - Francuzi. Prosječna dužina kite u Francuza je 15,48 centimetara. Na drugom su mjestu Šveđani koji ne zaostaju previše za "francuskim divovima" sa 15,36 centimetara.

Najmanji penisi su kod Grka. Prosječna veličina kod njih je svega 12,18 centimetara što je čak 3 i pol centimetara manje nego kod Francuza. Kako je istraživanje provedeno isključivo u zemljama članicama Europske unije, podaci o obdarenosti hrvatskih mužjaka nisu nam poznate.

Hrvate je istraživanje zaobišlo

Zanimljivo je napomenuti da su naši "najdraži" susjedi (tek) 18. na ljestvici te je slovenska kita u prosjeku dugačka 14,01 centimetara. Grci koji su plasirani na zadnje mjesto mogu "prodavati fore kako nije bitna veličina nego taktika" kako bi opravdali nesreću i prirodnu zakinutost. Ako jednog dana Hrvatska uđe u Europsku obitelj, istraživanje će se zasigurno morati ponoviti jer bi mi mogli pomutiti račune Francuzima i Šveđanima, barem tako tvrde domaći momci.


http://www.index.hr/xmag/clanak/francuzi-se-mogu-podiciti-s-najvecim-a-grci-s-najmanjim-kitama/416061.aspx

#44:   Autor: exHOP3on Post Postano: 06.01.2009. 17:50

MacaPapucharica je napisao/la: ›
više puta sam razgovarala s legicama o tome i došle smo do zaključka da je sve ok ukoliko cura nije pogođena PVKom

PVK - prokletstvo velikog k****

hehehe... zbog tog mi bivša sad pizdi... stalno je nezadovoljna...

#45:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 07.01.2009. 1:49

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
više puta sam razgovarala s legicama o tome i došle smo do zaključka da je sve ok ukoliko cura nije pogođena PVKom

PVK - prokletstvo velikog k****

hehehe... zbog tog mi bivša sad pizdi... stalno je nezadovoljna...


hehe, a zato je "bivša" (da ne budem baš grozna pa kažem da si ti zato bivši osijek031.com smile ) Wink ???
uh, zločesta sam Embarassed

on topic: voljela bih ja vidjeti te istraživače i ispitivače i te mjerne instrumente i to...
mislim, nekakav prosjek od 13-14cm mi je ipak neshvatljiv... Shocked

a možda sam samo imala sreće Wink

#46:   Autor: exHOP3on Post Postano: 07.01.2009. 2:16

ne da mi se jadat zašto, no zbog tog sigurno nije, imala je i previše...
možda su to znanstvenici na sebi radili il na mutantskim genetski poremećenim laboratorijskim štakorima?

#47:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 07.01.2009. 2:43

a može biti da su na sebi, ono što se ne koristi, zakržlja Very Happy

hm, a možda je u tome stvar???

#48:   Autor: jugovac,jug2 Post Postano: 07.01.2009. 4:13

mislim da nije tolko puno bitno kolko je dugačak nego i debljina kite igra veliku ulogu,nije bitno koliki je moj,bitno da se nije još ni jedna požalila,iskreno se nadam da i neće

#49:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 07.01.2009. 9:35

jugovac,jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da nije tolko puno bitno kolko je dugačak nego i debljina kite igra veliku ulogu,nije bitno koliki je moj,bitno da se nije još ni jedna požalila,iskreno se nadam da i neće


dada, to smo već ustanovili, ali nije zgorega ponoviti Wink

#50:   Autor: fairy Post Postano: 07.01.2009. 10:23

ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )


a da ga stavis u usta?


Shocked ja sam jednostavno šokirana ovim postom... a da ga staviš u usta...Maco mislim kako ti nije palo na pamet staviti tuki u usta da provjeriš veličinu, mislim ono,,,,i to,,,,

#51:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 07.01.2009. 11:11

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )


a da ga stavis u usta?



Shocked ja sam jednostavno šokirana ovim postom... a da ga staviš u usta...Maco mislim kako ti nije palo na pamet staviti tuki u usta da provjeriš veličinu, mislim ono,,,,i to,,,,


hahaha, @fairy Very Happy

kad me već vučeš za jezik...
pa nije mi palo na pamet, jer mi nekako bitnije koliki je na nekom drugom mjestu..a za usta mi bolje da je nešt uži, da mi ne otpadne vilica... Embarassed

#52:   Autor: Ingo Post Postano: 07.01.2009. 11:23

o boze dragi ... odrasli ljudi

c c c ...

#53:   Autor: Circa Post Postano: 07.01.2009. 11:39

Jel vi to o pušenju kurca?

#54:   Autor: insomnia Post Postano: 07.01.2009. 21:09

osijek031.com smile ja ću se podrapat..
Ja kažem da je veličina važna. Važna je i tehnika. Ali tko mi kaže da veličina nije važna ili je neki lik s ''majušnim'' ili je neka nezahtjevna žena. U svakom slučaju, veličina je važna. Ma sve vezano za muške piše je važno i bitno.
Uf.

#55:  Re: tko ima vecega? Autor: 1step2far Post Postano: 07.01.2009. 21:27

Pimpeki su vrlo važni, da da.

