Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » zašto volite sisate žene?

#1:  zašto volite sisate žene? Autor: Gost Post Postano: 20.08.2005. 10:41

Embarassed

#2:   Autor: Gost Post Postano: 20.08.2005. 10:52

Zato što volim da ljulja. Mmmmhhhhh!

#3:   Autor: captain_banana Post Postano: 20.08.2005. 12:07

neko voli bombone neko voli vlakiće...a neko sisate žene. tu je vjerovatno psihologija na djelu.

#4:   Autor: goose Post Postano: 20.08.2005. 13:06

hahaahhahahaha

a zašto žene vole frajere sa pločicama!?!? (ne mislim na keramičke...hehe)

smiješno

#5:   Autor: Hummin Post Postano: 20.08.2005. 14:59

I zene vole sisati Smile

#6:   Autor: Gost Post Postano: 20.08.2005. 16:26

Analogno frojdovskoj "zavisti na penisu" (u koju, usput budi rečeno, uopće ne vjerujem, radi se samo o ljudskoj- muškoj ili ženskoj- znatiželji!), postoji i muška "zavist na grudima" (oni to nemaju, pa im je fanki...)

#7:   Autor: Hummin Post Postano: 20.08.2005. 17:09

Tako je! Zato postoje Shemale koji imaju full opremu. Sigurno ne pate od nikakvih zavisti Smile

#8:   Autor: goose Post Postano: 20.08.2005. 18:34

de...nećemo spominjati shemalove...:zbljuv:

i kakva zavist kvragu?!?! ima frajera koji imaju veće sise od samih žena... kontam da njima manjka zavisti....

#9:   Autor: Hummin Post Postano: 20.08.2005. 19:36

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
de...nećemo spominjati shemalove...:zbljuv:

i kakva zavist kvragu?!?! ima frajera koji imaju veće sise od samih žena... kontam da njima manjka zavisti....


tocno, ima uistinu frajera koji imaju vece sise...No mislis li ti da se oni vole igrati s time ili bi radje napravili sapun od njih? he he Smile

#10:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.08.2005. 14:12

Volimo sisate zene zato sto je pametnih malo, a moras s necim kompenzirati nedostatak zabave.

#11:  Re: zašto volite sisate žene? Autor: William H. Bonney Post Postano: 23.08.2005. 22:03

čuj i jedno i drugo je uglavnom masno tkivo sa više ili manje fosfora.

#12:   Autor: Malamaca Post Postano: 19.09.2005. 16:40

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Volimo sisate zene zato sto je pametnih malo, a moras s necim kompenzirati nedostatak zabave.

ah, sreco, sta bi ti onda samnom?
ja sam i pametna i imam sise
hmmm
mislim da bi sjeo i poceo plakat od muke




konjino

#13:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 19.09.2005. 16:46

ćuj tvoj avatar dosta govori o tvojoj pameti, a ide u prilog definiciji letećeg.

#14:   Autor: Malamaca Post Postano: 19.09.2005. 16:50

kao prvo: čuj se pise ovako
kao drugo: sto je lose sto sam ponosna na svoje sise?

#15:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 19.09.2005. 16:53

drago mi je da si svjesna svojih najkvalitetnijih osobina

#16:   Autor: Malamaca Post Postano: 19.09.2005. 16:54

pa kao ne bih bila svjesna?
rijetko ko je pametan i lijep u isto vrijeme ko ja sto sam to je

#17:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 19.09.2005. 16:59

ogledalo ogledalce moje

#18:   Autor: Malamaca Post Postano: 19.09.2005. 17:02

a cuj
ogledalce je govorilo istinu
hi hi hi

#19:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 19.09.2005. 17:06

o sisama mislim isto što i ogledalce.

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 19.09.2005. 18:10

Opaaa... bit ce ovdje hrvanja u blatu, vidm ja... di bas sada, taman je zahladilo... ;-)

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Volimo sisate zene zato sto je pametnih malo, a moras s necim kompenzirati nedostatak zabave.

ah, sreco, sta bi ti onda samnom?
ja sam i pametna i imam sise
hmmm
mislim da bi sjeo i poceo plakat od muke
konjino


Ajoooj. Napisao sam ti cemu nekim zenama sluze sise. A sto bih s tobom?! Ne znam, ali znam sto ne bih. ;-)

Lijepo je to sto si pametna i imas sise. S obzirom kako pises, covjek moze doci u zabludu da osim pameti i sisa imas i kurac. Wink

#21:   Autor: Gost Post Postano: 19.09.2005. 19:56

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Volimo sisate zene zato sto je pametnih malo, a moras s necim kompenzirati nedostatak zabave.


po definiciji bih onda trebala bit pametna, jeeeij! Totalno ste se iskupili za trkeljo-trtljanje na "Otišo je svak k' o valja!"

