Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Odgovor Niki Kovaču

#1:  Odgovor Niki Kovaču Autor: duje Post Postano: 19.11.2007. 8:53

Nije da sam simpatizer niti jedne stranke ali me ova vijest razveselila. "i moga brata Roberta također"...

SDP kumicom na HDZ-ovog Niku Kovača Pišu: N. Božić, N. Jelić
ZAGREB - Parodijom na HDZ-ov spot s Nikom Kovačem, SDP će krenuti u samu završnicu izborne kampanje.

“Ja sam Jadranka Puž, prodajem na tržnici. Rođena sam i živim u Hrvatskoj gdje plaćem porez... Volim ovu zemlju, moja sestra Barica također. I sad bi neki koji nemaju pojma kako se ovdje živi odlučivali kako ću ja živjeti”, priča u spotu J. Puž.

HDZ finale kampanje otvara preuranjenom isplatom još jedne rate umirovljenicima što je Čačić nazvao “kupovanjem birača državnim novcem”.

Sanaderov adut je povrat duga umirovljenicima, a Milanovićev borba protiv glasova iz dijaspore
Završava kratkotrajno primirje između SDP-a i HDZ-a, uzrokovano povlačenjem Sanadera iz kampanje zbog očeve smrti.

U dosadašnjem tijeku kampanje, pokazuju ankete, ni HDZ ni SDP promidžbom nisu uspjeli napraviti značajniju rezultatsku razliku pa će se u zadnjem tjednu pucati iz svih oružja. HDZ je do sada bio uspješan samo u reklamiranju uspjeha i socijalnih mjera Vlade. I u završnici će naglasak u TV spotovima bit na “običnim ljudima koji hvale Vladu”. Promašaj su bili negativni i lažni plakati protiv SDP-a, a kontraproduktivno i korištenje sportaša.

SDP nije približio građanima svoje programe, njihovi TV spotovi i plakati uglavnom se ocjenjuju kao načelni. Ljubo Jurčić i njegove loše komunikatorske sposobnosti postali su uteg. No, kampanjom “Račun za svaki sat i svaki kat” SDP je dobro poslao poruku da je Sanaderova vlast korumpirana, a pomaže im i Mesić.

HDZ kampanju nastavlja u Varaždinu kada će Sanader i fizički vratiti u kampanju iz koje s obzirom na spotove, plakate i spominjanja njegovog imena na skupovima, nije ni otišao. Predstoje još skupovi u Osijeku, četvrtak u Splitu i petak u Zagrebu. SDP će u završnici naglasak staviti na motiviranje svojih birača na glasanje kako bi spriječili da izbore odluči dijaspora. Završni skup SDP-a je u četvrtak u Zagrebu, uz koncert nekadašnjeg HDZ-ova aduta Dine Dvornika te rokera iz Let 3, Majki, Pipsa, Eni.
Ovdje možete vidjeti cijeli storju...
LINK

#2:   Autor: Kugla Post Postano: 19.11.2007. 10:11

osijek031.com smile.



#3:   Autor: morgan Post Postano: 19.11.2007. 11:18

izvrsno!
jedva čekam komentare iz suprotnog tabora.vjerojatno će ići na ono da se ne može porediti piljarica sa vrhunskim sportašem, što nas opet svodi na stoku sitnog zuba i onu krupnog...

#4:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: Mladjo Post Postano: 19.11.2007. 15:16

bravo baba, licimuri iz adz-a vide da im pobjedu neće donijeti glasovi iz hrvatske pa posežu za dijasporom i ekipom koja nema pojma šta se ovdje događa, vjerojatno neki još misle da nam je francek živ i da su svi osim adezeja udbaši i srbočetničke izdajice. mogli bi i nekog iz groba dić pa bi reklama bila u stilu evo ja sam umro ´45 glasovo sam 2003. glasat ću i jopet

#5:   Autor: aethur Post Postano: 19.11.2007. 15:24

Tako je baba reci im ti!!!
Predobro...

