Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Što mislite o ovome?

#1:  Što mislite o ovome? Autor: Amy Post Postano: 14.11.2007. 22:00

Netko vam se sviđa i želite s njim vezu...mislim da je i maloprije bila takva neka priča...pa se nadovezujem, nešto me zanima...i sad taj s kim vi želite biti, recimo cura, obećaje vam da će prekinuti sa dečkom, a to ne učini...je li ona drolja, zlica...ili jednostavno neozbiljna osoba koja ne zna šta želi u životu?
kako bi ju okarakterizirali...

za cure-zamislite da je dečko u pitanju..

#2:  Re: Što mislite o ovome? Autor: ožiljak Post Postano: 14.11.2007. 22:01

...za mene je odgovor ovo drugo, dakle neozbiljna osoba koja ne zna što želi u životu...
doduše, sve ovisi i o kakvoj se vezi radi, pa bi bilo korisno dati i te podatke... Wink

#3:   Autor: Circa Post Postano: 14.11.2007. 22:14

Ona je manipulatorica, ego triperica, lazov, bandit, vjerojatno i narkoman...

Jedno je kada se netko shevi okolo, ako to rede i jedno i drugo, ali lazi o nekim ozbiljnim vezama, prekidima, ljubavima i sta ja znam... to su vec ozbiljne stvari pa isto tako i ozbiljne lazi

#4:   Autor: insomnia Post Postano: 14.11.2007. 22:16

neozbiljna osoba koja ne zna šta bi u životu! plus lažov, manipulator, i sve ovo maloprije već navedeno..

#5:   Autor: MissTake Post Postano: 14.11.2007. 22:44

uvatio ga SDP, kako bi leteći rekao

#6:   Autor: Amy Post Postano: 14.11.2007. 22:53

Samo Da Pijemo???

#7:   Autor: MissTake Post Postano: 14.11.2007. 22:59

sindrom druge pič***

on bi 2 trebe

#8:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 14.11.2007. 23:30

ja cu reci samo jedno :

ZAŠTITI SVOJ SAN !




Very Happy Very Happy

#9:   Autor: cane Post Postano: 15.11.2007. 1:09

Ja mislim da je on mala droljica, koji bi se jebala a da joj ne uđe. E ne može tako!

#10:   Autor: davorccc Post Postano: 15.11.2007. 8:40

Očito te nevoli ako već s nekim švrlja, traži bolju spravu ili rupu, štogod!

Svatko ima potrebe, ako bi htio/htjela u troje super, mada u 99 % slučajeva nebi pristali.

#11:   Autor: cookies Post Postano: 15.11.2007. 9:16

ne se petljati sa zauzetima.....osim u iznimnim situacijama.... osijek031.com smile

#12:  Re: Što mislite o ovome? Autor: 1step2far Post Postano: 15.11.2007. 11:37

Ta osoba, mladić ili djevojka jednostavno ne zna što zapravo želi. Tko zna, možda niti jedna osoba od te dvije koje su u igri zapravo nisu dovoljno dobre za nju ili njega pa se oteže sa odlukom. U slučaju da zaista želiš nekog drugog, ne razmišljaj puno, već učini to, da ne bi kasnije žalila za propuštenom prilikom. I da, mora se jako dobro razmisliti je li druga osoba zaslužila da zbog nje raskidamo sa jednim dijelom svojega života.

#13:  Re: Što mislite o ovome? Autor: ViVian05 Post Postano: 17.11.2007. 0:27

Ma jednostavno Dečko je đubre!! I šta sad... o znam znam...daje nadu! Ali što su nas naučili? - Nada je K....!! Ne se petljati sa zauzetima, to je nedavno bilo i u 24 saTa- samo 1% ljudi koji prevare, uistinu i ostave svoje partnere...
Nemojte se zavaravati, ne će tako lako ostaviti sigurnu vezu za uzbudljivu avanturu, pogotovo ako je malo stariji... i da, ne vrijede spike "mladi smo,zabava je bitna,pa me zato baš briga za tu curu/dečka, dok je samnom dobro nam je", na kraju ćete o5 biti povrijeđeni i još gore od toga poniženi... Confused A i kako bi se vi osjećali da znate da vam tako dečko iza leđa šara, a ima nešto u onoj : "sve se vraća sve se plaća" iliti karmi...