#56:  Re: tko ima vecega? Autor: eldiablo Post Postano: 07.01.2009. 22:36

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Pimpeki su vrlo važni, da da.



da naravno, al samo kad ima pice Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

#57:   Autor: Circa Post Postano: 08.01.2009. 0:18

Ja imam pimpek!

#58:   Autor: exHOP3on Post Postano: 08.01.2009. 2:55

eldiablo je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Pimpeki su vrlo važni, da da.



da naravno, al samo kad ima pice Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Jumbo slavonska ili??

#59:  Re: tko ima vecega? Autor: 1step2far Post Postano: 08.01.2009. 8:24

Osvrt na picu:
a smo i zena zakupili
supu pod kiriju
pa smo u nju napravili
malu piceriju

Pice su nam velike
oci da izbecis
i mlogo su ukusne
bolesnog da lecis

S' maslinke i martadelu
tesko ce izedes celu
krigla piva jos ide uz to

Ref.
Picerija, picerija
nasa pica ce vi prija
kuj je izbliza onjusi
u nesvest ce da se srusi
picerija, picerija
moja zena s' osmehem na licu
svakem gostu s' vrata nudi picu


E, nasa pica ne sadrzi
origano zacin
no slaninu i paprike
na moravski nacin

Zena mi je iz Krusevac
i zove se Mica
njojzina je specijalnost
carapanska pica

Dve-tri trunke svinjske sunke
rotkvice i druge trice
krigla piva jos ide uz to

#60:   Autor: Zodijak Post Postano: 08.01.2009. 11:55

bwaaaaaahaahahaaa

#61:   Autor: sokrat Post Postano: 08.01.2009. 12:57

rokeri s moravu....carevi

#62:  Re: tko ima vecega? Autor: Hrska Post Postano: 07.02.2009. 7:14

moj je 17.8 cm, opseg između 12 i 13.4 (kako točno izmjerit, još se ubijam???), i to nije prosjek, sad sam mjerio
Laughing




pričam o stopalu........

možda jesam mali, al' sam tehničar (ozbiljno, na ETF-u sam Laughing )


Zadnja promjena: Hrska; 14.02.2009. 15:58; ukupno mijenjano 1 put.

#63:   Autor: empetri Post Postano: 07.02.2009. 11:12

Ne ne ne ne ne i ne. Neke stvari jednostavno neee govoriš na jebenom portalu grada. Neke stvari ostaviš damama da provjere. Želiš biti tajanstven oko nekih stvari. Neke stvari ne želiš da svi znaju. For fucks sake. Kako sad izbiti slike iz glave kako si mjeriš maljavu kitu u milimetar? Tko će sad ravnalo ikada posuditi od tebe? Kako da ja znam da li baš od tebe posuđujem digitron pod ispitom iz Vjerojatnosti? Sad više ne želim digitron posuditi od tebe, ikada. Krasno. Čak sam i veći. (Vidiš, tako ih malo cimneš i daš damama maštu na volju.)

#64:   Autor: exHOP3on Post Postano: 07.02.2009. 11:27

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Maljava kita... osijek031.com smile
A ko nema većeg... Kak ide ona mudrost... Mali a tehničar, ma da, može bit i doktor, al je svejedno MALI!!! A stvarno je ovo bilo krajnje neukusno, došo si se na pogrešno mjesto hvalit, nije ti ovo iskrica...

#65:   Autor: Hrska Post Postano: 07.02.2009. 17:15

najjače je što sam sretan i zadovoljan u vezi, sa curom koja je sretna i zadovoljena hehehehe, a i čini mi se da patite od ozbiljnih komplexa

#66:   Autor: exHOP3on Post Postano: 07.02.2009. 17:21

ko ima komplekse, to samo empetri počeo sumnjat u svoju seksualnu orijentaciju osijek031.com smile

#67:   Autor: Mladjo Post Postano: 07.02.2009. 17:41

23 bez glave, mekan ko duša, koprca se ko riba u ladnoj vodi

#68:   Autor: empetri Post Postano: 07.02.2009. 19:18

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › ko ima komplekse, to samo empetri počeo sumnjat u svoju seksualnu orijentaciju osijek031.com smile

to su laži i obmane! xD

#69:  Re: tko ima vecega? Autor: Fifa Post Postano: 07.02.2009. 21:22

22 UHV

(u hladnoj vodi) Cool Cool

#70:  Re: tko ima vecega? Autor: Monstrum Post Postano: 07.02.2009. 21:31

Fifa je napisao/la (Pogledaj post): › 22 UHV

(u hladnoj vodi) Cool Cool


sit sam ja i svojih laži osijek031.com smile

#71:   Autor: marko1983 Post Postano: 13.02.2009. 9:46

[quote="ruana"]
ajde ljepotani da vas cujem, tko ima vecega? Embarassed

A KOLIKOG TI IMAS ILI TREBAS?

#72:   Autor: fallen-angel Post Postano: 17.02.2009. 7:41

reklo bi se da ste vi veoma seksualno ugrozeni kada se bahcete takvim stvarima...

#73:   Autor: josephine01 Post Postano: 18.02.2009. 12:43

vidim ja , opasno se bacaju neke astronomske duljine.. a gdje su dokazi? slike neke.. nešto..?
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » tko ima vecega?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::