#22:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 19.09.2005. 22:00

@Sasha... po definiciji (logici) nije receno kakva bi trebala biti, zar si zaboravila kako se racuna po logickom kvadratu?! ;-)

http://en.wikipedia.org/wiki/Square_of_opposition
http://en.wikipedia.org/wiki/Aristotelian_logic
http://en.wikipedia.org/wiki/Classical_logic

Pazi koincidencije, cak su na Wikipedii dali tocne skracenice nasim varijablama. ;-) Dakle P bi bile Pametne ribe, a S bi bile Sisate ribe. Dakle, imamo P kao Pamet i S kao Sise.

E, sad, ja ne znam kako si tu uspjela zakljuciti iz one moje recenice da si nuzno pametna. ;-)

#23:   Autor: Gost Post Postano: 20.09.2005. 8:12

A onda se pozivam na ultimativni argument koji pali kad ne pali više nijedan drugi: "Zato što ja tako kažem!"

(valjda se još sjećam logičkog kvadrata, zaboga miloga!)

#24:   Autor: Gost Post Postano: 20.09.2005. 8:13

Čuj, nemam pozamašno poprsje, Majka Priroda se definitivno morala iskupiti za to NEČIME!

#25:   Autor: Gemi Post Postano: 20.09.2005. 8:36

Jebote kak sam i ja pametnaaaaa... ;-)

#26:  Re: zašto volite sisate žene? Autor: koka Post Postano: 20.09.2005. 9:31

dođavola Mad

#27:   Autor: Gemi Post Postano: 20.09.2005. 10:20

koka je napisao/la (Pogledaj post): ›
dođavola Mad


Ne brini, draga, zenama je uvijek malo ono sto je muski misle da je dovoljno...a ono sto zene misle da imaju dovoljno, muskima je malo... >Smile)))

#28:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 20.09.2005. 12:44

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čuj, nemam pozamašno poprsje, Majka Priroda se definitivno morala iskupiti za to NEČIME!

karijesom na šestici?

#29:   Autor: Gost Post Postano: 20.09.2005. 13:09

Četvorci, zapravo Wink

#30:   Autor: Gost Post Postano: 20.09.2005. 13:39

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): › pa kao ne bih bila svjesna?
rijetko ko je pametan i lijep u isto vrijeme ko ja sto sam to je

Rrraaaauuurrgh, behave! Laughing

#31: Oh yes ! Re: zašto volite sisate žene? Autor: Gost Post Postano: 22.09.2005. 9:20

između se može štošta osjetljivo stavit

#32:   Autor: Gemi Post Postano: 24.09.2005. 10:29

Ako se prema velicini sisa mjeri pamet zena, prema cemu se mjeri pamet kod muskaraca?

#33:   Autor: Malamaca Post Postano: 24.09.2005. 13:47

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Ako se prema velicini sisa mjeri pamet zena, prema cemu se mjeri pamet kod muskaraca?

sise i pamet kod zena su dvije nekorelirane varijable
ista stvar je i kod muskaraca

#34:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 24.09.2005. 14:10

jel se meni prividja ili ti je desna veca od lijeve?

#35:   Autor: Malamaca Post Postano: 24.09.2005. 15:03

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › jel se meni prividja ili ti je desna veca od lijeve?

privida ti se

#36:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 24.09.2005. 19:18

je da me jebe astigmatizam al ja bi to stavio na glasanje....
onda anketno pitanje glasi
A) Veca je desna!
B) Veca je lijeva!
C) Nevidim dobro, jednake su.

nakon zavrsenog glasanja skupljamo donacije da bi malamici skrojili grudnjak van konfekcijskih brojeva.

#37:   Autor: Gost Post Postano: 25.09.2005. 8:11

Jel ima: "Boli me... džon, njene su!" ?

#38:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 25.09.2005. 13:41

da naravno, ali ona ih je sama stavila na internet, dakle sisama medijski djeluje, i dalje su njene ali su izlozene javnome misljenju.

#39:   Autor: Gost Post Postano: 25.09.2005. 16:27

koristi sva raspoloživa sredstva. opako.
desna je veća,definitivno.