A za dečke koji varaju...jednom je dobro moja legica rekla: " Oni su svi ista primitivna đubrad. I ovce i novce bi!! E pa kad su navikli da imaju cure da im sve rade, i da više ne moraju ni prstom maknuti i tolike su kukavice i jadnici da se boje ostat bez te cure jer ne bi im imao tko k...c držat dok pišaju jer su u tolikoj retardaciji i to zaboravili... ma đubrad! To su takvi koji varaju, i osjete požudu nakon što su je prije 10god. bili zaboravili ali su kukavice i boje se života! "

Evo sada se ispričavam muškom rodu koji ne pripada i koji se ne prepoznaje u gore navedenom citatu...svaka čast vjernim i dobrim muškarcima...znam da negdje ima takvih tj. nadam se Rolling Eyes Very Happy

#14:   Autor: OCTOBER Post Postano: 14.03.2008. 11:09

Hehe Smile pazi sve zavisi u kakvoj je situaciji ta devojka ili decko...ako je to neka jako duga veza, ljudi se uzasno jako vezuju, to prelazi u naviku, stvara se strah i paranoja pri samoj pomisli da te osobe nece vise biti pa se ljudi uljuljkuju u nesto sto je mozda vec odavno umrlo ali im je na nekakav nacin to "sigurica"...to zavisi i od toga koliko godina imaju...ako su to npr. stariji ljudi...mislim relativno stariji ne mislim sada na 45-ogodishnjake Very Happy Very Happy to bi vec trebali biti vencani ljudi sa uveliko formiranom familijom...jadni oni koji nisu imali te srece Sad...elem...znaci zavisi od milion faktora...ako cura ne pokazuje nikakve znake da ce ostaviti svog frajera, a ti si se trudio vec jako dugo da joj dokazes svoju ljubav i da ako ostavi svog tipa da nece biti zajebana...onda znaci da joj samo fali mozda dobrog fuka pa ne moze da se suzdrzi od toga da ne bude sa tobom u tome...jako su cudni medjuljudski odnosi...ja sam se uverila prosle i ove godine da je to sve jedna velika farsa...ali i dalje verujem da postoji pravi neko...i uvek cu...pozz

#15:  Re: Što mislite o ovome? Autor: eldiablo Post Postano: 14.03.2008. 18:29

Amy je napisao/la (Pogledaj post): › Netko vam se sviđa i želite s njim vezu...mislim da je i maloprije bila takva neka priča...pa se nadovezujem, nešto me zanima...i sad taj s kim vi želite biti, recimo cura, obećaje vam da će prekinuti sa dečkom, a to ne učini...je li ona drolja, zlica...ili jednostavno neozbiljna osoba koja ne zna šta želi u životu?
kako bi ju okarakterizirali...

za cure-zamislite da je dečko u pitanju..


samo mi nije jasno...i da ju ostavi, kako znas da to nece napraviti i tebi? mislim hello...padas na tipove koji varaju u vezi ili sta?

#16:   Autor: Frost Post Postano: 14.03.2008. 21:30

ViVian05 je napisao/la: › Evo sada se ispričavam muškom rodu koji ne pripada i koji se ne prepoznaje u gore navedenom citatu...svaka čast vjernim i dobrim muškarcima...znam da negdje ima takvih tj. nadam se Rolling Eyes Very Happy

U redu je, opraštamo ti Very Happy

#17:   Autor: goopa Post Postano: 17.04.2008. 12:31

Mislim da je jednostavno neozbiljna osoba koja ne zna što želi u životu (glupača koja se igra tuđim osjećajima) te da će sa takvim stavom najebati.

#18:   Autor: zeros Post Postano: 18.07.2008. 10:14

pa @Amy, zlato mamino...pocela si mi falit...ti i tvoje teme....ajde nabaci koji svoj ljubavni problemcic

#19:   Autor: josephine01 Post Postano: 11.09.2008. 14:26

ne mora biti da je cura koja želi ostaviti dečka zbog nekoga drugoa loša.. razloga može biti sto zašto se tako ponaša... bolje da pričamo o tome što bi dečko koji ju čeka trebao napraviti (isto vrijedi i da je slučaj obratan.. da ne ispadne da branim ženke Smile )... prijedlog: maknuti se od te osobe barem na neko vrijeme.. iskristalizirat će se šta osoba koja sjedi na dvije stolice zapravo želi

#20:  Re: Što mislite o ovome? Autor: Ajkula Post Postano: 11.09.2008. 16:10

Ja mislim da je ta osoba Kajinov jatak.

#21:   Autor: lindic84 Post Postano: 11.09.2008. 16:28

ne bi mi napamet palo biti sa zauzeto osobom, mislim da je to samo za debile, a jos su veci debili(oni sto su u vezi).

ako nisi zadovoljan trenutacnom vezom -prekini= jednostavno je. a osobe koje i bi i ne bi prekinule, razvlace i sl. su jako nesigurne, labilne osobe. da mi je samo znati kome to treba u zivotu?

vjerovatno jednako labilnim debilima...

nisam nikog htjela uvrijediti...ali jednostavno ne kuzim takve ljude.

#22:   Autor: blaster-x Post Postano: 11.09.2008. 16:44

Ma takva cura je manipulatorica, koja jednostavno igra onu igru koja joj odgovara i igrat će ju dok god bude imala teren za nju,,, no ne mora biti zla, samo se igra.... svi mi sebe najviše volimo i radimo ono što nam se u tom trenu sviđa,,, bilo to drugoj strani po volji ili ne... svi imamo izbor!!!

It's up to us...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Što mislite o ovome?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::