Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » HSP-ovi vijećnici napustili sjednicu...

#1: Bad ! HSP-ovi vijećnici napustili sjednicu... Autor: allegra Post Postano: 11.12.2007. 12:47

Danijel Srb danas je na samom početku sjednice županijske skupštine podnio ostavku na svoju i na dužnost ostalih vijećnika iz redova HSP-a, nakon toga su napustili sjednicu, kao i predsjednik Skupštine Damir Rešetar koji je prekinuo vođenje sjednice i prepustio mjesto Zdravku Vukiću kojega je potom zamijenio novoizabani HDSSB-ov Završki.
Josip Kompanović iz HDZ-a rekao je da su ostavke moralan čin odgovornih ljudi i da je ovo odlazak najsposobnijih vijećnika. Članovi HDZ-a su bili protiv ostavki, iako su one usvojene sa 37 za i 5 protiv.
Srb je rekao neka sastavljaju novu vlast, oni zbog raspada koalicije ne žele više sudjelovati na sjednicama.

Očekivana situacija, iako mi je zbilja žao što su otišli, a biti će prilika da se pokaže što novoizabrani mogu, iako vjerujem- ne puno i ne vječno. Rolling Eyes

#2:   Autor: Igor_OS Post Postano: 11.12.2007. 14:19

Dobri su to dečki, samo da im na čelu nije debonja.

#3:  Re: HSP-ovi vijećnici napustili sjednicu... Autor: LOLA13 Post Postano: 11.12.2007. 14:58

Igor_OS je napisao/la: ›
Dobri su to dečki, samo da im na čelu nije debonja.

Slažem se! Smatram da osječki HSP ima najkvalitetnije ljude (na čelu s predsjednikom podružnice g. Matkovićem) i vjerujem da bi oni bili izvrsna ekipa za vođenje našeg grada.

#4:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.12.2007. 15:02

U čemu se sastoji njihova kvaliteta?
Ako može neki argument, ime i prezime...

#5:  Re: HSP-ovi vijećnici napustili sjednicu... Autor: lufus Post Postano: 11.12.2007. 15:15

Danice ne izazivaj inače će opet bit poplava "novih" nickova s hvalospjevevima velebnom Đapiću i njegovim "projektima". Wink

#6:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.12.2007. 15:32

Dobro, mira radi....... Wink (i pojava nickova ima svoje značenje).

#7:   Autor: allegra Post Postano: 11.12.2007. 17:50

to su projekti, a ne "projekti"... ma što vi znate Smile

#8:   Autor: Blofeld Post Postano: 11.12.2007. 20:02

I pokušaj spremanja 100 milijuna u džep je isto projekt.

#9:   Autor: allegra Post Postano: 11.12.2007. 20:22

pogreško shvačeno od pogrešne informacije proizašle od onih koji ne znaju. ne da mi se više objašnjavati.

#10:   Autor: Blofeld Post Postano: 11.12.2007. 22:07

Nema se tu što objašnjavati (osim pravopisa, he, he.)

#11:   Autor: DanicaV Post Postano: 11.12.2007. 22:24

Misilim da muški dio ekipe treba gledati u pravcu allegrinog avatara i složit će se i s pravopisom i projektima. Very Happy

#12:  Re: HSP-ovi vijećnici napustili sjednicu... Autor: lufus Post Postano: 11.12.2007. 23:08

Nisam baš ljubitelj hentaia, mange i sličnih istočnjačkih crtića. A i ne znam koji avatar može skrenut pozornost s tolike zaljubljenosti u Đapića i njegovo "djelo". Very Happy

#13:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 12.12.2007. 6:01

Da je HSP na vrijeme napravio reorganizaciju i da je Tadić preuzeo vodstvo, mogli su postati ozbiljna i respektabilna stranka. Ovako im se dogodilo to što se dogodilo. Taština...

A istina je da u gradu ima kvalitetnih ljudi. Matković prije svega. Od poznatijih političara u gradu cijenim jedino njega i Vrdoljaka.

#14:   Autor: gaap Post Postano: 12.12.2007. 18:15

Jeff Murdock je napisao/la: ›
A istina je da u gradu ima kvalitetnih ljudi. Matković prije svega. Od poznatijih političara u gradu cijenim jedino njega i Vrdoljaka.


rijetko potpisujem, ali moram! istina, jedine dvije političke spodobe koje poštujem... kombinacija matković - vrdoljak (u slučaju da na njih ne mogu utjecati smiješne političke opcije kojima pripadaju) je odlična za ovaj grad.

#15:  Re: HSP-ovi vijećnici napustili sjednicu... Autor: allegra Post Postano: 12.12.2007. 18:45

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam baš ljubitelj hentaia, mange i sličnih istočnjačkih crtića. A i ne znam koji avatar može skrenut pozornost s tolike zaljubljenosti u Đapića i njegovo "djelo". Very Happy



nije zaljubljenost, simpatija... Laughing


nekome gore dugujem ispriku zbog krivo napisane riječi "shvaćeno"; ne treba pravopis! Embarassed

#16:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 12.12.2007. 19:36

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la: ›
A istina je da u gradu ima kvalitetnih ljudi. Matković prije svega. Od poznatijih političara u gradu cijenim jedino njega i Vrdoljaka.


rijetko potpisujem, ali moram! istina, jedine dvije političke spodobe koje poštujem... kombinacija matković - vrdoljak (u slučaju da na njih ne mogu utjecati smiješne političke opcije kojima pripadaju) je odlična za ovaj grad.

Da ovo u zagradi sam ja zaboravio napisati, ali se slažem u potpunosti!

#17:   Autor: allegra Post Postano: 12.12.2007. 19:42

vrdoljak je šarmantan, ljubazan... ipak, nije mi on tu za grad. nije puno pametnoga rekao. spominje kako kada hoda gradom hoda po blatu i da se po tome pitanju ništa ne radi... ehej, čekaj polako.
btw matković i on se znaju, i ok su si.

#18:   Autor: gaap Post Postano: 12.12.2007. 19:47

allegra je napisao/la: › . spominje kako kada hoda gradom hoda po blatu i da se po tome pitanju ništa ne radi... ehej, čekaj polako.


pa nije gradska vlada nakupina bića koja rješava državna pitanja, gradska vlast je ona od koje ja očekujem da riješi problem blata na ulici, parkiranje, prometne gužve...

#19:   Autor: Blofeld Post Postano: 12.12.2007. 20:25

Jeff Murdock je napisao/la: ›
gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
Jeff Murdock je napisao/la: ›
A istina je da u gradu ima kvalitetnih ljudi. Matković prije svega. Od poznatijih političara u gradu cijenim jedino njega i Vrdoljaka.


rijetko potpisujem, ali moram! istina, jedine dvije političke spodobe koje poštujem... kombinacija matković - vrdoljak (u slučaju da na njih ne mogu utjecati smiješne političke opcije kojima pripadaju) je odlična za ovaj grad.

Da ovo u zagradi sam ja zaboravio napisati, ali se slažem u potpunosti!


Čak bih se i ja polovično složio. Polovično zato što se jedan od navedenih diskvalificirao uzevši nešto što mu je ponuđeno, te traživši nešto što mu nije ponuđeno.
Osijek031.com » Politika » HSP-ovi vijećnici napustili sjednicu...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::