#40:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 26.09.2005. 13:55

Bila bi fora da avatar uopce nije fotka sisa, nego nesto sto samo podsjeca na sise. ;-) Kao ona fora u flashu gdje na prvi pogled sve izgleda socno, a kad se kadar udalji vidi se da je to lakat od nekog frajera... hehe... Smile

#41:   Autor: Malamaca Post Postano: 26.09.2005. 14:58

A sad vise ne znate sta bi od muke, pa prvo nisu iste, pa onda na kraju nisu ni sise....
eeee, nikad nist od vas ..... Durenje

#42:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.09.2005. 0:18

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
A sad vise ne znate sta bi od muke, pa prvo nisu iste, pa onda na kraju nisu ni sise....
eeee, nikad nist od vas ..... Durenje


A zar si ocekivala nesto?! ;-)

Nego, vratimo se ontopic... buduci da su tema sise, a ti nam zelis reci kako se imas cime poduciti, vjerujem da nam mozes reci kako muskarci reagiraju na sise (opcenito, ali mozes i na svom primjeru)... ono, dobijes li veci komad becke u mesnici, gledaju li te umirovljenici u sise dok ti kupe rezije za gajbu, gledaju li ti policajci kroz prste kad te zaustave i tako to...

Hajde, daj nam osvrt na papke koji se loze na sise, iz kuta jedne obdarene ribe...

#43:   Autor: Malamaca Post Postano: 27.09.2005. 0:38

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
A sad vise ne znate sta bi od muke, pa prvo nisu iste, pa onda na kraju nisu ni sise....
eeee, nikad nist od vas ..... Durenje


A zar si ocekivala nesto?! ;-)

Nego, vratimo se ontopic... buduci da su tema sise, a ti nam zelis reci kako se imas cime poduciti, vjerujem da nam mozes reci kako muskarci reagiraju na sise (opcenito, ali mozes i na svom primjeru)... ono, dobijes li veci komad becke u mesnici, gledaju li te umirovljenici u sise dok ti kupe rezije za gajbu, gledaju li ti policajci kroz prste kad te zaustave i tako to...

Hajde, daj nam osvrt na papke koji se loze na sise, iz kuta jedne obdarene ribe...

a recimo, nekad ti to dobro doce (na ispitu su prof uvijek bolje raspolozeni kad vide mene neg neku ravnu zensku, ak tip radi u trgovini recimo dobijem besple cokoladicu il dodem prek reda na red i sl Smile )
al moze biti i bed - ono, tip vozi i bleji u mene umjesto da gleda cestu, pricas s nekim i gledas ga u oci, a on tebi u sise, radnici dobacuju itak
sve u svemu, ima svojih prednosti i svojih mana
al prednosti je vise Smile

#44:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.09.2005. 1:08

@Malamaca, sladak mi je ovaj dio gdje dobijes cokoladicu... podsjeca me na jedan vic...

Pa imas protekcije skoro k'o precjednik, a ni on nema takve protekcije jer bi ga onda novinari lincovali...

Pa to je strasno... i onda se zene bune sto nisu direktori i precjednici... s takvim sisama zivis bolje nego precjednici...

Jebote, kako ima glupih muskaraca...

#45:   Autor: Gost Post Postano: 27.09.2005. 8:40

Sad si kao iznenađen time? Situacija se ponavlja od prvobitne zajednice, a njega je tek sad prosvijetlilo (Malamaco, neću sumnjati u tvoju pamet, evo, ne samo da si za sebe pametna, već si i Letećeg Mungosa uspjela "rasvijetliti"...Smile

#46:   Autor: Malamaca Post Postano: 27.09.2005. 15:50

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @Malamaca, sladak mi je ovaj dio gdje dobijes cokoladicu... podsjeca me na jedan vic...

Pa imas protekcije skoro k'o precjednik, a ni on nema takve protekcije jer bi ga onda novinari lincovali...

Pa to je strasno... i onda se zene bune sto nisu direktori i precjednici... s takvim sisama zivis bolje nego precjednici...

Jebote, kako ima glupih muskaraca...

e pa nemoj sad pretjerivati, nije da bas takvih prednosti imam
+ sto me cure opcenito ne vole bas ....
Sasha je napisao/la (Pogledaj post): › Sad si kao iznenađen time? Situacija se ponavlja od prvobitne zajednice, a njega je tek sad prosvijetlilo (Malamaco, neću sumnjati u tvoju pamet, evo, ne samo da si za sebe pametna, već si i Letećeg Mungosa uspjela "rasvijetliti"...Smile

zar je njega moguce prosvijetliti??? Wink

#47:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.09.2005. 15:58

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sad si kao iznenađen time? Situacija se ponavlja od prvobitne zajednice, a njega je tek sad prosvijetlilo (Malamaco, neću sumnjati u tvoju pamet, evo, ne samo da si za sebe pametna, već si i Letećeg Mungosa uspjela "rasvijetliti"...Smile


Ma, nisam iznenadjen, samo sto nemam sise, pa se cesto ne susrecem s tim, a onda kao i da ne postoji... tek kad vidim svojim ocima koliko se neki papci znaju spustiti zbog shake mufa ili hvata sisa, tek onda skontam s kakvim sve likovima dijelim spol... ;-)

Jebote, ja sam slambos (redovito onu najjeftiniju Snjeguzicu) dobio tek nakon sto bih pokupio sve boce od piva koje su sljakeri porazbacali oko trgovine u naselju, kad se uvodio plin... A ona dobije cokoladicu samo zato sto ima sise... pih... ;-) Razumimo se, Malamaco - nisi ti nista kriva... jebiga, izraslo, pa se koristis...