#6:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: Monstrum Post Postano: 19.11.2007. 15:29

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ... mogli bi i nekog iz groba dić pa bi reklama bila u stilu evo ja sam umro ´45 glasovo sam 2003. glasat ću i jopet


.... i glasaću sve dok je francek živ, ADEZE ADEZE ADEZE

ja dam doktor sanader a ovo su moji pacijenti kisi kisi osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile(ovo je za vašu informacija niko plemeniti kovač, a i njegov brat to isto) osijek031.com smile osijek031.com smile

#7:   Autor: aethur Post Postano: 19.11.2007. 15:33

Monstrum je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ... mogli bi i nekog iz groba dić pa bi reklama bila u stilu evo ja sam umro ´45 glasovo sam 2003. glasat ću i jopet


.... i glasaću sve dok je francek živ, ADEZE ADEZE ADEZE

ja dam doktor sanader a ovo su moji pacijenti kisi kisi osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile(ovo je za vašu informacija niko plemeniti kovač, a i njegov brat to isto) osijek031.com smile osijek031.com smile

Samo je jedan plemić, a to je plemeniti "ja sam protiv dana piva" Festetić...hehe

#8:   Autor: toni Post Postano: 19.11.2007. 15:54

morgan je napisao/la: ›
izvrsno!
jedva čekam komentare iz suprotnog tabora.vjerojatno će ići na ono da se ne može porediti piljarica sa vrhunskim sportašem, što nas opet svodi na stoku sitnog zuba i onu krupnog...


kako se ne bi mogla usporediti ? pa i jedno i drugo je režirano ! Wink

#9:   Autor: malecka Post Postano: 19.11.2007. 18:56

aaaa sad ju vidjeh na tv-u hahahahahaha prezakon baba

#10:   Autor: paperje Post Postano: 19.11.2007. 19:01

dolje niko kovač (i njegov brat također)!!!!
gore jadranka puž!!!!!

#11:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.11.2007. 19:04

pužu mužu pusti roge van.... osijek031.com smile osijek031.com smile

#12:   Autor: steam Post Postano: 20.11.2007. 1:53

Da ne otvaram novi topic, evo podsjetnik na brutalno izravnu stranicu koja je već 11 godina trn u oku HDZ-u:

www.hdz.com

#13:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: M°na Post Postano: 20.11.2007. 10:28

Ima te smeđe lijepe okice, ma baš je šećer!Ko šiša Ivu.


Niko.GIF
 Opis:
 Veličina:  106.21 KB
 Pogledano:  135 put(a)

Niko.GIF



#14:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: ajwar Post Postano: 20.11.2007. 10:37

evo jedan osvrt na hadezeovca niku by Miljenko Jergović!! odličan tekst, totalno je uništio jadnog niku Very Happy
evo, http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,11,13,niko_kovac,97889.jl
Smile

#15:   Autor: toni Post Postano: 20.11.2007. 10:47

"Kako kumice s Dolca nisu htjele nastupati u spotu, SDP je za tu ulogu angažirao umirovljenicu Olgu Zec (77).

SDP-ova Jadranka Puž zove se Olga Zec (77) i ne prodaje na placu. Živjela je 30 godina u Bosni i tamo plaćala porez te se krajem 80-ih vratila u RH.

Olga ima dokumente RH. Dosad je statirala po reklamama, a za spot je primila honorar.

'Riječ je o parodiji. Ne očekujemo reakcije', rekla je Zinka Bardić iz SDP-ova stožera.

