Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
čet 08. 05. 2025.
"Trenirajmo...
Festival znanost...
Tjedan karijera ...
Dani Europe PRAV...
Apel darivatelji...
pet 09. 05. 2025.
"Trenirajmo...
Festival znanost...
Tjedan karijera ...
Dani Europe PRAV...
Apel darivatelji...
sub 10. 05. 2025.
Jubilarni Jankov...
Festival znanost...
FDMZ: Dan otvore...
11. Edukativno-r...
Apel darivatelji...
ned 11. 05. 2025.
Provjerite koje ...
11. svibnja - tr...
Gastro pubu Bula...
Stand-up spektak...
pon 12. 05. 2025.
Quadrilla 2025.:...
Crveni križ te p...
Glazbena škola F...
Kino Urania: Kom...
Osvoji tečaj sal...
uto 13. 05. 2025.
Wine&Friends...
Crveni križ te p...
Glazbena škola F...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



U povodu obilježavanja Dana zaljubljenih, Izdavačka kuća Prof&Graf i Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek, u petak, 14. veljače 2025. s početkom u 18.00 sati organiziraju književnu večer s autoricom ljubavnih romana Sašom Jakšić pod nazivom “Ljubav – po mojoj mjeri”. Autorica će ovom prigodom predstaviti svoj najnoviji ljubavni roman pod nazivom “Po mojoj mjeri”. Književna će se večer održati u prostoru Studijske čitaonice, a moderirat će je Ivana Đerđ Dunđerović.

Po mojoj mjeri ljubavna je priča u kojoj je oboje glavnih protagonista doživjelo bračni brodolom, te si sada pokušavaju skrojiti život ispočetka. Ona angažira njega da joj napravi kuhinju po mjeri za novi dom koji je nedavno kupila, a on će kod nje pronaći utočište kada ga čak i obitelj ostavi na cjedilu. Zajedno i postupno, pronaći će izlaz iz labirinta svojih nesigurnosti i snažnih emocija te uploviti u sigurnu luku koja će oboma biti upravo ono što su oduvijek trebali – ljubav, koja se ničime ne može izmjeriti.

Saša Jakšić rođena je 1976. u Osijeku, gdje završava osnovnu i srednju školu te upisuje studij engleskog i njemačkog jezika i književnosti. Čita od malih nogu i najranija sjećanja vezana su joj uz knjige. U osnovnoj školi počinje pisati poeziju i sastave za školske novine te izmišljati priče koje je i tijekom srednje škole i studija zapisivala u obliku osobnog dnevnika. Dosad je izdala osam romana: Napokon zajedno, Ménage à trois, Pusti i dopusti, Južina u glavi, Zgodni usamljeni štreber, Zvijezda padalica, Lutkica i Istina o njemu, a napisala je i izdala duet s autoricom Martinom Duvnjak pod nazivom Najgora nevolja. Dizajnirala je i izdala i dvije bojanke za odrasle: Sve boje naših raspoloženja i Sve boje romantike, a napisala je, dizajnirala i izdala i Planer pisanja za autore, te Dnevnik čitanja za čitatelja. Njezine kratke priče i poezija izišle su u zbirkama više autora IK Prof&Graf, objavila je i samostalnu zbirku priča s naslovom Nešto za Božić, te zbirku priča Ove zime… ljubav!


 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Dostupni štenci Cavali...
Registracija je bespla...
Odgajivačnica Della Pi...
Na ovom mestu moze...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:297

Registrirani online (): Nitko