E, da, sad si se dotakla i te zavisti kod riba... e, to mi je zakon dumina... posebna prica i tema...

#48:   Autor: D Post Postano: 28.09.2005. 15:16

ne vjerujem da je baš uvijek zgodno imati bogato poprsje jer vlasnice često imaju problema s bolovima u leđima, pronalaženjem dovoljno velikih a lijepih komada odjeće, slinjenjem kojekakvih ljigavaca, ljudi ih rijetko gledaju u oči i obraćaju pažnju na njihov intelekt...

ne mora se raditi o zavisti - tebi kao nije bed kad imaš nekog ušminkanog frenda na kojeg se sve cure lijepe gdje god se pojavite, a tebe ko šljivi. definitivno ima i onih cura koje će mrko gledati i ružno komentirati, ali tu se već radi o razini svijesti i samosvijesti...

#49:   Autor: ixia Post Postano: 28.09.2005. 17:15

to da ima seljaka koji ce svakojako komentirati neku sisatu to je istina ali nece samo tako komentirati sise neke curke nego vecinu stvari oko sebe, stoga je jedini lijek izbjegavati takve seljake.


no da se vratim na problem - curke koje imaju sise bar nemaju problema naci grudnjak za razliku od daski a da nije neki s pol kile spuzve ili one sto sad svi nose s uljanim uloscima. uzas... sto je NAJGORE sad su i ove curke sa ok sisama (znaci dvojka trojka) pocele nositi te uljane grudnjake... eh mozgova... osijek031.com smile

#50:   Autor: Malamaca Post Postano: 28.09.2005. 17:47

ma sve je zo opcenito u kurcu
kao sto sam rekla, ima to i svojih prednosti i mana
al (kao sto sam rekla Smile ) prednosti je vise Very Happy Very Happy Very Happy

#51:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.09.2005. 21:02

@ixia, D... de se dogovorite, jel' ribe sa sisama imaju ili nemaju problem pronaci grudnjake...

@malamaco, jel' ima jos nesto sto nam zelis reci o svojim sisama?! jesi im dodijelila imena?

#52:   Autor: ixia Post Postano: 28.09.2005. 21:24

pa curke sa velikim (stadardno, ne bolesno velikim) sisama nemaju problema naci grudnjak. znaci do 4.-5. nadje se bez beda. ja sam pricala za curke s malim sisama or no sisa at all. Smile

#53:   Autor: Malamaca Post Postano: 29.09.2005. 1:48

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @ixia, D... de se dogovorite, jel' ribe sa sisama imaju ili nemaju problem pronaci grudnjake...

@malamaco, jel' ima jos nesto sto nam zelis reci o svojim sisama?! jesi im dodijelila imena?

ne zelim ja vama nis posebno rec, vi stalno pitate Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
btw - nisam im imena davala
to su jednostavno moje sise
i tocka

#54:   Autor: fallen-angel Post Postano: 29.09.2005. 8:21

[/quote]
a recimo, nekad ti to dobro doce (na ispitu su prof uvijek bolje raspolozeni kad vide mene neg neku ravnu zensku, ak tip radi u trgovini recimo dobijem besple cokoladicu il dodem prek reda na red i sl Smile )
[/quote]

ja ne znam jel ti to baš jako želiš ispasti glupa ili šta...misliš da su ovo dobre mane što je neki profesor bolje raspoložen kad vidi tebe i što če tebi dati bolju ocjenu nego nekoj ženskoj bez sisa koja je zasigurno učila bar 10 puta više od tebe i trudila se...
a to što dobiješ neš prek reda i nije baš za pohvalit se pogotovo ako je netko ispred tebe čekao j....ih sat vremena....

razimisli malo o svojim odgovorima prije nego li ih pustiš u javnost...

inače odgovor na pitanje o sisatim ženama....nisam nikad nikad gledao kakve sise ia žena mislim da je to manje bitno....bitno da ima slatku pozadinu....