(TotalPortal/24 sata)
"

.. nađoh jos je'an clanak.. tj, komentar na clanak.. al nemerem ga sad nac.. Wink

kao sto rekoh, ista su oba spota.. plaćena i pomno režirana osijek031.com smile

#16:   Autor: tonya Post Postano: 20.11.2007. 11:48

steam je napisao/la: ›
Da ne otvaram novi topic, evo podsjetnik na brutalno izravnu stranicu koja je već 11 godina trn u oku HDZ-u:

www.hdz.com

Hehe, zakon! Ima još i www.hdz.eu Smile

#17:   Autor: mali_ivica Post Postano: 20.11.2007. 11:48

toni je napisao/la (Pogledaj post): › "Kako kumice s Dolca nisu htjele nastupati u spotu, SDP je za tu ulogu angažirao umirovljenicu Olgu Zec (77).

SDP-ova Jadranka Puž zove se Olga Zec (77) i ne prodaje na placu. Živjela je 30 godina u Bosni i tamo plaćala porez te se krajem 80-ih vratila u RH.

Olga ima dokumente RH. Dosad je statirala po reklamama, a za spot je primila honorar.

'Riječ je o parodiji. Ne očekujemo reakcije', rekla je Zinka Bardić iz SDP-ova stožera.

(TotalPortal/24 sata)
"

.. nađoh jos je'an clanak.. tj, komentar na clanak.. al nemerem ga sad nac.. Wink

kao sto rekoh, ista su oba spota.. plaćena i pomno režirana osijek031.com smile

To sam i ja čuo danas! Very Happy
Koja sramota! Wink

#18:   Autor: toni Post Postano: 20.11.2007. 11:52

Zmaisli ti njih.. instumentaliziraju jednu/jednog umirovljenicu/sportaša u svom mračnom naumu osvajanja vlasti i pristupa proračunskom novcu..

sramota ! osijek031.com smile

jel ima negdje za skinit onaj sedlarov film o glavasu ?? .. tja, nijesam stigao neki dan do kina europa na premijerno prikazivanja... Wink

#19:   Autor: mali_ivica Post Postano: 20.11.2007. 11:57

toni je napisao/la: ›
Zmaisli ti njih.. instumentaliziraju jednu/jednog umirovljenicu/sportaša u svom mračnom naumu osvajanja vlasti i pristupa proračunskom novcu..

sramota ! osijek031.com smile

jel ima negdje za skinit onaj sedlarov film o glavasu ?? .. tja, nijesam stigao neki dan do kina europa na premijerno prikazivanja... Wink

Dobro su rekli analitičari da se u ovoj kampanji uopće ne spominju programi...
Samo se pljuje po konkurenciji
SDP => HDZ; HDZ => SDP
Zato će najbolje proći Rojs njegov je program najjasniji... Very Happy

#20:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: M°na Post Postano: 20.11.2007. 11:59

Taj Jergović izgleda k'o pirat s Kariba ali ima vraški dobre txt-ove...!
Skontaj samo koje mace se lijepe za njega.Bljak.

#21:   Autor: mali_ivica Post Postano: 20.11.2007. 12:02

M°na je napisao/la: ›
Taj Jergović izgleda k'o pirat s Kariba ali ima vraški dobre txt-ove...!
Skontaj samo koje mace se lijepe za njega.Bljak.

Da se nelijepe zbog tekstova . . .
Kao i Dolores Lambaša na Ivu Grgurevića zbog glume Very Happy

#22:   Autor: M°na Post Postano: 20.11.2007. 12:06

mali_ivica je napisao/la: ›
M°na je napisao/la: ›
Taj Jergović izgleda k'o pirat s Kariba ali ima vraški dobre txt-ove...!
Skontaj samo koje mace se lijepe za njega.Bljak.

Da se nelijepe zbog tekstova . . .
Kao i Dolores Lambaša na Ivu Grgurevića zbog glume Very Happy


...Kužiš, sve je u spiki...ovo za Ivu je individualan slučaj; mala glumi ko zmaj, zar ne?

#23:   Autor: toni Post Postano: 20.11.2007. 12:08

mali_ivica je napisao/la: ›
Dobro su rekli analitičari da se u ovoj kampanji uopće ne spominju programi...


jep, eo jean komentar s vecernjeg..