#55:   Autor: Gost Post Postano: 29.09.2005. 11:00

i dolazi vjecna dilema-
grudi ili pozadina?

angele, pozadina je manje bitna, vaznije su sise. ili obrnuto. ne mozes ni jedno ni drugo izjaviti.

recimo, moje iskustvo: odsjekle mi se noge na pogled na curino lice(ne od straha, da ne bi neko pokusao biti smijesan), a da ostatak nisam vidio od stola(bio je visok stol).

i sad mogu rec: mislim da su i sise i pozadina manje vazne, vazno je da ima lijepo lice.


pa ce neko doc i tvrdit da je vazno da ima spojene uske, ili da ima prcast nos, ili da ima velike oci, ili blablabla..
de gustibus, angele...

#56:   Autor: D Post Postano: 29.09.2005. 11:50

treba imati ono nešto što je vrlo individualno i ne da se lako opisati (vrijedi za oba spola)

#57:   Autor: fallen-angel Post Postano: 29.09.2005. 12:06

ma nisam ja rekao da je guzica vaznija od sisa ili obrnuto ili bilo koji drugi organ na tijelu...

da se razumijemo ja sam samo rekao da volim kad je guza slatka....ali to je samo moja zelja...naravno da to nije presudno jer ebeš ti sve to i sise i guzicu i oči i lice i cijelo tijelo ako nema ni malo pameti....znaš onu duhovno povezivanje je najbitnije

#58:   Autor: Gost Post Postano: 29.09.2005. 12:29

ma daj.
samo flejmam, a nisam ni skuzio.ispricavam se.

#59:   Autor: Malamaca Post Postano: 29.09.2005. 19:05

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja ne znam jel ti to baš jako želiš ispasti glupa ili šta...misliš da su ovo dobre mane što je neki profesor bolje raspoložen kad vidi tebe i što če tebi dati bolju ocjenu nego nekoj ženskoj bez sisa koja je zasigurno učila bar 10 puta više od tebe i trudila se...
a to što dobiješ neš prek reda i nije baš za pohvalit se pogotovo ako je netko ispred tebe čekao j....ih sat vremena....

razimisli malo o svojim odgovorima prije nego li ih pustiš u javnost...

inače odgovor na pitanje o sisatim ženama....nisam nikad nikad gledao kakve sise ia žena mislim da je to manje bitno....bitno da ima slatku pozadinu....

kao prvo: nisam rekla da ce mi dati visu ocjenu jer imam vece sise, nego da je uvijek lijepse vidjeti nesto lijepo nego gadno
kao drugo: ja sam sve svoje ocijene zasluzila znanjem - i ponavljam nisam rekla da mi poklanjaju ocjene, nego da su jednostavno bolje raspolozeni - sto ne znaci da su sise jedino zasluzne za to
kao trece: a cuj, to sto dobijem nes prek reda ne znaci da se guram i da sjebem 30 ljudi ispred mene, neg se to jednostavno odnosilo ak ima 3-4 tipa ispred mene i normalno da ce me i oni pustit, a i prodavac zvat; to nije moj problem, vec njihov - problem je sto su oni primitivni i sto misle da su mi time napravili uslugu
zapravo, eo upravo ovo je problem: sto ste se svi vi muski raskokodakali o mojim sisama, a kao nisu vam bitne
gle, mene zaboli sto ce tu neki kreten sad srat o meni i sta ce mi rec
ja vam samo kazem kako je - a tako je da ste vi muski (bez uvrede, al istina je) primitivni i da ce te za dobre sise spustit se do jaja
i nemoj onda meni srat sta se hvalim time - ja samo isticem kolko vi muski mozete nisko past

#60:   Autor: Gost Post Postano: 29.09.2005. 22:18

auu...
a kolko je tek nisko iskoristavati nase slabosti:)?
ma zajebavam. ne mogu svi. neki imaju i neku dozu samopostovanja.

#61:   Autor: fallen-angel Post Postano: 30.09.2005. 7:46

malamaca hehe baš si me lijepo nasmijala...

u ostalom malo si mi i umišljena...uvijek je lijepše vidjet nešto ljiepo nego gadno (zaključak 1 razreda osnovne) aludirajuči na svoje sisie...malo umišljeno zar ne misliš tako....
što smo se mi raskokodakali o tvojim sisama....pa ne znam zaista vjerovatno zato što mi idu na živce ljudi kao ti koji misle da sve mogu dobit preko svojih sisa...a to si sama naglasila u texu

e sad ili nešto od toga nisi mislila šo si napisala ili se jednostavno ne znaš izražavati na pismeni način

P.S. makni taj avatar samu sebe omalovažavaš

#62:   Autor: Malamaca Post Postano: 30.09.2005. 13:52

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › malamaca hehe baš si me lijepo nasmijala...

u ostalom malo si mi i umišljena...uvijek je lijepše vidjet nešto ljiepo nego gadno (zaključak 1 razreda osnovne) aludirajuči na svoje sisie...malo umišljeno zar ne misliš tako....
što smo se mi raskokodakali o tvojim sisama....pa ne znam zaista vjerovatno zato što mi idu na živce ljudi kao ti koji misle da sve mogu dobit preko svojih sisa...a to si sama naglasila u texu

e sad ili nešto od toga nisi mislila šo si napisala ili se jednostavno ne znaš izražavati na pismeni način

P.S. makni taj avatar samu sebe omalovažavaš

ili ti ocito ne znas shvatiti ono sto drugi pisu
ps. sreco moja, ovo je zajebancija, i ako ocu stavit golo dupe u avatar, stavit cu

#63:   Autor: fallen-angel Post Postano: 30.09.2005. 14:04

nne zanima me sta drugi pišu....direktno sam se tebi obračao

P.S. stavi golo dupe ak oš ja se neču bunit čak što više dobit češ i jedan kikiriki ai samo jedan

#64:   Autor: Malamaca Post Postano: 30.09.2005. 14:29

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › nne zanima me sta drugi pišu....direktno sam se tebi obračao

P.S. stavi golo dupe ak oš ja se neču bunit čak što više dobit češ i jedan kikiriki ai samo jedan

kmh khm
necu se pise neću
obracao obraćao, a ne obračao
što više se pise štoviše
cist da znas za ubuduce

#65:   Autor: iawgoM Post Postano: 30.09.2005. 15:18

ajde ljudi dosta vise o sisama!?! muski ih vole a i zene isto i sta sad?! to nam je priroda dala da ih volimo a vama zenama da ih imate i gotovo...vise mi je dosta kad pogledam nove postove, uvijek netko ima jos nesto reci o sisama, a ja ih vec sanjam! ajde vise prekinite...a vi zene...saljite vamo slike pa da se divimo! Wink

#66:   Autor: fallen-angel Post Postano: 03.10.2005. 10:17

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › nne zanima me sta drugi pišu....direktno sam se tebi obračao

P.S. stavi golo dupe ak oš ja se neču bunit čak što više dobit češ i jedan kikiriki ai samo jedan

kmh khm
necu se pise neću
obracao obraćao, a ne obračao
što više se pise štoviše
cist da znas za ubuduce


hvala na ispravci cijenim to kada mi netko kaze da nije necu vec je neću...samo se nadam da ti to nije oduzelo puno vremena dok si trazila po rijecniku...

#67: Oh yes !  Autor: D Post Postano: 03.10.2005. 12:36

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › nne zanima me sta drugi pišu....direktno sam se tebi obračao

P.S. stavi golo dupe ak oš ja se neču bunit čak što više dobit češ i jedan kikiriki ai samo jedan

kmh khm
necu se pise neću
obracao obraćao, a ne obračao
što više se pise štoviše
cist da znas za ubuduce


hvala na ispravci cijenim to kada mi netko kaze da nije necu vec je neću...samo se nadam da ti to nije oduzelo puno vremena dok si trazila po rijecniku...

rječniku Laughing

#68:   Autor: iawgoM Post Postano: 03.10.2005. 13:34

D je napisao/la (Pogledaj post): ›
rječniku Laughing


hehe..ajde D...sad jos reci "Morala sam..morala sam..." Wink

#69:   Autor: D Post Postano: 03.10.2005. 13:51

iawgoM je napisao/la (Pogledaj post): ›
D je napisao/la (Pogledaj post): ›
rječniku Laughing


hehe..ajde D...sad jos reci "Morala sam..morala sam..." Wink

morala sam! osijek031.com smile zadovoljan?

#70: Oh yes !  Autor: Malamaca Post Postano: 03.10.2005. 15:50

D je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › nne zanima me sta drugi pišu....direktno sam se tebi obračao

P.S. stavi golo dupe ak oš ja se neču bunit čak što više dobit češ i jedan kikiriki ai samo jedan

kmh khm
necu se pise neću
obracao obraćao, a ne obračao
što više se pise štoviše
cist da znas za ubuduce


hvala na ispravci cijenim to kada mi netko kaze da nije necu vec je neću...samo se nadam da ti to nije oduzelo puno vremena dok si trazila po rijecniku...

rječniku Laughing

Bravo osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#71: Oh yes !  Autor: fallen-angel Post Postano: 04.10.2005. 12:23

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
D je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › nne zanima me sta drugi pišu....direktno sam se tebi obračao

P.S. stavi golo dupe ak oš ja se neču bunit čak što više dobit češ i jedan kikiriki ai samo jedan

kmh khm
necu se pise neću
obracao obraćao, a ne obračao
što više se pise štoviše
cist da znas za ubuduce


hvala na ispravci cijenim to kada mi netko kaze da nije necu vec je neću...samo se nadam da ti to nije oduzelo puno vremena dok si trazila po rijecniku...