"
Prema ovim dolje komentarima izgleda da Milanovicu fora sa diasporom radi. Zalosno je sto smo kao narod jalni jedni na druge a ovaj i njemu slicni u politici to koriste debelo. Dok se mi prepiremo iz jala tko placa porez a tko neplaca dok jedan drugoga pokusavamo uvrjediti oni nam prolaze sa tim forama bez da nam moraju stvarno objasniti koji je njihov program i kuda ce nas voditi drzavu sljedecih cetiri godine. Pa gospodine Milanovicu molim vas da mi kazete koji vam je program za vanjsku politiku, program za ekonomiju, kako cemo izaci iz prezaduzenosti, sta je sa skolstvom i zdravstvom, dali cete nas uvesti u Evropu ili zapadni Balkan, dali ce ili nece biti referendum za Nato?
"

floskule i podvale.. bacanje pijeska raji u oci..

bando crvena, bando crvena ! Razz


osijek031.com smile

#24:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: lufus Post Postano: 20.11.2007. 15:28

Našao si komentar iz HDZ tiskovine.

#25:   Autor: toni Post Postano: 20.11.2007. 15:33

lufus je napisao/la: ›
Našao si komentar iz HDZ tiskovine.


Vecernji, a komentar nije od novinara, neg' od nekog citatelja.

nebitno, uglavnom izjava stoji. a mjesto milanovica mozes ladno ubaciti sanader.. i ona i dalje stoji. Smile

#26:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: lufus Post Postano: 20.11.2007. 16:19

Večernji je HDZ tiskovina i teško da će objavit komentar nekog anti adeze čitatelja.

#27:   Autor: toni Post Postano: 20.11.2007. 17:32

lufus je napisao/la: ›
Večernji je HDZ tiskovina i teško da će objavit komentar nekog anti adeze čitatelja.


tamo bas svakvih komentara.. kontam da tamo niko nista ne brise.. mogo bi se nas admin ugledat na njih.. Wink

#28:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: lufus Post Postano: 20.11.2007. 19:13

Mislio sam na tiskano, a ne online izdanje. Za online ne znam kakvo je stanje jer nisam niti planiram posjetit.

#29:   Autor: nake_rado Post Postano: 20.11.2007. 22:26

Sad sam vidio reklamu na teveu... Popišo sam se od smijeha... loolčina

#30:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: lufus Post Postano: 22.11.2007. 16:17

Niko Kovač ne može glasat za dijasporu, ni njegov brat Robert također isto Very Happy

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Niko Kovač, koji u HDZ-ovu spotu brani pravo dijaspore da sudjeluje na izborima za Hrvatski sabor, nalazi se na popisu birača Zaprešića

Na istom popisu nalazi se i njegov brat Robert Kovač, te njegova supruga Anica. Budući da su na popisu za Zaprešić, braća Kovač na izborima će glasati za kandidate u prvoj, zagrebačkoj izbornoj jedinici i ne mogu glasati za listu za dijasporu, piše Jutarnji list

Obitelj Kovač je prijavljena u popis birača u Zaprešiću jer u tom gradu Robert i Anica posjeduju kuću. Niko je prijavljen u Zaprešiću od 2005., a Robert od 29. listopada 2007. Anica je izjavila za Jutarnji da će ona i suprug glasati u Njemačkoj, a Niko vjerojatno u Austriji.

Ako su do 10. studenoga izvadili potvrdu o glasanju izvan mjesta prebivališta, Kovači mogu glasati u inozemstvu, ali i tada mogu glasati samo za kandidate iz prve jedinice, a ne za listu za dijasporu.
Jutarnji list /tportal.h

#31:   Autor: Blofeld Post Postano: 22.11.2007. 16:24

Čovjek je dobar nogometaš, ali to je sve.
Osijek031.com » Politika » Odgovor Niki Kovaču


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::