rječniku Laughing

Bravo osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


jel mačor di se ti gasiš Evil or Very Mad

#72:   Autor: iawgoM Post Postano: 04.10.2005. 13:08

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
jel mačor di se ti gasiš Evil or Very Mad


predmnijevam catfight osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile hehe

#73: Oh yes !  Autor: Malamaca Post Postano: 04.10.2005. 15:22

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›

jel mačor di se ti gasiš Evil or Very Mad

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
ja???
da se gasim???
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#74: Oh yes !  Autor: fallen-angel Post Postano: 05.10.2005. 10:54

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›

jel mačor di se ti gasiš Evil or Very Mad

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
ja???
da se gasim???
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Udaj se za me !!!!
(dobiješ šleper kikirikija)

#75:   Autor: Malamaca Post Postano: 05.10.2005. 17:02

Sta, vise ne znas ni sta bi napisao pa baljezgas bzvz? jebeno, s kim ja pricam... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

#76:   Autor: fallen-angel Post Postano: 06.10.2005. 8:08

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): › Sta, vise ne znas ni sta bi napisao pa baljezgas bzvz? jebeno, s kim ja pricam... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


ma ne mislim več smatram da sam svoje rekao davnih dana i da nemam šta više baljezgat...a ovaj zadnji post je privatni ali vidim da mene nitko ne shvača ozbiljno Mad

bude li netko gramatički ispravljao ovaj post nači ču ga i osijek031.com smile

#77:   Autor: Malamaca Post Postano: 06.10.2005. 10:45

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): › Sta, vise ne znas ni sta bi napisao pa baljezgas bzvz? jebeno, s kim ja pricam... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


ma ne mislim več smatram da sam svoje rekao davnih dana i da nemam šta više baljezgat...a ovaj zadnji post je privatni ali vidim da mene nitko ne shvača ozbiljno Mad

bude li netko gramatički ispravljao ovaj post nači ču ga i osijek031.com smile

sorry, al moram, bode me u oci tvoja nepismenost
dakle
nije več nego već
ispred ali ide zarez
nije shvača nego shvaća
nije nači nego naći
nije ču nego ću

ah
sad mi je srce na mjestu
osijek031.com smile

#78:   Autor: D Post Postano: 06.10.2005. 11:39

ma uvjerena sam da on zapravo sasvim dobro barata pravopisom, al to radi da bi te dodatno osijek031.com smile
vidiš da u bračnoj ponudi nije napravio niti jednu grješku Exclamation

#79:   Autor: fallen-angel Post Postano: 06.10.2005. 14:43

D je napisao/la (Pogledaj post): › ma uvjerena sam da on zapravo sasvim dobro barata pravopisom, al to radi da bi te dodatno osijek031.com smile
vidiš da u bračnoj ponudi nije napravio niti jednu grješku Exclamation


Embarassed (brak nije zajebancija)

#80:   Autor: fallen-angel Post Postano: 06.10.2005. 14:46

mačor predlažem da otvorimo novu temu jer ovdije smo totalno skrenili s osnovne teme


naslov teme bi trebao biti

malamaca vs. fallen-angel (test psihološke izdržljivosti)

#81:   Autor: 8 Post Postano: 06.10.2005. 15:17

Ja ne volim sisate žene.
Imam osjećaj da je muškom soju netko podvalio muda pod bubrege, za te sise, jel.
Sise su zlo.
Ne služe apsolutno ničemu, a nose ogromne rizike za zdravlje. Ni najgorem neprijatelju ne valja željeti velike sise. Uzmimo samo probleme s rakom i kralježnicom.
Mislim da je kriv muški nagon, sza kojega je odgovoran gen smješten na sedmom kromosomskom paru. O tome sam već pisao i govorio na u medijima, pa nema smisla opet.
Želim reći da žene koje drugi odbijaju zbog manjkavih grudiju ja primam objeručke.

#82:   Autor: ixia Post Postano: 06.10.2005. 15:59

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne volim sisate žene. Želim reći da žene koje drugi odbijaju zbog manjkavih grudiju ja primam objeručke.


ljubi te predsjednica kluba! osijek031.com smile

#83:   Autor: Gemi Post Postano: 06.10.2005. 18:45

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Želim reći da žene koje drugi odbijaju zbog manjkavih grudiju ja primam objeručke.


Za sise. ;-)

#84:   Autor: Gost Post Postano: 07.10.2005. 9:06

Vjerujem da bi se takav zaključak i meni ubrzo nametnuo. I totalno ne odobravam epitet "manjkave" ako se koristi u onom smislu da imaju nedostataka... Wink

#85:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.10.2005. 11:29

Sise su dobre, jerbo je dokazano da siste zene manje unistavaju opruge na madracima. Pogotvo pri radnjama kad su (dobrovoljno) vezanih ruku na ledjima.

Velike sise imaju i velike ekonomske posljedice za zemlje treceg svijeta, proizvodjace pamuka, umjetnih materijala i boja...

A ima i sisatih zena koje su ruzne, kao npr. ona Stefanija sto surfa za kunu...

#86:   Autor: 8 Post Postano: 07.10.2005. 16:01

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vjerujem da bi se takav zaključak i meni ubrzo nametnuo. I totalno ne odobravam epitet "manjkave" ako se koristi u onom smislu da imaju nedostataka... Wink


Negdje sam napisao... ma nije bitno.
Svatko se treba europskoj obitelji predstaviti na prepoznatljiv nacin, kako bi sto prije zagospodario svojim mjestom pod suncem ili u hladovini.
Moj brat nosi kemijsku, tata kravate, a ja satiru.

#87:   Autor: Gemi Post Postano: 08.10.2005. 20:36

Satir ili ti divji covik...

#88:   Autor: nikica_os Post Postano: 09.10.2005. 12:04

muskarci vole sise, mislim njih 100% tocnije Smile
jebiga, kad ih vidis....ma znate
visa sila Smile

#89:   Autor: D Post Postano: 10.10.2005. 10:02

nikica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
muskarci vole sise, mislim njih 100% tocnije Smile
jebiga, kad ih vidis....ma znate
visa sila Smile

dobro je dok nije sila teža oliti gravitacija Wink

#90:   Autor: 8 Post Postano: 10.10.2005. 12:11

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Želim reći da žene koje drugi odbijaju zbog manjkavih grudiju ja primam objeručke.


Za sise. ;-)


ma za što god! Smile

#91:   Autor: tara13 Post Postano: 05.02.2006. 21:57

Tup, tup A frajeru, znaš li ti možda neki inteligentniji način zabave, osim natezanja velikih sisa?Nije ti mašta baš proradila, očoto.
Moglo bi ti se desit da ti se jako dopadnu pa zanemariš pamet i kažeš "živjele veeelike sise".
Mr. Green Samo se pitam s čime mi da zamjenimo nedostatak vaše inteligencije ,pitam se pitam,? Mr. Green

#92:   Autor: Gemi Post Postano: 05.02.2006. 22:32

Definitivno nekim drugim organom...e sad...većim ili težim od njihovog tzv. mozga? ;-)

#93:   Autor: Malamaca Post Postano: 06.02.2006. 0:14

tara13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mr. Green Samo se pitam s čime mi da zamjenimo nedostatak vaše inteligencije ,pitam se pitam,? Mr. Green

a sta mislis? Laughing

#94:   Autor: 8 Post Postano: 06.02.2006. 15:38

Malamaca je napisao/la: ›
tara13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mr. Green Samo se pitam s čime mi da zamjenimo nedostatak vaše inteligencije ,pitam se pitam,? Mr. Green

a sta mislis? Laughing


To je ono poražavajuće.
U Hercegovini vele: "Džaba joj sva ljepota kad je u glavi sirota."
Bojim se da to ne bi moglo biti dalje od istine. Seksualni atributi mogu bez trunčice nositeljevog napora kompenzirati sve manjkavosti mentalno nejakog igrača, ali anomalije majke prirode nikakva nobelova ne može neutralizirati...

#95:   Autor: Gemi Post Postano: 06.02.2006. 19:26

Naravno, uvijek čast muškim iznimkama....jelte ;-)

#96:   Autor: --- Post Postano: 07.02.2006. 0:09

Gemi je napisao/la: ›
koka je napisao/la (Pogledaj post): ›
dođavola Mad


Ne brini, draga, zenama je uvijek malo ono sto je muski misle da je dovoljno...a ono sto zene misle da imaju dovoljno, muskima je malo... >Smile)))

vrlo točno rečeno, bravo...

#97:   Autor: Marigold Post Postano: 22.03.2006. 16:23

Ma jebeš veličinu-najvažniji je oblik.

I drago mi je čut što se Malamaca ne stidi svojih povećih sisa i što ih ne sakriva,jer imam legice s velikim sisama koje ih stalno pokušavaju sakriti i koje imaju problema sa samopouzdanjem.A stvarno dobro izgledaju-i one i njihove sise

#98:   Autor: 8 Post Postano: 22.03.2006. 16:41

Sista žena je dvosjekli mač.
Obična žena je obični mač.

Što su to lijepe grudi, ionako?

Kakva je poželja dojka?

Postoje li univerzalna znanja o tomu, ili se mjerila mijenjaju odražavajući trendove, duh vremena...?
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » zašto volite sisate žene?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::